Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Ekspert: Zbudowaliśmy Polskę jako kraj siły roboczej

Tezeusz, 10.07.2021
"Zbudowaliśmy Polskę jako kraj taniej siły roboczej. Polsce było bardzo trudno pozbyć się tego wizerunku "- przyznał w wywiadzie dla jednego z niemieckich portali Reinhard Petzold, który od 30 lat zajmuje się wprowadzaniem firm niemieckich na polski rynek.

Reinhard Petzold, który jest szefem Niemiecko-Polskiego Towarzystwa na Rzecz Współpracy Gospodarczej (DePoWi) powiedział dla niemieckiego portalu kurt.digital, że "Polacy zostali rozjechani przez kapitalizm". Również przez nas. Niemcy bardzo mocno przyczynili się do zmian w Polsce, tak by były one dla nas korzystne". Podaje prasa w tym Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/37…)
"Polacy zostali rozjechani" oznacza o wiele więcej, aniżeli przyznaje to ten urzędnik IV Rzeszy Niemieckiej. Bo to użyte przez niego obrazowe określenie, nie ogranicza się bynajmniej do niemieckiej czekolady i proszku do prania, czy nawet montowni aut.To jedynie części składowe całego arsenału środków politycznych (UE) i gospodarczych, na drodze do ubezwłasnowolnienia Polski i stworzenia z niej szarej strefy pomiędzy Odrą i Bugiem. Wtedy pozostanie już tylko znowu dogadać się z Rosją, jak się nim korzystnie podzielić. W tym kontekście regularne konsultacje "polityczne" totalnej opozycji w niemieckiej ambasadzie, podniesione ostatnio do najwyższej rangi, bo z udziałem samej Pani Kanclerz, nabierają wyjątkowo złowieszczego znaczenia.

To pokazuje wyrażnie politykę gospodarczą w Polsce, gdzie niemieckich imperialistów gospodarczych, kolonizatorów i niemiecka lichwę począwszy od Balcerowicza przedstawia się jako dobroczyńców i gwarantów rozwoju. Może zlasowane lemingi posłuchają Niemca, który mówi prawdę o oddaniu całej prawie gospodarki w ręce Niemców i poznają prawdę o rabunkowej polityce gospodarczej kolejnych rządów, które dopuszczały pracę za 3 zł i siedzenie 8 godzin za kasą w pampersach i skrajną nędzę w rodzinach wielodzietnych...

To Balcerowicz wprowadzający nowe zasady wolnego rynku oddawał całe gałęzie przemysłu w ręce Niemców głosząc, że należy im oddać wszystko za darmo, bo oni Niemcy nauczą nas gospodarzyć... nauczyli Polaków niewolnictwa...Wczoraj rządowa ZDF nadała obszerny materiał o tym jak to reżim PiS dławi wolność prasy łamiąc wartości UE odkupując przez Orlen część regionalnych tytułów prasowych (w Polsce) z rąk ...niemieckiego wydawcy.
Dzieła zniszczenia dokończyli "politycy" SLD/PO (Donald Tusk) którzy we współpracy z Niemcami rozdali polską gospodarkę i nie zostało prawie nic. I nic by nie zostało gdyby dalej rządzili. Już LOT sprzedawali na szybko zanim przegrali wybory ale nie zdążyli.

Kiedy zatem wreszcie Polska wystąpi do Niemiec o reparacje wojenne. Czy się tego doczekamy ?
A może taki wierszyk na zakończenie : " Szkop i rusek dwa bratanki w gazowaniu i łapanki. Siekiera, motyka, klej, pałatka, na UB donosi matka, Niemiec z ruskim się weseli, syn donosi do Brukseli! Tylko pod Platformą , tylko pod jej znakiem Polska będzie niczym , a Polak żebrakiem...."

 
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 5982
tricolour

tricolour

10.07.2021 13:47

Co za pajac. A kto się cieszy z każdej montowni, z każdego Amazona czy Toyoty ?
Kazde nowe miejsce pracy to orgazm w tvpinfo.
J z L

JzL

10.07.2021 14:22

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Co za pajac. A kto się cieszy

czyja to wina ze orgazm to dla ciebie tylko wspomnienia
tricolour

tricolour

10.07.2021 20:54

Dodane przez J z L w odpowiedzi na czyja to wina ze orgazm to

@JzL
I na tym polega durnota, że na słowa prawdy tylko durnowata agresja. To dzięki tej narodowej tępocie nawet sklepu spożywczego polskiego nie ma, bo durny sieci sklepów nie ogarnie, co najwyżej osiedlowy w baraku - to szczyt możliwości.
Więc do niemieckiej montowni będziesz kupował węgiel u ruskich, by nim produkowac prąd w niemieckiej elektrowni węglowej, a własne polskie kopalnie pozamykacie i pozasypujecie (jak to się teraz właśnie dzieje, choć są chętni do kupna dobych szybów, ale nie - trzeba zasypać i zniszczyć raz na zawsze), by już nigdy w tej części Europy nie powstała siłą mogąca czerpać energię samodzielnie.
Na tym właśnie polega geopolityka - bez energii nie ma technologii, a bez niej nic się nie znaczy. Więc londyński parobku - pozamiatane. Kto podpisał plan likwidacji kopalń? Kto podpisał wyłączenie Bełchatowa (20% mocy) za 10 lat?
Nie masz odwagi i przez gardło ci to nie przejdzie więc o orgazmach raczej nie gadaj...
Tezeusz

Tezeusz

10.07.2021 14:29

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Co za pajac. A kto się cieszy

Trzy kolorowy taki LGBT - dla ciebie orgazm to Putek i Moskwa. Brawo!
juur

juur

10.07.2021 19:21

Prawie ze wszystkim się zgadzam. "Dzieła zniszczenia dokończyli "politycy" SLD/PO (Donald Tusk) którzy we współpracy z Niemcami rozdali polską gospodarkę..." brzmi to tak, jak gdyby ten proces się skończył. A to przecież nieprawda. Jestem ciekawy jak oceniasz rząd kraju o największych zasobach węgla w EU, który zamyka dostęp do tych źródeł by kupować gaz od odwiecznego wroga za pośrednictwem drugiego odwiecznego wroga a zarazem niszczy dużą części przemysłu, energetyki...i uzależnia nas energetycznie na niespotykaną skalę. Mam tylko prośbę o oszczędzenie opinii radosnych idiotów typu:" przemysł jest zbędny i będziemy potęgą informatyczną...."
Pers

Pers

10.07.2021 20:00

Dodane przez juur w odpowiedzi na Prawie ze wszystkim się

juur
//Jestem ciekawy jak oceniasz rząd kraju o największych zasobach węgla w EU, który zamyka dostęp do tych źródeł by kupować gaz od odwiecznego wroga za pośrednictwem drugiego odwiecznego wroga a zarazem niszczy dużą części przemysłu, energetyki...i uzależnia nas energetycznie na niespotykaną skalę.//
Mam podejrzenia graniczące z pewnością, że "autor" tej wklejki nie potrafi odpowiedzieć Ci na tak postawione pytanie.
Tezeusz

Tezeusz

11.07.2021 13:42

Dodane przez Pers w odpowiedzi na juur

Wracaj szybciutko do swego Scierwoneona antypolskiego i tam wstawiaj swoje brednie i klamstwa na zasadzie " wytnij wklej" i się podniecaj tym badziewiem. 
" Dreszczowcu od siedmiu bolesci "....
Pers

Pers

10.07.2021 21:55

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Te wklejko  sowiecka.Wracaj

tezeuszku
Chciałem przeczytać twój komentarz ale znowu nie zdążyłem...
/Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(// 
https://niepoprawni.pl/c…
Popraw się zielonooka!
Tezeusz

Tezeusz

11.07.2021 09:37

Dodane przez Pers w odpowiedzi na tezeuszku

Pers nie pomyliłeś portali. Tutaj jest portal Nasze Blogi.pl a nie Scierwoneon czy Inne. Słoneczko za mocno .......
Ryan

Ryan

10.07.2021 22:34

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Te wklejko  sowiecka.Wracaj

atakujac persa zostaniesz na zawsze portalowym antysemita
nie rob tego wiecej
-))
Pers

Pers

11.07.2021 08:43

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na atakujac persa zostaniesz na

ryanek
Atakując ryanka będziesz homofobem.
Tezeusz

Tezeusz

11.07.2021 13:51

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na atakujac persa zostaniesz na

Witaj kim i czym jest Pers wiemy wszyscy. Szkoda czasu na coś takiego.
Pers

Pers

11.07.2021 08:47

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Te wklejko  sowiecka.Wracaj

tezeuszek
/Komentarz użytkownika Tezeusz został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..//
Źródło: https://niepoprawni.pl/c…
Co się dzieje?...
Tezeusz

Tezeusz

11.07.2021 12:02

Dodane przez Pers w odpowiedzi na tezeuszek

Pers albo faktycznie jesteś nerwowo i psychicznie.....nie pomyliłeś trollu portale. Coś się tobie na starość pop....Skleroza ? Tutaj jest NB a nie NP. Wracaj do swego bagienka ścierwoneonenowego tam czeka twój przyjaciel pokazując jak kopiujesz nie swoje teksty - nieładnie dreszczowcu od siedmiu bolesci.
KOMPROMITAJCJA ! nr1 ze Scierwoneona.
 
Pers

Pers

11.07.2021 10:53

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Pers albo faktycznie jesteś

tezeuszek
//tam czeka twój przyjaciel intersariusz pokazując jak kopiujesz nie swoje teksty //
Może jakiś dowód?
Admin! Długo będziecie tolerować tego oszczercę?
Ja nie mam problemu, żeby go znaleźć i pociągnąć do odpowiedzialności ale wtedy NB też będą w to zamieszane.
Czy pan Sakiewicz ma na to pieniądze, że udziela swojego portalu do szkalowania uczciwych ludzi?
Ja mam zrzuty wszystkich przypadków oszczerstw, insynuacji i kłamstw na mój temat tutaj.
Inni już dawno tego "tezeuszka" się pozbyli.
Tezeusz

Tezeusz

11.07.2021 14:04

Dodane przez Pers w odpowiedzi na tezeuszek

Odpowiedzialność piszesz, one są ujęte w twoich materiałach ich treściach. Mój prawnik i nie tylko są w gotowości w odpowiedzi na twoje oszczerstwa w stosunku do mnie i to od dawna. Oceną treści które publicznie zamieszczasz pozostawiam kompetentnym organami państwa.
Dla przypomnienia :
Ze Scierwoneonka :
.."@Jarek Ruszkiewicz SL 17:49:11
Wyszukanie, że coś już było, zajmuje kilka sekund. Dodatkowo Wawel dokonał korekty automatycznego tłumaczenia, więc jest lepsze niż Twoje skopiowanie, tak jak automat przetłumaczył. Jak się coś kopiuje, to zawsze należy sprawdzić, gdzie to już jest. Bezsensowne powielanie istniejących treści to spam.
nadużycie link skomentuj
GPS.."
Piszesz o mnie "Wyjątkowa kanalia ". Zanim kogoś ocenisz stan przed lustrem
J z L

JzL

11.07.2021 12:07

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Odpowiedzialność piszesz, one

Naruszenie godności znanego spamera i palgiatora to coś więcej niż tylko antysemityzm.
Za to są konkretne paragrafy
Tezeuszu szykuj szczoteczkę do zębów.
Będziesz siedział
Pers

Pers

11.07.2021 12:24

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Naruszenie godności znanego

husky
//Prowokowanie do kłótni, zaśmiecanie portalu.
Zawsze używaj tylko tych słów i wyrazów, których znaczenie rozumiesz. Popisywanie się publicznie nieuctwem nie jest w dobrym tonie, zwłaszcza że oprócz swojej miernej osoby reprezentujesz również ... 
30 kwietnia 2021ban na stałe// https://niepoprawni.pl/p…
J z L

JzL

11.07.2021 15:31

Dodane przez Pers w odpowiedzi na husky

Józio z Londynu
15 września 2019
ostrzeżenie + ban na pół roku + -200% punktów komentatora + usunięcie komentarza + ranga karanego na 2 lata.
149Spirito Libero
19 sierpnia 2018  - perm ban
brak jakiejkolwiek reakcji na ostrzeżenia. Brak szansy na poprawę - szkoda mojego czasu.
Permanent ban.
Pers

Pers

11.07.2021 15:37

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Józio z Londynu15 września

husky
Dla mnie ban od tego osobnika to była nobilitacja.
Dla was katastrofa :)))))))))
Tam gdzie naprawdę chcę pisać nie dostanę bana NIGDY.
Tezeusz

Tezeusz

11.07.2021 17:39

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Józio z Londynu15 września

Persika vel szperaczka wywalał admin Niepoprawnych.pl z 30 razy za chamstwo i obrażanie innych. Wystarczy napisać do Admina NP celem potwierdzenia. 
Ten facet taki jest. Gdy wyleciał z NP,  czy Salonu 24.pl wszyscy odetchnęli. Gdy się obraził na NB wszyscy bili brawo i taka jest prawda.
J z L

JzL

11.07.2021 17:20

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Persika vel szperaczka

ciekaw jestem czy Zawiedzonego podał do sądu
https://niepoprawni.pl/comment/1613549#comment-1613549
Ryan

Ryan

11.07.2021 12:59

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Odpowiedzialność piszesz, one

tezeusz
tu masz rzeczywiście, kapitalny przykład na to, jak dzieje się w III RP za sprawa tych co zostali przywiezieni na ruskich tankietach 
Czyli sprawa mordu w Katyniu
https://niepoprawni.pl/blog/zawiedzony/obys-parchu-sczezl
J z L

JzL

11.07.2021 15:03

Dodane przez Ryan w odpowiedzi na tezeusz

Pamietam ten wpis
Bloger Zawiedzony to kto jak kto ale umiał zaorać to szemrane czerwone towarzystwo
Jest tam i mój komentarz
https://niepoprawni.pl/comment/1574488#comment-1574488
Pers

Pers

11.07.2021 15:28

Dodane przez J z L w odpowiedzi na Pamietam ten wpis

husky
I ten "nikt" tak brzydko cię potraktował, że wyjesz do dziś?

Stronicowanie

  • Wszyscy 1
  • Wszyscy 2
  • Następna strona
  • Ostatnia strona
Tezeusz
Nazwa bloga:
Tezeusz
Zawód:
https://albicla.com/Tezeusz
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 759
Liczba wyświetleń: 3,428,055
Liczba komentarzy: 18,154

Ostatnie wpisy blogera

  • Niemcy i ich dokonania
  • Sąd zdecydował. UE nie ma kompetencji wobec prawa w Polsce
  • Zapaść w służbie zdrowia nadchodzi. To dla pacjentów katastrofa

Moje ostatnie komentarze

  • A co na to bloger z NB lekarz @Marek Michalski, on wie najlepiej.To już prawdziwa zapaść. Z mapy Polski zniknie kilkadziesiąt oddziałów szpitalnychZ mapy Polski zniknie kilkadziesiąt oddziałów…
  • A może dotacje dla Ukrainy 10 mld zł przeznaczyć na Służbę Zdrowia w Polsce.
  • Wiadomo @ jebe na kogo głosowałeś Putlerek ?..A kaca komuszego masz zawsze..tradycje ?

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Przesmyk Suwalski – czy tam zaatakuje Rosja?
  • Szczepionki przeciwko COVID-19 – dlaczego są bezpieczne?
  • Dlaczego Polscy nie chcą się szczepić przeciwko Covid19

Ostatnio komentowane

  • keram, Niemcy to paskudny i podły naród – naród zbrodniarzy !  Ci w mundurach budowali fabryki śmierci i mordowali z zimną krwią, inni zagorzale wspierali mordujących choćby wyciągniętymi jak struny…
  • sake2020, Wyczekiwana przeze mnie wizyta w Poradni Hematologicznej skończyła się zawiadomieniem przez szpital o likwidacji . W innych placówkach mam szanse dostać się po koniec 2027 roku.
  • spike, Prezydent Nawrocki powinien publicznie oświadczyć, że wszelkie działania obecnego nie-rządu, będące niezgodne z polskim prawem, Konstytucją, nie będą uznane w skali kraju, ale także w zakresie  …

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności