Moje wpisy

Data Tytuł
Okiem Młodego Oszołoma: Paradoks III RP.
Odsłony: 2,907 , Liczba kometarzy: 0
Okiem Młodego Oszołoma: Ekskomunika dla Tuska!
Odsłony: 4,151 , Liczba kometarzy: 3
Okiem Młodego Oszołoma: Prawdziwym problemem jest Kaczyński.
Odsłony: 4,868 , Liczba kometarzy: 8
Okiem Młodego Oszołoma: Gowin - drugi Palikot.
Odsłony: 3,264 , Liczba kometarzy: 3
Okiem Młodego Oszołoma: Gender - zagrożenie społeczeństwa!
Odsłony: 6,786 , Liczba kometarzy: 20
Nawałka. Czy w tym szaleństwie jest metoda?
Odsłony: 1,949 , Liczba kometarzy: 1
Fornalik - Tusk polskiej piłki.
Odsłony: 3,848 , Liczba kometarzy: 5
Problem rac czy problem głupoty?
Odsłony: 2,691 , Liczba kometarzy: 3
Pedalstwu w futbolu mówię - NIE!
Odsłony: 4,439 , Liczba kometarzy: 10
Awansować? Po co?
Odsłony: 2,210 , Liczba kometarzy: 1
Sędzia oszukał i... nie oszukał.
Odsłony: 2,651 , Liczba kometarzy: 2
Powołania wysyłane przez... menedżerów?!
Odsłony: 1,783 , Liczba kometarzy: 0
Śmieją się z nas nawet Rumuni!
Odsłony: 5,737 , Liczba kometarzy: 7
"Welcome to Poland" idioci z Hiszpanii!
Odsłony: 4,408 , Liczba kometarzy: 5