Oglądałem dzisiaj program w TV Republika „Otwartym Tekstem”, gdzie występowali przedstawiciele Ruchu Kontroli Wyborów, tak jak sam podejrzewałem, potwierdzili oni, że nic się nie dzieje w celu wyeliminowania fałszerstw wyborczych pomimo zgłaszania przez nich propozycji jak ukrócić fałszerstwa. Wybory w 2015 roku były wygrane tylko w wyniku ogromnego zaangażowania czynnika społecznego, ale teraz PiS po swoich działaniach lekceważących ten czynnik społecznych i o przekonaniu, że PiS zadba o zmianę przepisów eliminujących możliwość fałszerstw wyborczych, nie może on liczyć na takie wielkie zaangażowanie. Według prawa przepisy muszą się zmienić 1,5 roku przed wyborami, tak że zostały tylko 2 miesiące.
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 5882
2. Fałszerstwa były, a PiS chce przegrać wybory lokalne (bo przecież może obsadzić stanowiska komisarzami, gdzie chce)
3. Fałszerstwa były i będą, ale tym razem na rzecz PiS
(niepotrzebne skreślić)
1. Jest jeden troll pod jednym nickiem.
2. Jest jeden troll pod wieloma nickami.
3. Jest kilku trolli pod jednym nickiem.
4. Jest kilku trolli wymieniających się nickami.
Potrzebne zaznaczyć. Tutaj to jeszcze nic, ale na mniej pilnowanych forach można sobie poobserwować różne ich wysiłki: np. wychodzi troll i pod jednym nickiem rżnie głupa a pod drugim próbuje zgrywać mądralę. Ale ponieważ zbiera bęcki i tak i tak, to w końcu ze złości zapomina się przelogować :)
Ale w sumie, to nie wiem, czy Jabe jest aż takim znowu trollem - jest tu od bardzo dawna i chyba nigdy nie przepadał za PiS. A swoją drogą, jak zauważyłem, admini trzymają tu też pewną ilość trolli hodowlanych, żeby zachować nas w stanie Czujności.
Jeśli zaś pyta pan, czy PIS wygra czy przegra, to jest pan w błędzie, bo przegrają lub wygrają Polacy !!!