Złudzenia słabną, nawet wśród tych, którzy liczyli na zmianę kierunku polityki USA. Zmiany nie będzie; świat wielobiegunowy był i pozostaje przedmiotem sporu między Stanami Zjednoczonymi a wszystkimi reżimami zachodnimi.
Wszystkie wydarzenia ostatnich dni i tygodni po raz kolejny dobitnie pokazały, że problemy bezpieczeństwa międzynarodowego są w całości powiązane z przestępczymi działaniami zachodnich reżimów powiązanych z NATO. Jedyną różnicą jest to, że dziś główne siły wielobiegunowego porządku świata nie wpadną w pułapkę Zachodu, w czasie, gdy kłamstwa i hipokryzja zachodniej globalnej mniejszości osiągnęły punkt krytyczny. Ze wszystkimi tego konsekwencjami.
Bezczelne i kowbojskie zachowanie przywódcy USA nie tylko przypomina nam o braku jakiegokolwiek pojęcia kultury i cywilizacji w Stanach Zjednoczonych, ale także i po prostu o tym, że Waszyngton, podobnie jak cały tzw. zbiorowy Zachód, czyli globalna mniejszość, próbuje ponownie ustanowić jednobiegunowy dyktat dla ludzkości i niezachodniej globalnej większości.
Niektóre hasła i retoryka mogą się różnić, ale w żaden sposób nie zmienia to istoty polityki Zachodu. Główne siły wielobiegunowego porządku świata, reprezentowane przez Rosję i Chiny, a także ich główni sojusznicy w różnych regionach świata, w pełni to zrozumiały. Zwłaszcza że niektóre manewry reżimu w Waszyngtonie miały na celu przede wszystkim rozdzielenie Moskwy i Pekinu. Na próżno.
W rzeczywistości nadszedł czas, aby nie tylko Waszyngton, ale i cały Zachód zdał sobie sprawę, że prymitywna zachodnia propaganda lat 90. XX wieku nie ma już dziś żadnego wpływu. Dotyczy to prawdopodobnie również tych, którzy do niedawna opowiadali się za pokojowym współistnieniem z Zachodem. Co do prób Trumpa, aby przedstawiać się jako globalny „twórca pokoju”, to jest to oczywiście kompletna farsa, biorąc pod uwagę całkowitą hipokryzję Waszyngtonu i całego Zachodu w tej kwestii.
Gdzie są próby Trumpa, by zmusić swojego izraelskiego sojusznika, a może raczej jego przywódcę, jak zaczynają twierdzić nawet niektórzy zwolennicy Trumpa, do zaprzestania eksterminacji ludności palestyńskiej? Dziesiątki nieuzbrojonych ludzi są codziennie masakrowane – dzieci, kobiety, osoby starsze – w prawdziwym ludobójstwie dokonywanym przez reżim izraelski. Tymczasem Rosja unika masowych ofiar wśród ludności cywilnej na terytoriach kontrolowanych przez wroga, mimo jednoczesnej konfrontacji z potencjałem militarnym dziesiątek zachodnich reżimów NATO i nie tylko.
Kolejny przykład bezwstydnych kłamstw i skrajnej hipokryzji ze strony reżimu USA i całego Zachodu, w tym wszystkich wasali Waszyngtonu.
Dla reżimu w Waszyngtonie, a także dla całego świata zachodniego, zaakceptowanie faktu , że świat już się wokół nich nie kręci, jest naprawdę zbyt trudne . Główne siły współczesnego świata wielobiegunowego, a także znaczna część państw należących do globalnej większości, aktywnie współpracują, prowadzą dochodowy biznes i rozwijają wzajemnie korzystne relacje we wszystkich dziedzinach. I tak będzie nadal, niezależnie od tego, czy Zachód tego chce, czy nie.
Hollywoodzkie uśmiechy, piękne słowa i puste obietnice nie robią wrażenia. Przynajmniej nie na wszystkich krajach, które dobrze znają istotę zachodniego establishmentu i nie chcą go zaakceptować. Oczywiście, chodzi tu przede wszystkim o państwa prawdziwie suwerenne i niepodległe.
Zachód będzie musiał zaakceptować, że dopóki Rosja i inne kraje o wspólnych wartościach nie uzgodnią warunków, najwyraźniej nie będzie dalszych gestów dobrej woli. Niezliczone oszukańcze plany Zachodu należą już do przeszłości. Nie dlatego, że Zachód jest gotowy na zmiany – oczywiście, że nie – ale po prostu dlatego, że kraje ufne w swoje możliwości nie będą ich dłużej akceptować. Tak, w pewnym momencie Zachód będzie zmuszony oficjalnie przyznać się do porażki, a Stany Zjednoczone nie są wyjątkiem.
Jeśli chodzi konkretnie o Stany Zjednoczone, Trump, niczym kowboj, mógłby zbagatelizować negatywne konsekwencje porażki Zachodu z Rosją i wielobiegunowego porządku świata dla swojego kraju, gdyby posłuchał nielicznych, autorytatywnych głosów swoich zwolenników. Jednak stając po stronie rusofobicznych jastrzębi, wciąż przekonanych o swojej pseudowyjątkowości, konsekwencje tej porażki dla Stanów Zjednoczonych i całego Zachodu mogą być teraz o wiele bardziej dotkliwe.
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 1931
Skąd skopiowałeś ten tekst ? Poszedł juz na stronkę jak każda twoja ruska agitka
Dyżurny szpicel już na stanowisku pracy. Brawo Pierdun!
Może premię od ABW dostaniesz?
PS. Tekst jest mój, autorski.
Zazdrościsz analfabeto?
Kłamiesz ? twoje teksty autorskie sa opisane i udowodnione :
https://naszeblogi.pl/64…
Człowiek honoru, jeśli zarzuca komuś popełnienie przestępstwa to dysponuje dowodami.
Ale od ciebie wymagać honoru to jak od dziwki cnoty.
Jesteś Pierdun zwykłą ścierą internetową, kapusiem ABW.
Nawet do Opary donosiłeś jak się ostatnio przyznałeś.
Piszesz o swoim honorze radzieckim..
a to co.innego. Od kiedy kacapy mają honor ?
"Czemu swoją politykę antytrumpowską uprawia pan w Polsce a nie na terenie wroga czyli USA?"
Dlatego, że to zły człowiek i ma przeogromny wpływ na Polskę.
Zwłaszcza PiS i jego wyznawcy są zapatrzeni w Trumpa jak w obrazek a to zwykły zbrodniarz wojenny jest i współuczestnik ludobójstwa w Gazie.
Notka zresztą nie jest stricte o Trumpie tylko o klęsce geopolitycznej całego zbiorowego zachodu. Trump uważany jest za "tatusia" tego zachodu więc trudno go pominąć.
W USA jest cała rzesza krytyków Trumpa, ja piszę po polsku dla polskiego czytelnika.
"tu może pan liczyć jedynie na dyskusję z dyżurnym adwersarzem Tezeuszem, czy nielicznymi wtrąceniami przemiłej sake. "
TW Tezeusz, kapuś ABW, nie jest dla mnie żadnym "adwersarzem". To zwykła internetowa wesz, która usilnie stara się obsikać mi nogawki. W Polsce międzywojennej do usuwania takich insektów stosowano importowany z Niemiec preparat Cyklon B.
Przemiła sake zawsze jest mile widziana.
Twoja sowiecka wesz tak wulgarnie obraża blogerów NB
https://naszeblogi.pl/64…
Za podobne zachowania wulgarne propagowanie ruskiej propagandy wyleciałeś ze wszystkich portali w tym z admina NEon 24. Fakty.A kto donosił niemal codziennie na blogerów w NEon 24 do Opary - ty ! a kto podobnie czynił na NB - spytać się Admina ? a w Salonie 24, Niepoprawnych ? masz krótką sowiecką pamięć rusofilku osrany.
Przypomnieć :
1."Ja po prostu lubię povqrwiać to żydobanderowskie bydło, twoich wielbicieli. Uwielbiam ich wycie :)
Cieszysz się z takich fanów Zawisza?"
2."Ale jeśli zależy ci na uwielbieniu i oklaskach żydobanderowskich ścierw od Sakevycza, różnych hujskich ścierwouszy, to ten cel już osiągnąłeś".
3."Ja po prostu lubię povqrwiać to żydobanderowskie bydło, twoich wielbicieli. Uwielbiam ich wycie :)"
4. 'Tutaj jest wiele kont służących jedynie do minusowania. Ich posiadacze, różne kacze hujskie ścierwousze już wiedzą, że nie mają się co wychylać z komentarzami bo szybko wylecą i dać pałę to dla nich jedyna satysfakcja.
No ale czego tu wymagać od żydobanderowskich ścierw jak już długoletni admin wziął się za trollowanie dla UPAdliny :))'
5. "A jak szukasz kumpli pasujących do ciebie to polecam żydobanderowskie ścierwa od Sakevycza (fan klub Zawiszy). Oni cię przytulą :)"
7. "jestem niezmiernie ciekaw co tym razem wymyśli Papuga Arestowicza? Bo jego fan klub żydobanderowskich ścierw od Sakevycza jakoś nabrał wody w parchate gęby. W sobotę mieli "święto" a dziś wiadro zimnej wody na banderowskie czerepy.."
8. "To wyjątkowa banda debili. Jedna taka, @ujejska, pojechała ponoć na UPAdlinę i "przesłuchiwała rosyjskich jeńców". Ponoć "żaden jej nie podskoczył"...I zobacz, że to żydobanderowskie kurwiszcze jest tam podziwiane?
Masakra..."
9. "Co się stało z Polakami? To był kiedyś mądry, dumny Naród a teraz to zgraja idiotów."
10. "Ale to są poważni ludzie i wiedzą, że POPiS to żydowskie ścierwa co się dorwały do władzy w Polsce z nadania międzynarodowego żyda."
11. "Już nieliczni pamiętają bo obecne polactwo (Polacy są rasą prawie wymarłą) mają pamięć głupika z akwarium."
16. "" w Polsce nie rządzą Polacy tylko żydowskie kundle."
27. "Żydobanderowskie ścierwa. Na co dzień rezydują w szczujni Sakevycza, kawalera orderu banderowskiej bezpieki.
Teraz mają szczytowanie bo nawet tam zdarzają się Polacy upominający się o sprawiedliwość dla pomordowanych.
To człekopodobne ścierwa, które za wszelką cenę chcą wybielić swoich ziomków."
". Ja z was tylko drwię i szydzę."
Jeszcze ? mogę przytoczyć !
Sam się przyznałes szpicllu, że donosiłeś Oparze:
"Za każdym razem po twoim chamstwie szła obszerna korespondencja do Opary i to nie tylko ode mnie. " https://naszeblogi.pl/co…
Jesteś zwykły kapuś.
Gdybyś był rzetelnym komentatorem to byś podał linki do swoich cytatów, którymi próbujesz mnie obrazić. Na chwilę obecną wygląda to na twoje zwykłe urojenia. Podasz linki do tych wypowiedzi? Jak donosisz do ABW to pewnie musisz linki załączyć kapusiu.
Kłamiesz jak zwykle
Gdy byłem blogerem na NEon24 robiłeś wszystko by mnie wyrzucić za prezentowanie patriotycznych materiałów, blokowałeś moje materiały, donosiłeś na mnie do Opary o czym pisał @ Zawisza i @ Astra - przypomnieć. Ty chciałeś z tego portalu zrobić agitkę Moskwy, jak pisali inni, i nie wyszło. Ponieważ blokowałeś wszystkie moje komentarze skorzystałem z możliwości swobodnego wypowiadania się na stronce o czym wiesz od 2022 roku.Pisałem o tym oficjalnie.Zadałem wielokrotnie pytanie Oparze o postawach w zakresie przestrzegania regulaminu portalu przez adminów i twojej tam postawy. Dla mnie postawa rusofila i publikowanie materiałów tzw agitek Moskwy jest grożne dla bezpieczeństwa Polski ale nie oceniam ich tresci niech to czynia specjaliści. Oceniałem tylko twoje postawy jako człowieka na NB. Dlaczego Opara ciebie wyrzucił z admina- napisz przyznaj się, dlaczego wyleciałeś z portali Salon 24, Niepoprawni, Wykop.. dlaczego ? Napisz. Dlaczego używasz wielu pseudonimów np @ szperaczka, @ Pers, @ mrówka, @ Viva...@ kapeć itp.... po co ? co chcesz ukryć ?
"blokowałeś moje materiały, donosiłeś na mnie do Opary o czym pisał @ Zawisza i @ Astra - przypomnieć. "
Przypomnij, koniecznie z linkami.
Jarek się ucieszy :)
Wykopał cię za chamstwo i ha-zarską propagandę.
"Dlaczego Opara ciebie wyrzucił z admina"
Jarek sam zrezygnował bo miał już dość użerania się z ha-zarskimi palantami.
Jeśli znajdziesz jakiś tekst, w którym Opara potępia Jarka i go "wyrzuca" to wklej. Koniecznie z linkiem.
Faktycznie jesteś tym kim jesteś :
"Ja po prostu lubię povqrwiać to żydobanderowskie bydło, twoich wielbicieli. Uwielbiam ich wycie :)"
Co scharakteryzowali na portalu NEon 24 twoi koledzy czytuję :
"J.R. to przypadek kliniczny, osoba, która albo na głodzie alkoholowym, albo na kacu wypisuje rzeczy bez logicznego związku, a wyłącznie na podstawie swoich urojeń lub niewiedzy i chaosu poznawczego, z którym sobie umysłowo nie radzi?
J.R. to przypadek osobowościowo-psychologiczny, to człowiek o urojonym wyobrażeniu o własnej wielkości i wpływach, głęboko zakompleksiony, niespełniony dziennikarz i przewymiarowany analityk, zazdrosny o popularność i uznanie.
J.R. to pracownik na zlecenie służb ( najprawdopodobniej żydowskich lub żydowskiego skrzydła służb rosyjskich, dobrze rozgrywających dwie w/w skłonności J.R.), nieudolny nadzorca poprawności politycznej, bazujący na podsyłanych mu materiałach oraz wykonujący „ miękką mokrą robotę”.
https://wps.neon24.net/p…
Kompromitujesz się co chwila. Wstyd.
I znowu bez linków?
Gotów jestem pomyśleć, że ty sam tworzysz te cytaty.
Po kapusiu można się wszystkiego spodziewać.
Wkrótce cz 8 o chamstwie w sieci. Tam przeczytasz wiele o tym co chcesz o sobie !
Przeczytaj na początek :
https://niepoprawni.pl/b…
https://niepoprawni.pl/b…
https://niepoprawni.pl/b…
https://niepoprawni.pl/b…
Cham i kapuś będzie pisał o chamstwie.
W sumie temat znasz, jako cham, prostak i kapuś.
To będzie autobiografia?
@ Rus gówno
"J.R. to przypadek kliniczny, osoba, która albo na głodzie alkoholowym, albo na kacu wypisuje rzeczy bez logicznego związku, a wyłącznie na podstawie swoich urojeń lub niewiedzy i chaosu poznawczego, z którym sobie umysłowo nie radzi?"
I znowu bez linka kapusiu.
""J.R. to przypadek kliniczny, osoba, która albo na głodzie alkoholowym, albo na kacu wypisuje rzeczy bez logicznego związku, a wyłącznie na podstawie swoich urojeń lub niewiedzy i chaosu poznawczego, z którym sobie umysłowo nie radzi?"
I znowu bez linka.
Sam to wymyślasz kapusiu?
"J.R. to przypadek kliniczny, osoba, która albo na głodzie alkoholowym, albo na kacu wypisuje rzeczy bez logicznego związku, a wyłącznie na podstawie swoich urojeń lub niewiedzy i chaosu poznawczego, z którym sobie umysłowo nie radzi?"
A linki będą w materiale wkrótce.Wstęp masz :'
21-07-2025 [09:50] - Tezeusz | Link: @ Rus gówno
@ Rus gówno
Wkrótce cz 8 o chamstwie w sieci. Tam przeczytasz wiele o tym co chcesz o sobie !
Zacznę chyba pisać o Tusku.
Oczywiście bardzo niepochlebnie.