Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Rude wunderwaffe totalniaków

JzL, 06.07.2021

 
Historia PO zatoczyła koło. Oto zamiast będącego przedmiotem POwszechnych drwin Borysa Budki, zwanego Gomułkowiczem, na czele niegdysiejszej „partii miłości” stanął ponownie Donald Tusk.
I co? Czy z tego powodu słońce zaszło na wschodzie, a wzeszło na zachodzie? A może w obejściach chłopów popierających PiS zamiast partii następczyni ZSL - u przynajmniej skwaśniało mleko?
Albo przynajmniej Kaczyński dostał pypcia na języku?
Tymczasem poza małą medialną wrzawą nic się nie stało. Tusk wrócił, aby reanimować trupa.
PO bowiem od dwóch kadencji nie jest w stanie zaproponować czegokolwiek, co ludzie od biedy mogliby uznać przynajmniej za namiastkę programu, co znajduje odbicie w wynikach głosowań.
Zamiast jednak puknąć się w czoło i zrozumieć, skąd naprawdę bierze się upadek partii, której jeszcze sześć lat temu zdawało się, że rządzić będzie Polską tak samo długo, jak będzie zbierać na Owsiaka pewna Orkiestra (czyli do końca świata i jeden dzień dłużej), najwyraźniej sztab kryzysowy postanowił sięgnąć po sprawdzone metody.
Skoro PiS wygrywa wybory oznacza to tylko jedno – za mało jest atakowany! Najwyraźniej do takich wniosków musieli dojść spece od PR, jakich zatrudnia Tusk i jego nowostare komando.
I dlatego Ryży poszedł dalej, niż Gomułkowicz i inni totalsi.
Były krul Jewropy raczył był potępić w czambuł wszystko, co robi PiS. W ubiegłą sobotę powiedział:
- "Może PiS jest zły, ale parę rzeczy..." - furii dostaję, jak to słyszę, bo to zło, które czyni PiS, jest tak ewidentne, bezwstydne i permanentne. Ono się dzieje każdego dnia w każdej właściwie sprawie.
Czy to oznacza, że po ewentualnym dojściu do władzy Tusk und seine Kameraden zlikwidują całe pisowskie ZŁO, od 500+ i wieku emerytalnego poczynając?
Na nowo otworzą dziurę vatowską i dlatego piniędzy nie będzie?
Już nawet nie wspominam o ZŁU, jakie PiS wyrządził niemieckim hodowcom szparagów.
Jest nadzieja, że pod rządami Rudego na nowo zbieranie ich stanie się dla Polaków opłacalne.
Zamknie się Turów (Niemcy robią wystarczająco dużo energii), zasypie przekop Mierzei Wślanej, zlikwiduje plany budowy centralnego lotniska (po co konkurować z Berlinem???) i wreszcie będzie tak, jak było.
Byłbym zapomniał o najważniejszym – skodyfikują wreszcie doktrynę Neumanna, a nowy Trybunał Konstytucyjny (wszak Rudy wywali obecnych sędziów jednym rozporządzeniem) to przyklepie. Dzięki ZŁU pisowskiemu nie wszyscy sędziowie o niej pamiętają…
Itd, itp.
Przykłady ZŁA wyrządzonego przez PiS można by mnożyć.
Ale generalnie z sobotniego wystąpienia Tuska wynika przesłanie PO (KO) do Narodu -
nieważne, czy Polska będzie bogata, czy biedna – ważne, żeby nie było w niej Kaczyńskiego i PiS-u.
Tak właśnie wygląda „program” tych, co to ponoć są lepiej wykształceni i wszystko potrafią lepiej.  
Oni do koryta, a ty Polaku na szparagi do Niemiec!
To taka totalna Alternatywa dla Polski (AdP).
 Humpty Dumpty|5 lipca, 2021 
pressmania.pl 5.07 2021
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 6504
sake3

sake2020

06.07.2021 19:07

A nie żal wam kochanego za wysoki wzrost i hollywoodzki acz kretyński uśmiech Trzaskowskiego?Z jaką niechęcią musi wstawać skoro świt gdzieś w okolicach 9-ej godziny do znienawidzonej pracy! żeby chociaz parady Dumy Gejowskiej odbywały się częściej a on z Kupą Serducha u boku dostojnie kroczył.....I jeszcze te za szerokie tramwaje.I jak tu żyć......Tak szybko żeście zapomnieli widząc pomarszczoną gębę Tuska?
J z L

JzL

06.07.2021 22:28

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na A nie żal wam kochanego za

Obecnie, największym zagrożeniem dla niepodległości Polski, jest wielomilionowa masa zdemoralizowanych i ogłupionych tuskopatów
Marek Kudła

keram

06.07.2021 20:40

Najtragiczniejsze na świecie żółwiki przybił Tusk Putinowi po pomyślnym załatwieniu zamówienia na zamach i morderstwo 96 ludzi z Prezydentem Lechem Kaczyńskim i jego żoną pod Smoleńskiem.  Za każdym razem, kiedy widzę to zdjęcie, jestem wstrząśnięty i krzyczę na cały świat: Dlaczego ci mordercy jeszcze chodzą na wolności ?!  Dłaczego ?!!!
Pers

Pers

06.07.2021 20:51

Dodane przez Marek Kudła w odpowiedzi na Najtragiczniejsze na świecie

kudla
//Za każdym razem, kiedy widzę to zdjęcie, jestem wstrząśnięty i krzyczę na cały świat: Dlaczego ci mordercy jeszcze chodzą na wolności ?!  Dłaczego ?!!!//
Dlaczego?
Bo tacy jak ty zibi, którzy macie dowody, nie dostarczycie ich do prokuratury, żeby mogła oskarżyć winnych.
Dlaczego nie spełnicie obywatelskiej powinności?
angela

angela

07.07.2021 11:18

Dodane przez Pers w odpowiedzi na kudla

Pers. I co z tego, ze dostarczą dowody, jak powiecie, " ze tylko na pudełku na buty były .
A sądy , te nie zlustrowane, na drugi dzien wypuszcza  i jeszcze odszkodowanie nalicza.
Wszystko w swoim czasie Persie. 
Ale przypominac trzeba, bo tacy jak ty bardzo szybko " zapominają ".
Pers

Pers

07.07.2021 12:07

Dodane przez angela w odpowiedzi na Pers. I co z tego, ze

angela
I co z tego? Próbowałaś?
Pierwszym krokiem do skazania kogokolwiek jest postawienie komuś zarzutów i sporządzenie aktu oskarżenia. A prokuratura, całkowicie podporządkowana ministrowi ZP czeka na dowody, które macie.
No chyba, że wyjecie po próżnicy tylko wtedy musicie się liczyć z poważnymi problemami w sądzie.
RinoCeronte

RinoCeronte

07.07.2021 12:55

Dodane przez angela w odpowiedzi na Pers. I co z tego, ze

Donald 007 musi działać... już się z tego nie wykręci.
J z L

JzL

06.07.2021 22:33

Dodane przez Marek Kudła w odpowiedzi na Najtragiczniejsze na świecie

Kiedy się żyło kilkanaście lat w kokonie życzliwych mediów, łatwych pytań i przekonaniu o własnej doskonałości, utrata owej warstwy ochronnej i zderzenie się z brutalną prawdą, że „Wersalu nie będzie” może mocno zaboleć.
Ostatnio przekonał się o tym Donald Tusk, wyprowadzony z równowagi na swojej pierwszej konferencji prasowej po powrocie na łono Platformy Obywatelskiej, kiedy występował już w roli pełniącego obowiązki jej szefa, zapytany o pracę syna w gdańskim samorządzie. Abstrahując od nieco, przyznam szczerze, mało mądrego pomysłu, by wysyłać na pierwszą konferencję króla Europy mało doświadczonego dziennikarza z takim właśnie pytaniem, reakcja Donalda Tuska, nerwowa, wdawanie się w polemikę z dziennikarzem i żądanie, by ujawnił swoje zarobki, świadczy o tym, że Tusk, choć całkiem sprawnie opanował zasady mediów społecznościowych, nawet ocierając się w kilku wpisach o hejt, to jednak w zderzeniu w realu z kimś, kto nie tytułuje go profesorem i zadaje nieprzyjemne pytania jeszcze nie pojął, że kokonu nie ma i wrażliwe miejsca są bez osłony, wystawione na cios, który trzeba sprawnie i umiejętnie sparować.
wpolityce.pl
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

07.07.2021 00:33

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Kiedy się żyło kilkanaście

Tusk odpowiedzią przeorał cały zdemoralizowany świat mediów pisowskich.
To kim jest Tusk mało istotne jest, skoro Polska została opanowana przez drani to tylko drań może coś zmienić.
Tomaszek

Tomaszek

07.07.2021 13:54

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Tusk odpowiedzią przeorał

To mówisz Zdzichu , że trzy tysiące to taka błyskotliwa odpowiedź . Przy pięciu to by z butów wyrwało . A synek to studia jakieś skończył , bo że postudiował tu i ówdzie to tak , ale dyplom to on ma ? Bo jakoś mi się magister Kwaśniewski przypomina . Też był taki wykształcony . Na razie to się Tusek zachowuje jak pijany wariat z nożem na ulicy . Ryja piłuje , straszy i nożem wymachuje , przy tym straszne bzdury pieprzy . Policją go !
Ryan

Ryan

06.07.2021 20:53

konferencja prasowa tuska
- Proszę, pani po lewej o pytanie.
- Dzień dobry, Dominika Didi-Osracz TV Sronet.
Panie przewodniczący, trudne pytanie.
Co pan robi, że pan jest taki zajebisty?
- Fękju for jor kłeszczyn. Płoszę panią. Dużo biegam, łozmawiam z zwykłymi Polakami, ciągle myślę o Polsce
J z L

JzL

07.07.2021 06:37

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na konferencja prasowa tuska

Jerzy Targalski: "za powrotem Tuska stoją niemieckie służby specjalne" Dodał, że celem Niemiec jest "doprowadzenie do obalenia polskiego rządu, żeby Polska była tylko nazwą geograficzną i przestała Niemcom przeszkadzać".
fronda.pl
Ryan

Ryan

06.07.2021 21:35

Nigel Farage masakruje Tuska..
Polecam!
youtu.be
J z L

JzL

07.07.2021 07:13

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Nigel Farage masakruje Tuska.

Oglądamy marny show w wykonaniu niemłodego, zniszczonego człowieczka. Już nawet jego słynny "bałach" jest groteskowy. Tusk jest Niemcem. Jeżeli to do wszystkich dotrze, raptem wszystko stanie się jasne, logiczne i zrozumiałe.
Ryan

Ryan

06.07.2021 21:38

Uderzona kobieta podczas wizyty Tuska. Nie zostawię tego
Mam 69 lat i po raz pierwszy zostałam uderzona - mówi Radiu Szczecin pani Jadwiga Kamińska, uderzona pięścią w twarz podczas wizyty Donalda Tuska przy pomniku Czynu Polaków w Szczecinie. Poszkodowana jest rozgoryczona, że na przemoc fizyczną i słowną nie zareagował żaden z polityków PO. Kieruję sprawę na policję i do sądu
radioszczecin.pl
Tezeusz

Tezeusz

06.07.2021 22:49

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na Uderzona kobieta podczas

Czerwone UBeckie bydło bije kobiety. Nie było tam faceta by odpowiednio potraktował tego bandytę
paparazzi

paparazzi

07.07.2021 00:21

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Czerwone UBeckie bydło bije

A Milicja?
Tezeusz

Tezeusz

07.07.2021 07:35

Dodane przez paparazzi w odpowiedzi na A Milicja?

Była ale w komunie
Tomaszek

Tomaszek

07.07.2021 13:57

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Była ale w komunie

Aha  , to pewnie milicjant ją uderzył . To do nich POdobne . Milicjantów i Tuskoludków .
paparazzi

paparazzi

07.07.2021 18:37

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Aha  , to pewnie milicjant ją

Toż właśnie sugeruje i kpie. Pan Tezeusz ni kumaty. Swoja droga a prawdziwa Policja?
Niezalogowany

Niezalogowany

07.07.2021 18:54

Popierając Tuska, popierasz jego skorumpowanego kumpla-łapówkarza, Grodzkiego, który by chronić swoją skórę, gotów jest sprzedać Polskę gangom roszczeniowym: niezalezna.pl To jest właśnie "nowa jakość" Tuska na scenie politycznej. Ledwo pojawił się ten pasożyt i morderca, zaczął wspomagać atakowanie Polski.
J z L

JzL

07.07.2021 21:04

PiS znów ma większość! Jarosław Kaczyński: Odzyskaliśmy połowę Sejmu. Pan poseł Arkadiusz Czartoryski wraca do naszego klubu
wpolityce.pl
Pers

Pers

07.07.2021 21:22

Dodane przez J z L w odpowiedzi na PiS znów ma większość!

//PiS znów ma większość!//
ŁoŁ! Już wstawiłem szampana do lodówki :)))))))))))))))
J z L

JzL

07.07.2021 22:09

Dodane przez Pers w odpowiedzi na //PiS znów ma większość!//

ty i szampan
raczej rum na kosciach
tricolour

tricolour

07.07.2021 21:45

Dodane przez J z L w odpowiedzi na PiS znów ma większość!

@JzL
To nie jest większość tylko zgraja manekinów podnoszących rękę gdy pociągną za sznurek. Bez rozumu, bez sumienia, bez własnego zdania.
Pers

Pers

07.07.2021 22:38

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @JzL

tricolour
To takie joszki z londynu.
J z L

JzL

08.07.2021 17:19

Dodane przez Pers w odpowiedzi na tricolour

i takie sowieckie onuce jak ty
angela

angela

08.07.2021 12:45

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @JzL

Kolor, wy towarzysze, to az wrak z Brukseli sprowadziliscie, tak dązycie, zeby ta wasza zgraja miała  większość .
tricolour

tricolour

08.07.2021 13:46

Dodane przez angela w odpowiedzi na Kolor, wy towarzysze, to az

@Angela
Gdyby to był wrak, to by leżał i gnił jak tupolew, o którym już zapomnieliście na amen.
Pierwszy raz widzę, by wrakowi poświęcać tyle czasu, jakby całkiem żywy był.
Niezalogowany

Niezalogowany

08.07.2021 18:39

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @Angela

"Pierwszy raz widzę, by wrakowi poświęcać tyle czasu, jakby całkiem żywy był." Tusk to morderca, volksdeutsch i likwidator Polski. Niesmak, jaki budzi nie powinien nikogo dziwić.
tricolour

tricolour

08.07.2021 18:51

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "Pierwszy raz widzę, by

@nielog
A który jest lepszy? Morderca, volksdeutsch i likwidator Polski, czy morderca, żyd i likwidator Polski?
PS. Jeśli już, to Tusk jest Reichsdeutsch, a w najgorszym razie Auslanddeutsch. na pewno nie jest volksdeutschem.
Niezalogowany

Niezalogowany

09.07.2021 09:35

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na @nielog

"morderca, żyd i likwidator Polski" Masz na myśli Sorosa, sponsora PO?
tricolour

tricolour

09.07.2021 10:24

Dodane przez Niezalogowany w odpowiedzi na "morderca, żyd i likwidator

@nielog
Gdybym miał na myśli, to bym napisał kogo mam na myśli. W wieku sześciu lat rozwinięta powinna już być zdolność do myślenia abstrakcyjnego i powinna pojawiać się zdolność do syntezy.
To jak? Żyd czy volksdeutsch?
J z L

JzL

09.07.2021 07:05

Gdy ci się rano nie chcę
podnieść z łóżka dupska
pamiętaj, że w Platformie
znowu mają Tuska
Za Budki partia
stała się do dupy
więc Donald znów poskładać
musi ją do kupy
Sondaże w górę
zamiast tylko wciąż pikować
wierne Patfusy gromko krzyczą
Wodzu, prowadź!
Rady nie dały
Kopacz i Lubnauer
bo widać za mało 
haratały w gałę
Więc pora na zmiany
Wszyscy na Orliki!
Jak wiadomo gra w piłkę
napędza wyniki
Co tam program
na niego jeszcze nie jest pora
Najpierw trzeba z Wiejskiej
przegonić Kaczora
Gdyby nie Kaczyński
byłaby Europa
Wszędzie powłaziła
pisowska hołota
Ale to się skończy
pod rządami Tuska
i powróci nawet
przyjaźń polsko – ruska
Oraz tradycyjna
od wieków z Niemcami
pojedziemy za Odrę
by zbierać szparagi
Tusk to trochę mało
wróci też Rostowski
no i z Chobielina
przybieże Sikorski
Ferajna się zbierze
jak kiedyś u Sowy
Stary rząd powstanie
zupełnie jak nowy
Donald Tusk, do tego
jakaś stara dupa
i już po kadencji 
jest kamieni kupa
Plan na dzisiaj Platformy
Polskę odzyskamy!
w tle cichutko słychać:
swoim ludziom damy!
Bo władza to koryto
zdaniem liberałów
nic dziwnego że wśród nich
tyłu aferałów.
salon24.pl
JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 661
Liczba wyświetleń: 1,728,020
Liczba komentarzy: 7,577

Ostatnie wpisy blogera

  • TUSK W KLATCE DEMOKRACJI WALCZĄCEJ
  • Świat się dowiedział o Rzezi Wołyńskiej i tylko to się liczy
  • Zełenski bez Orderu Orła Białego

Moje ostatnie komentarze

  • Jeżeli Tusk wystąpi w kampanii wyborczej w 2027 roku z hasłem "Rozliczę przestępstwa Koalicji Obywatelskiej" może wygrać wybory...
  • Aktualnie scena polityczna nie dzieli się na prawicę i lewicę, lecz na patriotów i zaprzańców.
  • Kilka dni temu  tusk mówił, że popiera i rozumie decyzję Prezydenta Nawrockiego ale odebrał telefon z Berlina i już nie  popiera i nie rozumie tej decyzji. Jaka to jest szmata bez…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • NASZ_HENRY, Tusk strzela a Pan Bóg kule nosi ...😉😡⚫️... A Internet pamięta, patrz poniżej:.. dakowski.pl
  • mada, A meble sobie zostawił? Czy jeszcze przeszukuje.
  • mada, Muszę przeprosić @trójkolorowego, bo przez chwilę myślałem, że to on pisze to od siebie.

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności