Prokurator Kononowicz potwierdza: nie będzie niczego

Bez ekshumacji ciał ofiar, bez zbadania wraku, bez dokumentacji fotograficznej miejsca zdarzenia, bez szczegółowych wyników sekcji zwłok, bez udziału specjalistów polskich w czynnościach wykonanych na miejscu zdarzenia bezpośrednio po katastrofie, bez dostępu do dokumentacji smoleńskiego lotniska, bez zbadania oryginałów nośników danych pokładowych rejestratorów rządowego Tu-154M, bez zapisu audio i wideo działań smoleńskiej wieży kontrolnej – polska prokuratura wykluczyła możliwość zamachu.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Joanna Cieszkowska

01-04-2011 [15:47] - Joanna Cieszkowska (niezweryfikowany) | Link:

Przykro sluchac, jacy jestesmy mali i slabi. Przykro sluchac tego wszystkiego, ale nie mozna bylo sie wiele spodziewac. Generalnie wiadomo co jest. Nie mozemy sie zalamywac. Zycze wytrwania.

Obrazek użytkownika Jojo

01-04-2011 [16:25] - Jojo (niezweryfikowany) | Link:

Tusk to Tusk człowieczek marzący o karierze międzynarodowej - wiemy czego się spodziewac. Ale co powiedzic o sędziwym człowieku Panu Pomianowskim, który w wywiadzie bodaj z małpiatką Pochanke ironizował odnośnie dopominania się przez Jarosława Kaczyńskiego, że wrak samolotu powinien byc sprowadzony do Polski.

Obrazek użytkownika siliconcom

01-04-2011 [22:48] - siliconcom (niezweryfikowany) | Link:

Czy to ten Jerzy Birnbaum, który przechrzcił się na Pomianowski ??? jeżeli tak to wszystko jasne.

Obrazek użytkownika AS

01-04-2011 [16:32] - AS (niezweryfikowany) | Link:

Jeszcze trochę i prokuratura zawiadomi nas, że nie było żadnej katastrofy! Polski system wymiaru sprawiedliwości: rozbitego samolotu niema, ciał ludzi zabitych niema, motywy: brak, przecież rząd prowadzi politykę miłości do opozycji. A zatem - śledztwo zostanie umorzone.

Obrazek użytkownika Jawa

01-04-2011 [21:31] - Jawa (niezweryfikowany) | Link:

zgnilizna dotknęła śledczych w naszym kraju podobno niezależnych tylko, że od szarych obywateli

Obrazek użytkownika antyzłodziej

01-04-2011 [23:20] - antyzłodziej (niezweryfikowany) | Link:

Więc wasale (bojarzy?) wykonują polecenia. Żenujące.

Jak można tak nisko upaść:
- Gdzie honor żołnie?
- Gdzie uczciwość?
- Gdzie odpowiedzialność za państwo i Naród?

Jeśli nie potrafisz/możesz wykonywać swoich obowiązków, to podaj się do dymisji.

Obrazek użytkownika sabina

02-04-2011 [08:48] - sabina (niezweryfikowany) | Link:

Oficerów z pod znaku Orła.
Wojsko wróciło pod znak wrony.

Obrazek użytkownika LEGES

03-04-2011 [10:11] - LEGES (niezweryfikowany) | Link:

Dlatego się cieszę,że myślę podobnie jak ludzie,którzy znają się na rzeczy.Słuchają tego co mówili,zadawałam sobie podobne pytanie.Jak można wykluczyć zamach nie dysponując żadnymi dowodami?

Obrazek użytkownika Roman.Z.

01-06-2011 [18:43] - Roman.Z. (niezweryfikowany) | Link:

i wnukami, że dnia 10.04.2010 roku pozwolili się sprzedać ponownie kacapom po 50 latach niewoli przez zdradziecki rząd. I nic nie zrobili aby obronić Honor swojej Ojczyzny! A własne dzieci i wnuki Was za to przeklną!