|
|
@Imć Waszeć
Jeszcze powrócę do tego Pańskiego twierdzenia, że rzeczywistość właściwie działa wg. logiki 2-wartościowej. Już chyba ta teza odchodzi do historii. Wszystkie te fraktale i bajery… |
|
|
@Imć Waszeć
No dobrze... Muszę niestety aż trzy razy przeczytać, by łapać sens.
Tylko, pozwolę się zapytać, po co to, ten wysiłek i umysłowa ekwilibrystyka, jeżeli TO zdanie:
"Tymczasem, gdy mówię o… |
|
|
@Imć Waszeć
Świetne rozumowanie. Przemawiające. Faktycznie problem leży w tej potwornej złożoności i chęci, choćby rozumowego, doprowadzenia do koherencji. Strasznie lubimy wszystko mieć spójne i "… |
|
|
Prawdziwe przyjaźnie zawsze są burzliwe. Jak dobre małżeństwa.
Czyli Bohr i Heisenberg nie mieli co robić i może się nudzili. A ja tutaj usiłuję znaleźć właścicieli zagubionego młodego psiaka. |
|
|
Skopiowałem. To co ważne i objaśnia każdemu co to jest. A ty w stylu tego durnego, kolorowego trolla, sprawdziłeś i z radością również durnie kontynuujesz: - Ha, ha, ha - to choroba psychiczna jest!… |
|
|
Czyli nasz deep state - spuścizna Kiszczaka. |
|
|
A stwierdzenie << deprecjonuję... twoją osobę>> to co? Twój komplement? A tak a propos - ad personam, czy ad hominem?
I ty mi tu z psychiatrią nie wyjeżdżaj, tym bardziej z osobowością (… |
|
|
@rolnik zm
Nie. Co to było? |
|
|
Widziałeś Imci dzisiejsze zachowanie policji w porównaniu z policyjną "ochroną" marszu macic?
Czy Kaczyński & Co. boją się policji? Coś tu bardzo nie gra. Chyba muszę wykonać kilka telefonów do W… |
|
|
Witaj Lechu
Wiem o czym mówisz, podając za przykład Bruca Lee i Mistrza Paderewskiego.
Dostałem taśmy i sam uczyłem się do egzaminu nadawania i odbioru w alfabecie Morse'a. Ciężko mi szło. Aż stało… |
|
|
Nie pieniądz droga sake, tylko indoktrynacja, fałszywa informacja i podszepty systemu celebryckiego. A konkretnie - rządzi smartfon i najbardziej pyskate i wulgarne koleżanki.
Pozdrawiam |
|
|
Robert Bąkiewicz, szef Marszu Niepodległości,co notuję z dużym zadowoleniem, wyrasta na dużej klasy przywódcę i daj Boże polityka.
Podoba mi się jego dzisiejsza postawa i talent organizacyjny. A… |
|
|
Czołem Imci
Obdarzyłeś mnie zaszczytem trzech kolejnych komentarzy, opartych na całkiem interesujących rozważaniach o memetyce, niezależnie od tego, że wymyślił to ten szalbierz i idiota Dawkins.… |
|
|
Och nasz zdolny Trotelreinerze.
Wyznawco Wiedzy Tajemnej i Hermetycznej. Zazwyczaj nie cierpię naukowców, co mają coś do ukrycia.
Tak, jestem nauczycielem i dyletantem. Wiedzę należy szerzyć jak… |
|
|
@Trot
Nie słowa, tylko naukowe fakty, które odrzucasz bo ci nie pasują.
Ty - SOCJOLOG !!! - starasz się zdeprecjonować znaczenie socjotechniki w doprowadzeniu do stanu umysłów wielu z nas… |