|
|
Nie panie marsie. To jest własność intelektualna. Na sporej porcji portali bloger ma narzędzia do moderowania dyskusji. Może sam usuwać trolli; może usuwać niedobry komentarz.
Wielu Polakom… |
|
|
To, panie marku nasz wielki narodowy problem - nikt nikomu nie ufa.
I dalej tym śladem
- nie istnieją autorytety;
- z założenia, każda informacja której nie znam jest podejrzana, a gość co to… |
|
|
Każdy portal ma swoje mendy internetowe. Trzeba szarą maścią takiego posmarować. |
|
|
Tak uważam. To jest mój blog i ja tu decyduję.
Trolli zgłaszam do administracji do usunięcia. |
|
|
Dajcie sobie spokój z tymi dyskusjami o brzozach i tepe. To głupota i świadome uwalanie dyskusji w temacie. ten facet nigdy nic innego nie robi tylko trolluje. |
|
|
Nie mogą tutaj nic dodać, bo tak właśnie jest. I oczywiście, te słowa Lenina, czy Stalina, o tych co na końcu liczą głosy są prawdziwe. Chociaż tutaj też można sobie wymyślić system, który nie… |
|
|
no ex me. My fault.
AIS chyba lepiej się sprawdza. Fakt, nie wszędzie. |
|
|
No przecież dokładnie wiem o tym gdzie są orbity stacjonarne i orbity niskie. Od 1980 roku mam zawodowo do czynienia z Inmarsatem, Astrą, czy całym GPS ( konkretnie nawet więcej niż DGPS, z DARPS).… |
|
|
Niesamowite słowa profesora Gierelaka - Kiedy już chory jest w stanie bardzo ciężkim, to praktycznie nie ma on już wirusa.
To potwierdza moje spostrzeżenia, które podałem w tekście.
vod.… |
|
|
Dlaczego?
Problem pasa wokółrównikowego został rozwiązany. Pokrycie również do obszarów polarnych.
Natomiast kłopoty zasłonięcia linii prostej przy niskich elewacjach blisko kół podbiegunowych… |
|
|
Cześć Cybie!
Wszystko w porządku? Długo Cię nie słyszałem. Więc cieszę się, że jesteś.
Masz rację - cyberbezpieczeństwo to duży problem. Lecz czy zabójczy i ostateczny? Nie sądzę. To co można… |
|
|
To, że Amerykanom do tej pory nie udaje się stworzyć nieprzemakalnej, elektronicznej platformy wyborczej nie oznacza, że jest to niemożliwe. Mają oni niedobry zwyczaj przywiązywania się do pewnych… |
|
|
No właśnie...
Brak sąsiadom ludzi do szparagów, a ich tu przecież pełno.
Zamiast pitolić w sieci i dłubać w nosie, wyszliby na świeże powietrze i zrobili coś pożytecznego. Fakt... dla Niemców. |
|
|
Niezależne audyty.... Niedokładnie pan czytał, bo o walidacji przecież napisałem.
I jak pan widzi, rozbiliśmy to na dwa poziomy - pierwszy/ praca informatyków nad postawieniem platformy i drugi/ cały… |