|
|
daj sobie spokój ze zdzisiem , zdzisio pisze na NB słuzbowo .To prowokator ...... |
|
|
dzięki i pozdrówka |
|
|
boisz się????? moze ty jestes pedałem? |
|
|
to co piszesz jest jak najbardziej słuszne , odzyskanie mediów to priorytet . Ja piszę o tym jaki powinien byc przyjęty kurs na politykę zagraniczną ale lepiej nie kłapać dziobem a realizowac cele… |
|
|
i bardzo dobrze że poruszasz ten problem , dośc tej bezczynności.....pozdrówka |
|
|
Zdzisio jest na słuzbie.......ale to wyjątkowa flanela...pozdrówka |
|
|
znowu trafiłem w 10 , lubie twoje wpisy bo wiem kiedy cierpisz..... a ja lubie sprawiać cierpienie takim ja ty ( i tu mała uwaga , zgadzam się z opinią Naszego henrego który okreslil cie zaszczytnym… |
|
|
dzięki i kłaniam się nisko ......kacisko |
|
|
masz racje , pozdrówka |
|
|
dzięki za poparcie i pozdrówka |