Żadne projekty antypolskie nie przejdą! - mówi G. Braun o PE

Żadne projekty antypolskie nie przejdą! - mówi Grzegorz Braun tuż po zamknięciu lokali wyborczych w niedziele 9.06.2024.
Już oficjalnie wiadomo, że G.Braun dostał się do PE i jeszcze 5 członków Konfederacji.
Wprawdzie 6 posłów Konfederacji to niewiele (11%), ale 3D ma tylko 3, Lewizna - 3, PiS - 20, a PO - 21.
3D czyli Hołownia z PSL - gdyby nie byli w koalicji, to zniknęliby ze sceny wyborczej. Mam nadzieję, ze wkrótce znikną nawet jako koalicja, co daj Boże. 

Mam nadzieję, że G. Braun ma świadomość, że powinien nosić broń i mieć dobrą ochronę, a także nie korzystać z żadnych przypadkowych poczęstunków, nawet gdyby był bardzo spragniony i głodny. To samo dotyczy jego najbliższej rodziny. 

Tylko czy wszyscy nowi europosłowie też będę prezentować taką postawę? 
-----------------------------------------
Oto (za TYSOL-em) nazwiska nowych europosłów, którzy za nasze pieniądze mają reprezentować nasze interesy w UE: 

Prawo i Sprawiedliwość: Adam Bielan, Tobiasz Bocheński, Joachim Brudziński, Waldemar Buda, Michał Dworczyk, Małgorzata Gosiewska, Patryk Jaki, Mariusz Kamiński, Marlena Maląg, Arkadiusz Mularczyk, Piotr Müller, Daniel Obajtek, Jacek Ozdoba, Bogdan Rzońca, Beata Szydło, Dominik Tarczyński, Maciej Wąsik, Jadwiga Wiśniewska, Anna Zalewska, Kosma Złotowski; 

Konfederacja: Grzegorz Braun, Anna Bryłka, Tomasz Buczek, Marcin Sypniewski, Stanisław Tyszka, Ewa Zajączkowska-Hernik; 

Koalicja Obywatelska: Magdalena Adamowicz, Bartosz Arłukowicz, Krzysztof Brejza, Borys Budka, Andrzej Buła, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Andrzej Halicki, Dariusz Joński, Marcin Kierwiński, Łukasz Kohut, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jagna Marczułajtis-Walczak, Mirosława Nykiel, Jacek Protas, Bartłomiej Sienkiewicz, Michał Szczerba, Michał Wawrykiewicz, Marta Wcisło, Bogdan Zdrojewski; 

Trzecia Droga: Krzysztof Hetman, Adam Jarubas, Michał Kobosko; 

Lewica: Robert Biedroń, Joanna Scheuring-Wielgus, Krzysztof Śmiszek.
----------------------------------------

Nad posłami Lewizny warto się chwile zastanowić. Bo oto co zostało z PZPR, SLD, Nowej Lewicy, czy innych poczwarek tej samej komuszej mafii w Polsce, w której działali W. Jaruzelski, J. Urban, J. Oleksy, W. Cimoszewicz, L. Miller, A. Kwaśniewski, M. Belka, D. Huebner, R. Kalisz, i tym podobne indywidua.
Została para pedałów z nowoczesną kobietą inteligentną inaczej. Kogo oni reprezentują? Kto ich wybrał? A może została sama esencja tego co prezentowała i prezentuje sobą "lewica"

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-06-2024 [16:47] - NASZ_HENRY | Link:

sztuki & sztuczki
 
Europoseł Grzegorz Braun, który jest przecież z zawodu reżyserem, to wystawi, tfu wykręci jeszcze  niejedną sztu(cz)kę ;-)  

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2024 [17:33] - sake3 | Link:

Uszy po sobie to też sztuczka.

Obrazek użytkownika Marek Michalski

11-06-2024 [17:11] - Marek Michalski | Link:

Obawy o Brauna są uzasadnione.
Ewaryst Fedorowicz zwrócił uwagę na możliwość "lepperyzacji" Grzegorza Brauna
https://ewaryst-fedorowicz.szk...

Obrazek użytkownika Art

11-06-2024 [17:48] - Art | Link:

Trochę szczegółów o Braunie: https://papierowy-tygrys.blogs...

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-06-2024 [18:20] - Alina@Warszawa | Link:

@Art! Ależ ja to wszystko wiem i biorę pod uwagę. 
Jednakże nie mamy mamy wpływu na wybory polityczne naszego rodzeństwa, ani kuzynów, ani nikt nie jest odpowiedzialny za grzechy ciotek i dziadków, chyba, że korzysta z ich nieuczciwości.  
Na razie to, co mówi Braun w swojej poselskiej roli - to wszystko prawda
Jako jeden z niewielu głosi postawę patriotyczną i mam nadzieję, że nie będzie to taki numer, który ma zdemaskować "polskich oszołomów" jak to zrobił na rosyjskie zamówienie Roman Giertych cynicznie przejmując Ligę Polskich Rodzin tylko po  to, żeby taką postawę i partię skompromitować i wyeliminować z polskiej przestrzeni medialnej i sceny politycznej. W tle mamy do dziś nie wyjaśnioną śmierć śp. Filipa Adwenta, która miała miejsce w 2005 roku... Czy ktoś słyszał o wyniku śledztwa? A przecież był europosłem z Polski! W tych dniach będzie 19 rocznica tragicznych wydarzeń - likwidacji posła Filipa Adwenta i jadących z nim członków rodziny. 
Poza tym w czym gorsze jest popieranie Brauna od popierania KAŻDEGO innego posła z każdej innej partii, albo bezpartyjnego? Albo niepopierania nikogo? 
Dopóki mamy taki niewolniczy system wyborczy musimy stosować moją ulubioną (znalezioną) dewizę:
"NAWET GDYBYM MIAŁ TYLKO MOŻLIWOŚĆ WYBORU KAPO W OBOZIE KONCENTRACYJNYM - POSZEDŁBYM DO WYBORÓW!" 

Bo często okazuje się, że nasze wybory najbardziej przypominają wybory kapo w KL. A kto nam ten obóz prowadzi - wiadomo po chanukowym incydencie w Sejmie.  

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-06-2024 [20:21] - Alina@Warszawa | Link:

Normalny człowiek Młody Sośnierz  mówi kiedy polski żołnierz ma strzelać. Idiota słucha i jest oburzony.