Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Maczety w ruch

Mika, 25.03.2025
W Słubicach, Zgorzelcu odbył się protest Ruchu Obrony Granic, Roberta Bąkiewicza, przeciwko masowemu już podrzucaniu niemieckich czarnych do Polski. Na naszym terytorium, w naszym państwie, za każdym razem była niemiecka policja, gotowa do "działania". Na jakiej podstawie?
"Wspólny polsko-niemiecki komisariat policji Ludwigsdorf Görlitz, 25.03.2025 r.
Szanowna Pani Fedorska,
Podstawy współpracy polskiej Straży Granicznej z Policją Federalną reguluje Ustawa o Umowie między Rządem Republiki Federalnej Niemiec a Rządem Rzeczypospolitej Polskiej o współpracy organów policyjnych, granicznych i celnych z dnia 24 lutego 2025 r., która znajduje się w Federalnym Dzienniku Ustaw, tom 2015, część II, nr 6.
Z poważaniem
Rzecznik"  -
to odpowiedź na zapytanie @Aleksandra Fedorska

Oczywiście to literówka, chodziło o Ustawę z 2015 roku.

Pani Aleksandra podała również statystyki dostępne w publikacjach z Bundestagu, gdzie wykazano:
  • 24 wydalenia czarnych z Zurückweisungen z Niemiec do Polski, w okresie I-IX.2023 roku
  • 9 000 wydalonych "migrantów w 2024 roku 

Czyżby MSWiA przygotowywało się na ten stały import migrantów? Z  katalogu policji wykreślono dwa przestępstwa. Więcej informacji @Służby w akcji




Jakże symboliczne są teraz słowa tuska - Maczety w Ruch. W pełni świadoma współpraca z niemcami tego nierządu, aby sterroryzować polskie społeczeństwo. 49 ośrodków równo zaplanowanych na obszarze Polski, aby każdy Polak miał problem. W sumie po co się bać ruskich orków, jak za chwilę będziemy się bali wyjść wieczorem z domu. A nasza "polska" policja w najlepszym przypadku będzie bierna ... 
Pewnie słyszeliście o próbach prowokacji na manifestacji w Zgorzelcu i bierności polskiej policji? Poniżej podaje Wam zarówno rozmowę z Robertem Bąkiewiczem, jak i relacje uczestnika manifestacji, taty 13-letniej córki. Można również poczytać na profilu Roberta

Wklejam również wniosek kolegi do Prezydenta RP.  Może dojdzie? Może coś się wydarzy? W każdym razie Darkowi należy się szacunek za determinacje i działanie i chociaż mały wysiłek z naszej strony, aby to miało zasięg










 
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2248
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

26.03.2025 12:00

@Mika  żeby cię serduszko nie bolało, po 14 godzinach oczekiwania na komentarze pod Twoimi wpisem, kwiatek na pocieszenie 🌼
Mika

Mika

26.03.2025 20:37

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na @Mika 🌼

Dzięki Henry 😁 Luz, wpis trochę chaotyczny, ale staram się czasem zebrać informacje, żeby to gdzieś było i nie zniknęło w czeluściach na X.
Piszę ostatnio, albo o pedofilach celebrytach, albo o masowym imporcie czarnych pedofili z niemiec. Dziwisz się,  że nikt nie chce komentować? 😅 Bezsilność. 
Ale umknął mi jeszcze jeden fakt. Próbowano przepchnąć zapis, iż czarny ma tylko okazać OŚWIADCZENIE o niekaralności i bedzie git. Na słowo mamy uwierzyć, że jest ideałem i luz. Nie to co Polacy, którzy muszą pokazać ZAŚWIADCZENIE o niekaralności
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

27.03.2025 07:05

Dodane przez Mika w odpowiedzi na Dzięki Henry 😁 Luz, wpis

@Mika😉 
Ten  brak komentarzy to nie jest spowodowany ani tematem ani Twoim blogiem czy osobą autora. Jest to  problem systemowy!! Autorzy blogów rzadko komentują na cudzych blogach!. W wolne miejsce  wchodzą trolle;  generują oni 50% komentarzy. Zilustruję to jeszcze inaczej. Umieściłem ten sam wpis na dwóch portalach:
na Naszych Blogach
  https://naszeblogi.pl/72753-prawi-gora-nie-ma-dowodu-ze-boga-nie-ma-1
 
i  w Szkole Nawigatorów
  https://henry.szkolanawigatorow.pl/prawi-gora
 
Porównaj kto gdzie komentuje i będzie jasne dlaczego na blogach SN jest pięć razy więcej komentarzy.
Bezradność @Admina też się do takiego stanu rzeczy dokłada😉
sake3

sake2020

27.03.2025 10:16

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na @Mika😉 

@NASZ-HENRY......Przepraszam,że się wtrącam, ale sądzę iż przyczyna braku komentarzy na tym blogu to nie błąd systemowy. Po prostu Polacy nie są zainteresowani tematem tak ważnym i wartym omawiania.Jest im wszystko jedno jak wygląda sytuacja na granicach i dlaczego Niemcy czują się w Polsce jak u siebie.Tu na NB jedynie te blogi mają dużo komentarzy na których można w antypisowskiej krucjacie wylać swoją nienawiść czy frustrację. Pani Mika odważnie jako bloger podjęła się oceny zdarzeń na granicy z Niemcami .Piszę ,,odważnie'' bo dziś trzeba ją mieć choćby odzew był zerowy. Inni blogerzy cieszą się się ilością komentarzy pod swoimi blogami eksploatując temat zbrodni pisowskich w nieskończoność choć sytuacja w Polsce wymaga szerszego spojrzenia. Kto więc wygra wybory nietrudno zgadnąć.
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

27.03.2025 12:06

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @NASZ-HENRY......Przepraszam

@sake3...kwiatek + fraszeńka dla Ciebie 🌼
Kotek z pudelka
Na kotkę zerka.
A ona jest nieczuła
I w persa się wtula.

Na  moje blogi możesz wpadać w dzień i w nocy ;-)
Zapraszam serdecznie 🌼
sake3

sake2020

27.03.2025 16:18

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na @sake3🌼

@NASZ-HENRY......Czy fraszeńka jest zagadką dla mnie czy też pokazem Pana talentów literackich? Jeśli to pierwsze to oba koty rozszyfrowałam ,jeśli to drugie to podziwiam i składam gratulacje,Tak trzymać panie poeto.
sake3

sake2020

26.03.2025 20:54

Umowa polsko-niemiecka z 2015 roku daje niemieckim służbom szerokie uprawnienia na terenie Polski. Mogą legitymować osoby kontrolować dokumenty tożsamości i pojazdy, zatrzymywać obywateli Polski, patrolować obszary przygraniczne, prowadzić kontrole celne. Czy w tej obustronnej umowie strona polska ma takie same uprawnienia?
Mika

Mika

26.03.2025 21:17

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Umowa polsko-niemiecka z 2015

Za @Aleksandra Fedorska
Skierowałam zapytanie do @MSWiA_GOV_PL, dołączcie prosze: 
Szanowni Państwo, 
prosze o przekazanie wszystkich wniosków z ostatnich 10 tygodni, które zawierają prośbę pisemną do organów niemieckich o działanie na terenie Rzeczypospolitej. 
ART. 5 umowy o współpracy polsko-niemieckiej z maja 2014 roku określa takie wnioseki warunkiem fundamentalnym do działań na terenie drugiego państwa.  Strona niemiecka regularnie wykonuje działania służbowe na terenie PL. Prosze więc o wykazanie  wniosków naszej polskiej strony, które upoważniają niemieckie służby do takich czynności na podstawie umowy polsko-niemieckiej z maja 2014 roku.
Z poważaniem 
A. FEDORSKA
>> https://pbs.twimg.com/me…

A gdzie interpelacje poselskie w tej sprawie?
Pers

Pers

27.03.2025 12:02

Dlaczego PiS zaraz po wygraniu wyborów w 2015 roku natychmiast nie uchylił tej haniebnej umowy?
PiS PO to jedno zło!
Jabe

Jabe

27.03.2025 17:59

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Dlaczego PiS zaraz po

PiS jest bojowy tylko wtedy, gdy nic nie może.
sake3

sake2020

27.03.2025 18:22

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na PiS jest bojowy tylko wtedy,

A kiedy mógł? Przecież żeście się zapluwali z nienawiści ,uruchomiliście tą wyschnięta mumię brukselską i najbardziej skorumpowanych urzędasów unijnych do atakowania, sami na NB strzykacie jadem do dziś.Jesteście tacy mocni ale wobec księdza, wobec kobiet które skuwacie kajdankami zespolonymi i trzymacie w aresztach żeby wymusić jakiekolwiek zeznania. Jesteście bojowi tak traktując na przesłuchaniach że starsza kobieta pozbawiona pełnomocnika wobec trzech hien umiera na serce.To jest ta wasza siła-kłamstwa na każdym kroku, zastraszanie zwalnianie ludzi wybitnych ,mądrych mających zasługi by zastąpić ich waszymi kretynami którzy ,,piszą'' doktoraty nie mając nawet matury. To jest to silne państwo,któremu Niemcy dyktują każdy krok zwożą przestępców których nie chcą u siebie.Jesteście tym silnym państwem? Z czego pan się puszy?
Jabe

Jabe

27.03.2025 18:56

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na A kiedy mógł? Przecież żeście

„żeście”
sake3

sake2020

27.03.2025 19:04

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na „żeście”

No właśnie,prawda boli co? Pan też jest z tych ,,wy''.
tricolour

tricolour

27.03.2025 20:36

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na „żeście”

Jabe, skuwacie sake kajdankami zespolonymi w celu wymuszenia? A taki spokojny się wydawałeś...
 Cicha woda brzegi rwie.
Mika
Nazwa bloga:
Oczywiste dla mnie, nie jest oczywiste dla innych. I odwrotnie.

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 127
Liczba wyświetleń: 341,409
Liczba komentarzy: 1,811

Ostatnie wpisy blogera

  • Jak Polska staje się kulturalną potęgą porno
  • Obłudna baba z Gdańska
  • Beneficiarze Koalicja13Grudnia

Moje ostatnie komentarze

  • @sake2020 oburzam się za każdym razem i staram się o tym pisać. 
  • Cieszę się, ze nie dałam się złamać i nie dałam skłóć siebie i rodziny. Doświadczyłam ostracyzmu w pracy. Słuchałam jak (byli) znajomi bliżsi i dalsi życzyli niezaszczepionym śmierci, a przynajmniej…
  • "Typowo manipulacyjny zabieg to podawanie autora na końcu, gdy czytający myśli, że czyta wypowiedź osoby - blogera, ale to okazuje się oszustwem, którego wyjaśnienie jest na końcu, gdy dał się już…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Jak PO blokowała kluczowe inwestycje hydrotechniczne
  • Urządzamy się w unijnej...
  • Przymusowa relokacja migrantów do Polski

Ostatnio komentowane

  • sake2020, @Katla ......Jakże gładko przeszedł pan od tematu wpisu pani @Mika do spraw Ukrainy.   
  • Tomaszek, Waszą wolność ? W dupie mam waszą wolność bolszewiken .
  • Tomaszek, To już bolszewików na Islandię zaniosło ? Ale jaja .

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności