Pytanko mam w przedmiocie kadencji

Co będzie, kiedy Tuskowi skończy się kadencja w Brukseli? Tam dość ściśle przestrzegają kadencyjności, bo jest dużo chętnych na te lekkie a dobrze platne fuchy. Znajdą mu jakąś inną, żeby nie musiał wracać do kraju jęczącego pod jarzmem kaczyzmu? Osiedli się w Niemczech, bo się okaże, że od zawsze miał podwójne obywatelstwo, za przodków zatopionych na transportowcu "Wilhelm Gustloff"? Załapie się na status "wypędzonego" i Niemcy będą odrzucać wszystkie wnioski o ekstradycję?

Bo jego szansa na tryumfalny wjazd do Warszawy na białym koniu z dnia na dzień się rozwiewa...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Basia

22-06-2015 [21:03] - Basia | Link:

Uważam, że jednak powinniśmy tego eska....syna uszydlić...to jest chciałam powiedzieć usidlić złapawszy go wcześniej w sidła!