Otrzymane komantarze

Do wpisu: Małe przypomnienie - Kto głosował na Trzaskowskiego w 2020 r
Data Autor
Marek Michalski
Pan Trzaskowski chwalił się, że był uczniem Bronisława Geremka, PZPRowca z Puławian. Trzaskowski brał udział w spotkaniach grupy Bilderberg. Skrajnie lewicowe poglądy demonstruje na stanowisku prezydenta stolicy. Czy rozliczają go jacyś dziennikarze śledczy, politycy PiS sekują a służby inwigilują?
Do wpisu: Rolnik znalazł żonę i mówi bardzo mądre rzeczy o protestach
Data Autor
sake2020
Skoro Ukraina jest w stanie wyżywić cały świat to dlaczego w Afryce dzieci umierają z głodu? Zapewne łatwiej wepchnąć niechciane towary Polsce za przyzwoleniem UE niż ponieść koszt transportu do Afryki czy głodujących krajów.
Alina@Warszawa
youtube.com
Do wpisu: Jak powstała TVN?
Data Autor
Alina@Warszawa
naszeblogi.pl
Czesław2
Jak na stację prorosyjską,  to obrona jej przez ambasadę USA daje do myślenia. Chyba, że Autorka zapomniała o tym. I o tym, jakiej narodowości jest właściciel TERAZ.  NIEMOŻLIWE.
Siberian Dog Husky
TVN to Wolne Media pbs.twimg.com
Siberian Dog Husky
Niestety w takim fikcyjnym świecie, który stworzył TVN, żyje duża część Polaków.
juur
"Nie podała pani niczego coby uzasadniało wiązanie TVN z FOZZ. Tu więc mamy czystą manipulację" O oowiązaniach TVN z FOZZ jest w materiałach z procesu dotyczących Grzegorza Żemka, głównego oskarżonego w tej aferze. Zeznania Grzegorza Żemka: Sąd Okręgowy w Warszawie sygn. akt VIIIK37/98 t. IV, akta tajne Przesłuchanie Grzegorza Żemka „Odpowiedzialnym z ramienia II Zarządu Sztabu Generalnego WP za lokowanie agentów w sferze mediów był Ryszard Pospieszyński, najpierw pracownik Komitetu Centralnego ZPR, a później dyrektor generalny Filmu Polskiego. Ja dostałem od służb specjalnych wojskowych zadanie po konsultacjach z Pospieszyńskim aby znaleźć za granicą firmę, która mogłaby pełnić rolę „konia trojańskiego”, to znaczy która mogłaby służyć do wprowadzenia agentów na obszar na Zachodzie, w dziedzinie mediów. Był to rok 1987. Jedyną firmą zagraniczną w dziedzinie mediów, którą znałem była firma należąca do Jana Wejherta, ulokowana w Irlandii, na obszarze doków portowych, które stanowiły wydzielony w Irlandii obszar tzw. „raju podatkowego”. Mechanizmy działań tego raju podatkowego były analogiczne do tych, które funkcjonowały na Guernsey. Firma ta nazywała się Cantal , a później zmieniono jej nazwę na I.T.I. Ta firma finansowała się z kredytów banku handlowego International w Luksemburgu. Zapytałem służb wojskowych czy mogę podjąć kontakt z Wejhertem. Otrzymałem wówczas informację, że on już współpracuje ze służbami wojskowymi, więc będzie to proste. W tym czasie byłem dyrektorem Departamentu Kredytów w BHI. Poznałem w czasie tych rozmów z Weihertem jego współpracowników m.in. Marcina Waltera. Zasugerowali mi, że jeżeli jest potrzeba zorganizowania – znalezienia przykrycia dla agentów działających w dziedzinie mediów i ich finansowanie, to najlepiej stworzyć międzynarodowy koncern z udziałem Filmu Polskiego.....str.302  
Kaczysta
śmieciu ​niezle ci tą szczujnia spierdoliła resztki rozumu, którego i tak nigdy nie miałaś klasyczny tuskoid w wersji hard
smieciu
Czyny także nie wskazują na Ruską rękę. Masa z wymienionych rzeczy ma zachodni czy wręcz amerykański (np. Hołownia) rodowód.
Alina@Warszawa
Wystarczy ocenić po czynach - co do tych wymienionych @smieciu nie ma przecież zastrzeżeń...
smieciu
Nie podała pani niczego coby uzasadniało wiązanie TVN z FOZZ. Tu więc mamy czystą manipulację. Po drugie zaczyna pani od dolarów, Panamy i Żydów by w jednej chwili przeskoczyć do „TVN po prostu realizuje politykę rosyjsko-języcznych koszernych elit”. Mimo że właśnie wcześniej była Szwajcaria czy Panama a wszystko działo się pod koniec lat 80-tych kiedy USA trzymało łapę na takich rzeczach. I jak w oczywisty sposób widać, wciąż trzyma bo TVN należy do Discovery. Rzeczy są po prostu bardziej skomplikowane niżby tutaj ludzie chcieli. Sprowadzić wszystko do złych Rusków i Komuchów. Podczas kiedy akurat powstanie TVN wyłazi daleko poza strefę Rusków i Komuchów.
Kaczysta
Na górze róże Na dole gnój TVN kłamie A ryży to chuj Ładnie?
Do wpisu: Poseł Jaki kontra dziennikarka TVN
Data Autor
Alina@Warszawa
Sejm okiem prawdziwego Dziennikarza: RELACJA WŁASNA Z WIEJSKIEJ: FOLWARK W ROZBUDOWIE 
tricolour
@alina Nie przekonałaś mnie, że zdemaskowałaś oszustwo TVN. Piszesz tylko, że materiał telewizyjny został zamontowany i stracił chronologię. Nie piszesz, że na skutek utraty chronologii odnosiło się inne, mylne wrażenie treści, że zmieniało to treść i wprowadzało w błąd widza. Nic takiego nie piszesz, nawet cienia oszustwa, bo oszustwem nie jest subiektywne wrażenie głupka.
Czesław2
Duda z Tuskiem jadą po wytyczne. Przecieź nie do Bidena.
Zofia
Na studiach dziennikarskich nauczają MANIPULACJI. Ta dziennikarka akurat dostała pracę w TVN-e i musi wykonywać to co jej każe właściciel stacji. Nigdy tej stacji nie słuchałam, bo intuicja mi podpowiadała, że ona jest po to aby ogłupiać telewidza. Odkąd TVP i TVP Info nadaje to samo co TVN i tą telewizję już nie oglądam. Uczciwi dziennikarze przeszli do Republiki ale jej nie mam więc posiłkuję się tylko urywkami, które ukazują się w internecie. Myślę samodzielnie więc mam konflikty w Rodzinie, bo dzieci odeszły z domu i wpadły w łapy TVN-ów gdzie były tańce, śpiewy i gotowania a między czasie odpowiedni politycy i ich pomagierzy czyścili umysły oglądającym. Ślę podziękowania Panu Jakiemu za obnażenie manipulacji w tej telewizji.
Czesław2
I teraz proste pytanie? Dlaczego tych informacji tłumaczących rzeczywistość w Polsce nie ma w mediach?
Czesław2
Co to jest tvn i do kogo należy wszyscy wiedzą. Mossbacher wytłumaczyła Kaczyńskiemu, dlaczego tvn MUSI mieć licencję w Polsce. Dlaczego nie można kryzysu zbożowego w Polsce rozwiązać, też wszyscy wiedzą, choć niekoniecznie ta informacja jest na czołówkach. dakowski.pl Dlaczego sejm jest żydowski, też wszyscy wiedzą. Dlaczego Kaczyński z Obajtkiem odkupione media zostawił w Orlenie, wiedząc, że nastąpi zmiana władzy? A może władza nie zmieniła się?
sake2020
Dziennikarka czy dziennikarzyna? Chyba liczyła,że pójdzie jej tak łatwo jak zawsze a rozmówca będzie się tłumaczył i usprawiedliwiał.W sumie szkoda bo pana Jakiego już nie będą prosić o wywiad.w którym nie będzie posypywał głowę popiołem i nie przybędzie w pokutnym worku.Nie oglądam TVN i nie wiem czy tam tylko tacy mądrzy jak ta gestykulująca nadmiernie i obracająca jakąś kartkę paniusia zwana dumnie dziennikarką.pracują .
Do wpisu: Z dedykacją dla WYBORCÓW PO/KO
Data Autor
Alina@Warszawa
Adres obrazka :) pbs.twimg.com;
Do wpisu: Grafika pokazuje: 1/3 Europy nie „płaci swoich rachunków"
Data Autor
sake2020
@NASZ-HENRY.......Pan@smieciu jest propagandystą. Upartym,zdeterminowanym,ale i nudnym w przekazie To on przekonuje i propaguje zleconą misję a nie ma być przekonywanym.To taki naszoblogowy lord Hau-hau dzisiejszych czasów. 
spike
Ja, ja natürlich, Deutschalnd, Deutschalnd  uber alles! @smieciu zu bein.
NASZ_HENRY
  Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów ale tysiąca śmieci z pudelka nie przekona 😉  
smieciu
Najpierw narzekania że Niemcy nie łożą kasy na armię by na koniec strachać się tym że zaczynają to robić :) Ten stan umysłu. Może ta reszta jest tak zinfiltrowana przez służby Putina rozdające reklamówki pieniędzy różnym urzędnikom, że nie wydaje na obronę tyle ile powinno? No właśnie. Jakże by inaczej? Dla pocieszenia dodam że Ruskie to też pewien stan umysłu. Przecież według tutejszych teorii, ruscy agenci za pomocą reklamówek z rublami rządzili Europą razem z Niemcami. Ale postanowili wziąć się za wojnę by to wszystko rozpieprzyć. Sprawić że Europa się odetnie gospodarczo i jeszcze zacznie zbroić :) Co gorsza do tego stanu umysłu dołączył się też... Tusk! Gdyż nie zamierza obcinać wydatków na armię (a miał według tutejszych teorii) no i ostrzega wszystkich przed Rosją. Kto by zrozumiał. Jednak wiadomo. Niemcy są źli. To z pewnością oni! :)