Czy Donald Tusk jest dziwką, matołem, mordercą, złodziejem

Czy Donald Tusk jest dziwką, matołem, mordercą, złodziejem czy socjopatą?
1.Teza „ Donald dziwka Putina”
Dziwka - definicja
Prostytutka (dziwka, pizda, kurwa, mewka, suka, tirówka, kurtyzana, ssak leśny stojący przy wylotówce, kobieta lekkich obyczajów, lachociąg, córa hiobowa, panna o słabym sumieniu, pani gościnna w kroczu, zaklinaczka deszczu, lambadziara, jagodzianka, bułgarska grzybiarka, córa Koryntu, ssak leśny, strażniczka lasu, zdzira, dziewka portowa, ciocia Stasia, panna co dużo wypije, wywłoka, lafirynda, kobieta gotowa na wszystko, szmata, pani spod czerwonej latarni, lodołamacz, dama negocjowalnego afektu, nowo poznana przelotna kuzynka, lodziarka, automat do lodów, obsługa tira, grzybiarka, lampucera, maszyna do robienia lodów, pani która stoi na skraju lasu, łachudra, jawnogrzesznica, biuro obsługi klienta, motyka (na Górnym Śląsku), przyssawka, odkurzacz na spermę) – najstarszy zawód świata, z którym wiąże się przysłowie „żadna praca nie hańbi” oraz „żyj i daj rzyć innym”. Kobiety takie są bardzo cenione przez obywateli. Same o sobie lubią mówić jako „kobiety wyzwolone” lub „kobiety zaradne”. Dostarczają rozrywki zapracowanym mężom oraz bezrobotnym, acz mającym nieco sałaty studentom. Zazwyczaj są szczodrze obdarowane przez naturę, tudzież przez lekarzy-specjalistów od powiększania tego i owego. Kochają ćwiczenia na drążku, dzień zaczynają od rozciągania na ścianie i podskoków na ławce. Mają wyćwiczone mięśnie okrężne, np. ust, itp. Tankuj do pełna to jej motto życiowe. Potrafi wyciągnąć korek z butelki za pomocą siły ssania. Układa kostkę Rubika w ustach. Uważa się za kobietę renesansu, która nie takie rzeczy robiła. Mężczyźni kochają ją bardziej od żon gotujących ciepłe obiadki.
Dowód :
W związku ze stwierdzeniem przez dwóch młodych ludzi z Kielc iż Donald Tusk jest dziwką Putina i analizą definicji słowa dziwka należy stwierdzić co następuje :
1.Donald Franciszek jest mężczyzną wiec określenie iż jest dziwką jest mylne , gdyby stwierdzono iż jest męską dziwką to można by próbować uzasadniać i szukać dowodów 2.Gdyby użyto sformułowania np. „ moralna dziwka” to na bazie doświadczeń i obserwacji smoleńska można byłoby przeprowadzić właściwy dowód i udowodnić że jest moralną dziwką.
Wnioski:
W związku z tym że użyto słowa dziwka a nie udowodniono czerpanie przez Donalda Tuska korzyści majątkowych z tego procederu należy dowodzenie czy jest dziwką czy nie  odłożyć do czasu postępowania sądowego i werdyktu Sądu
Teza „ Donald jest matołem”
Matoł - definicja

Niepełnosprawność intelektualna w stopniu lekkim (upośledzenie umysłowe lekkie, dawniej debilizm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia. Ta forma deficytu intelektualnego stanowi najwięcej rozpoznań. Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych. Obecnie istnieje tendencja do wprowadzania zajęć korekcyjnych, przy intensywniejszym treningu poznawczym w dłuższym czasie osoby z upośledzeniem w stopniu lekkim osiągają podobne wyniki co osoby z przeciętnym IQ. Do 12 roku życia brak różnic rozwojowych.
Dowód :
Kibice RP zdiagnozowali u Donalda Tuska chorobę i określili go jak Matoł .Definicja dotyczy prawdopodobnie co najmniej 50 % społeczeństwa polskiego w tym lemingów i elektoratu PO, RPP i SLD ale przejdźmy do rzeczy .Sąd który skazał kibiców za diagnozowanie choroby powinien był dopuścić dowód w postaci zbadania Donalda Tuska na okoliczność matolstwa.
Wnioski:
W związku z tym że Donald Tusk nie został zbadany przez biegłych na tą okoliczność należy przypuszczać , iż nie poddał się badaniu gdyż jest matołem a w związku z tym musimy poczekać na diagnozę biegłych  w postępowaniu sadowym  które będzie toczone wobec w/wymienionego i do tego czasu mamy sytuacje patową.
Teza – Donald Tusk to morderca
Morderca -definicja

Zabójstwo – przestępstwo polegające na umyślnym pozbawieniu człowieka życia.Surowiej karanymi formami zabójstwa są zabójstwo dokonywane w wyniku udziału w zbrodniach wojennych i zamachu terrorystycznym, którego wynikiem była śmierć.Może być spowodowane silną determinacją wyładowania agresji, korzyściami majątkowymi sprawcy kosztem ofiary, efektem sprzecznych interesów zabójcy i ofiary lub aktem spowodowanym zaburzeniami psychicznymi (np. w wyniku choroby lub wpływu substancji psychoaktywnej).
Dowód :
Wielu ludzi twierdzi ze Donald Tusk współpracując z Putinem zamordował razem z innymi prezydenta Kaczyńskiego i 95 osób lecących do Smoleńska .Niestety wobec dowodów ze śledztwa umiejętnie skrywanych i nieudostępnianych przez Naczelną Prokuraturę Wojskową trudno dowieść że jest mordercą .Wprawdzie istnieje dużo poszlak związanych z utrudnianiem śledztwa , zacieraniem śladów ale do czasu pełnego wyjaśnienia okoliczności rozdzielenia wizyt, udowodnienia współpracy z Putinem nie jestem w stanie udowodnić czegokolwiek.
Wnioski :
Śledztwo poszlakowe prowadzone przez pana Macierewicza wskazuje na zamach co potwierdza zachowanie NPW i jej działania lecz do czasu kiedy w Polsce nie zostanie przeprowadzone rzetelne śledztwo  trudno nazywać Donalda Franciszka Morderca do czasu przeprowadzenia procesu sądowego.
Teza – Donald Tusk jest złodziejem
Złodziej - definicja

Kradzież (art. 278 kk) – zabór cudzej rzeczy w celu przywłaszczenia. Pod pojęciem zaboru rozumie się fizyczne wyjęcie rzeczy spod władztwa właściciela. Dotyczy to również przedmiotu pozostawionego przez niego w znanym mu miejscu w zamiarze późniejszego jej zabrania. Wymóg dokonania zaboru oznacza, że nie jest możliwa kradzież rzeczy znalezionej przez sprawcę lub jemu powierzonej. Nie wyklucza to odpowiedzialności za inne przestępstwo, a mianowicie za przywłaszczenie.
Kategorie złodziei i metody działaniaOsoba dokonująca lub trudniąca się kradzieżą to złodziej, w gwarze więziennej nazywany m.in. akowcem, doliniarzem (kieszonkowiec), tycerem, a jego praca – tyrką..kieszonkowiec lub doliniarz – złodziej dokonujący drobnych kradzieży polegających na okradaniu osób z dóbr, takich jak portfele, saszetki itp. noszonych przy sobie. Tego typu praktyka złodziejska najczęściej występuje w miejscach zatłoczonych, takich jak środki masowego transportu czy targowiska. "gołą ręką" - wyjęcie palcami portfela z kieszeni, torebki,"zza parawanu" - posługiwanie się płaszczem lub torbą w celu ukrycia swego działania,"na kosę" - przecięcie nożem torebki, kieszeni.włamywacz - osoba dokonująca kradzieży w budynkach najczęściej pod nieobecność ich właścicieli.,kasiarz - typ włamywacza specjalizujący się w okradaniu zawartości kas.
Dowód :
Działalność Platformy Obywatelskiej można spuentować tak „ Idzie Tusk przez Polskę worek cudów niesie a kasę za cuda PObrali kolesie”  
Wnioski :
Ze względu na nagrzane sądy i z ostrożności procesowej więcej nie napisze ale ty Tusk wiesz co ja o tobie i platformie myśle………
Teza – Tusk to wariat
Socjopata i Piroman społeczny - definicja

Socjopatia (inaczej osobowość antyspołeczna) - zaburzenie osobowości, przejawiające się nierespektowaniem podstawowych norm etycznych oraz wzorców zachowań w społeczeństwie, uwidaczniające się w wyraźnym braku przystosowania do życia w społeczeństwie[1].Socjopaci mimo normalnego (lub nawet większego) poziomu inteligencji nie potrafią podporządkować się zasadom współżycia społecznego. Wczesne przejawy tego zaburzenia obejmują m.in. kłamanie, kradzieże, bójki i inne konflikty z normami prawnymi[1].W potocznym rozumieniu socjopata to osoba, która nie liczy się z cudzymi opiniami i łatwo popada w konflikty z innymi [2].
Cechy charakterystyczne
brak sumienia i odpowiedzialności wobec innych
brak wstydu, poczucia winy i skruchy, osoby te nie są zdolne do głębokiej troski o drugiego człowieka
kontakty międzyludzkie są u socjopatów znikome, nastawione na eksploatację drugiej osoby (około 80% przypadków[potrzebne źródło])
manipulowanie jednostką, wykorzystywanie do własnych celów
nieprzywiązywanie się do drugiego człowieka, brak reakcji na zaufanie, miłość i czułość; socjopata nie odbiera sygnałów z otoczenia, nie reaguje na przykłady innych, na to co jest normą, a co nie[3]
Dowód i wnioski :
Uważna analiza zaburzeń pozwala z dużą dokładnością zdiagnozować i wyciągnąć wnioski .Z ostrożności procesowej nie przeprowadzę dowodu i wniosków z tego płynących.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kris przybysz

22-07-2013 [22:19] - kris przybysz | Link:

Ale jeśli zawsze opluwał Polskę i Polaków, to czy można go nazwać zdrajcą?

Obrazek użytkownika kat

22-07-2013 [22:42] - kat | Link:

to bardzo wazna uwaga....pozdrówka

Obrazek użytkownika Marcus Polonus

22-07-2013 [22:23] - Marcus Polonus | Link:

jest tylko jedna : 5 X TAK ! Jeśli chodzi o dowody, to się za bardzo nie należy tym martwić na dzień dzisiejszy; odpowiednie struktury Podziemnego Państwa, reaktywowały się już dobrych pare lat temu i bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Gdy przyjdzie - już naprawdę niedługo - Ten Dzień,  teczki dowodowe całej bandy ryżego zostaną podane  do wiadomości publicznej. Już widzę jak najbardziej zakutym lemingom, opadaja kopary!
Pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika kat

22-07-2013 [22:43] - kat | Link:

pozdrówka

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

22-07-2013 [23:10] - zdzichu z Polski | Link:

echolalia jest choroba często występującą w Twej rodzinie?

Obrazek użytkownika kat

22-07-2013 [23:19] - kat | Link:

no rozumiem.... służba nie drużba.....pozdrówka

Obrazek użytkownika bulsara

22-07-2013 [23:35] - bulsara | Link:

nie ma się czemu dziwić,wszak Zdzichu napisał w jednym z komentarzy,iż jest wrogiem PIS-u(czego nigdy podobno nie ukrywał),
zatem ????

Obrazek użytkownika PiS be with you

23-07-2013 [05:39] - PiS be with you | Link:

Drogi Kacie, pomineles dwa istotne tematy :

(1) Tusk psychopata
(2) Tusk debil

co do #1 - prosze posluchac co na ten temat mowi dr. Urszula Krupa... ona bardzo dobrze to ujela i udowdnila ze Tusk jest psychopata zwaszcza druga linka.... (naprawde warto posluchac obydwoch)

http://www.radiomaryja.pl/mult...

http://www.radiomaryja.pl/mult...

co do #2 - tylko to ze splodzil debila Jozefa Baka z Amber Gold

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

23-07-2013 [08:05] - kat | Link:

dr Urszula Krupa trafnie zdefiniowała ta przypadłość no i mamy jednoczesnie pierwszego bieglego sadowego.....pozdrówka

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-07-2013 [07:27] - NASZ_HENRY | Link:

a zostaniesz pierwszym katem powołanym na biegłego sądowego ;-)

Obrazek użytkownika kat

23-07-2013 [08:07] - kat | Link:

ależ to się wyklucza , biegły i kat.... to juz wole zostać terapeutą i przed obcieciem tego i owego pocieszyć skazańca słowami  " GŁOWA DO GÓRY"....pozdrówka

Obrazek użytkownika Krzysztof

23-07-2013 [09:18] - Krzysztof | Link:

Mój znajomy gazda spod Ochotnicy ma tańszy, prostszy i szybszy sposób rozstrzygania: za jajca i do Dunajca, a jak wypłynie to na wszelki wypadek łomot ciupaskum, hej! Tylko prawda i dobro takie testy wytrzyma.

Obrazek użytkownika kat

23-07-2013 [22:54] - kat | Link:

próba ognia i wody zawsze dawała dobre rezultaty ogień w jądrach chłodzony w lodowatym strymyku....no "NIE MAM MOCNYCH" pozdrówka

Obrazek użytkownika kw123

23-07-2013 [09:27] - kw123 | Link:

Definicja "dziwki" jest podana nieprawidłowo.
Panie, które wykonują najstarszy zawód świata twierdzą, że k - wa to zawód a "dziwka" to charakter.
Zwracanie się do Cór Koryntu per dziwka jest obraźliwe. Należy mówić prostytutka - dosadniej k..wa.

Obrazek użytkownika kat

23-07-2013 [22:56] - kat | Link:

W związku z jakże trafna definicją muszę na nowo przeprowadzić dowód  i znowu wpisać "..... z ostrożnosci procesowej" ale się zgadzam z twoim poglądem....pozdrówka

Obrazek użytkownika Janko Walski

23-07-2013 [10:34] - Janko Walski | Link:

Czy Komorowski (zapomniałem jak go ochrzczono, Bogusław jak Radziwiłł?) jest zdrajcą, dziwką, matołem, mordercą, złodziejem czy socjopatą?

Obrazek użytkownika kat

23-07-2013 [22:58] - kat | Link:

uwazam za trafne zwrocenie uwagi w zakresie Bredzislawa Niedołęgi Gafowicza.....przeprowadzę postepowanie wobec w/w osobnika który juz od trzech lat twierdzi że jest pRezydentem Polski....pozdrówka

Obrazek użytkownika dogard

23-07-2013 [12:48] - dogard | Link:

nawet szkoda odpowiadac....jest zdecydowanie gorsza kanalia.

Obrazek użytkownika kat

23-07-2013 [22:59] - kat | Link:

Dla Ciebie to może pytania retoryczne ale dla wielu to jeszcze tajemna księga POdłości.....pozdrówka

Obrazek użytkownika Guildenstern

23-07-2013 [19:43] - Guildenstern | Link:

Do podanej w tytule kwestii już dwa lata temu nawiązał rolnik z Przysuchej, pytając z troską o zdrowie pana premiera. Nikt go wówczas nie rozumiał, gdy wołał:
- Jak rzyć, panie premierze, jak RZYĆ?

Obrazek użytkownika kat

23-07-2013 [23:01] - kat | Link:

w sprawie rzyci sprawa się zrobila głośna ale co ze stanem psychicznym towarzysza od gały? Pozdrówka