|
|
@Jabe
Oczywiście że jest ogromna różnica widoczna gołym okiem. Za czasów PO nie było kasy na nic. Obecnie za PiS jest kasa na wszystko. |
|
|
@Sib
Jakiś czas temu pewien katolicki ksiądz we Francji udzielił schronienia jakiemuś nielegalnemu migrantowi, ten go zabił w "podziękowaniu" za gościnę. |
|
|
@Jabe
Murzynów i Arabów widziałem w Warszawie już w czasach PRL. Warszawa to kosmopolityczne miasto. |
|
|
@Jabe
W Polsce i UE nie ma takiego przyzwolenia. Polska chroni granice zewnętrzne UE i ma na to środki z UE. |
|
|
@zdzichu
Chwała wszystkim dzielnym Polakom (CHWDP), którzy przyczyniają się do rozwoju Polski, a nie tym którzy hamują rozwój Polski. |
|
|
@Alina
Fala wody z oceanu o wysokości wieży Eiffela jest niemożliwa. Wieża ma wysokość ponad 300 metrów, ale trzęsienie Ziemi czy wybuch wulkanu może się zdarzyć. A nawet wybuch bomby atomowej… |
|
|
@zdzichu
Tutaj nie chodzi o inwestycje Niemiec w Polsce, które są rekordowe, tylko o blokowanie strategicznych inwestycji w Polsce przez pełomafię. Typu CPK, elektrownie atomowe, port terminalowy,… |
|
|
@Jabe
Staram się chłodno analizować rzeczywistość, no i żadnej presji środowiska nie odczuwałem, a zagłosowałem na Peace oraz w referendum 4xNIE.
PS. Co prawda zdumiało mnie pytanie pani z komisji… |
|
|
@Jabe
Aby na pewno z wizą ? |
|
|
@Jabe
Aby nie sami przybywali do ziemi obiecanej ? |
|
|
@Jabe
A co robili ? |
|
|
@Jabe
To dlaczego zdobyli tyle głosów ? Zwłaszcza w województwach wschodnich ? Tam gdzie jest rzeczywiste zagrożenie ze strony ZBiR ? |
|
|
@sake3
Zwykle przełączam publicystykę na jakąś rozrywkę. No nudna zwykle jest. Mnie nie przekona, bo jestem przekonany, a zanudzać się na śmierć nie zamierzam :-)
PS. Zgodnie z zapowiedziami… |
|
|
@tri
To katujesz się publicystyką w reżimowej TVP ? To ty stara du*a jesteś, widać musisz :-) |
|
|
@krzysztofjaw
W mojej okolicy zdecydowanie wygrał Peace. No, nie miał konkurentów. Jak patrzyłem trochę na wyniki drugi był płaczący Szymuś, ale on ze Śledzikowa, więc ludzie go znają, zwłaszcza… |
|
|
Nie podskakuj fikusie, bo fikniesz :-) |
|
|
@krzysztofjaw
Polacy wybrali najgorzej jak można było!
Ale to jest ich wybór. I taki wybór w demokracji ja szanuję. Nawet jeśli co teraz będą rządzić plują i szczują na mnie. Oczywiście wirtualnie… |