Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Tribute to Seawolf

seafarer, 03.05.2013
‘zajrzyj też do seamana! Tworzymy tu silną morsko-pisowska jaczejkę ;-)))’
SEAWOLF | 02.05.2010 23:26
Tak pisał Seawolf, swobodnie i z humorem. A ten komentarz wpisał pod jedną z moich notek. Dokładnie dwa lata temu. I wczoraj, dokładnie dwa lata później, na stronie głównej Salonu24 przeczytałem o jego śmierci.
Mimo, że z tego samego miasta Gdyni i tego samego morskiego ‘fachu’, to nigdy jednak nie spotkaliśmy się w ‘realu’. A tak było to dla mnie oczywiste, że prędzej czy później się spotkamy. Bo jakże by mogło być inaczej. Do wczoraj jednak.
Nic też nie wiedziałem o jego chorobie. Tym bardziej więc wiadomość o jego śmierci wydaje się być nierealna. A jednocześnie bezwzględnie przypominająca nieuchronność naszego losu tu na ziemi.
Spokojnej wachty Tomaszu. Choć już nie na morskim statku.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 3404
Domyślny avatar

lechost

03.05.2013 19:28

W ten sposób odchodzą najznamienitsi.Nie wiesz,że chorował,cierpiał.Nie skarżył się,że mu ciężko,że nie wytrzyma. Nie żądał wsparcia ,datków na leczenie.Nie wołał:pomóżcie mi!Z honorem niósł swoje cierpienie-w ciszy,nie zakłócając jej nikomu...Chwała Mu.Zupełnie tak samo - Czesław Niemen.CHWAŁA IM.
Leszek Witkowski

Leszek Witkowski

03.05.2013 19:56

youtube.com
seafarer
Nazwa bloga:
navigare necesse est ...
Zawód:
Inż. navigator
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 339
Liczba wyświetleń: 1,554,835
Liczba komentarzy: 4,697

Ostatnie wpisy blogera

  • Likwidacja izb morskich i odbudowa polskiej bandery, czyli o tym jak zmienić wszystko aby nie zmienić nic
  • Zielony Ład i jego "gigantyczne" skutki dla światowej emisji CO₂
  • Nie ma floty w biało-czerwonych barwach

Moje ostatnie komentarze

  • @ juur - "nie do końca rozumiem co chcesz powiedzieć o naszym podwórku"  O naszym podwórku to, że odrzucenie przez Senat prezydenckiego wniosku w/s referendum wynikało z politycznego…
  • @ Zbyszek - Na szali był krótki i jak najprostszy, pokazujący sedno sprawy przekaz lub wyczerpujący ale skomplikowany. Wygrał wariant pierwszy 🙂
  • @ tricolour - @ 'gugiel zwraca, że światowa emisja wynosi 770 mld ton' - to wtedy jeszcze gorzej dla Zielonego Ładu bo wtedy redukcja emisji z powodu Zielonego Ładu wyjdzie tylko 0,35% a nie 0,7%

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Na koniec roku (1) o morzu …
  • To była suwerenna decyzja pani Premier
  • Pułapki ‘reżimowej propagandy’

Ostatnio komentowane

  • paparazzi , To co dotknie Tusk już jest gwarancją interesu IV Rzeszy.
  • u2, Tak się zastanawiam, czy premier Tusk przedstawił jakis strategiczny plan odnośnie transportu morskiego? Chwalili się niedawno jego ministrowie, że odkupili magazyny i place dla Portu w Gdyni. Ale…
  • paparazzi , Szanowny Seafarer, na to pytanie "czy państwo naprawdę chce odbudować polską banderę," odpowie panu nasz miłościwy wuc Tusk. Bo dziś państwo to ON, znaczy sie wysłannik IV Rzeszy ma się rozumieć…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności