Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Kilka trudnych pytań

Ula Ujejska, 03.10.2021
Dedykuję te pytania bezmyślnym łotrom udającym wielką troskę.
1. Gdzie byłaś lewacka hołoto jak Putin mordował dzieci w Mariupolu?

2. Tu byłaś hołoto, przy stole z Ukraińcami, twardo im proponując poddanie się bo inaczej Putin ich wyrżnie. Gdzie byłaś lewacka hołoto jak oszukiwano Ukraińców budując dwie rury pod Bałtykiem, łudząc ich obroną narodowych interesów i gwarancją energetyczną? Wasz premier wyraził zgodę na ruską rurę!

Jak śmiecie zarzucać przyzwoitym ludziom coś okropnego kiedy inny putinowski bandyta posyła biednych ludzi na niepewny los, zwodząc ich zachodnim rajem? Dlaczego hołoto nie pojedziesz na Białoruś i nie wesprzesz tych biednych ludzi czymkolwiek? Rząd Morawickiego zrobił wszystko co było możliwe aby pomóc tym ludziom. Łukaszenko odrzucił polską pomoc. Zrób coś więcej lewacka hołoto a nie nadrabiaj brak działań, swoją głupotą i darciem ryja w Sejmie i w mediach. Ilu emigrantów przyjęliście pod swoje skrzydła, ile dzieci uratowaliście przed poniewierką? ZERO! ... więc milcz hołoto i nie przeszkadzaj przyzwoitym ludziom w ich ciężkiej pracy!
Aktualizacja z dnia 04.10.2021
Poniżej wklejam kolejny link do filmu o rzezi cywilów w Mariupolu przez najemników Putina ,tylko z jednego dnia. Wcześniej zamieściłam tylko fotografię, ale obłudni najemnicy Putina próbują nam tutaj wmówić że to kłamstwo. Przy okazji przeczytajcie felieton na ten temat.
Źródło: Tragiczny atak rakietowy na Mariupol (18+) - Artykuł - GeekWeek.pl
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 24423
Maverick

Maverick

03.10.2021 08:34

Dziwna retoryka, gdy Banderowcy mordowali SŁOWIAN>

Tutaj możesz się czegoś anuczyć jak znasz angielski.
"You LIED & My Friends Are DEAD!" Iraq War Vet DESTROYS George Bush - YouTube
<iframe width="1778" height="750" src="youtube.com" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 10:28

Dodane przez Maverick w odpowiedzi na Dziwna retoryka, gdy

Maverick
Wyślij to Putinowi i Merkel ze zdjęciem SSGalizien i kopią paktu Ribbentrop-Mołotow - mają się czego wstydzić ci podżegacze wszelkich rzezi podczas wojny. I na temat proszę pisać bez putlerowskich wrzutek. Dziecko drogie, ty chcesz mnie czegoś uczyć? 😁😁
Pers

Pers

03.10.2021 10:40

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Maverick

@ujejska
//Wyślij to Putinowi i Merkel ze zdjęciem SSGalizien //
SS Galizien, niedouczona kaczko, była złożona w 100% z ochotników ukraińskich.
Do szkoły marsz!
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 13:11

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers
Putlerowski nieuku, zapamiętaj to sobie: Dywizja SS Galizien  była niemieckim związkiem taktycznym podległym niemieckiemu dowództwu oraz była w 100% dowodzona przez Niemców, to że w większości służyli tam Ukraińcy choć nie tylko, to jednak nie zmienia  faktu, że za działalność wojenną Dywizji odpowiadają wyłącznie Niemcy, .Oszuście putlerowski chciałeś zabłysnąć wiedzą ale uczyli cię chyba na Łubiance?
Zaorany i won za Don! 😁
Pers

Pers

03.10.2021 13:25

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

@ujejska
//to że w większości służyli tam Ukraińcy choć nie tylko, to jednak nie zmienia  faktu, że za działalność wojenną Dywizji odpowiadają wyłącznie Niemcy,//
Nie kłam. Siłą tych ochotników wcielano? I nie ma znaczenia, że dowódcami byli Niemcy.
"28 kwietnia 1943 r. we Lwowie sformowana została, złożona z ukraińskich ochotników, 14. Dywizja Grenadierów SS, tzw. dywizja SS-Galizien lub „Hałyczyna”. Największym zwolennikiem i protektorem ukraińskich oddziałów SS był sam gubernator Otto von Wächter. W liście do ojca, w lipcu 1944 r. Wächter pisał: „  Napływ ochotników [do Galizien SS] jest tak duży, że zarówno dywizję, jak i rezerwy mamy już przepełnione”. Źródło - IPN krakow.ipn.gov.pl
Zaorana i do magla wypad!
Tezeusz

Tezeusz

03.10.2021 14:53

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Tutaj zagląda cięgle banda internetowych mend łonowych i potem roznoszą po Internecie ku naszej chwale :)
Wszyscy wykopani z NEonka :))
nadużycie link skomentuj
Jarek Ruszkiewicz SL 13.07.2021 21:02:21.."
Trudno odpowiadać mendzie łonowej
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 19:00

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers
Tak jak i ciebie Putas dzisiaj nie musiał siłą wcielać, sam tam na szkolenie z Gajowym poleciałeś. Teraz wyjecie w Polsce i bronicie jego racji stanu gdzie tylko możecie. Ulica i zagranica - a Putas rączki zaciera. Poradzimy sobie z tą hołotą - o tym ten wątek!
Pers

Pers

03.10.2021 19:05

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

@ujejska
//Pers
Tak jak i ciebie Putas dzisiaj nie musiał siłą wcielać, sam tam na szkolenie z Gajowym poleciałeś.//
Wracaj ty lepiej do magla niedouku.
J z L

JzL

03.10.2021 18:04

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

Widzę Ulko ze  krasnoarmiejcy są już w komplecie
Uuuuuuurrrrraaaaa
Uuuuuuurrrrraaaaa
Uuuuuuurrrrraaaaa
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 18:57

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Widzę Ulko ze  krasnoarmiejcy

Józku jak zwykle, jak zwykle spieszą wybielać Putina i Niemców... a temat przecież jest o polskiej lewiźnie. Liczyłam na to że wreszcie zedrą maski po raz kolejny.
J z L

JzL

03.10.2021 18:09

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

Ulko
W tej formacji było tysiące Białorusinów,Francuzów,Holendrów,Łotyszy,Estończyków,Belgów,Chorwatów czy Słowaków
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 19:04

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Ulko

Józku
Putlerki to wiedzą, ale to jest niewygodne info dla europejskiej lewizny. Wszak to dzieci tych popaprańców rządzą dzisiaj w UE.
J z L

JzL

03.10.2021 19:07

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Józku

To tylko potomkowie przywiezionych na sowieckich tankach, moskiewskich kolaborantów, emerytowani ubecy i sieroty po PRL
Ptr

Ptr

04.10.2021 15:23

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers,
Za zbrodnię wołyńską odpowiedzialność ponosi III Rzesza (wspólnie z bezpośrednimi sprawcami ), która sprawowała tam władzę polityczną. 
Tak jak za śmierć z głodu i zimna na Syberii ponoszą ci którzy ludzi tam wysyłali czyli władze ZSRS.
Za zamachy terrorystyczne w Europie ponoszą winę wszyscy , który przyczynili się do zapraszania migrantów w tym A. Merkel. 
Za działania SS Galizien ponosi odpowiedzialność III Rzesza , a więc też cały naród niemiecki.
Pers

Pers

04.10.2021 15:37

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Pers,

Ptr
//Za zbrodnię wołyńską odpowiedzialność ponosi III Rzesza (wspólnie z bezpośrednimi sprawcami )//
Masz bardzo poukładany światek.
Zazdroszczę.
Ptr

Ptr

04.10.2021 17:49

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Ptr

Tak, tak . jak Niemcy opanowali teren i pozwolili zbrodniarzom działać, to władze wojskowe III Rzeszy wzięły tę odpowiedzialność. Niemcy wykorzystali działania UPA do swoich celów. W tym czasie trawała operacja Cytadela , i ważne mogło byc oby odciągnąć AK od działań dywersyjnych na kierunkach zaopatrzenia armii niemieckiej, na Kursk. A nawt gdyby Hitler nie wydał żadnych rozkazów w tej sprawie, to na nim ciąży odpowiedzialnośc za zbrodnie, bo oni decydowali kto może mieć broń, jakie formacje tam mogą być , jednym słowem stanowili tam władzę.  Sama żądza krwi nie wystarczy. Teraz na świecie jest mnóstwo ludzi żądnych krwi, ale nie dochodzi do rzezi , gdyż siłą jest utrzymywana równowaga.
Jabe

Jabe

04.10.2021 18:51

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Pers,

@Ptr  Za zaniechanie ekshumacji i godnego pochówku ofiar odpowiada jednak ktoś inny, o czym warto przypomnieć.
Maverick

Maverick

03.10.2021 16:23

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Maverick

Obejrzyj może się czegoś nauczysz.
<iframe width="1778" height="750" src="youtube.com..." title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 18:54

Dodane przez Maverick w odpowiedzi na Obejrzyj może się czegoś

Maverick
Maski opadły - i o to mi chodziło - won za Don putlerowski najemniku!  Putas już formuje "polski legion łajdaków" a kandydatów tu i w Polsce jak widać i słychać jest już wielu. Biegnij szybko to sie załapiesz na fuchę kurwinowski przygłupie.
Pers

Pers

03.10.2021 08:47

Dlaczego to państwa europejskie, w tym Polska, mają ponosić koszty zbrodni USA i Izraela czy innych członków "koalicji antyterrorystycznej"? Skoro stać ich było na inwazje, stworzenie "państwa islamskiego", zbrojenie, szkolenie i leczenie wahabickich terrorystów to powinno być ich stać na ulżenie doli napadniętym i wygnanym. Jednak żaden z polityków, wasali USA i Izraela nawet się o tym nie zająknie.
Tzw. "arabska wiosna" to była seria przewrotów zaplanowana i realizowana przez USA, Izrael, Arabię Saudyjską, Katar, Wielką Brytanię i Francję. Główne cele były dwa - destabilizacja państw arabskich rządzonych przez siły laickie (Libia, Irak, Syria, Egipt) i zastąpienie ich islamskimi fundamentalistami - Bractwo Muzułmańskie w Egipcie i ISIS w w Iraku i Syrii. Leży to przede wszystkim w interesie Izraela, który cierpiąc na "stres przedtraumatyczny" żyje w ciągłym strachu przed swoimi sąsiadami. 
Drugim celem był oczywiście zamiar zawłaszczenia bogatych złóż naftowych i gazu w napadanych krajach. Znane są już setki e-maili Hilary Clinton, onegdaj Sekretarza Stanu USA, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości co do prawdziwej tożsamości sprawców chaosu i cierpień dziesiątków milionów mieszkańców Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.
Nasz rząd chodząc na pasku "wiecznego sojusznika" wspiera twórców i sponsorów światowego terroryzmu, dzięki którym Europa przeżywa obecnie inwazję nachodźców. To nic, że nie godzimy się na ich przymusową relokację, problem zbliżył się do naszych granic i mamy stan wyjątkowy na wschodniej granicy.
Wiesz teraz ujejska skąd się wzięli nachodźcy na polskiej granicy?
Polska powinna przepuszczać wszystkich, którzy koczują na granicy z Białorusią. Oni i tak nie chcą zostać w Polsce. Powinniśmy im także podstawić autokary albo wagony, żeby szybko mogli dostać się na granicę z Niemcami a nie robić cyrk ze "stanem wyjątkowym".
//jak Putin mordował dzieci w Mariupolu?//
A mordował? Może podasz jakieś konkrety?
Ja wiem o dzieciach w Donbasie mordowanych przez siły ukraińskie i obywatelach Ukrainy spalonych w Odessie.
To wszystko jeste doskonale udokumentowane.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 10:52

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Dlaczego to państwa

Kocie, wyślij to Putasowi - nagroda pewna i won za Don!
Pers

Pers

03.10.2021 10:38

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Kocie won za Don! 

@"ujejska"
//Kocie won za Don! //
Kaczka do magla!
sake3

sake2020

03.10.2021 10:33

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Dlaczego to państwa

@Pers....Naprawdę nie posądzałam Cię o taką naiwność. .,,.Polska powinna przepuszczać wszystkich''......Pytanie czy Niemcy są tak szczęśliwe że własnie do nich chcą dostać się nachodźcy..Raczej nie wykazują chęci przyjęcia. Mamy podstawiać autobusy,pociągi pod granicę z Niemcami które nie chcą już imigrantów rozumiejąc,że nie udźwigną ciężaru ich utrzymania. Nie,oni zostaną w Polsce a od granicy będą napływać coraz większe rzesze ,,uchodźców afgańskich'' z Syrii,Kamerunu,Iraku.Wytrzymamy niekontrolowany napływ przyjmując pod opiekuńcze skrzydła wszystkich ,,jak leci'' nawet z terrorystami?Jestem pewna,że opozycja podniesie wrzask,że PiS przyjmuje imigrantów,a przecież jesteśmy biednym państwem,nasze dzieci nie będą miały co jeść itd.....
Pers

Pers

03.10.2021 10:44

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers....Naprawdę nie

@sake3
//.Pytanie czy Niemcy są tak szczęśliwe że własnie do nich chcą dostać się nachodźcy.//
Co cię obchodzi dobre samopoczucie  Niemców? Oni się naszym nie przejmują.
//przyjmując pod opiekuńcze skrzydła wszystkich ,,jak leci'' nawet z terrorystami?//
Nic nie przyjmiemy, Polska jest dla nich tylko krajem tranzytowym.
Zofia

Zofia

03.10.2021 08:53

Słuchałam pierwszy program polskiego radia i zdumiało mnie , że ta co tak darła ryja w Sejmie została zaproszona do dyskusji. Nic mądrego nie miała do powiedzenia tylko została zapytana dlaczego się tak darła. Otóż zdenerwował ją rechot z prawej strony. Na głupie pytania to pozostaje tylko pokręcenie głową albo śmiech. Te dzieci same nie dotarły do granicy a przyszli z rodzicami. Dlaczego nie ujmują się za dziećmi z polskich matek , które siłą wywozi się za granicę wbrew matkom! No dlaczego lewacka hołoto!
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 10:26

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na Słuchałam pierwszy program

Zofia
Chcieliśmy autentycznie  pomóc tym ludziom na granicy, ale przecież bandytom nie chodzi o to by pomagać tylko żeby Europie dodać kłopotów a w Polsce dodatkowo dokonać przewrotu.
tricolour

tricolour

03.10.2021 11:08

Do tego wielkiego krzyku rozpłaczy mogę dodać jedynie: słychać wycie?
Znakomicie.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 13:06

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Do tego wielkiego krzyku

Tricolour
Zabolało? To ma boleć i odświeżać  pamięć ... a ja tylko przypominam niewygodne fakty z rządów POgłowia i lewizny.
tricolour

tricolour

03.10.2021 14:41

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Tricolour

Roześmiało. I zaźenowało. Ale tak, przyznaję, też i zabolało, ze starsza osoba wyznacza w rozmowie taki standard języka, że uprawnione staje się wkładanie kubła na głowę nauczycielom, a ludzi w podeszłym wieku, w tramwaju, traktuje się jak - co najlepiej - plankton. Bo gdyby potraktować miarą pogłowia, to ze skóry można zrobić podeszwy.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 20:19

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Roześmiało. I zaźenowało. Ale

Tricolour
No niczego innego się nie spodziewałam po przedstawicielu POgłowia i lewizny. Zagmatwać historyczne fakty, domagać się kultury, a że wasza rzeczywistość akurat w tych tematach skrzeczy... no to tym gorzej dla tej rzeczywistości. Żałosne to.
tricolour

tricolour

03.10.2021 22:09

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Tricolour

@Ula
A jakie to ja fakty historyczne gmatwam skoro o żadnych faktach nie piszę?
No, jest coraz lepiej: nie można się przyczepić, to wkłada Pani w usta to, czego nie powiedziałem i już jest coś do krytyki. Czysty bolszewim.
Ale faktem bezspornym jest, że gdyby wasz prawacki język z tego forum miał odpowiadać waszym normom moralnym, to rację ma siatkarz Spirydonow. Czasem warto słuchać, mniej mówić.
Maverick

Maverick

03.10.2021 15:58

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Tricolour

Nadajesz tanią propagandę, jesteś pełna nienawiści, agresji i braków edukacyjnych. ŁOTYSZE, BANDEROWCY, A NAWET LITWINI BARDZO CZĘSTO BRALI UDZIAŁ W EKSTERMINACJI POLAKOW. Musisz ich wynosić na pidestał bo pewnie masz z nimi powiązania. A oddziały Azow mordowały dzieci w Maripolu. Masz śrubę poluzowaną.
Wybielanie Banderowców to cecha zdrajców Polski, naszych słowiaskich wartości.
Pers

Pers

03.10.2021 17:13

Dodane przez Maverick w odpowiedzi na Nadajesz tanią propagandę,

Maverick
//Wybielanie Banderowców to cecha zdrajców Polski, naszych słowiaskich wartości.//
Wybielanie banderowców to zadanie ostatniego "desantu" na NB.
Trzeba piętnować ich kłamstwa. Ich jedynym argumentem są inwektywy typu "sowiet" albo "won za Don".
To w sumie prostacy o konstrukcji cepa.
Ryan

Ryan

03.10.2021 17:53

Dodane przez Pers w odpowiedzi na  Maverick

Spójrz pajacu w lustro
​Zobaczysz tam nie tylko prostaka
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 19:56

Dodane przez Pers w odpowiedzi na  Maverick

Pers
Zgłoś się do psychiatry, bo te bzdety o wybielaniu przypisujesz według siebie i swoich urojeń. Tylko wy dwaj z Maverickiem wybielacie tu zbrodniarzy ruskich i niemieckich. Won za Don putlerowski najemniku!
J z L

JzL

03.10.2021 20:03

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

Ulko
Onuce ZAORANE
Piękny strzał z liścia
​Brawo
Pers

Pers

03.10.2021 20:22

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

@ujejska
//wybielacie tu zbrodniarzy ruskich i niemieckich. Won za Don putlerowski najemniku!//
Jakbym cię znowu grzecznie poprosił o jakiś konkretny przykład (z linkiem oczywiście) to złapiesz rybkę i będziesz palić goopa.
Wróć ty lepiej do swojego magla :)))
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 22:56

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers
Nie potrafisz przeczytać zdania ze zrozumieniem a chcesz by cię traktować poważnie? Nie rozumiesz co to znaczy "TU" ?  To znaczy w tym wątku - i  jeszcze chcesz linka do swej głupoty ? No daj se siana i won za Don! A niby gdzie ja wybielam banderowców?  Pytam już drugiego putlerka i pewnie bedzie cisza? 😁
Pers

Pers

03.10.2021 23:07

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

@ujejska
//A niby gdzie ja wybielam banderowców?//
Choćby w tej notce i w komentarzach pod nią.
Kłamiesz i manipulujesz.
//daj se siana i won za Don! //
Do magla marsz!
Ula Ujejska

Ula Ujejska

04.10.2021 08:54

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers
No ale konkretnie to nie pokażesz, bo byś się doszczętnie ośmieszył. W mojej notce jest coś o banderowcach? Urojenia masz razem z tym drugim putlerkiem.  Od tych urojeń zaczęliście  tu swoje komentarze.
I jeszcze raz żebyś nieuku zapamiętał: Waffen SS Galizien to była niemiecka dywizja, dowodzona przez Niemców. Niemcy są za nią w 100% odpowiedzialni w czasie wojny a nie Ukraińcy - i nawet sami Niemcy temu nie zaprzeczają. Ale nie muszą się wypierać, robią to za nich putlerowscy najemnicy tacy jak ty.
Pers

Pers

04.10.2021 08:40

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

@ujejska
//I jeszcze raz żebyś nieuku zapamiętał: Waffen SS Galizien to była niemiecka dywizja, dowodzona przez Niemców. Niemcy są za nią w 100% odpowiedzialni w czasie wojny a nie Ukraińcy//
Oczywiście, że niemiecka, złożona z 99,999 % z Ukraińców ochotników, którzy walili do niej drzwiami i oknami. Jak zakładali mundur SS to stawali się automatycznie Niemcami.
A OUN UPA to byli ukraińscy harcerze.
//robią to za nich putlerowscy najemnicy tacy jak ty.//
Wróć lepiej do magla
Ula Ujejska

Ula Ujejska

04.10.2021 09:47

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers
Pierdu pierdu nie na temat... a miałeś mi pokazać konkretnie gdzie wybielam banderowców. Nie pokażesz, bo twoje urojenia są tylko urojeniami.
Pa kocino -  kończę, bo mnie ktoś poda do sądu za znęcanie się nad obłąkańcem.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 19:51

Dodane przez Maverick w odpowiedzi na Nadajesz tanią propagandę,

Maverick
Kurwinowski przygłupie, w którym miejscu wynoszę na piedestał  zbrodniarzy?  Zmyślisz sobie coś czego tu nie ma i snujesz swoje urojenia - won za Don!
Marek Kudła

keram

03.10.2021 16:42

Chodźcie z nami PISiorami !
Bo nie dogadamy się z nimi.  To totalne, lewackie, bezrozumne zajoby i przestępcy.  Będą jątrzyć, sabotować, kłamać, kraść, negować wszystko i prowadzić działalność wywrotową dopóki nie dorwią się do koryta.
Bo nie pozbędziemy się ich poprzez emigrację czy ich wydalenie.  Jest ich, niestety, za dużo by wszystkich wydalić z Polski, a sami nie wyjadą.
Bo jedynym wyjściem by się ich pozbyć jest karta wyborcza !!!  Wzywamy tych, którzy nie biorą udziału w wyborach – chodzcie z nami !  Każdy dodatkowy, normalny kandydat – to odsunięcie dwóch nienormalnych kandydatów totalnej opozycji.
Największą grupą do której musimy dotrzeć to ci, którzy nie biorą udziału w wyborach.  Tych ludzi jest około 10 milionów.  Wiadomo, że nie wszyscy są w stanie głosować, ale gdybyśmy wytłumaczyli i pomogli przynajmniej połowie, to jest 5 milionów, dodatkowych potencjalnych, w ogromniej większości wyborców PIS-u.  Dlaczego PIS-u ?  Bo lewactwo jest jak zawsze mocno zmobilizowane, i tam wstyscy "żywi" biorą udział w wyborach !  Kto powinien wziąć udział w tej akcji ?  My !  Ci, którzy choć trochę interesują się polityką i dobrem naszej własnej Ojczyzny !  W ostatnich wyborach prezydenckich zwerbowałem dodatkowo 7 ludzi nie biorących dotąd udziału w wyborach.  Wytłumaczyłem im zasady głosowania, pomogłem wypełnić dokumenty i je wysłać, a tym głosującym osobiście zaoferowałem transport do punktu wyborczego !
Jeśli chodzi o niezdecydowanych, których w każdym sondażu jest około 10 %, czyli około 3 milionów ludzi, to duża większość z nich i tak będzie głosowała na PIS.  Tych innych musimy przekonać na argumenty !
Pers

Pers

03.10.2021 17:07

Dodane przez Marek Kudła w odpowiedzi na Chodźcie z nami PISiorami !

@kudla
//duża większość z nich i tak będzie głosowała na PIS.  Tych innych musimy przekonać na argumenty !//
Ty możesz jedynie zniechęcić.
Normalni ludzie nie cierpią wazeliny.
Ptr

Ptr

04.10.2021 18:07

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @kudla

Czy w demokracji zdobycie dodatkowych głosów nie jest odpowiednikiem ofiarności na polu walki ? Głosy decydują o losach świata. 
A ja mógłbym uznać ,że każdy niemiecki krzyż żelazny był objawem wazeliniarstwa wobec Fuehrera I NSDAP.
Pers

Pers

04.10.2021 18:59

Dodane przez Ptr w odpowiedzi na Czy w demokracji zdobycie

@Ptr
//Czy w demokracji zdobycie dodatkowych głosów nie jest odpowiednikiem ofiarności na polu walki ?//
Jest bardzo chwalebne ale Kudla nie jest w stanie nikogo pozyskać. Może jedynie zniechęcić.
Ośmiesza PiS jak dobry kabareciarz.
tricolour

tricolour

03.10.2021 17:17

Dodane przez Marek Kudła w odpowiedzi na Chodźcie z nami PISiorami !

Problem, Mareczku, w tym, że ty nigdy nie użyłeś argumentów. Ty wchodzisz partii do czterech liter bez wazeliny i chwalisz w niebogłosy. Nigdy żadnej krytyki, nawet gdy LGBT przechodzi jako coś normalnego.
Kogo chcesz przekonać do takiej służalczości?
Ryan

Ryan

03.10.2021 17:29

Zbrodnie na ukraińskich jeńcach wojennych
Zwłoki ukraińskiego żołnierza Romana Biezpałyj zostały odesłane do rodziny przez tzw. "separatystów" bez części organów wewnętrznych oraz bez nosa i ust na twarzy. Zbrodnia jest tym straszniejsza, że organy te - prawdopodobnie - wycięto jeszcze za życia żołnierza wziętego do niewoli na wschodniej Ukrainie.
defence24.pl
Ryan

Ryan

03.10.2021 17:34

Rosja, Ukraina i przyszłość Krymu Historie konfliktu
arte.tv
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

03.10.2021 17:40

Trudne pytanie ?  Kto jest w tym czerwonym kółeczku bo sikorkę w żółtym poznałem po głupawym śmiechu ☺☻
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 20:02

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Trudne pytanie ?  Kto jest w

NASZ_HENRY
Ten drugi to neobanderowiec Tiahnybok. Zadałam parę lat temu to pytanie księdzu który tak się obruszył w WSI24 na to że na Majdanie Kaczyński stał właśnie obok niego.... a ksiądz nie zauważył, że neobanderowiec jest wpuszczony na salony POgłowia jako partner do dyskusji. O tym ten wątek, o lewiźnie która zapomniała o swojej hańbie.
Jan1797

Jan1797

03.10.2021 21:24

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na NASZ_HENRY

Wyobrażacie sobie barokowy Kościół w centrum Krakowa zbudowany z ruin gotyckiego
w miejscu świątyni romańskiej, w którym świeczniki oświetleniowe ozdobione były do niedawna
carskimi orłami?
J z L

JzL

03.10.2021 18:22

Do straży granicznej mam tylko jedną pretensje że wpuścili do Polski tego imigracyjnego śmiecia
heraldscotland.com
Ryan

Ryan

03.10.2021 18:55

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Do straży granicznej mam

Poszukiwany
pbs.twimg.com
Maverick

Maverick

03.10.2021 20:06

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Do straży granicznej mam

Najwyzszą formą demokracji jest referendum, i Krymianie zadecydowali a wynik mógł być jeden bo 80% mieszkańców Krymu to Rosjanie i nawet niektórzy Ukraińcy tam mieszkający woleli by wrócił do Rosji, oczywiście polskie kundle kabały i lucyferianie z zachodu chcialiby ustalać granice jak zawsze to robili do tej pory w brew woli ludzi tam mieszkających, a oni to mogą sobie decydować czy podetrą sobie dupę czy nie i tutaj się ich rola kończy.
Pers

Pers

03.10.2021 18:23

@ujejska
Coś dla ciebie i twoich kumpli kresywekrwi.neon24.pl
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 20:23

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Kocie
Ruskich szmatławców nie czytam - to papka dla takich jak ty - won za Don!
Pers

Pers

03.10.2021 20:29

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Kocie

@ujejska
//Ruskich szmatławców nie czytam - to papka dla takich jak ty.//
Jeśli dla ciebie wpis o 75 rocznicy bestialskiego mordu UPA w Jaworniku Ruskim na żołnierzach Wojska Polskiego jest "ruskim szmatławcem" i "papką" to sama wystawiasz sobie świadectwo i potwierdzasz to co napisał Maverick.
Więcej pytań nie mam :)))))
Wracaj do swojego magla.
J z L

JzL

03.10.2021 22:18

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Znowu się pojawił a miało go już nie być. Kto? Niejaki Jacek Boki, podejrzana figura.
Dlaczego podejrzana? Bo budzi wątpliwości czy to zbok lubujący się w nekrofilii historycznej czy dywersant na usługach mafii kremlowskiej. Zwłaszcza, że monotematyczny - bo tylko judzi i jątrzy.

Nie zamierzam zaprzeczać tragicznym zaszłościom historycznym pomiędzy dwoma rywalizującymi nacjonalizmami, polskim i ukraińskim. Od czasu ostatnich zderzeń tych dwóch żywiołów minęło już z okładem 70 lat. W międzyczasie wyrosły już dwa pokolenie w każdym z narodów.
Historia ludzkości jest pełna tragedii i okrucieństw. A wojny, wszystkie wojny ujawniają wymiennie zbrodniarzy i bohaterów, w zależności -po której stronie granicy- obserwator. Podobnie jak niema dymu bez ognia tak i nie ma skutków bez przyczyny. Te dwa narody; polski i ukrański, w rezultacie wzajemnie wielokrotnie zadanej i doznanej zbiorowej traumy, uważam za psychicznie zdefektowane i wymagające długiej holistycznej terapii.
Komu służy wbijanie klina między Polskę a Ukrainę, jeśli nie suchotniczemu imperium hunty kremlowskiej? Imperium które drogą odwiecznej tradycji łamie prawa i normy międzynarodowe, dokonując grabieży i zaborów terytorialnych. Czy można się zatem dziwić nacjonalistycznej radykalizacji nastrojów młodego pokolenia, które jeszcze nawet nie zdążyło się oswoić z “wybiciem się na niepodległość” a już padło ofiarą zaborców.
 
Obserwacje skutków zbiorowych urazów wojennych dobitnie świadczą, jak szybko można zrujnować równowagę psychiczną narodu ale również jak trudno ją odbudować. Czy należy obwiniać dzieci za winy ojców? Czy nienawiść ma trwać po sycylijsku przez pokolenia? Czy obwiniać współczesnych Rosjan za zbrodnie katyńskie, za rzeź Pragi, Irlandczyków za “terroryzm” anty brytyjski, Turków nowego tysiąclecia za holocaust Ormian a młodych Niemców za zbrodnie ich dziadków, Polaków pod Napoleonem za rzezie w Hiszpanii, za polskich sztyletników dokonujących egzekucji rosyjskich zaborców, czy “polskich panów” nabijających chamów na pale?
 
Mamy w Polsce ponad 2 miliony Ukrańców o różnym statusie ; część pracuje a część studiuje i uczy się. Zapracowali na dobrą opinię. Ich obecność w Polsce ku wzajemnej korzyści, świadczy o mądrości politycznej i zwyczajnie ludzkiej, części naszych polityków.
To bez wątpienia, inwestycja w dobrosąsiedzką przyszłość obu narodów, wbrew zboczonym rojeniom Jacka Boki. Podążając tropem jego chorej psychiki, to nic tylko powołać szwadrony śmierci, dla mordowania Ukrańców “ku chwale matiuszki Rassiji” i na pohybel lachom.
 
Zaraz dzwonię po pogotowie. Niech przymierzą zbokowi kaftanik!

 naszeblogi.pl
Es

Es

04.10.2021 11:27

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Znowu się pojawił a miało go

Chyba nie trzeba jakiegoś specjalnego klina oprócz tego wbijanego oficjalnie przez władze ukrainy. Mimo płaszczenia się przed nimi i " robienia łaski" przez miłościwie nam panujących od sześciu lat.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

03.10.2021 22:42

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers
Jak typowy ruski przygłup, nie rozumiesz jednego, a pisałam to już wiele razy tu i na NP: Kiedy w linku pojawia się "neon24". to zawsze piszę że ruskich szmatławców nie czytam - i dobrze o tym wiesz 😁 ... znamy się nie od dzisiaj. I nie interesuje mnie co ten szmatławiec drukuje - jasne czy za trudne i mam napisać dużymi literami

Pers

Pers

03.10.2021 23:03

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Kovie

@ujejska
//Jak typowy ruski przygłup//
Błąd. Jestem Polakiem.
W twoją przynależność etniczną nie wnikam i nie obchodzi mnie to.
//znamy się nie od dzisiaj.//
Doprawdy? Nie kojarzę. Zresztą kim ty jesteś, żebym miał cię znać?
//Kiedy w linku pojawia się "neon24". to zawsze piszę że ruskich szmatławców nie czytam//
Robisz krzywdę i ubliżasz kilku osobom, którzy tutaj piszą i piszą także na tym "ruskim szmatławcu" gdzie są cenionymi blogerami.
Tu masz przykład jak beczał jeden z twoich kumpli gdy go wyrzucali antykomunista.neon24.pl
Jemu też z pewnością jest teraz przykro :)))))))))
Ula Ujejska

Ula Ujejska

04.10.2021 08:51

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers
Ruskich szmatławców nie czytam. Dotarło? Ale wiem po co to wklejasz.  Nie ominiesz żadnej okazji by reklamować ruskie szmatławce i esbeckich gajowych. Tu się nie pożywisz.
Pers

Pers

04.10.2021 09:04

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Pers

@ujejska
//Nie ominiesz żadnej okazji by reklamować ruskie szmatławce//
Ja nie muszę. Robią to za mnie bardzo skutecznie tezeusz, husky i reszta waszej ferajny  :)))
Oni wiedzą lepiej co piszę niż ja sam.
Tezeusz

Tezeusz

04.10.2021 14:15

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers ale specjalistą od " mendy łonowej "to ty jesteś, sam o tym pisałeś.
Centrystka

Centrystka

03.10.2021 23:08

ADMIN
już od pewnego czasu,a zwłaszcza tutaj odpuścił był sobie czytanie wpisów i komentarzy,czemu dziwić się nie należy,skoro składają się one głównie z niewyszukanych,ale za to wciąż powtarzanych wyzwisk i i inwektyw pod adresem użytkowników NB mających odmienne zdanie od autorów wpisów i tych niby komentarzy. Niewątpliwie taka knajacka pyskówka niezwykle podnosi poziom tego portalu,toteż ADMIN umywa od tego szamba ręce i milczy...Ale grunt to,,że wpływa kasa od reklamodawców,którzy na takich knajackich stronach chętnie swoje reklamy  zamieszczają licząc słusznie,że takie właśnie strony są  najliczniej w sieci odwiedzane. Prosta wszakże przyzwoitość wymagałaby usunięcia z każdej nowej strony ostrzeżenia o usuwanych wpisach: "Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych".
admin

Admin Naszeblogi.pl

04.10.2021 07:24

Dodane przez Centrystka w odpowiedzi na ADMIN

Centrysta -- nie jest to prawdą o czym najlepiej wiedzą ci najbardziej zainteresowani. Komentarze są usuwane, głównie ze względu na osobiste wycieczki. Nieraz prosiłem o powstrzymanie się od inwektyw i nadmiernych emocji ale to niewiele daje..
Pers

Pers

04.10.2021 11:39

Dodane przez admin w odpowiedzi na Centrysta -- nie jest to

Adminie szanowny
//Komentarze są usuwane, głównie ze względu na osobiste wycieczki.//
Dobry żart tynfa wart :)
Ubawiłeś mnie setnie Adminie :)))))))))))
sake3

sake2020

04.10.2021 10:40

Dodane przez Centrystka w odpowiedzi na ADMIN

Przecież to Cntrystka powinna być usuwana przez swoje wypowiedzi.To że nieskładne  mozna wybaczyć, nie każdy kończył szkoły z wyróznieniem ,ale forma przekazu niedopuszczalna.
Jabe

Jabe

04.10.2021 11:29

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Przecież to Cntrystka powinna

Putlerowski nieuku
banda internetowych mend łonowych
kurwinowski przygłupie
typowy ruski przygłup
tricolour

tricolour

04.10.2021 13:31

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Putlerowski nieuku

@Jabe
No co? Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. Więc autoprezentacja osoby, którą cytujesz, jest wręcz ekshibicjonistyczna.
Ale faktem jest, że wstyd mieć takie cechy.
Ryan

Ryan

04.10.2021 20:58

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Putlerowski nieuku

Jabe
Nie szkaluj Persa
Prosze
Centrystka

Centrystka

04.10.2021 12:03

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Przecież to Cntrystka powinna

@Sake3
czyli nożyce od razu zabrzęczały,oznajmiając zwłaszcza swoje kłopoty z rozumieniem prostego tekstu,pomimo ukończenia szkoły z wyróżnieniem.Niestety,jak zwykle zabrakło jakichś przykładów na poparcie swoich twierdzeń,że to ja powinnam być usuwana za "niedopuszczalną formę przekazu",czyli konkretnie za co?
Centrystka

Centrystka

03.10.2021 23:11

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Jabe

Jabe

04.10.2021 08:04

Dodane przez Centrystka w odpowiedzi na Forum jest miejscem wymiany

Regulamin jest fikcją.
sake3

sake2020

04.10.2021 12:46

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Regulamin jest fikcją.

@Jabe....Dla takich jak pan  komentatorów jest rzeczywiście fikcją a nawet rzeczą zgoła niepotrzebną.Wg pana i takich jak pan regulamin obowiązuje tylko prawą część internautów dla których postulujecie aby w ogóle nie mogli się wypowiadać.Służą do tego takie narzędzia jak nazywanie nas cimnogrodem,homofobami ,prostakami,analfabetami no i powszechne na NB ocenianie potencjału intelektualnego.Nieważne,że to nieregulaminowe,wam przecież wolno więcej nieprawdaż?
Pers

Pers

04.10.2021 12:59

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Jabe....Dla takich jak pan 

@sake3
//Wg pana i takich jak pan regulamin obowiązuje tylko prawą część internautów//
"Prawa część internautów"? A co to takiego?
"prawa" - bo bez skazy?
"prawa" - bo prawicowcy?
"prawa" - bo fani PiS (w nazwie jest "prawo")?
Mogłabyś doprecyzować szanowna sake?
sake3

sake2020

04.10.2021 14:41

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake3

@Pers....A cóż tu jest do doprecyzowania? Udajesz przedszkolaka czy chcesz pochwalić się kolejny raz perłami swojego wyostrzonego dowcipu? Któż jak nie opozycja nazywa nas prawakami, prawdziwkami, prawicowcami? Co w tym zdrożnego, czy nieprzyzwoitego? I co w tym dziwnego i wymagającego doprecyzowania skoro we wszystkich państwach partie mają skrzydła prawicowe, lewicowe i centrowe? Moje poglądy są prawicowe i nie sądzę bym się musiała czego wstydzić.Jeśli ty się wstydzisz za mnie po prostu nie pisz komentarzy adresowanych do mnie.Myślę,że zarówno dyskusja jak i komentarze mogą być wolne od złośliwości i z dowcipem na poziomie.
Pers

Pers

04.10.2021 15:10

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers....A cóż tu jest do

@sake3
//Udajesz przedszkolaka czy chcesz pochwalić się kolejny raz perłami swojego wyostrzonego dowcipu?//
Właśnie robisz to co zarzucasz innym :))))
//Moje poglądy są prawicowe i nie sądzę bym się musiała czego wstydzić//
Oczywiście, że nie masz czego się wstydzić! Nawet jakbyś miała poglądy komunistyczne (nie mylić z bolszewizmem) to też nie byłby to powód do wstydu.
Zastanawia mnie tylko jak ktoś, kto deklaruje poglądy prawicowe może być jednocześnie fanem partii socjalistycznej?
//Któż jak nie opozycja nazywa nas prawakami, prawdziwkami, prawicowcami? //
I to mają być obelgi?
Z tego co zauważyłem to tutaj są stosowane wobec "opozycji" dużo dosadniejsze określenia. Często wręcz wulgaryzmy.
Nie jesteś przypadkiem przewrażliwiona?
Jabe

Jabe

04.10.2021 13:19

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Jabe....Dla takich jak pan 

Pani znów odnosi się do wyimaginowanego kolektywu, jak zwykle polegając wyłącznie na własnych skrytych wrażeniach.
A przykłady chamstwa powyżej. Nie przeszkadzają Pani?
Maverick

Maverick

04.10.2021 15:37

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Regulamin jest fikcją.

Ta Ula przypomina mnie lewacką Środę PODOBNE ZACHOWANIA, PODOBNE POMAWIANIA.
Magdaleny Środy nie trzeba nikomu przedstawiać. To (chyba) nieuleczalnie chore na najgorsze lewackie zwyrodnienia indywiduum, które nieustannie próbuje obrażać wszystkich, którzy wykazują się choćby minimalnym poczuciem przyzwoitości oraz którzy starają się myśleć.
Środa tego nie robi. Czego kolejny dowód właśnie sama nam dostarczyła.
Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo zdrowie to prywatna sprawa; sprzedają przy okazji książki w rodzaju „protokoły mędrców pandemii”. Oczywiście sami doskonale wiedzą, że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe… Można mieć tylko nadzieję, że antyszczepionkowa gawiedź wymrze rychło.. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu… – tak Środzina napisała sobie w mediach społecznościowych (pisownia oryginalna).
Abstrahując od tego, że o sączeniu jadu wypowiada się postać, która nieustająco ów jad sączy, uderzające jest również, że pani pseudoprofesor po raz kolejny stara się mierzyć wszystkich miarą własną oraz środowiska, które reprezentuje. Stąd te obsesyjne odniesienia do „dziadów” i „kretynów”.  TA DRUGA  ULA RZYCZA 'WON ZA DON' CZY 'PUTLEREK " PRZYPISUJE MORDY BANDEROWCÓW NA MIESZKANCACH DONBASU I ŁUGANSKA NA OBROŃCÓW SWOICH WARTOŚCI I WOLNOŚCI, ONA PEWNIE JAK CI CO SPALILI ŻYWCEM LUDZI ORGANIZUJĄCYCH REFERENDUM PEWNIE BY UCZYNIŁA W POLSCE.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

04.10.2021 18:52

Dodane przez Maverick w odpowiedzi na Ta Ula przypomina mnie

Maverick
Cytuję: (...) TA DRUGA  ULA RZYCZA 'WON ZA DON' CZY 'PUTLEREK " PRZYPISUJE MORDY BANDEROWCÓW NA MIESZKANCACH DONBASU I ŁUGANSKA NA OBROŃCÓW SWOICH WARTOŚCI I WOLNOŚCI, .. koniec cytatu.
I ty dziecko drogie chcesz mnie pouczać a nie potrafisz sklecić poprawnie po  polsku całego zdania?  Być może translator masz kiepski putlerowski najemniku? Bo kiedy piszesz sam coś od siebie, to takie perełki tu wklejasz. 😁😁😁
Maverick

Maverick

04.10.2021 20:58

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Maverick

Ula po prostu chce zaistnieć, i za wszelką cenę chce pływać na górze jak sraczka,. POPiS - siory are an exactly like pile of shit.
Paronoje ma jak Duda co twierdzi że Putin napadł na Gruzję a było odwrotnie Gruzja napadła na Osetię. Poliniacy żyją w takim zacofaniu ze o wszystkim dowiadują się o 200 lat za późno.
Ona pewnie nie wie że patrioci na Śląsku też walczycyli o powrót do Polski, więc walką mieszkańców Dombasu jest takim samym straggle. Prawem do samo stanowienia.
Dzieci w Maripolu zamordowali jej przyjaciele z odziału Azov, a ona ma tupet wrzeszczeć że zrobił to Putin. Psychoza i damencja jest u Uli zaawanasowana.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

04.10.2021 23:31

Dodane przez Maverick w odpowiedzi na Ula po prostu chce zaistnieć,

Maverick
Putlerowski najemniku musisz się lepiej postarać, właśnie zaktualizowałam notkę na temat Mariupoola: Tragiczny atak rakietowy na Mariupol (18+) - Artykuł - GeekWeek.pl 
Zaorany i won za Don z tymi kłamstwami.
Maverick

Maverick

04.10.2021 23:51

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Maverick

Banderowcy z Poliniakami co rwią się na front aby dokopać "Ruskim" ich pisownia ponoć tak porozkładali miny że nie wiedzą gdzie je pozostawili i sami podchodząc pod Donbas na nich wylatują w powietrze. Pani Ula ma podobną inteligencję. Na własnych minach wylatuje w powietrze pisząc bzdury obliczone na bycie tanią propagandą,
My Słowianie razem przeciwko wypierdkom Lucyfera co wasalom się Masonom i NWO wygramy bo znami jest Bóg, a oni mają diabelskie urojenia.
Maverick

Maverick

04.10.2021 23:57

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Maverick

Brednie Poliniackie!! Tanie propaganda, banderowcy chcą wciągnąć innych w wojnę sami do siebie strzelają dzieki Bogu samoloty tam już nie latają strącili by następny. Z resztą te głupki z Azov tak zaminowali okolice ze potem sami wchodzą na swoje własne miny. Ponoć ponadf 30 ich zginęło poprzez ostanie kilka miesięcy. Kto był ich żałował.? Tylko psychopata co uzurpuje sobie decydowanie za innych, jak Hitler czy Stalin.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

04.10.2021 09:05

Dodane przez Centrystka w odpowiedzi na Forum jest miejscem wymiany

Centrystka
Oj oj oj, więc krótko:
 Notka jest o "wydrzyryjach" i tych co nagle zapomnieli co robili wcześniej. Jeśli ktoś mnie oskarża o coś czego w mojej notce nie ma, ani nie ma w moich komentarzach, to ja to nazywam po imieniu - tak jak należy to  pokazać. Hołotę nazywam hołotą, a najemników najemnikami - tak jest uczciwie.  Proszę przeczytać pierwszy komentarz w tej notce ... puknij notką w stół a ruskie i opozycyjne nożyczki się odezwą, a na koniec przegrane chamstwo jak zwykle, będzie się domagać od wszystkich kultury 😁
Jabe

Jabe

04.10.2021 10:05

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Centrystka

Przyganiał kocioł garnkowi.
Centrystka

Centrystka

04.10.2021 12:13

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Centrystka

Autorka jest właśnie klasycznym przykładem "wydrzyryja" - inaczej nie potrafi. Nazwałam po imieniu,bo tak jest uczciwie - nie prawdaż...?
Ula Ujejska

Ula Ujejska

06.10.2021 15:55

Dodane przez Centrystka w odpowiedzi na Autorka jest właśnie

Centrystka
Dostosowałam swój "język" do takich jak Pani czy Pers oraz polskiej opozycji,  których znam z innych komentarzy na tym portalu. i innych medialnych wyczynów. Bardziej skomplikowanego przekazu nie zrozumiecie. A jak pisałam wcześniej, ostatecznie to tu i w realu przegrane chamstwo, zapędzone w róg, będzie się domagać kultury od wszystkich, tylko nie od siebie.
Pers

Pers

06.10.2021 16:10

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Centrystka

@ujejska
//Dostosowałam swój "język" do takich jak Pani czy Pers//
Masz bardzo wielkie mniemanie o sobie jeśli chodzi o kulturę wypowiedzi, babo z magla.
Zofia

Zofia

04.10.2021 09:25

Dodane przez Centrystka w odpowiedzi na Forum jest miejscem wymiany

@centrystka- to forum dało się czytać i dyskutować na nim parę lat wstecz. Ale odkąd  jest nowy Rząd wylewa się tyle hejtu na niego, że trudno tu o jakąkolwiek merytoryczną dyskusję. Jest tu paru hejterów, którzy każdy wpis zohydzą. Kiedy kolega zobaczył, że czytam Gazetę Polską to wykreślił mnie ze swoich znajomych. Nawet nie znając moich poglądów. Chyba mało im płacą w Soku z buraka i muszą dorabiać. Pozdrawiam.
Pers

Pers

04.10.2021 09:49

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na @centrystka- to forum dało

@Zofia
//to forum dało się czytać i dyskutować na nim parę lat wstecz.//
Nawet pół roku temu dało się czytać. Jednak ostatni desant wprowadził nowe "standardy" dyskusji.
angela

angela

04.10.2021 12:07

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @Zofia

I to ci Persie przeszkadza.
Faktami walą ci miedzy oczy, a ty nadal swoje bzdury wypisujesz, bo wytlumaczenia i prawdy po swojej stronie nie masz.
Taka jest prawda, ze opowiadasz się za obaleniem rządu i powrotu rozkradania  Polski, w konsekwencji braku pracy  wypchania Polaków za granicę i likwidacji  Polski jako kraju samorządnego i niezaleznego.
Plujesz na kraj ktory cie utrzymuje i szkodzisz jak mu. Feee. Cuchniesz zdradą.
Pers

Pers

04.10.2021 12:18

Dodane przez angela w odpowiedzi na I to ci Persie przeszkadza.

@angela
//Faktami walą ci miedzy oczy//
Lżenie i inwektywy nazywasz "faktami"?
//opowiadasz się za obaleniem rządu i powrotu rozkradania  Polski//
Bzdura. Dla mnie PiS i PO to jedno wielkie zło. Nie widzę żadnej różnicy.
//Plujesz na kraj ktory cie utrzymuje i szkodzisz jak mu//
To bardzo poważne oskarżenie.
Mogłabyś podać przykłady tego "plucia"? Oczywiście z linkami. 
Poza tym państwo mnie nie "utrzymuje". To ja z moich podatków utrzymuję państwo, żeby miało na różne "plusy".
//Feee. Cuchniesz zdradą.//
Feee. Cuchniesz głupotą.
Centrystka

Centrystka

04.10.2021 12:20

Dodane przez angela w odpowiedzi na I to ci Persie przeszkadza.

Angela po raz kolejny  wykazała niezbicie,że jest nieobliczalnie najbardziej patriotycznie  patriotyczną patriotką polską na całych NB!!!
Pers

Pers

04.10.2021 13:54

Dodane przez Centrystka w odpowiedzi na Angela po raz kolejny 

Centrystka
//Angela po raz kolejny  wykazała niezbicie,że jest nieobliczalnie najbardziej patriotycznie  patriotyczną patriotką polską na całych NB!!!//
To ma dużą konkurencję bo jest więcej co tak myślą :)))
sake3

sake2020

04.10.2021 13:03

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @Zofia

@ Pers.....To ty pochodzisz z tego desantu? Nie bądź taki skromny ,przecież jesteś prekursorem i aktywnym rzecznikiem nowych standardów w dyskusji sprowadzących ją do nikąd .
Pers

Pers

04.10.2021 13:08

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @ Pers.....To ty pochodzisz z

@sake3
//To ty pochodzisz z tego desantu?//
Nie. Ja tu jestem prawie 5 lat a desant niecałe 5 miesięcy.
//przecież jesteś prekursorem i aktywnym rzecznikiem nowych standardów w dyskusji//
Nie wiem czy jestem prekursorem ale jestem zwolennikiem rzeczowej i kulturalnej dyskusji. 
Masz mi coś do zarzucenia?

Stronicowanie

  • Wszyscy 1
  • Wszyscy 2
  • Następna strona
  • Ostatnia strona
Ula Ujejska
Nazwa bloga:
TENDENCYJNY PORADNIK WYBORCZY
Zawód:
Wykształcona z dużego miasta.
Miasto:
Bardzo wielkie miasto nad Pilicą

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 753
Liczba wyświetleń: 11,415,233
Liczba komentarzy: 14,885

Ostatnie wpisy blogera

  • By sitwie żyło się lepiej
  • Wspólna polsko-niemiecka akcja?
  • Niemiecka tradycja

Moje ostatnie komentarze

  • Nasz_Henry Jedno nie wyklucza drugiego 😜
  • U2Pracujemy nad tym. Czekamy cierpliwie na pewien ruch rympałów
  • Jabe A co, obdarli cię już z futra?

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Nasze Credo
  • Nasza odpowiedź
  • ORMO czuwa !

Ostatnio komentowane

  • paparazzi , Ależ ja się z pierwszą częścią Twojego komentarza również zgadzam. Ten polityczny słowotok zabija meritum i tylko elity – o ile jeszcze takie istnieją – mogą uruchomić mechanizmy sprawcze. Spójrz na…
  • spike, no dobra, "wybaczam" :)zastanawiają mnie te wieści od komornika, czy każdy ma do ich dokumentów wgląd?także te inne wieści SE, jakoś nic nie słychać by rozlana zupa Żurkowa bił na alarm o…
  • mjk1, Ależ ja się z pierwszą częścią Twojego komentarza właściwie zgadzam Paparazzi. Oczywiście, że państwa nie buduje się wyłącznie z betonu, stali i kolejnych inwestycji. Potrzebne są również przejrzyste…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności