Tusku! Musisz przegrać! (2)

To, że prześwietny czas Platformy dobiega swego kresu, widać, słychać i czuć. Rzeczywiści władcy IIIRP też o tym wiedzą. Wiedzą też, że zwycięstwo wyborcze PiS-u może być dla wielu zblatowanych pookrągłostołowych klik, przesiąkniętych najróżniejszego rodzaju agenturą, śmiertelnym zagrożeniem. I dlatego środowiska połączone nie tylko siatką powiązań biznesowych ale i będące wykonawcami poleceń płynących z „zagranicznych centrów decyzyjnych” będą w tym szatańskim dziele nie tylko zjednoczone ponad naturalnymi podziałami i interesami. Bowiem niedopuszczenie do przejęcia władzy przez Jarosława Kaczyńskiego jest dla nich celem absolutnie nadrzędnym.

Akcje, na lewicy, pod tytułem Europa Plus, dogadanie się Tuska i Millera, prawdopodobne zjednoczenie „prawicowego” planktonu pod wodzą Gowina idącego wyraźnie w opcję „cierpiętnika”, ciągłe mieszanie Dudy czy Kukiza, klin wpychany między środowiska Radia Maryja i Telewizji Republika, to tylko kilka, najbardziej widocznych przykładów, potwierdzających wzmożoną działalność imperatorów. Nie wiem ilu z Pań i Panów biorących udział w „mieszaniu” robi to świadomie i celowo a ilu „robi' za pożytecznych idiotów? Ale to nie zmienia stanu gry i w kontekście niniejszego tekstu, jest nieistotne.

W grę najwyraźniej włączył się ośrodek prezydencki. Komorowski, a raczej jego mocodawcy, wyraźnie rozbudowuje swoje imperium. W mediach trwa nieustanna akcja rysująca w oczach przeciętnego wyborcy Bronka jako dobrotliwego i swojskiego Prezydenta, dbającego o narodową tradycję, lubiącego dzieci, sympatycznego człowieka. Nawet jego oczywisty debilizm i analfabetyzm jest pokazywany bardzo „ciepło”. Ot taki dobrotliwy, bardzo miły niezguła, któremu zdarzy się to czy owo, ale któż z nas jest doskonały...?

A tymczasem, otoczony agentami, Pą Prezidą wręcz ostentacyjnie wpycha Polskę w śmiertelne objęcia Moskwy. By to możliwie krótko zobrazować, wystarczy przyjrzeć się bliżej tylko kilku sprawom: Tak zwanej Doktrynie Obronnej Komorowskiego, reorganizacji systemu dowodzenia WP, reformie służb (nagle ochoczo podjętej przez Tuska) czy oficjalnego wszak podjęcia współpracy między SKW i FSB.

Na marginesie: Zapytałem Pana Ambasadora USA w Polsce, Stephen'a Mull'a, czy podjęcie współpracy między SKW i FSB było konsultowane i czy jest akceptowane przez NATO i USA? Pan Ambasador, w bardzo miłych słowach, odesłał mnie do władz RP, wskazując je za właściwego adresata moich pytań. Ergo, w obecnej optyce USA i mojego, ulubionego, śniadego bardzo, amerykańskiego Prezydenta , władze Polski są suwerenne. No comment...

Jeżeli do powyższego dodamy skład PKW, moskiewskie „konferencje naukowe”, serwery liczące głosy wyborców kontrolowane prze Moskwę i potężny syndykat medialny pozostający całkowicie na usługach obecnych władców Rzeczpospolitej, to mamy obraz tego, z czym przyjdzie nam się zmierzyć. Rzeczywiście naszym przeciwnikiem jest stugłowa hydra. Potężna i całkowicie zdeterminowana by Polska nadal gniła i karlała.

Czy można tę hydrę pokonać? Tak, można. O tym wkrótce.

PS

Miało być już dziś:-) Ale nie lubię zbyt długich blogerskich notek. A o tym „jak”? nie umiem, niestety, krótko...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika gregoz68

01-06-2013 [11:46] - gregoz68 | Link:

A Pan Panie Autorze tak od razu jątrzy. Dziś Dzień Dziecka. I jestem pewien, że pan prezydent pokaże się dziś w towarzystwie berbeci - przyszłości naszego narodu.
Rano tvp kultura przypomniało dziennik telewizyjny z 1 czerwca 1984 roku. Jeden ponury milicjant coś pieprzył przez dziesięć minut o walce ze spekulacją a następnie niejaki Dobraczyński wizytował łomżyńskie przemawiając do dzieciątek. Problem z naszym obecnym presidente polega zaś na tym, że nie dorasta Dobraczyńskiemu do pięt. Może to była i świnia, ale przynajmniej napisał kilka niezłych książek historycznych dla młodzieży:)

Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika dogard

01-06-2013 [14:32] - dogard | Link:

juz przegral; komoruski ciut mocniejszy ale tylko w porownaniu z nim.Przyjdzie i na niego czas--splynie wiselka jak ta woda, ktora swobodnie POdaza do morza...

Obrazek użytkownika alex38waw

02-06-2013 [14:15] - alex38waw | Link:

Polecam lekturę tego wątku, który w kilku słowach zawiera wspaniałe podsumowanie tego co się dzieje u nas obecnie.
Pozwoliłem sobie na dystrybucję Twoich słów na innych portalach i przyznam, ze cieszą się uznaniem.
Tutaj przykład http://wiadomosci.onet.pl/tylk...
Jestem przekonany, ze tak jak Ty i ja myśli ponad 90 % Polaków, czekam na przyśpieszone wybory Jesień 2013 !
Prawo i Sprawiedliwość spokojnie osiągnie większość parlamentarną i ROZLICZY SIĘ Z HYDRĄ !!!