Lech Kaczyński został zamordowany

Konferencja Smoleńska zakończona. Wyniki jednoznaczne: Prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką i 94. Polaków, w tym ostatni Prezydent RP na Uchodźctwie, Ryszard Kaczorowski, zostali zamordowani.

Matriały są dostępne m. in. tu: http://smolenskcrash.com/ i tu: 

http://www.konferencjasmolensk...

Spodziewam się:

1) Zawiadomienia Prokuratora Generalnego o możliwości popełnienia zbrodni morderstwa.

2) Zmiany podstawy prawnej śledztwa dotychczas prowadzonego.

3) Przekazania prokuraturze, jako materiału dowodowego, wszystkich ekspertyz i analiz zaprezentowanych w czasie trwania Konferencji.

4) Wszęcia, z urzędu, przez Prokuratora Generalnego śledztwa w sprawie poświadczenia nieprawdy w dokumencie urzędowym w stosunku do wszystkich członków Komisjim Millera a także wprowadzenia przez nią w błąd organów państwa i, co za tym idzie, utrudniania śledztwa.

5) Wystąpienia przez Rząd RP z wnioskiem o udzielenie wszelkiej, możliwej pomocy prawnej i technicznej do Państw-Członków NATO i o przekazanie stronie polskiej wszyskich materiałów, w tym pochodzących ze źródeł wywiadowczych i satelitarnych, mających jakikolwiek związek z potencjalnym zamachem.

6) Powołania Międzynarodowej Komisji do spraw zbadania przyczyn, przebiegu i okolicznośc potencjalnego zamachu a także jego skutków prawnych i politycznych działającej pod auspicjami NATO, gdyż zachodzi podejrzenia aktu wrogiego wobec Państwa-Członka Nato oraz zamordowania Zwierzchnika Sił Zbrojnych, generałów i oficerów armii NATO-wskiej.

7)Powołanie Międzynarodowej Komisji Patomorfologów i przeprowadznie, z urzędu, sekcji zwłok wszystkich ofiar potencjalnego morderstwa w kierunku ustalenia rzeczywistej przyczyny ich śmierci.

8) Na czas trwania śledztwa i prac w/w Komisji wydalenia z terytorium RP ambasadora Federacji Rosyjskiej, odwołania z Moskwy ambasadora RP i zawieszenia stosunków dyplomatycznych z Federacją Rosyjską.

9) Zwrócenie się do Unii Europejskiej o pomoc w przypadku, spodziewanego szantażu odwetowego np. energetycznego ze strony Federacji Rosyjskiej.

10) Zwrócenie się do NATO o zabezpieczenie ochrony prewencyjnej Polski na wypadek ew. działań nieprzyjaznych o charakterze militarnym ze strony Federacji Rosyjskiej w tym o  wzmożenie działań wywiadowczych. I o powołanie w Warszawie centrum koordynacyjnego ochrony militarnej  terytorium RP przez NATO.

Myśle, że to, na początek, wystarczyłoby.

Tak to powinno wyglądać w każdym szanującym się i normalnym kraju. Ale u nas:

Pisane na Berdyczów 23.11.2012r.

Bo w Tuskolandzie nie wykluczam zdiagnozowania nowej choroby psychicznej dotykającej naukowców zajmujących się Zamachem Smoleńskim i dochądzącym do prawdy metodami naukowymi o nazwie klinicznej: ” Wścieklica Smoleńska” lub też „Talibka Antonka”. I natychmiastowe zamknięcie ich wszystkich w pokojach bez klamek wprzódy relegując z uczelni, na których pracują.

Dotknięci chorobą naukowcy zza granicy mogą wszak za granicę nie wrócić... Bo po co? Żeby dalej zarażać? A jeśli nawet wrócą to i tam można ich skutecznie i ostatecznie wyleczyć. Jest do kogo zwrócić się o pomoc. O bratnią pomoc, rzecz jasna...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

23-10-2012 [21:05] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Zacytuje Ci punkt 11 ściągniety z którejś ksiązki W.Bukowskiego...

Pisał pełno zażaleń...wszędzie,nawet do KC KPZR i do samego Breżniewa.

Na Łubiance,czy jakims innym więzieniu wziął go naczelnik na przesłuchanie...

Przeczytał to zażalenie,punkt po punkcie i na zakonczenie powiedzial:

- Nu haraszo...A W MORDĘ NIE CHCESZ?!

No własnie...:-)))

saluti

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

24-10-2012 [09:36] - patologiczny an... | Link:

Ależ chcę bardzo! Ale dać, nie wziąć...
Pozdro:-)

Obrazek użytkownika Ślepa Kura

23-10-2012 [22:18] - Ślepa Kura | Link:

to wszystko prawda, co napisałeś. Ale zapominasz, że oni też mają specjalistę. Niejakiego Hypkiego. Ten zaś nie potrzebuje żadnych tytułów profesorskich. On ma poparcie lemingów spowodowane mechanizmem identyfikacji. Tak to się chyba nazywa w psychologii. Zawsze bliższe sercu jest to, co powie człowiek na tym samym poziomie intelektualnym i poznawczym, co adresat wypowiedzi. A o stanie intelektualnym lemingów chyba nie muszę Ciebie przekonywać.
c.b.d.o.

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

24-10-2012 [09:34] - patologiczny an... | Link:

Niestety, nie zapominam... Fakt, dużo pracy nas czeka. A Hypkie i inne, podobnego atoramentu indywidua się rozliczy...
Pozdrówka:-)

Obrazek użytkownika Janko Walski

24-10-2012 [09:58] - Janko Walski | Link:

I dobrze, że zostało to tutaj przedstawione. Zauważmy, że na te działania czeka także sponiewierany przez Putina naród rosyjski. Przynajmniej ta jego część, która nie uległa jeszcze faszyzująco-bolszewickiej propagandzie Putina.
Pozdrawiam,
JW

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

24-10-2012 [10:09] - patologiczny an... | Link:

Mimo wszystko a może wbrew wszystkiemu. Z radością patrzę jak toną... I jestem pewien, że utopimy ich wcześniej niż damy utonąć Polsce.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika migelg55

14-10-2013 [06:32] - migelg55 | Link:

W przypadku jakichkolwiek podejmowanych działań w oparciu o już znane dowody i fakty dotyczące mordu i ludobójstwa w dniu 10 kwietnia 2010 w Smoleńsku główną odpowiedzią Rządu RP winno być wypowiedzenie wojny Rosji. Zdaję sobie sprawę, że to nierealne przede wszystkim ze względu na obowiązek udzielenia pomocy przez NATO sojusznikowi jakim jest Polska i wywołanie konfliktu na skalę europejską. Niestety doprowadziło by to Europę na drogę upadku. A może o to ruskim chodziło. .. Wspólnota nie jest Rosji potrzebna a wręcz odwrotnie. Jej rozpad byłby bardzo na rękę Rosji, która wówczas mogłaby rozszerzyć strefę swoich wpływów. Spójrzmy do historii... mord na Księciu Ferdynandzie w Sarajewie doprowadził do wybuchu konfliktu światowego. Czy zatem lepiej jest zamieść wszystko pod dywan czy zabawić się w zbrojny konflikt ? Uważam za złe wszystko co wokół tej sprawy się dzieje. Gdyby przyznać że to było morderstwo i POszukuje się winnych co wtedy ? Przecież to jasne, że nasze władze były w mord smoleński zamieszane.

Obrazek użytkownika zyciewkrate

09-01-2015 [15:43] - zyciewkrate | Link:

Ręce opadają :(