Najpierw PO teraz PiS oddają władzę w PL obcym państwom

Z konieczności krótko
Dzieje się właśnie jeden z najgorszych scenariuszy dla PL jaki mógł się zdarzyć.
1. Najpierw PO sprzymierzyło się przeciw legalnym władzom PL z partiami i rządami innych krajów UE i niestety udało im się w ten sposob legalnie przejąć władzę
2 Teraz na skargę do obcych rządów i instytucji na działania legalnej władzy w PL na wyprzódki biegnie PiS: najpierw w sprawie prezesa Glapy, teraz skarga do Jourovej w sprawie TVP. 

Polskie partie polityczne wykazują sie tutaj skrajną nieodpowiedzialnością i brakiem jakiejkolwiek myśli państwowej. Liczy sie dla nich jedynie właśnie interes plemienny, a nie dobro RP. Nie chcą zdobywać i utrzymywać władzy w PL siłą poparcia rodaków - obywateli polskich. Wolą łasić się o łaskę u innych - którzy jeśli pomogą wystawia za to słony rachunek, tak PO jak PiSowi. 
Co z tego, że każda z tych partii sądzi - moze nawet słusznie - że ich prawa zostały pogwałcone itp. ?
Ci, którzy z obcymi spiskują przeciw legalnym, demokratycznie wybranym władzom RP wypełniają definicję zdrajcy. Obojętnie czy nazywają się Tusk, Witek, Kaczyńśki, Trzaskowski itp. 
Nie ma tutaj taryfy ulgowej. 
Tak samo przeciw RP działał Trzaskowski pisząc antypolską uchwałę, jak dziś eks-marszałek Witek z bandą posłów PiS składając skargę Jourovej. 
Niestety nie mamy w Polsce elit prawdziwie polskich. 
Mamy tylko sprzedawczyków z jednej lub drugiej szajki.
Smutne.
Powtarzają się mechanizmy z czasów wczesnego średniowiecza, gdy Polska upadała 2 razy.
Powtarzają się mechanizmy z końca XVIII w., gdzie jurgieltnicy zaprzedali byt państwa polskiego w zamian za zyski własnej szajki.

---------------
Witek przekazuje pismo od Prawa i Sprawiedliwości
Nie mamy możliwości wypowiedzenia się, ponieważ telewizje komercyjne, prywatne, nie będą transmitowały tego, co się w Polsce naprawdę dzieje - oceniła Witek. Nie wiemy, czy pan marszałek Hołownia poinformował panią komisarz o tym, co się w Polsce wydarzyło, dlatego pozwoli pani, że wręczymy pani w imieniu posłów naszego klubu, największego klubu, który wygrał wybory parlamentarne, ale niestety nie rządzi, pismo, w którym opisujemy tę sytuację, z prośbą, żeby się pani z tym zapoznała i dała nam odpowiedź - zakomunikowała Jourovej Witek.
https://wiadomosci.dziennik.pl...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-12-2023 [18:18] - NASZ_HENRY | Link:

@foros głupszy niż matura przewiduje. 30% inteligent  ;-)

 

Obrazek użytkownika u2

20-12-2023 [18:20] - u2 | Link:

Teraz zainstalowani hejterzy prześcigają sie w pokazywaniu swojej głupoty na NB :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-12-2023 [18:41] - Imć Waszeć | Link:

Przejmowaliście Nasze Blogi dokładnie taką samą metodą jak Tusk przejmuje telewizję, to czemu teraz takie zdziwienie? Przyszli "silni ludzie" z Neona, wysłani przez "Niezależnego" Sienkiewicza, i zaczęło królować ordynarne chamstwo. To teraz macie swoją opozycję, a znikąd ratunku. Proste.

Obrazek użytkownika u2

20-12-2023 [18:46] - u2 | Link:

Dzisiaj jednak Łyski z lodem, a nie źródlaną wodą ? Z lodem to taki polski zwyczaj, Szkoci rozcieńczają wodą, ale tylko źródlaną :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-12-2023 [19:17] - Imć Waszeć | Link:

@u2 no właśnie. Admin powinien teraz zamknąć Blogi jak Sakiewicz zamknął Niezależną. Tydzień czasu bez komentarzy i wreszcie koniec z chrzanieniem, że jak nie pisze się o polityce zgodnie z linią Partii, to się pisze o niczym, albo wręcz odwraca się uwagę od "spraw istotnych" (cytat z Sake). Może wtedy wróci rozsądek i autorzy. Jeśli o mnie chodzi, to nie zwykłem pojawiać się na portalach, gdzie nie mam nic do powiedzenia nie ze swojej winy, tak więc casus "utraty wpływu ideologicznego na czytelników" warto brać w przyszłości pod uwagę zanim zacznie się naparzanie młotkiem.

Obrazek użytkownika u2

20-12-2023 [19:19] - u2 | Link:

Oj tam, oj tam. Po łyskaczu ulegasz silnym omamom.  Może nawet jakieś wizje masz jak NB będą tatarzyńskie sługusy zamykać :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-12-2023 [19:23] - Imć Waszeć | Link:

A mnie się widzi, że to raczej wyście pijani w trzy dupy i bredzicie jak zarzynani. Macie szejm do szczekania.

Obrazek użytkownika Czesław2

20-12-2023 [18:28] - Czesław2 | Link:

Pis nie złożył skargi . Ordynarne kłamstwo.

Obrazek użytkownika foros

20-12-2023 [18:52] - foros | Link:

https://wiadomosci.dziennik.pl...
cytat:
Witek przekazuje pismo od Prawa i Sprawiedliwości

Nie mamy możliwości wypowiedzenia się, ponieważ telewizje komercyjne, prywatne, nie będą transmitowały tego, co się w Polsce naprawdę dzieje - oceniła Witek. Nie wiemy, czy pan marszałek Hołownia poinformował panią komisarz o tym, co się w Polsce wydarzyło, dlatego pozwoli pani, że wręczymy pani w imieniu posłów naszego klubu, największego klubu, który wygrał wybory parlamentarne, ale niestety nie rządzi, pismo, w którym opisujemy tę sytuację, z prośbą, żeby się pani z tym zapoznała i dała nam odpowiedź - zakomunikowała Jourovej Witek.

Obrazek użytkownika Czesław2

20-12-2023 [19:22] - Czesław2 | Link:

To jest opis sytuacji nie skarga. Ordynarnie manipulujesz wypowiedzią podając niecałą. Otóź Pis zaznaczył  że nie życzy sobie interwencji uni  to tylko informacja.

Obrazek użytkownika sake3

20-12-2023 [18:29] - sake3 | Link:

@foros.....To posłowie PIS i była marszałek są bandą? To czym w takim razie jest totalna koalicja? Pan nie widzi tego a nawet pochwala?.Pobicie poseł Borowiak też pan pewnie pochwala a już na pewno nie nazwie Sienkiewicza który wysłał osiłków do pobicia posłów bandytą?

Obrazek użytkownika foros

20-12-2023 [19:12] - foros | Link:

Mam do Pani/Panu serdeczną prośbe by dała Pani/Pan sobie spokój i przestała wreszcie oszukiwac Czytelników mojego bloga swoim kłamstwami na mój temat.
Zrobić Pani/Panu nic nie zrobię, ale kłamstwo to kłamstwo i za każde przyjdzie Pani/Panu odpokutować. Warto za tę parę groszy - czy może nawet za darmo?

Obrazek użytkownika smieciu

20-12-2023 [18:30] - smieciu | Link:

Zanim zaczniemy rozdzierać szaty chętnie się dowiem w jakich państwach nie rządzą obcy.
Nie jest to zaraz pytanie do autora. Po prostu ciągle tu straszą że Polskę zlikwidują, obcy przejmują władzę i TV. Polska zginęła.
Ginie tak od niepamiętnych czasów. Może od Sejmu Niemego? A może od Zamachu Piłsudskiego? Czy może od podpisania Traktatu Lizbońskiego.
Podczas kiedy inne kraje świata najwyraźniej trwają, same się rządzą. A  tylko u nas to wredne PO Polskę ciągnie do zagłady.

Obrazek użytkownika EsaurGappa

20-12-2023 [18:54] - EsaurGappa | Link:

Poganinie przeczytaj coś sam napisał,kilka razy to przemyśl,zastanów czym w istocie jest Rzeczpospolita i dlaczego jest jak jest na tym jeszcze katolickim padole,to może do ciebie w końcu dotrze dlaczego zło tak bardzo ciśnie ten naród.

Obrazek użytkownika foros

20-12-2023 [19:01] - foros | Link:

Gdyby wierzyć słowom Prezesa Kaczyńskiego, to Polski już nie ma, bo Mateusz przestał rządzić
IMO kierownictwu PiS rzeczywiście pali sie pod tyłkami stąd ich nerwowe reakcje: dzieki m.in. sprytowi i niekwestionowanym zdolnościom udało im się przejąć kierownictwo niemal całej nastawionej prawicowo, konserwatywnie, niepodległościowo części narodu polskego. Tej części która była kluczowa dla powstania Soldarności. Przejąć, spacyfikować i na tej podstawie uzyskać władzę. 
Ale teraz władza w państwie ulega zmianie. I rodzi sie pytanie: czy na prawicy też? Stąd moim zdaniem te frykcyjne ruchy, panika i przyjęcie taktyki oblężonej twierdzy. tak by ludzie nie przyjmowali za prawdę tego co juz i tak ujrzały ich własne oczy.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-12-2023 [19:08] - Imć Waszeć | Link:

A tyle się mądrzyli o małpach w klatce. Prosta rada jest taka, żeby zaczęli naśladować PO pod szejmem, gdzie już nie ma barierek, ale opuścili obcy lokal, którego nie uda im się zatrzymać dla siebie z definicji (... państwowa). Idą zaślepieni na zwarcie z Wymiarem S. pseudonim "Temida" a trójki sędziowskie tylko na to czekają. Oczywiście "hasło "wszystkich nas nie wsadzą" ma sens, ale trzeba to robić w świetle kamer, a nie barykadując się w sraczu jakiegoś wieżowca. Poza tym gdzie jest ta słynna Naszość i nie mniej udatna Solidarność? Ich czas nadszedł właśnie :)

Obrazek użytkownika sake3

20-12-2023 [19:43] - sake3 | Link:

@foros.....A jest ta Polska? Gdzie?Chyba nie na protestach pani Lempart,Chyba nie w donosach na Polskę do Brukseli.Chyba nie w wyśmiewaniu Polaków jako antysemitów niegodnych patrzeć w oczy nowoczesnej Fajnoeuropie?Chyba nie w traktowaniu Polaków jako niewykształconej masy,z małych miast,niemłodych i katolików.To gdzie jest ta Polska?Kaczyński nie miał racji?I co spacyfikował? Podanie pisma pani Jourovej która jak na ironię przyjechała święcic demokrację to oceniono jako wyraz niesłychanej bezczelności.Czy pani Jourova jest jakim bozkiem czy nadczłowiekiem aby przyjąc pismo od małego polskieo robaczka,małego bo z PiS-u? I uwaga do pana komentarza.Ja nie atakuje pana kłamstwami,zaprotestowałam tylko przeciw nazwaniu przez pana PiS-u czy elektoratu PIs-u  bandą.Nie widzę ,żebym była w bandzie,nic pana nie uprawnia do takich opinii,nawet fakt i euforia że wygraliście te wybory.Można być wygranym ale zachowywac się jak człowiek.Wy tego nie potraficie.Pycha i nienawiść was rozpiera.

Obrazek użytkownika spike

20-12-2023 [19:30] - spike | Link:

Jak widać zadowolonych durniów z obecnego bezprawia mafii Tuska nie brakuje, byście się nie zdziwili, jak ta sama "ręka bezprawia" was dopadnie, jak Śpiewaka, czy innych poszkodowanych, mafiozi w togach nie będą litościwi, niezależnie że ich popieracie, dowalą ile wlezie.

Nawet taki bandyta Putin, chciał sobie rządzić dożywotnio, to jednak zmienił prawo, by to było możliwe, albo Erdogan, wprowadził stan wyjątkowy, by zrobić czystkę na swoją modę, podobnie robiło wielu dyktatorów i oprawców nie poszli drogą Tuska.

Za to co wyczynia nierząd Tuska,  jak tylko zmieni się rząd, już stanie przed sądem, razem ze wspólnikami, ciekawe czy będzie liczył na prawne działanie, czy zostanie tak samo potraktowany, za rudy wszarz i do paki, bez sądu, trzeba będzie specjalnie dla nich wybudować więzienie, by zmieścić całą szemraną koalicje :)))
Tusk pewnie ponownie będzie się ewakuował do Berlina, a kamratów zostawi na pastwę losu, będzie ubaw po pachy, jak oni będą kwiczeć, liczę że nawet Bruksela im nie pomoże, choć pewnie będzie interweniować.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-12-2023 [19:36] - Imć Waszeć | Link:

Nie sądzę. Idzie wojna, a wtedy różnie może być. To już nie jest bajka, a Pentagon oficjalnie niemal gratuluje nam zdobycia posady armii lądowej flanki NATO, czyli Zeków gnijących w okopach. Dlatego w Polsce nikt sobie nie będzie masowo robił wrogów, nawet taki w najbrudniejszej todze (no chyba, że idiota), bo to niebezpieczne przy pewnych charakterach. Takie czasy po prostu nastały.

Obrazek użytkownika u2

20-12-2023 [19:43] - u2 | Link:

Idzie wojna, a wtedy różnie może być.

Oczywiście, idzie wojna światowa. Wybuchnie niespodziewanie, kiedy będą podpisane wszelakie umowy pokojowe. Warto przed tym przestrzegać ludzkość. Choć straszenie dla samego straszenia jest oczywiście bez sensu. Pożyjemy, zobaczymy.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-12-2023 [19:47] - Imć Waszeć | Link:

Ale tłumaczy to nieco brak zainteresowania USA sytuacją polityczną w POlsce, nieprawdaż? Bufor dla bezcennych Niemiec, oto czym się staliśmy.

Obrazek użytkownika u2

20-12-2023 [19:56] - u2 | Link:

nieprawdaż?

W USA może być jakowaś rewolucja. W Rosji mogą się zacząć krwawe walki o władzę, przedsmak widzieliśmy w marszu Pierożkina na Moskwę. A Niemcy chcą odzyskać to co utracili podczas IIWŚ. Pisałem parę razy o tym na NB.

Obrazek użytkownika spike

20-12-2023 [19:45] - spike | Link:

Trzeba zrobić co można, by do jakichś rozruchów w Polsce nie doszło, by Tusk się opamiętał, tym bardziej że czasy są niespokojne, już mamy dwie wojny, które mogą być zalążkiem światowej, Polska musi być przygotowana, za sabotaż obronności kraju jest tylko jeden wyrok, warunkach pokoju dożywocie.

Jaki już ktoś powiedział, jakby Tusk zmieniał co chce drogą prawną, nikt by nic nie zrobił, tak postępował Kaczyński, za co wielu miało o to pretensje, że się cacka, nie wziął pod uwagę że łajdakami należy postępować ostro, bo jak teraz przyjdą i to oni zrobią, czują się bezkarni, bo mają po swojej skorumpowane sądy.

Obrazek użytkownika u2

20-12-2023 [20:08] - u2 | Link:

by do jakichś rozruchów w Polsce nie doszło, by Tusk się opamiętał

Na to drugie nie liczę, on nie chce, ale musi, czyli agenciak. A są głosy nawołujące do siłowego przewrotu i wtedy rozruchy są nieuniknione.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-12-2023 [22:50] - Imć Waszeć | Link:

Jeśli znów priorytetem "Zachodu" stanie się "pomaganie Ukrainie", to marnie widzę losy tych, co to zechcą dymić i w sumie blokować logistykę. To takie memento dla Tuska. Niestety, ale w USA też mądrych chyba nie ma i to się skończy jakąś jatką. Dawanie wolnej ręki Niemcom to kompletna aberracja, to ZSRR od Lizbony do Władywostoku najeżony bronią jądrową, której produkcji zapragnęli Niemcy. Ale widać, że jest ona akceptowana przez Bidena. Wycofanie z Afganistanu razy 100.

Obrazek użytkownika u2

20-12-2023 [22:53] - u2 | Link:

memento dla Tuska

Ano, strasznie się postarzał przez te kilka lat w Brukseli.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-12-2023 [22:57] - Imć Waszeć | Link:

Raczej mu jaja zsiniały od tego niemieckiego imadła co mu lata temu założyli. Sorry, ale ja nie wierzę w niesterowalnych liderów. Współcześnie w liberdemosie tacy nie dostają władzy do ręki, bo jeszcze coś odpier...lą.

Obrazek użytkownika u2

20-12-2023 [23:01] - u2 | Link:

nie wierzę w niesterowalnych liderów

Oczywiście, ale niektórzy się urywają z łańcucha jak JFK, czy PLK.

Obrazek użytkownika spike

20-12-2023 [19:37] - spike | Link:

Wy @foros
macie problem z niedoborem klepek, Polska jest w UE, więc powinna ich powiadomić, co się tu dzieje, choćby dlatego, że jak się coś wydarzy, np. ludzie wyjdą na ulice, by nie udawali kretynów, że nic nie wiedzieli, jeszcze kwestia co może zrobić Prezydent, bo nie powinien na to pozwolić.

Ciebie nie powinno cieszyć bezprawie, on dosięgnie każdego, to kwestia czasu, teraz cieszy się Tusk, ale będzie też wył, jak tak samo będzie traktowany, nie ucieknie od kary.

Obrazek użytkownika tricolour

20-12-2023 [19:44] - tricolour | Link:

@spike

Nie strasz karami przyszłymi, bo zadanie na dziś jest takie, by was wypierdolić z telewizora. Bez telewizora was nie ma.

Kary przyszłe leżą poza horyzontem.

Obrazek użytkownika spike

20-12-2023 [20:44] - spike | Link:

@smieciu
"zadanie na dziś jest takie, by was wypierdolić z telewizora"

to było wiadome od początku, Tuskoidów i wszelkiego lewackiego robactwa szlag trafia, jak są pokazywane ich przekręty, zdrada etc. widać że to mafia.

Co do bycia w telewizorze, to się tak nie podniecaj, bo zaczniesz się tu onanizować, są jeszcze inne media, jak Trwam, RM, czy choćby Polsat, które aż tak nie lawiruje, jak szczujnia TVN, to dopiero dziupla Szatana, tylko tacy jak ty tego nie widzą.
Nawet Konfa zachowuje się jak padlinożerca, a oni najwięcej mogą stracić i tego im życzę.

Najbardziej śmieszy twoje "Bez telewizora was nie ma", tak tylko głupol może napisać, ja nie mam w tym korzyści, nie występuję tam, a i sporadycznie oglądam, wolę filmy dokumentalne, pop.naukowe, technologiczne, historyczne itp. a jak już oglądam, to kilka stacji, TVN raczej omijam, prawdy tam nie usłyszy, jak obecnie, nie było tam ani jednego komentarza kogokolwiek, który by powiedział, że Tusk "prawdopodobnie" łamie prawo, to już na Polsacie takie głosy były, nawet tych, co głosowali na Tuska.

Obrazek użytkownika Jabe

20-12-2023 [20:49] - Jabe | Link:

Konfa jak padlinożerca? O czym mowa?

Obrazek użytkownika Kaczysta

20-12-2023 [21:15] - Kaczysta | Link:

Konfa to padlinożerca

Obrazek użytkownika Jabe

20-12-2023 [22:43] - Jabe | Link:

A co jest w takim razie padliną?

Obrazek użytkownika Es

20-12-2023 [21:16] - Es | Link:

...że się wtrącę...:
A jaka jest różnica między "powiadomieniami" opozycji poprzedniej i obecnej?