Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

NEon24 - moja cierpliwość się skończyła

JzL, 07.04.2022
                                                         

Za publikowanie na NEonie24 byłem oskarżany nie tyle o prorosyjskość, bo moje teksty prorosyjskie nie były, co o dziwactwo. Dziś zastanawiam się, czy nie byłem trochę masochistą. Miarka się przebrała. Przebaczanie to piękna sprawa, ale niepraktyczna.
Kilka razy rozmawiałem z Ryszardem Oparą, była nawet możliwość współpracy. Ale widać rozjeżdżaliśmy się w wielu kwestiach. Uważałem np., że ktoś taki jak Jarosław Ruszkiewicz, który wielokrotnie Oparę znieważał na jego własnym portalu, a który mienił się tym, że jest wolny od cenzury, może tam istnieć od biedy jako bloger, ale nie jako admin, de facto tworzący linię programową pisma. Ale najlepiej, żeby w ogóle tam nie pisał.
Uważam, że scena blogerska ma swoje prawa, stąd często publikowałem teksty kolorowe, czasem przejaskrawione, kwieciste... Sądziłem, że dyskurs – publiczna wymiana zdań rozciągnięta w nieskończoność – wymaga czasem zagryzienia zębów i pisania w różnych miejscach, bo liczy się głos, rozmaitość przemyśleń, spektrum poglądów, z którymi zapoznać się powinni także przeciwnicy. No i przecież piszę za darmo.
Jednak przez poczynania sporej liczby zarządzających, autorów i komentatorów, uważam, że mój czas na Neonie24 się skończył. Z NEon24 odeszło wielu wartościowych blogerów. Teraz przyszedł czas na mnie. Nie dam rady publikować na jednym portalu z ludźmi, którzy ignorują zbrodnie, gloryfikują napaść na inne państwo. To państwo ma swoje „za uszami”, ale w obecnej sytuacji, zbrodni ludobójstwa...
Mój wczorajszy tekst: „Aleksander Dugin zdradza rosyjskie plany dla świata” z 6 kwietnia został wypromowany na głównej na Neonie, ale następnie został de facto usunięty – zbanowany.

Podobnie jak moje ostatnie teksty:
„Rosyjska medialna V kolumna w Polsce?” z 26 lutego
„Czy Putin to nowy Hitler, czy raczej śmierdzący Gollum?” z 24 lutego


Tak wygląda wolność słowa? Pamiętam jak po wygranych przez Putina wyborach w marcu 2018 roku opublikowałem na Neonie24 tekst: „Rosją znowu będzie rządził nienawidzący Polaków gangster”. Pomyj na mnie w komentarzach nie było końca, w końcu sam zacząłem używać wobec atakujących niecenzuralnych słów, ale to ja dostałem bana na 3 miesiące. Tekst oczywiście jest niewidoczny (usunięty, w tzw. lochu). Pod innym tekstem nawet chciano mnie bić.
Dzisiaj mogę stwierdzić, że portal NEon24 ma charakter prorosyjski. Aż niedobrze się robi. Ale co mi tam. Wielu z tych ludzi wie, że robi źle, zachowują się naprawdę plugawo. Pod jakimś moim tekstem ktoś kiedyś napisał z uśmiechem, że na Polskę powinny spać rosyjskie bomby atomowe. Wolność tak, ale nie dla oszczerców, zbydlęcenia, gloryfikowania morderców. Za stary już jestem, aby tolerować taką linię polityczną tego portalu, który w swoim czasie był wielką nadzieją. Dziś to ja nakładam bana na NEon24.
Romuald Kałwa




https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/1219232,neon24-moja-cierpliwosc-sie-skonczyla



 
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 32870
Pers

Pers

07.04.2022 19:27

Aż się wzruszyłem Romusia szlochem...
Naprawdę!
J z L

JzL

07.04.2022 20:22

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Aż się wzruszyłem Romusia

pam..pers
A ją się nigdy nie wzruszę jak tobie Polacy (wcześniej czy później) łeb u samej dupy upierdolą
Bo tak kończy sowieckie bydlo 
A teraz skopiuj moje komentarze i zamieść pod wpisem Zawiszy
​Masz frajerze, ruska onuco taką odwagę?
Kaczysta

Kaczysta

07.04.2022 21:01

Dodane przez J z L w odpowiedzi na pam..pers

JzL
Że co?
Zamieścił ?
On?
On jest cwany tylko na Toy-Toyu i to na własnym blogu
​Taki z niego cwaniaczek-denaturaczek zza winkla
Pers

Pers

07.04.2022 21:06

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na JzL

@kaczuś
//Że co?
Zamieścił ?
On?
On jest cwany tylko na Toy-Toyu i to na własnym blogu
​Taki z niego cwaniaczek-denaturaczek zza winkla
Odszczekasz (a raczej odkwaczesz)? https://zawisza.neon24.i…
Kaczysta

Kaczysta

07.04.2022 21:43

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @kaczuś

i kolejny lewy sierpowy od Zawiszy
Nokaut
I czym się Jarku chwalisz, kiedyś się spotkamy, to ci całą kolekcję wpisów do zgłoszeń nadużyć na Neon pokażę, wtedy zobaczysz jaki malutki jesteś. :) Husky to wielki literat. No ale cóż perwersyjnie lubisz być tak traktowany, wisisz u nich jak nie przymierzając H-D u nas podniecasz się, to i jemu sprawiasz radość. Byle tak dalej, ciekawsze teksty zobaczysz
Ryan

Ryan

08.04.2022 11:35

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @kaczuś

ruszkiewicz
delegacie turańskiej dziczy na Polskę
Apeluje 
Przestańcie bestialsko mordować niewinne ukraińskie dzieci
​Czy to też naziści?
Kaczysta

Kaczysta

07.04.2022 21:01

Dodane przez J z L w odpowiedzi na pam..pers

JzL
Że co?
Zamieścił ?
On?
On jest cwany tylko na Toy-Toyu i to na własnym blogu
​Taki z niego cwaniaczek-denaturaczek zza winkla
Kaczysta

Kaczysta

07.04.2022 22:25

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Aż się wzruszyłem Romusia

dachowiec
GPS7 kwietnia 2022, 19:43
Szydło wyszło z worka już w dniu wybuchu wojny. Zdecydowana większość blogerów Neonu24 okazało się jawnymi agentami wpływu Putina - wprost i bez ogródek poparli jego agresję na Ukrainę i rozpoczęli intensywnie kopiować putinowski propagandę. i robią to do dziś.
Ale najgorsze jest to, że sam właściciel i mianowani przez niego admini - co dziwne wszyscy, bez wyjątku - w pełni poprali Putina i jego ludobójstwo promując stosowne notki. Jak przeciw temu zaprotestowałem tą notką: https://www.salon24.pl/u… zostałem z portalu usunięty. 
Jarosława Ruszkiewicza znam i wiem, że to jest menel, taki obszczymur, który za flaszkę jest gotów dokonać najgorszego szubrawstwa. W czasie większej popularności Neonu24 zajmował się wyłudzaniem pieniędzy od blogerów. On teraz zajmuje się wyszukiwaniem putinowskiej propagandy na zagranicznych portalach, tłumaczeniem tego przez Google Translate i publikowaniem w Internecie. Myślę, że wystarczy mu kilka rubli zapłacić by to robił, nie trzeba więcej. 
Uważam, że Ryszard Opara świadomie i w sposób zaplanowany przyciągnął na swój portal takie szumowiny, bo wydaje mu się, że będzie mógł w przyszłości, gdy Rosja napadnie na Polskę, powołać kolaboracyjny rząd. Oni tam wszyscy jawnie szykują się do kolaboracji z reżimem kremlowskim. W ogóle się z tym nie kryją.
Stwierdzenie, że Neon24 to prorosyjski portal to za mało. Tam po prostu piszą putinowscy kolaboranci, oni tworzą V kolumnę - z właścicielem na czele. W czasie wojny tacy ludzie powinni być skazywani na karę śmierci, bo jak tylko poczują siłę, to strzelą w tył głowy każdemu z kim weszli w konflikt. To ludzi o takiej mentalności werbują ruscy do dokonywania swoich zbrodni ludobójstwa na Ukrainie. Oni są w większości anonimowi, więc się może ukryją, ale Ryszard Opara jest ogólnie znany i dla niego już w Polsce nie ma miejsca. Może się kryć w Australii. Ale nawet jeśli Putin napadnie na Polskę i ściągnie Oparę do tworzenia rządu kolaboracyjnego, to to się nie uda, bo nikt z nimi nie będzie współpracować - każdy uczciwy człowiek splunie im w twarz.
https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/1219232,neon24-moja-cierpliwosc-sie-skonczyla
Pers

Pers

07.04.2022 22:28

Dodane przez Kaczysta w odpowiedzi na dachowiec

@kaczuś
Następny wykopany troll beczy.
Zieeeeeeeeeeeeeew...
Kaczysta

Kaczysta

08.04.2022 08:30

Dodane przez Pers w odpowiedzi na Aż się wzruszyłem Romusia

dachowiec
 bimber-opera dla beki z szurów
Jarosław R. znów kłamał, że administrował za darmo.
Był czas, gdy ubłagał pięknisia Ryśka o lokum i kieszonkowe- a potem, zamiast podziękowania, schłał się całkiem i dłuższy czas obrażał swego dobroczyńcę. Była i afera z kradzieżą pieniędzy na "spółdzielnię blogerską". Takie to towarzystwo, no ale to przez takie malownicze zwroty akcji ludziska podglądają ta kacapską bimber-operę dla beki z szurów.

https://niepoprawni.pl/comment/1598435#comment-1598435
Tezeusz

Tezeusz

07.04.2022 19:36

Z pro rosyjskiego NEonka ucieka kto może czyli porządni ludzie.Od dawna to tajemnica poliszynela,że linki z antypolskimi materiałami tam publikowane a będące wrogą tubą Moskwy z NEon24 trafiły do Służb Ochrony Państwa i to wielokrotnie jako zgłoszenie.
O tym pisali blogerzy na portalach Niepoprawni.pl, Salon24 i wielu innych. I to się musi skończyć interwencją organów państwa szczególnie w warunkach wojny. 
I bardzo dobrze !
u2

u2

07.04.2022 19:33

Dzisiaj mogę stwierdzić, że portal NEon24 ma charakter prorosyjski.
Ale ale, dopiero teraz to p. Kałwa zauważył ? :-)
PS. Raczej wątpię, aby z niełona szły kalki do ruskich merdiów, ale idą w drugą stronę :-)
Kaczysta

Kaczysta

08.04.2022 08:49

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Dzisiaj mogę stwierdzić, że

Raport Specjalny
Neonowe ścierwomedium
Kto zamordował Nowy Ekran?
Ruski Hyde Park, czyli Neon24
Wyłażą z nory!
Wypraszam sobie
Umarła klasa, czyli Opara o sobie i blogerach
Oparowe zaklinanie rzeczywistości
Anty-Polak Opara
Jaki wyrok dostanie Ryszard Opara?
Rosja – Polska – Ukraina. W bełkocie Ryszarda Opary
Kto jest większym manipulatorem? Sendecki czy Opara?
Ryszard Opara wydał ukaz
Ile jest wart Neon24?
Styl Neonu24
Dla kogo nawalanki na Neonie24?
Zadaniowy bełkot Opary
Trolling zadaniowy czyli neonowa mowa miłości
Ciszej nad tą trumną, czyli Ścierwomedium 2.0
Wycie parchów
https://niepoprawni.pl/comment/1477614#comment-1477614
krzysztofjaw

krzysztofjaw

07.04.2022 19:52

No cóż. Ja przez wiele lat tam piałem. Wynikało to z mojej filozofii blogowania: pisać wszędzie, nawet tam, gdzie mi nie po drodze, bo zawsze mogę choć zasiać ziarno prawdy albo powątpiewania. Niestety zaraz po wybuchu wojny na Ukrainie postanowiłem tam już nie publikować tekstów. Zachowałem swoje konto, by może publikować komentarze, ale za każdym razem jak tam wchodzę to widzę naprawdę teksty, które są czystą proputinowską propagandą. To typowy portal wykorzystujący język polski do promocji moskiewskiego punku widzenia. Czysta rosyjska tuba propagandowa. Wielu blogerów już stamtąd odeszło. Mi też zarzucano, że tam publikowałem. Widzę, że jesteś już kolejnym i teraz już tam będzie można usłyszeć tylko putinowskie widzenie świata. A najgorsze jest to, że to widzenie świata jest antypolskie!!!
Pzdr
u2

u2

07.04.2022 21:04

Dodane przez krzysztofjaw w odpowiedzi na No cóż. Ja przez wiele lat

A najgorsze jest to, że to widzenie świata jest antypolskie!!!
Nie tylko antypolskie. Tam gardzą wszystkimi innymi nacjami innymi niż ruska :-)
Pers

Pers

07.04.2022 21:13

Dodane przez u2 w odpowiedzi na A najgorsze jest to, że to

@u-bocik
//Nie tylko antypolskie. Tam gardzą wszystkimi innymi nacjami innymi niż ruska //
A ty skąd to wiesz?
Jesteś wiernym czytelnikiem? :))))))))))
u2

u2

07.04.2022 21:48

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @u-bocik

A ty skąd to wiesz?
Przecież pisałem anty-kotku, że pamiętam wojenki na niełonie za czasów jak pisaliście odezwy i anty-odezwy. Tematyka szowinistyczno-ruska nie zmieniła się do tej pory, a nawet ją umocniłeś :-)
Kaczysta

Kaczysta

08.04.2022 08:40

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @u-bocik

NeOn24.ru - bo o nim mowa powrócił do formy cuchnącego ścieku, jaki zaprowadził tam już prawie dwa lata temu niejaki Jarek Ruszkiewicz, występujący głównie pod nickiem Spirito Libero. Znany też powszechnie jako „sekretarz filozofa Wojtasa”.
 
Próba wydobycia portalu z szamba w jakie wpędził je Ruszkiewicz poprzez swoje zamordystyczne rządy i ruską linię programową, a następnie niemrawe reformy jego następcy - Reinerta zakończyły się fiaskiem. Z powodu oporu materii. Opara sobie wykombinował, że jak pozbędzie się Spiritusa i najmie normalnego dziennikarza z doświadczeniem i sukcesami na RedNacza to dojdzie do wydobycia neonu z zapaści. I prawie to się udało, ale potrzeba było na to czasu i konsekwencji. Niestety tych Reinert nie dostał. 
 

Stara gwardia podniosła takie larum, że ktoś im chce zabrać k..wi dołek, że Opara zablokował reformy. Reinert miał właściwie związane ręce, bo Opara chciał z jednej strony zmian na lepsze a z drugiej chciał zachować agenturalną i pro-ruską linię programową; co było sprzecznością samą w sobie. Ostatecznie powrócił Ruszkiewicz - ten, który doprowadził portal do ruiny i zaczął robić znowu swoje "porządki", czyli banowanie, cenzurowanie tych, którzy nie podzielają sympatii dla Putlera i są głosem rozsądku i przyzwoitości. 
Parę osób, które narzuciły swoją wykoślawioną wizję nędznej egzystencji i kolaboracji z naszym największym wrogiem - Rosją - przeforsowało wizję portalu jako kółka wzajemnej adoracji. Dla myślących w kategoriach Polskiej Racji Stanu i Cywilizacji Łacińskiej nie ma więc miejsca. W takim kształcie Neon24.ru czeka dalszy regres i powolny upadek. Przywrócono nawet stary układ strony: poplątanie z pomieszaniem.
https://niepoprawni.pl/blog/mind-service/ciszej-nad-ta-trumna-czyli-scierwomedium-20
Kaczysta

Kaczysta

07.04.2022 22:03

Dodane przez u2 w odpowiedzi na A najgorsze jest to, że to

u2 
Tam gardzą sami sobą
Tezeusz

Tezeusz

07.04.2022 20:14

I ja pisałem na tym portaliku w jednym celu :
Ujawnienia prawdy o tym antypolskim portalu. Fakty, wypowiedzi, postawy ująłem w kilku materiałach napisanych które były szeroko publikowane na portalach prawicowych, politykach i FB.
Swoje zrobiłem i papa  won od rusofilów. Gdy zacząłem w komentarzach pod  jego antypolskimi gównianymi  materiałami  Ruszkiewicza ujawnić kim jest to on szybko z bekiem mnie zablokował.
Taki to sowiecki bohater tchórz śmierdzący. A na mój blog cham włazi nieproszony, ale uwielbiam go kompromitować jego słowami...Nawet był bohaterem moich materiałów..pokazanie jego chamstwa w praktyce. 
https://naszeblogi.pl/61…
Ula Ujejska

Ula Ujejska

07.04.2022 20:20

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na I ja pisałem na tym portaliku

Tezeusz
Mnie tam zapraszano dwa razy lata temu, nie powiem kto by nie zaszkodzić człowiekowi. Bloger/ka proponował/a mi koalicję anty ruską 😁😁😁 Jak popatrzyłam na "zestaw" to mi się momentalnie odechciało, efektem było wyciągnięcie z tego portaliku mojego kolegi który był działaczem znanej społecznej organizacji.
Tezeusz

Tezeusz

07.04.2022 20:36

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Tezeusz

@Ula
Ja swoje zrobiłem świat poznał prawdziwe intencje i oblicze NEon24. Materiały wówczas napisane są dostępne  na moim blogu, na  NP, mpolska24, 3obieg, Niepoprawni.pl....Ablicli
J z L

JzL

07.04.2022 20:29

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Tezeusz

Byly bloger Szamba 24.ru:
..jeśli chodzi o tam piszących, którzy piszą też na NP to widzisz, mają do tego prawo i za ostro ich traktujesz...natomiast jak się wypowiedział jakiś bloger (nie pamiętam jaki)...że ten, kto tam pisze, sam jest sobie winien...:))
... jeśli chodzi o tubę ruską, to jak najbardziej...sam list Wrzodaka, potem manifest Opary skłania sie ku temu, że są mocne wpływy rosyjskie...po prostu widzą "ratunek" dla Polski przed pejsatą nawałą he he...
..oczywiście dziwi mnie tolerowanie takich chamskich wzywających do nienawiści wypowiedzi ...pamiętam Kule Lisa jako w miarę normalnego komentatora (kopalnia motywacji do pisania tekstów, kopalnia linków), ale widzę,  że to już idzie w chorym kierunku, dlaczego takie komenty mają rację bytu...hmm może walka o każdy łyk powietrza  :))  ...jesli ktoś teraz powie, że NE to portal "bez cenzury" jest co najmniej nienormalny (eufemizm)...a to za sprawą Ruszkiewicza @Spirito Libero, którego wiele razy przyłapałem na kombinowaniu na wielonickach i kłamstwie przy niesprawiedliwym zbanowaniu "w plecy" dwóch  blogerów...więc jest to jak najbardziej portal z gęstym sitem cenzury...
...ciekawy jest też ten jawny antysemityzm, "parasol ochronny"???...poza tym linkowanie ruskich portali, aby tłumaczyć sytuację na Ukrainie jest dla mnie odrzucające...niemniej ukraińskich mediów też nie biore pod uwagę, gdyż są tak samo "wiarygodne"...tzw "zachód" też nie wyjaśni tego co się tam dzieje...wiemy tylko, że najbardziej cierpią niewinni ludzie...reszta jest domysłami i wszechobecną manipulacją, ja wstrzymuję się od obstawaniem za jakąkolwiek ze stron...pamiętajmy o operacjach "false flag"...
 
ps fajny obrazek...ten pierwszy, zgaduję, że to Spirytek, a ten drugi to pan Cep ???...zgadłem ..?:))

 
aaa...ciekawy koment @NUS..skoro taki NUS przejrzał na oczy, to znaczy, że coś jest na rzeczy ...
 
Czerwona zaraza prędzej czy późnej musała swom łapami przechwycić NE
Coraz więcej będzie szczekania o żydzie albo masonie JKM.
Coraz więcej będzie o
solidarności społecznej,
pomaganiu,
wspieraniu,
ratowaniu,
regulowaniu,
zapobieganiu,
aż pewnego dnia zwykły człowiek się obudzi i popatrzy i się zastanowi, że jak to się stało, że państwo zbankrutowało, stracił oszczędności, perspektywy na emeryturę, pracy brak, na ulicy zamordyzm lub anarchia i do tego Arabowie nadchodzą.
Ja jeszcze chwilę zostanę, ale stwierdzam, że lepszy jest Onet.
@Jarek Ruszkiewicz SL 10:29:09
Nie muszę.
I mam nadzieję, że ktokolwiek będzie twoim pracodawcą dostrzeże zniszczenie które wdrażasz.
Jakbym był właścicielem tego portalu to byś wyleciał na zbity pysk.
http://trybeus.blogspot…
krzysztofjaw

krzysztofjaw

07.04.2022 21:52

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Byly bloger Szamba 24.ru:

Ja też mam wiele zastrzeżeń do propagandy ukraińskiej i obecnej polskiej. Bo to nie jest tak, że tylko ruscy są straszni. Wojna wyzwala najgorsze emocje i postępowania u wszystkich, którzy uczestniczą w walkach. Też ciągle pamiętam, że my też mamy niezaleczone rany związane z Rzezią Wołyńska i dzisiejszym gloryfikowaniem przez Ukraińców S. Bandery. Węgrzy też mają swoje z Ukraińcami: Zakarpacie, które przez 1000 lat było węgierskie. Także musimy być ostrożni w kontaktach z nimi. Owszem - dziś wykazujemy się przepiękną empatycznością i chrześcijańską dobrocią. To dobrze, ale prędzej czy później mamy prawo uzyskać od nich jakąś wdzięczność. Tego bym oczekiwał i ja. 
A nachalna antysemickość portalu NEON24? Zawsze dla mnie jest podejrzana, choć osobiście jestem antysyjonistą w znaczeniu rabiniczno-talmudycznego postrzegania świta. Ale ten toporny antysemityzm na tym portalu mnie złości. 
Pzdr
Pzdr
u2

u2

07.04.2022 22:08

Dodane przez krzysztofjaw w odpowiedzi na Ja też mam wiele zastrzeżeń

Ja też mam wiele zastrzeżeń do propagandy ukraińskiej i obecnej polskiej. Bo to nie jest tak, że tylko ruscy są straszni.
Bez przesady. To Rosja po raz kolejny zaatakowała cywilizowany świat. Jeśli im się uda zniszczyć Ukrainę to pójdą dalej.
A ciągłe epatowanie banderowcami to woda na młyn Rosji, która przez dekady tępiła wszelkie przejawy ukraińskości za pomocą określenia "banderowca". Właśnie czytam wywiad z p. Oksaną Zabużko pt. Ukraiński palimpsest,  w której jest opisane jak tępiono Ukraińców w Związku Zdradzieckim.

Stronicowanie

  • Wszyscy 1
  • Wszyscy 2
  • Wszyscy 3
  • Wszyscy 4
  • Następna strona
  • Ostatnia strona
JzL
Nazwa bloga:
Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people
Zawód:
Przedsiębiorca
Miasto:
Londyn

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 598
Liczba wyświetleń: 1,658,348
Liczba komentarzy: 7,240

Ostatnie wpisy blogera

  • Dzisiejszy dzień pokazał dwie Polski
  • Zapowiada się wyjątkowo perfidna i obrzydliwa ustawka
  • Pani Basiu, do zobaczenia w Niebie.

Moje ostatnie komentarze

  • Prokuratura poinformowała o umorzeniu śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Barbary Skrzypek. I gra, mogą już tylko zajmować się opozycją
  • Wyobraźcie sobie że prezydentem jest syn esbeckiej donosicielki Rafau Czaskoski. To byłaby tragedia
  • Brzmi to jakbyś właśnie tusk wysłał gołębia pocztowego z pieczęcią „ściśle tajne”do towarzysza z czasów PRL-u.Czarzasty jako strażnik tajemnic państwa to jest dopiero numer:komuch,który wygląda jakby…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • NEon24 - moja cierpliwość się skończyła
  • Zaszczepieni kontra niezaszczepieni!
  • Bloger Marek Sawicki nie żyje

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, Tu całe posiedzenie (jawne) sejmu po części tajnej: 46. posiedzenie Sejmu - dzień 3. 5 grudnia 2025 r. Warto posłuchać wypowiedzi posłów Konfederacji, Konfederacji Korony Polskiej (2.42.47…
  • JzL, Prokuratura poinformowała o umorzeniu śledztwa w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci Barbary Skrzypek. I gra, mogą już tylko zajmować się opozycją
  • JzL, Brzmi to jakbyś właśnie tusk wysłał gołębia pocztowego z pieczęcią „ściśle tajne”do towarzysza z czasów PRL-u.Czarzasty jako strażnik tajemnic państwa to jest dopiero numer:komuch,który wygląda jakby…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności