Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

@Smieciu to nie PiS-owski mity upadają, to upada Polska

Swisspola, 14.01.2024
Wiesz @smieciu, dlaczego jeszcze nasz świat istnieje. Bo mamy doktrynę MAD. Żadne państwo nie odważy się nacisnąć guzika, bo mamy równowagę i byłoby to równoznaczne z likwidacją również własnego kraju. ROWNOWAGA! Czy uważasz, że równowagą była zmiana ustawy i wybranie na miejsce sędziów TK w czerwcu 2015 roku 5 nowych sędziów, których kadencje kończyły się już po wyborach? A czy wiesz, że wtedy równowaga w TK sędziów z nadania PO była 14:1. Równowaga jak rudy volksdeutsch to rozumie a jakis idiota, prof. prawa mówi o sędziach dublerach! Podobnie jest z TVP. Nie wiem może jesteś za młody, ale pamiętam, kiedy jeszcze nie było TV Republika, za poprzednich rządow rudego volksdeutscha, jedynym medium broniącym, choć w niewielkim stopniu PiS, była TV Trwam. Pamiętasz, że ich nie wpuszczano na konferencje prasowe? Jakie były protesty, bo nie chcieli jej dać miejsca na multipleksie. Czy to była równowaga? Identycznie było z sędziami. Nie wiem, czy pamiętasz ten słynny filmik jak "KWIAT POLSKIEJ PALESTRY" wniebowzięty wracał z narady z PO? NIEZALEZNOSC aż biła od panów profesorów, od bezprawia!!! Oczywiście, że w sądownictwie najlepsza jest niezależność i odpowiedzialność a nie żadna równowaga, ale niestety politycy obesrali na życie na każdym kroku. Janda miała rację, że srają jej na łeb myliła się co do jednego, że nie tylko PiS, ale cala klasa polityczna, a najbardziej rudy volsdeutsch!

Dlatego dzisiaj mamy anarchie i państwo bezprawia, bo nie zadbano o równowagę. Ja od 15 lat nie włączam TVN-u. Dlaczego zabrali mi TVP? Przecież nikt nikogo nie zmuszał do oglądania TVP INFO. Ale mnie zabrali tę możliwość. Co bali się, że wyjdą na jaw ich machlojki i zdrada. Ale ten rudy volksdeutsch jest głupi. Dzisiaj w dobie informacji nie jest w stania zablokować żadnej informacji. Lepsza od blokady jest dezinformacja, która jak widać po pelikanach jest niezwykle skuteczna! Sam uważałem, że tak nachalna krytyka stała się promowaniem Tuska i odbierała absolutnie wiarygodność TVP Info, bo podobnie było z Lepperem. Jednak potrafiłem z tych informacji wyciągnąć sobie fakty pomijając resztę propagandy. Wiem, że było i jest wielu którzy łykali wszystko jak pelikany (ja się boję, że należysz do tej grupy ze strony TVN). Ale tutaj znowuż chodzi o brak równowagi w naszym „niezależnym” wymiarze sprawiedliwości. Jeśli pomówisz jakiegoś posła niesłusznie, to wtedy i tylko wtedy podaje Cię natychmiast w obronie dobrego imienia do sądu. Tusk czy Grodzki podali TVP INFO do sądu? Gdzie jest ich dobre imie? A z drugiej strony PiS i TVP Info biło piane, ale jeżeli choć połowa tego co podali w filmie RESET była prawdą, to w państwie prawa Tusk powinien stanąć bądź przed sądem bądź przed Trybunałem Stanu. Powtarzam w państwie prawa! Wiesz, że trudno nazwać mnie zwolennikiem rudego volksdeutscha, ale Kamiński i Wąsik siedzą przez Kaczyńskiego, który powinien w takim razie siedzieć z nimi. Jak uważasz czy prowokacja, której się dopuścili na koalicjantach PiS-u, a się jej dopuścili, była bez wiedzy ówczesnego premiera i jego akceptacji? I wszyscy w PiS boja się o tym głośno mówić.

Przyjmując do siebie jakieś fakty należy myśleć a nie emocjonalnie łykać każdą propagandę. Jednocześnie ostrzegam TV Republika. Uważajcie i nie stańcie się tubą PiS-u. Bądźcie rzetelną TV dla prawdziwych patriotów, którzy również widzą wiele błędów Kaczyńskiego i współwinne PiS-u w zaistniałej sytuacji. TVP Info poprzez swoja nachalna propagandę miało też wielu przeciwników wśród PiS-u a niezdecydowanych wepchnęło w łapy rotacyjnego błazna!  TV Republika musi pamiętać, że wraz z odejściem Kaczyńskiego PiS się rozleci, a wtedy możecie i wy upaść. Wiem, że teraz trudno mówić o czymś innym niż o łamaniu prawa przez rudego volksdeutscha, ale PiS a przede wszystkim Kaczyński z Morawieckim mają też swoje za uszami!
 
Pamiętajcie każdy polityk który swoje postępowanie będzie tłumaczył postępowaniem i łamaniem prawa przez przeciwników, to nie jest patriota tylko zdrajca, chcący dla partykularnych interesów swoich lub swojej partii demontować naszą Ojczyznę!!! W cywilizowanym świecie naszej cywilizacji mamy podobno trójpodział władzy. No to spójrzmy. Nasi politycy, którzy stanowią władzę ustawodawczą zawładnęli tez władzę wykonawczą, czyli rząd. Jakby tego było im mało to zagarniają też władze sadowniczą ze skorumpowanymi profesorami i doktorami bezprawia. No i najważniejszą w dobie informacji zawłaszczają czwartą władzę czyli media. Mamy więc wszystkie 4 władze w jednych rudych łapskach!!! Czy to jest demokracja czy dyktatura? Tym bardziej, że zawłaszczanie odbywa się z łamaniem elementarych podstaw prawa, przy głośnej aprobacie profesorów od bezprawia! Ostrzegam jako patriota wszystkich polityków:
 
kto przejmuje władzę absolutną, ten przejmuje także absolutna odpowiedzialność!

W końcu należy tę zasadę egzekwować!!!
 
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 8898
Czesław2

Czesław2

14.01.2024 10:39

Wszystkie sondaże pokazują, że "polacy"  za uwięzienie posłów obwiniają rząd Pis. Czyli ludzie walczący z korupcją na szczytach władzy mają siedzieć. Moja ocena "polaków" od dawna jest jednoznaczna. Chcą kraść , niszczyć drugiego Polaka , niszczyć Polskę, korumpować dla własnego zysku.. I ja mam robić krok wstecz? No jaja.
Tomaszek

Tomaszek

14.01.2024 10:48

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Wszystkie sondaże pokazują,

Czy jesteś pewny Czesławie że ta sondaże to nie są "sondaże" albo "sądaże "? A może po prostu "dorabianie mordy " ddziała jak zwykle . Tu jest problem ?
Czesław2

Czesław2

14.01.2024 10:52

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Czy jesteś pewny Czesławie że

Nikt niczego nie jest pewny, zwłaszcza sojuszy.  . To nie pierwszy taki sondaż  no i znamy przecież wynik wyborów. Poza tym, obserwuję ludzi z otoczenia. Rozpacz.
Czesław2

Czesław2

14.01.2024 10:53

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Nikt niczego nie jest pewny 

To nie niemcy niszczą Polskę. To polacy za kasę.
Tomaszek

Tomaszek

14.01.2024 14:15

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na To nie niemcy niszczą Polskę.

A tych niszczących to ktoś wybiera . Sekta wierzących w wuja ch...ja .
Jabe

Jabe

14.01.2024 10:57

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Wszystkie sondaże pokazują,

Czy komuś walczącemu z korupcją na szczytach przy­sługuje bez­karność za nad­użycie? A zwłaszcza komuś robią­cemu to w partyjnym interesie?
mjk1

mjk1

14.01.2024 12:48

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Czy komuś walczącemu z

I to jest bardzo ważne pytanie Jabe. Obrońcy uwięzionych twierdzą, że na prowokację mieli zgodę sądu. Przeciwnicy twierdzą, zaś że nie. Tak trudno dotrzeć jakiemukolwiek dziennikarzowi TV Republika do decyzji sądu i sędziego który tę decyzję wydał? Zamiast tego mamy wzajemne bicie piany.
u2

u2

14.01.2024 12:57

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na I to jest bardzo ważne

Przyskrzynienie Leppera na przyjmowaniu łapówki nie było w partyjnym interesie PiS, bo wiązało się to z oczywistym rozwiązaniem rządu i rozpisaniem nowych wyborów. Leppera ostrzegł pośrednio minister Kaczmarek, który udał się na 40-te piętro Mariotta w Warszawie. Ale w oczywisty sposób było to korzystne dla Polski, aby otworzyć ludziom oczy na korupcję na najwyższych szczeblach władzy. Dlatego obecnie szajka Tuska chce przede wszystkim zlikwidować CBA i niezależną prokuraturę.
PS. Wgląd do akt przysługuje stronom postępowania, a TV Republika nie jest stroną. Pośrednio jednak można wywnioskować czy metody CBA były legalne, czy nie.
Imć Waszeć

Imć Waszeć

14.01.2024 13:32

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Przyskrzynienie Leppera na

Jeśli potwierdzi się pogłoska o próbie zastosowania przez reżim podsłuchów i Pegasusów w czasie napadu na Pałac Prezydencki i wobec uczestników ostatnich wydarzeń z opozycyjnej strony, to wywlekanie sprawy Leppera sprzed lat i rozkminianie co kto mógł lub nie mógł zrobić stanie się zwyczajnie bezprzedmiotowe. Nie można bowiem własnych nielegalnych czynów tłumaczyć nielegalnymi czynami kogoś innego i to w prawie związanej z obecną tak jak są związane troki od kaleson z mocowaniem silnika.
Swisspola

Swisspola

14.01.2024 13:54

Dodane przez Imć Waszeć w odpowiedzi na Jeśli potwierdzi się pogłoska

"Nie można bowiem własnych nielegalnych czynów tłumaczyć nielegalnymi czynami kogoś innego..."
Naprawdę nie można? Ależ przecież to jest standardem w polskiej polityce!
Imć Waszeć

Imć Waszeć

15.01.2024 19:24

Dodane przez Swisspola w odpowiedzi na "Nie można bowiem własnych

To, że coś jest normą w polskiej polityce, to nie znaczy wcale, że jest normą w ogóle. po prostu polska polityka jak i prowadząca ją polska klasa polityczna jest klinicznym przykładem nienormalności. Ale nie tylko u nas tak się dzieje. Niedawno Wyrwał przytoczył artykuł z czołowej prasy ukraińskiej, w którym Ukraińcy oskarżają Polskę o współprace z Putinem w formie osłabiania Unii Europejskiej. Przypadek? Nie sądzę. Dla mnie to jest też przykład schizofrenii politycznej rozsiewanej przez ośrodki na Zachodzie jako "wartości", bowiem dla Ukrainy najpewniej to się skończy jak żądanie karpia przybliżenia Wigilii. Oczywiście żartuję z tą sugerowaną jednością "Ukraińców", bowiem to jest polityka jedynie poruskiej oligarchii głównie wyznania handlowego, polegająca na zblatowaniu swoich własnych interesów (a nie żadnego narodu) z niemieckim (też warto uściślić - niemieckich przemysłowców i finansjery) żłobem korupcyjnym w Brukseli. Dlatego mądrze byłoby poinformować niezależnymi kanałami o skutkach z tego wynikających tych wszystkich gnijących w okopach na wschodzie. Trzeba do ku... nędzy zacząć prowadzić jakąś własną politykę zagraniczną, a nie tylko liczyć, że wiecznie nadstawiając komuś du... kupimy sobie uznanie lub choćby spokój. Te czasy się definitywnie skończyły.
Czesław2

Czesław2

14.01.2024 13:00

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na I to jest bardzo ważne

@mjk1 Był wielokrotnie w mediach pokazany screen uniewinniającego  wyroku sądu którejś instancji, z uzasadnieniem, że pozwolenie było.
 Nie mogę tego znaleźć. A może już się nie da znaleźć przez googla
Wg mediów  skazano ich za nie wpisanie w jakieś rejestry fałszywych dokumentów. Można , po zdradzie oficerów SOP, domyślać się, dlaczego.
Tu jest precyzyjniej, ale tego nie wiedziałem, jeśli tak było , tzn jak zwykle mamy sprzeczne informacje
https://www.dakowski.pl/…
mjk1

mjk1

14.01.2024 13:42

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Był wielokrotnie w mediach

@Czesław.
Jeżeli prawdą jest to co napisał Michalkiewicz: "Nie wolno im natomiast fałszować tytułów własności, czy decyzji administracyjnych – a to właśnie zrobili", to niestety cały ten raban w mediach, jest tylko biciem piany i starannie wyreżyserowanym przedstawieniem.
u2

u2

14.01.2024 14:05

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na @Czesław.

Michalkiewicz: "Nie wolno im natomiast fałszować tytułów własności, czy decyzji administracyjnych – a to właśnie zrobili"
Ale, ale. Bez żadnych skutków prawnych. Nikt nie przejął żadnej własności. Piotr R. i Andrzej K. powoływali sie na znajomości w MR u wicepremiera Leppera i chełpili się, że mogą załatwić każdą sprawę. Więc prowokacja, która jest zabroniona w polskim prawie art 24 KK (tzw. podżeganie) została zastosowana za zgodą sądu. Uprawnienia do takiej prowokacji mają służby typu policja, ABW, CBA i SG. Każdorazowo za zgodą sądu.
Czesław2

Czesław2

14.01.2024 14:13

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na @Czesław.

@mjk Korupcja została udowodniona winni skazani  , jeden zabity. Mafia nie składa się tylko z dwóch  czy trzech ludzi. Lepper zginął  aby nie sypał.  Problem z ministrami  to klasyczny przyklad konieczności uzyskania zgody bandytów którzy doniesli na podsłuch bandytów. Dlatego zostali uniewinnieni.
Tomaszek

Tomaszek

14.01.2024 14:38

Dodane przez Jabe w odpowiedzi na Czy komuś walczącemu z

To może tak prościej maczetą albo bejsbolem ? Sądy podobno takie niezależne '
mjk1

mjk1

14.01.2024 12:55

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Wszystkie sondaże pokazują,

@Czesław.
I to jest niestety najgorsza nasza cecha. Kiedyś chcieli mnie tu zlinczować, jak napisałem, że nie jesteśmy żadnym narodem. Jesteśmy zbieraniną drobnych cwaniaczków, gdzie każdemu w zupełności wystarczy, że jest sprytniejszy od drugiego. Życie niestety cały czas to potwierdza.
Czesław2

Czesław2

14.01.2024 13:04

Dodane przez mjk1 w odpowiedzi na @Czesław.

Powtarzam to wielokrotnie. Pierwszy na to zwrócił uwagę bloger Trottelreiner dawno temu  mówiac, że nie ma takiego pojecia, jak Polskie społeczeństwo. Jest wykładowcà  socjologiem. Po utopieniu się w morzu pomyj, nie ma go tu.
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

14.01.2024 13:36

Dodane przez Czesław2 w odpowiedzi na Wszystkie sondaże pokazują,

Przypominam, że Kamiński i Wąsik nie ganiali za ludźmi po ulicy z nożem, a siedzą. Natomiast syn Bodnara ganiał i nie siedzi. Tak wygląda sprawiedliwość.
Pers

Pers

14.01.2024 10:41

TVP i TVN mają jednak jedną, wspólną cechę - w sprawie pandemii i Ukrainy kłamali wg. jednego scenariusza.
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

14.01.2024 10:56

Tylko na Naszych Blogach można liczyć na codzienną porcję śmieci z pudełka, tfu z pudelka. 😎
Czesław2

Czesław2

14.01.2024 11:01

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Pudelek

Nie, to nie śmieci. To wierzchołek góry lodowej. To tylko to, co widać. Tego  co się dzieje pod stołem, można się domyślać po niewyjaśnionych morderstwach. I   zapewne  są to morderstwa, że tak powiem  systemowe. Morderstwa Brzeskiej, Papały  prezesów NIK, atak na prokuraturę to wszystko jedno i to samo. Polski ma nie być,  ostatecznie cała w łapach źydokomuny.
u2

u2

14.01.2024 11:19

nachalna krytyka stała się promowaniem Tuska i odbierała absolutnie wiarygodność TVP Info, bo podobnie było z Lepperem
Dokładnie, strach było otworzyć lodówkę, bo by wyskoczył Tusk. Co do Leppera, to walili w niego z lewa na prawo. Wcale TVP nie przodowało w tym waleniu. To samo było z Adamowiczem, prezydentem Gdańska, wcale nie TVP przodowało w waleniu w Adamowicza.
PS. Lepper był otoczony dziwnym towarzychem, np. Piotr R. i Andrzej K. skazani w aferze gruntowej, Łyżwa skazany za gwałt na prostytutce. Potem jak przestał się liczyć na scenie politycznej, to na asystenta wkręcił się Zbigniew S. Wtedy pojawił się seryjny samobójca.
AŁTORYDET

AŁTORYDET

14.01.2024 11:37

@Swisspola:
Obawiam się, że teraz jest za mało i za późno. Konstytucja Geremkowsko-Kwaśniewska miała za zadnie petryfikować układ sił i to się powiodło. Trybunał Konstytucyjny jest tu najlepszym przykładem. Jak Pan zauważył, po wyborze sędziów "na zapas", beneficjenci prl-u, obsadzali czternaście z piętnastu miejsc w TK. Byli trzecią izbą, o nadzwyczajnych kompetencjach: mogli w. wybranym przez siebie czasie, uwalić każdą ustawę, w sposób nieodwołalny. Nawet taką, którą uchwalono by większością konstytucyjną! I mogli to zrobić sędziowie (?), wybrani zwykłą większością. Z punktu widzenia interesów Państwa Polskiego, to była anarchia. Jeśli dodać do tego system wyłaniania sędziów sądów powszechnych, na zasadzie kooptacji, to droga do nieszczęścia była otwarta. Problem PiS-u, było forsowanie rozwiązań paliatywnych, brak woli podjęcia walki i tradycyjnie olewający stosunek Polaków do własnego Państwa. U nas, łatwiej, o niebo łatwiej, osiągnąć sukces polityczny, grając na negatywnych emocjach, niż na racjonalnym programie. Spotkałem faceta, który wprost wyznał: "że ch...j z tą Polską, byleby Tusk wygrał." Myślę, że przygnębienie, które dotknęło obóz patriotyczny po wyborach, ma tu swoje źródło. Problemem jest suweren, który nie chce nim być. Stąd zwątpienie przeradzające się w rozpacz.
Jabe

Jabe

14.01.2024 12:10

Dodane przez AŁTORYDET w odpowiedzi na @Swisspola:

Proszę nie zwalać winy na Polaków.

Stronicowanie

  • Wszyscy 1
  • Wszyscy 2
  • Wszyscy 3
  • Następna strona
  • Ostatnia strona
Swisspola
Nazwa bloga:
Swisspola
Zawód:
Programista
Miasto:
Oftringen

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 64
Liczba wyświetleń: 415,150
Liczba komentarzy: 1,336

Ostatnie wpisy blogera

  • Lepszy przerażający koniec niż przerażenie bez końca
  • Patriotyczny test prezesa Kaczyńskiego
  • Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało,

Moje ostatnie komentarze

  • Mam sąsiada, któremu na skutek nieszczęśliwego wypadku podnośnik (300 kg) zmiażdżył nogę. W szpitalu powiązano mu nogę drutami tak aby nie odpadła i zwolniono go ze szpitala do domu. Niestety w domu…
  • Może i masz racje, ale najgorsze szambo jakie może się Polsce przytrafić to wygrana Druciarza i tercet Tusk, "Bodnera" i Dupiarz. Przypuszczam, że byłby to następny rozbiór Polski. Święta trójca:…
  • Sam nie za bardzo ufam sondażom, uważając je za środek manipulacji, ale wiem ze Nawrocki nawet wśród zwolenników PiS-u ma wyraźnych przeciwników. Zresztą sam, gdy go słucham to mam wrażenie, że…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • 7 Grzechów głównych — Grzech 2, Finanse
  • 7 Grzechów głównych
  • Marsz, marsz Poloni

Ostatnio komentowane

  • rolnik z mazur Waldek Bargłowski, @ Swiss pola  Smutna to prawda. Niestety masz rację. Pzdr 
  • Alina@Warszawa, @Sake3! Nikt na NB nie kwestionuje wyboru Nawrockiego! Wszyscy doceniają jego wybór iw obecnej sytuacji!  Co do niechęci do PiS - wskaż Sake3 co w zarzutach tu przedstawionych - konkretach, jest…
  • sake2020, No tak,ledwo 4 dni minęły od wyborów a już na NB kwestionuje się wybór Nawrockiego. Myślę że wpływ na to ma niechęć do PiS-u tak tu pielęgnowana i podatność. na wypowiedzi i sugestie uśmiechniętej…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności