Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Trzeba zacząć walić w Niemców

Grzegorz Gołębiewski (grzechg), 28.07.2013
Pod rządami Tuska, czyli pod rządami elit tak zwanej III RP, bo przecież używamy skrótu III RP tylko dla porządku, bo to nie jest żadna następczyni II RP,  tylko atrapa wolnej i niepodległej Polski, tak więc pod tymi oto rządami jesteśmy popychani w każdym zakątku świata. Byle śmieć kpi z Polaków i z Polski, przypisuje nam wszystkie zbrodnie tego świata i topi nas w hektolitrach wypijanego alkoholu, choć w tej materii tak wiele zmieniło się w naszych obyczajach. Oczywiście, jesteśmy dyżurnymi antysemitami na każde zawołanie. Jeśli walą w nas germanofilscy Żydzi z USA, to jeszcze daje się to wytłumaczyć, bo oni nas nienawidzą od zawsze, czyli w zasadzie nie wiadomo od kiedy i dlaczego, bo ich przodkowie opuszczali Polskę pod zaborami i nie my im ścinaliśmy głowy, tylko Moskale i Kozacy, co tak dramatycznie opisał Julian Stryjkowski w „Austerii”. Potem masowo mordowali ich Niemcy, nazywani dziś dla świętego spokoju nazistami, dla świętego spokoju oczywiście samych Niemców, potomków nie tylko Bacha, Benza czy Gutenberga, ale także potomków niemieckich zbrodniarzy. Gdzieś, i w kimś ta krew płynęła, i płynie przecież nadal. Gwarancji na spokój Niemców nie ma, co dobitnie udowodnił kiedyś Stefan Kisielwski.
 
Zresztą oni już przechodzą sami siebie. Oto, potomkowie architektów masowych, przemysłowych zbrodni, oskarżają Polaków o antysemityzm. Czynią to przy różnych okazjach, co jakiś czas wrzucają do gazet „polskie obozy zagłady”, albo barwnie opiszą, jak to w Polsce pleni się faszyzm i są tym „faktem” mocno zdziwieni, bo przecież jesteśmy jego ofiarami faszyzmu. Z polityką informacyjną Niemców pięknie współgra polityka informacyjna Adama Michnika i jego coraz bardziej szmatławej gazety, której nawet już jego dawni wyznawcy nie chcą czytać, ani kupować. Niech sobie zamówi badania i się dowie, ilu fanów stracił, ale jemu chyba to jest już teraz obojętne, bo projekt ogłupienia części Polaków całkiem nieźle mu wyszedł. Mają więc Niemcy tendencję, by w nas do woli walić, oskarżać, kpić i szydzić, czego film o bandyckiej Armii Krajowej jest tego najlepszym dowodem. To, że wyemitowano ten polakożerczy obraz w TVP, to może jeszcze nie jest samo w sobie straszne, straszne jest to, że nie ma tu naszego zbiorowego oburzenia. Protestujemy, ale kto o tym wie? Kto nas poparł? 
 
Nadszedł czas, by zacząć walić w Niemców i w innych, tak jak oni w nas walą, bez opamiętania, od rodzimych Polakożerców po Baracka Obamę. Jeśli ktoś naprawdę uważa, że ten prezydent się bezwiednie pomylił, kiedy mówił o polskich obozach zagłady, to jest po prostu idiotą. Trzeba więc mówić światu, na przekór berlińskim hołdom Sikorskiego, o niemieckich zbrodniach, o mordowaniu przez nich Żydów, Polaków, o masowych grobach, o tysiącach szkieletów i czaszek w tysiącach miejsc w całej Polsce. Trzeba walić w nich, ponieważ oni liczą się tylko z siłą. Siła słowa to poważna i wielka broń. Kiedy chcieli nas zgładzić, bali się jedynie naszej siły, hartu ducha, naszej Armii Krajowej. Bali się do tego stopnia, że tyłki im drżały, gdy wychodzili wieczorem na ulice Warszawy. Niemcy są dzisiaj potęgą, są też naszym wielkim partnerem gospodarczym, ale to właśnie dlatego musimy jeszcze głośniej mówić dziś o ich zbrodniach, bo za moment, gdy staną się być może znowu hegemonem, to my zostaniemy w globalnej świadomości sprawcami tych strasznych zbrodni XX wieku i winowajcami wojen. Trudne do wyobrażenia? Bynajmniej. W Stanach Zjednoczonych zupełnie oficjalnie, i na co dzień, jesteśmy postrzegani jako sprawcy zagłady Żydów razem z nazistami. By nie było żadnych złudzeń, zawdzięczamy to w dużej mierze samym Żydom, tym amerykańskim Żydom, którzy nigdy nie poczuli zapachu prochu. Ani tego z walki o niepodległość Polski, a więc także o niepodległość ich Ojczyzny, ani tego z luf i armat izraelskiego wojska broniącego swojej i ich Ojczyzny przed Arabami. 
 
Jeśli teraz nie powstrzymamy antypolskiej i polakożerczej kampanii, i tu nad Wisłą, w Warszawie, i poza granicami naszego kraju, to w końcu zamienimy się z Niemcami miejscami w ich zbrodniczej przeszłości. W końcu będzie tak, że Polak to zbrodniarz i nazista, a Niemiec to dzielny partyzant antyfaszysta. Pojawi się, z jednej strony,  sto nowych list Schindlera, pompowanych przez Hollywood, a z drugiej, jakieś kolejne spreparowane Jedwabne i kolejne "pokłosia".  Trzeba walić prawdą po oczach, bez opamiętania. Trzeba wręcz krzyczeć tą prawdą. Bo mordowali nas Żydzi po 17 września w mundurach NKWD, bo donosili na nas i wyciągali nas z domów na wschodnich rubieżach Rzeczypospolitej. Tak długo, jak będziemy skundleni i rządzeni przez skundlonych tchórzy, tak długo to oni, Niemcy czy germanofilscy Żydzi z USA, będą w nas walić i oskarżać nas o wszystkie zbrodnie tego świata.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 14226
NASZ_HENRY

NASZ_HENRY

28.07.2013 10:41

Wystarczy stosować zasadę wzajemności POlitycznej ;-)
grzechg

Grzegorz Gołębiewski (grzechg)

28.07.2013 11:20

Dodane przez NASZ_HENRY w odpowiedzi na Od razu walić

zdaniem to jest właśnie stosowanie tej zasady...:)
Domyślny avatar

Magdalena

28.07.2013 11:05

https://www.facebook.com…
grzechg

Grzegorz Gołębiewski (grzechg)

28.07.2013 11:47

Dodane przez Magdalena w odpowiedzi na Cel, pal

po niemieckich portalach, amerykańskich wszędzie, Na razie ciężko jeszcze ocenzurować sieć. Na razie.
Domyślny avatar

fritz

28.07.2013 15:02

Dodane przez grzechg w odpowiedzi na Możemy walić

osiagniecia herrenrasse czy tez nowe wydanie herrenrasse dziasiaj. Niemcy staly sie znowu centrum faszyzowania i nacjonalsocjalizowania Europy: w Uni sa narody narody wybrane, a to jest wlasnie nazizm, jeszcze bez komor gazowych, ale Urbanowi groza i wolne Polsce rzad JK- tez grozic beda. Jestesmy ponownie w latach 30-tych. Ciekawe, kiedy bedzie 45. Orzel w klubie Roninie w ramach dyskusji z prof. Legutko mowil o nowym sposobie prowadzeniu wojny. Mowil o lemingach, ktore tak bardzo boja sie wojny, ze daja zarznac na inny sposob. Wlasnie na sposob w jaki Niemcy teraz Polske zarzynaja. Oczywiscie Orzel nie nazwal Niemiec ale metody prowadzanie wojny sa stosowane w calej przeciwko Polsce. Niemcy wykanczaja teraz Polska. Wszystko, co wyrzuca Niemcy jest poprawa sytuacji.
Domyślny avatar

GAMA

28.07.2013 15:30

Dodane przez fritz w odpowiedzi na Niemcy cenzuruja jak za hitlera wszystko co przypomina

Najlepszymi pomocnikami Niemców w zarzynaniu Żydów byli właśnie sami Żydzi. W literaturze można znaleźć dużo materiału na ten temat opracowanego przez Żydów którzy przeżyli okupację niemiecką (nazistowską ?) Jak wskazuje film "nasze matki, nasi ojcowie", współcześni Niemcy są tacy sami jak Niemcy z czasów wojny, takie same niewiniątka. Marzy im się, aby to Polacy mordowali Polaków.
gorylisko

gorylisko

28.07.2013 17:38

Dodane przez GAMA w odpowiedzi na Samozarzynanie

j.w.
a i dafka pewnikiem marzy o brunatnej burce ;-)
Domyślny avatar

Daf

28.07.2013 21:12

Dodane przez grzechg w odpowiedzi na Możemy walić

Wal pan po portalach ile wlezie, szczegolnie niemieckich, austriackich, szwajcarskich !!! Efekt tego walenia moze byc nastepujacy: - Ustalenia z Schengen beda zawieszone, kontrole na granicach (juz sa planowane) uniemozliwia wywoz do Polski kradzionych aut, maszyn rolniczych itp - Dostep do swiadczen socjalnych w tych krajach dla Polakow bedzie znacznie utrudniony. Obecnie czasem stosowano traktowanie ulgowe ("biedni Polacy"). - Zamiast Polakow, nawet tych dobrze wyksztalconych i uczciwych - chetniej beda wszedzie zatrudniac np. Wegrow, Hiszpanow i innych. - Stojacych na ulicach wielu miast ponizajacych sie Polakow, czekajacych na to, ze ktos ich zabierze i zatrudni na czarno za 4 - 5 euro/godz bedzie jeszcze skuteczniej wylapywala policja, bo ta procedura jest nielegalna. Jest takze niemoralna - Niemcy, Austriacy, Szwajcarzy nazywaja to zachowanie Arbeitsstrich lub Arbeiterstrich ( Arbeit= praca; Strich= uliczna prostytucja ). Sa tez jeszcze inne mozliwosci. O tym jak sobie niektore Polki w tych krajach radza - nie bede pisac !!! A wiec wal pan po portalach !
Domyślny avatar

GAMA

28.07.2013 11:18

Już najwyższy czas, aby Polacy zrozumieli, że o swoją godność trzeba walczyć, a nie skomleć. Trzeba jednak uświadamiać Polaków, kogo należy wybierać do sejmu, senatu, samorządu itp. Uświadomienie ludziom kto jest pochodzenia żydowskiego, niemieckiego, czy rosyjskiego, nie jest antysemityzmem itp. idiotyzmem, ale prawem do informacji wyborcy. Wiadomo, że Żydzi amerykańscy (którzy nawet grosza nie dali na pomoc Żydom polskim w czasie okupacji) dążą do ograbienia Polski (innych narodów też). Dlatego popieram sugestię adekwatnych odpowiedzi na żydowskie i niemieckie oszczerstwa. Jeżeli na stanowisku szefa MSZ stoi mąż Żydówki amerykańskiej z wpływowej rodziny, to można sobie wyobrazić jaka jest jego niezależność. Służalczość Tuska i Sikorskiego, którym się marzy stanowisko w gnijącej Unii, czy Nato (oczywiśccie jest to tylko ich marzenie), doprowadziła już prawie do całkowitego rozkładu naszego państwa. Dlatego uważam, że trzeba jasno, bez strachu tłumaczyć ludziom co to jest antysemityzm, a co to jest walka o nasze sprawy z międzynarodowym Żydowstwem. Co do Nazistów (tak nazywam współczesnych Niemców - wedle ich woli), sprawa jest podobna. Trzeba mówić o Nazistach prawdę i uświadomić ludziom, że współcześni Naziści są tacy sami jak ich matki i ojcowie (takie przesłanie ma ich film - gadzinówka). Trzeba także tłómaczyć ludziom co to jest masońska Grupa Bilderberg (nawet gdyby to było tylko towarzystwo wzajemnej adoracji), co to jest loża B'nai B'rith, na której czele w Polsce stoi groteskowa osoba - Hatmann (zresztą wnuk porządnego Żyda - rabina). Trzeba jasno uświadamiać ludziom, że masoneria w Polsce przedwojennej byłą zdelegalizowana, ponieważ jej działąnia były szkodliwe dla Polski.
Domyślny avatar

z Niemiec

28.07.2013 17:50

Dodane przez GAMA w odpowiedzi na Najwyższy czas na obudzenie Polaków

Uczyl Marcin Marcina, a sam glupi jak nierogacizna:)) Cytat: " Uświadomienie ludziom kto jest pochodzenia żydowskiego, niemieckiego, czy rosyjskiego, nie jest antysemityzmem itp. idiotyzmem, ale prawem do informacji wyborcy." ---------------------------------- ---------------------------------- Takie " uswiadamianie " to czystej wody SEGREGACJA rasowo - narodosciowa, ktorej niepowstydziliby sie najbardziej zagorzali zwolennicy ideologii gloszonej przez NSDAP. **************************** **************************** Cytat: " Dlatego popieram sugestię adekwatnych odpowiedzi na żydowskie i niemieckie oszczerstwa. " ---------------------------------- ---------------------------------- Jakie oszczerstwa??? Czy moze o takie: https://pl.wikipedia.org… " Jednym z elementów ideologii endecji był antysemityzm[32]. Dmowski uważał Żydów za wroga wewnętrznego – zagrożenie dla Polaków, element obcy, którego prawa należy ograniczać i – w miarę możliwości – usunąć z Polski[33]. Antysemityzm Narodowej Demokracji bazował głównie na kwestiach ekonomicznych[34][35]. Zagrożenie dla Polaków endecy widzieli w dużym udziale Żydów w handlu, rzemiośle i w warstwach wykształconych (adwokaci, lekarze)[36]." --------------------- --------------------- To prawie jakby mysli wyjete z " Mein Kampf " autorstwa A. H. a tu ktos probuje udowadniac, ze wsrod zolnierzy AK nie bylo antysemitow, a " Poklosie " lub " Złote żniwa " to czcze pomowienia szlachetnych i uczciwych Polakow przez wrazych Zydow. Czy to nie jest aby relatywizowanie historii??? p.s. Cytat: " Trzeba także tłómaczyć ludziom..." ------------- ------------- Bedzie wiecej pozytku dla wizerunku Polski jak szanowna/y Pani/Pan nic juz nie bedzie TLUMACZYC:))
Domyślny avatar

Daf

28.07.2013 20:41

Dodane przez GAMA w odpowiedzi na Najwyższy czas na obudzenie Polaków

A moze zechce Pani sobie sama wytlumaczyc, i moze tez osobom ktore maja podobne jak pani poglady,ze Grupa Bilderberga, Masoni, Zydzi itd. nikomu na swiecie nie przeszkadzaja ? Masonem byl Mozart, prezydent USA Jefferson, b. szanowany burmistrz Wiednia dr. Zilk i wielu, wielu innych!Moze zechce Pani zrozumiec, ze za obecna tragiczna i ciagle pogarszajaca sie sytuacje w Polsce odpowiedzialni sa WYLACZNIE POLACY ? Nie Niemcy, EU, Bilderberg, Masoni itd. - tylko POLACY ? Moze czas byloby przestac klamac, nauczyc sie poprawnego zachowania, szanowac sie wzajemnie i szanowac innych ? Nie znam drugiego takiego kraju w Europie, a b. duzo widzialam, ktory by mial tak katastrofalne kontakty z sasiadami jak Polska.I za to tez sa odpowiedzialni wylacznie Polacy.
Domyślny avatar

Daf

28.07.2013 12:45

"......tak wiec pod tymi oto rzadami jestesmy popychani w kazdym zakatku swiata." ___________ ___________ Te rzady wybrali (i wybierali wczewsniej) sami Polacy. Na sympatie i szacunek trzeba sobie zasluzyc. "Oto potomkowie architektow masowych, przemyslowych zbrodni oskarzaja Polakow o antysemityzm." ___________ ___________ NIKT Polakow nie oskarza ! Czy chce Pan twierdzic, ze antysemityzmu w Polsce nigdy nie bylo i nie ma ? Zechce Pan laskawie przyjac do wiadomosci, ze historia Polski to czesc historii europejskiej i ze jest wystarczajaca ilosc zrodel literaturowych i dobrze wyksztalconych historykow (takze poza granicami Polski) zeby UDOWODNIC, ze ANTYSEMITYZM BYL. Czytajac niektore publikacje w sieci osmielam sie twierdzic, ze ANTYSEMITYZM jest ! "Nadszedl czas, zeby walic w Niemcow i w innych, tak jak oni w nas wala..." __________ __________ To "walenie" na nic sie nie przyda. Wszyscy oni maja b. dobra opinie w swiecie. Trzeba zadbac o porzadek w Polsce i zaczac poprawnie wspolpracowac z innymi krajami. "Jezeli teraz nie powstrzymamy antypolskiej i polakozerczej kampanii....." __________ __________ Takiej kampanii poza granicami Polski NIE MA. Jest obojetnosc w stos. do Polski i Polakow. A to co sie w Polsce teraz dzieje, to sytuacja wyjatkowa w skali europejskiej.
gorylisko

gorylisko

28.07.2013 13:52

Dodane przez Daf w odpowiedzi na Walic w Niemcow !!!

jak lubiani są rodacy hitlera i himmlera wystarczy popatrzeć w UK... pojęcia nie mam dlaczego JKM Elżbieta II w  dzień zwycięstwa i inne święta militarnych zwycięstw brytyjczyków nad w/w rodakami hitlera i himmlera rozdaje odznaczenia i awanse... zaś w samych władzach niemieckich koncernów jakoś tutaj szkopó nie jest za dużo...
co do lubienia szwabów we Włoszech... jeden pisarz we włoskim kinie widział jak włosi bili brawo podczas projekcji filmu gdzie niemiec pada...
niech pani nie gada głupot, niemców mało kto lubi, za wylgarne i chamskie zachowanie... ciekawe ze w kuroratach wrzeszczących szkopów można namierzyć od razu... i niech pani nie łże, że kampanii niema... a serial o nazi ojcach i nazi mamusiach... "polskie obozy koncentracyjne"
a "wypędzeni" którzy wcześniej wypędzili Polaków...
co do antysemityzmu, wy szwaby macie pod tym wzzględem duuuuuuużooooo większe osiągnięcia... np. podział na fizykę żydowską i aryjską, co ostatecznie skłoniło Alberta Einsteina do opuszczenia hitlerowa... no cała masa uczonych rozpraw na uniwersytetach niemieckich, gdzie "udowodniono" szkodliwość rasy żydowskiej... mało który kraj ma takie osiągnięcia w antysemityźmie naukowym... czy ogólnie, naukowym udowadnianu wyższości wobec podludzi...
jakby nie patrzeć, podludzie to termin wprowadzony do obiegu przez rodaków hitlera i goebbelsa 
paniusiu wsiadaj na swoją klimatyzowną miotłę i polataj wokół jakiegoś alpejskiego lodowca... oczywiście w burce w kolorze brunatnym...
to co, jak zwykle hejl merkel z putinem
Domyślny avatar

bulsara

28.07.2013 14:08

Dodane przez gorylisko w odpowiedzi na madame wazelina hitlerowska daf, nie pieprz proszę

Jerzy Waldorff mawiał "muzyka łagodzi obyczaje" . Na niedzielne popołudnie proponuję wysłuchanie http://www.youtube.com/w…
Domyślny avatar

bulsara

28.07.2013 14:23

Dodane przez bulsara w odpowiedzi na muzyka łagodzi obyczaje

Ta propozycja muzyczna miała być umieszczona pod notką Pani Daf
gorylisko

gorylisko

28.07.2013 15:04

Dodane przez bulsara w odpowiedzi na przepraszam

ona i tak będzie udawać, ze to jej nie dotyczy... z lotu miotły pewne sprawy z góry wyglądają tak idyllicznie jak trzecia rzesza w 1941
Domyślny avatar

Daf

28.07.2013 20:14

Dodane przez gorylisko w odpowiedzi na madame wazelina hitlerowska daf, nie pieprz proszę

Panie goryl, juz dawno przekroczyl pan granice dobrego smaku i przyzwoitosci. Panski brak wychowania i kultury osobistej (desant z czworakow de domo ???) nie usprawiedliwia panskiego zachowania. Do tresci panskiego komentarza nie odniose sie - bzdury, chamstwa i glupoty. Gdyby to byl moj portal to bym pana przegonila.
Domyślny avatar

BHKaczorowski1

29.07.2013 07:22

Dodane przez Daf w odpowiedzi na @ goryl 13:52

i naumiej sie pisac po polsku ...
Domyślny avatar

bulsara

28.07.2013 17:16

Dodane przez Daf w odpowiedzi na Walic w Niemcow !!!

Szanowna Pani W jednej z notek pisała Pani,iż ogląda Pani Telewizję Trwam Być może umknął Pani ten materiał http://www.youtube.com/w…
Domyślny avatar

Daf

28.07.2013 17:59

Dodane przez bulsara w odpowiedzi na takiej kampanii nie ma???

Szanowna Pani bulsaro, ogladam i szanuje TV TRWAM, ale nie ze wszystkim musze sie zgadzac. Sa tez i inne zrodla moich informacji.Jest wystarczajaco duzo wiadomosci zrodlowych, zeby udowodnic, ze Polacy nie zawsze byli aniolami... Zapewniam Pania, ze sa tez na swiecie historycy, ktorzy beda potrafili to udowodnic, nie tylko w sprawie antysemityzmu, takze i w innych sprawach. Wiec lepiej mowic prawde. Nigdy nie poddawalam sie indoktrynacji, teraz tak modnej w Polsce i dzieki tym cechom charakteru wyniesionym z polskiego domu rodzinnego zrobilam w czysy i uczciwy sposob kariere w Polsce (w wyniku - nagroda rzadowa, duzo pieniedzy) a takze i tu gdzie teraz zyje. Takze bardzo przysluzylam sie Polakom, co nie bylo moim obowiazkiem. Bezinteresowne ataki roznych osob tu na NB to zwyczajna bezinteresowna zawisc - jestem przekonana, ze te osoby nigdy niczego w zyciu nie osiagna, nawet szacunku otoczenia w ktorym przyszlo im zyc. Zycze milego wieczoru
Domyślny avatar

bulsara

28.07.2013 18:50

Dodane przez Daf w odpowiedzi na @ Pani bulsara 17:16

Problem jest dużo szerszy.Nie ma dialogu.Pewne problemy są generalizowane.Tak jak w każdym środowisku zawodowym,społecznym znajdzie się "czarna owca",tak niestety nigdy nie jest tak ,że jedna strona jest cacy a druga be.Wszak Biblia mówi --tylko prawda nas wyzwoli.Rzecz w tym,by chcieć dochodzić do prawdy bez uprzedzeń,zacietrzewienia. Inną bolesną dla mnie sprawą jest,iż idea z XVII wieku sformułowana przez Hobbes^a "Człowiek człowiekowi wilkiem" świetnie się miewa w naszych czasach--to co Pani nazywa bezinteresowną zawiścią. Ale dziś dotarła cudowna wiadomość z Rio, papież Franciszek zaprosił młodzież na Swiatowe Dni Młodzieży do Krakowa w 2016 r. pozdrawiam bulsara,Kraków
Domyślny avatar

Daf

28.07.2013 20:27

Dodane przez bulsara w odpowiedzi na Niestety

Pani bulsaro ! Tak rzeczywiscie cudowna wiadomosc z Rio. Tylko co bedzie po tych Swiatowych Dniach Mlodziezy ? Bo przeciez Jan Pawel II wlasnym zdrowiem przyplacil troske o Polakow - jak zostal potraktowany ? Twierdze z cala odpowiedzialnoscia, ze Polska jest najbardziej zdemoralizowanym krajem ze wszystkich ex-komuszych krajow. Znam bardzo dobrze z racji mojego zawodu Czechy, Slowacje i Wegry. Takiego chamstwa, glupoty, cwaniactwa, cynizmu nie ma tam w takiej skali jak w Polsce. Dlatego tez Polacy nie ciesza sie wielka sympatia za granica. Pozdrawiam
Domyślny avatar

bulsara

28.07.2013 20:46

Dodane przez Daf w odpowiedzi na @ bulsara 18:50

Witam !!! Muszę nieskromnie przyznać,że podczas moich pobytów poza Polską nie doświadczyłam braku sympatii ze strony ludności tubylczej/ Widać miałam duzo szczęścia a może po prostu---empatia za empatię. pozdrawiam
Domyślny avatar

Daf

29.07.2013 10:07

Dodane przez bulsara w odpowiedzi na to miałam szczęście...

Witam Pania ! To bardzo milo slyszec, ze ma Pani dobre wrazenia z pobytu za granica. Chce wierzyc, ze kiedys w Polsce bedzie porzadek i ze tacy "biznesmeni" z zagranicy, prostacy o ktorych Pani tu na portalu kiedys pisala, nie beda do Polski wpuszczani. Pozdrawiam
PiS be with you

PiS be with you

29.07.2013 05:47

Dodane przez Daf w odpowiedzi na Walic w Niemcow !!!

(1) NIKT Polakow nie oskarza ! Czy chce Pan twierdzic, ze antysemityzmu w Polsce nigdy nie bylo i nie ma ? Czytajac niektore publikacje w sieci osmielam sie twierdzic, ze ANTYSEMITYZM jest ! --- nikt nie oskarza ale ty TAK... radze otworzc oczy i wyciagnac glowe z piachu, lepiej widac rzeczywistosc.... (2) Trzeba zadbac o porzadek w Polsce i zaczac poprawnie wspolpracowac z innymi krajami. --- jak to sie poprawnie wspolpracuje z innymi krajami? Tak jak POdly Tusk i Sikorski... jeden caluje Merkel PO tylku a drugi na kolanach przed CCCPutinem. (3) Takiej kampanii poza granicami Polski NIE MA. --- odpowiedz jest w drugiej czesci #1 Nie musze przypominac niejakiego Izraela Singera, ktory zapowiedzial ze bedzie niszczyl polska opinie w swiecie dopoki nie otrzyma haraczu w wysokosci 65 mld... "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym. Opis: słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. na Światowym Kongresie Żydów." Nie musze przypominac atakow z Niemiec na S.p. prof. Lecha Kaczynskiego i Jaroslawa Kaczynskiego. Nie musze przypominac ze z powodu antysmityzmu w Europie, Zydzi uciekali do Polski, bo tu mieli specialne uprawnienia.. Tak jak w calym swiecie, jest antysemityzm, to w stosunku do Polski, jest wiekszy antypolnizm ze strony Zydow... i to cie jakos nie boli. Moze zacznij pouczac Zydow zeby sznowali kraj ktory ich goscil od Krola Kazimierza Wielkiego "w XVII w., Polska była jednym z najbardziej tolerancyjnych państw Europy" "Kazimierz Wielki niewątpliwie jako pierwszy uregulował sytuację prawną ludności żydowskiej, zatwierdzając dla kolejnych dzielnic swojego zjednoczonego królestwa przywilej Bolesława Pobożnego, a więc potwierdzenie przywilejów, czyli aktów, które określały status prawny i swobodę działalności ekonomicznej ludności żydowskiej - w ramach szerokiej akcji regulowania statusu prawnego, wydawania dokumentów prawnych dla całego Królestwa. co do Niemiec i Rosji, jezeli jeszcze nie wiesz to teraz toczy sie wojna z Polska, tylko ze teraz nie walczy sie bronia, tylko ekonomia..

Stronicowanie

  • Wszyscy 1
  • Wszyscy 2
  • Następna strona
  • Ostatnia strona
Grzegorz Gołębiewski (grzechg)
Nazwa bloga:
II Pasażer RP

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 803
Liczba wyświetleń: 3,321,101
Liczba komentarzy: 2,895

Ostatnie wpisy blogera

  • Zimowa tragifarsa, czyli lewacki kicz
  • Bunt Ameryki na Kapitolu
  • Polska kotwica wolności

Moje ostatnie komentarze

  • Smutna prawda jest taka, że błędów w komunikacji PiS jest za dużo, i tylko dzięki PJK są one często  umiejętnie niwelowane. Nie ma sensu się rozpisywać o tych  kobietach w Sejmie, bo nie da…
  • Nie będę pisał do Pana z małej litery....:-) Nie jest ważne, czy "szczekających" będzie mniej czy więcej, tylko ważne jest to, by unikać w walce z taką właśnie opozycją prostych błędów. I śmieszne to…
  • Myślę, że źle Pan odczytał fragment tekstu. Bo dość wyraźnie zaznaczyłem właśnie, że zasługą Antoniego Macierewicza jest reformowanie armii. Powinien zachować stanowisko ministra, ale doprawdy, jaki…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Świnoujście wraca do Niemiec
  • Upadek całkowity Lecha Wałęsy
  • 7 grudnia - dzień tryumfu Jarosława Kaczyńskiego

Ostatnio komentowane

  • wielkopolskizdzichu, Ufff. Bez żadnej spacji. Ciężki temat.
  • angela, Rozpacz, no rozpacz. Teraz "panie" muszą się dobrze zastanowic, zanim z kimś przygodnym wlezą do wyra. Bo owoc swojej kilkuminutowej wątpliwej przyjemnosci, trzeba bedzie pielęgnować cale zycie. I…
  • Pani Anna, Ukłon w strone twardego elektoratu jakim był wyrok TK, jego publikacja akurat tu i teraz nie jest przypadkowa i ma za zadanie wywołać znowu świętą wojnę ideologiczną między dwoma plemionami, co…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2025, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności