Odnalazł się polski QAR-ATM

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/aktualnosci/news/polscy-eksperci-juz-wiedza-czy-manipulowano-przy-czarnych,1656146,6911

Można by dużo pisać i analizować każdą częśc tekstu ale w skrócie wypunktuje najważniejsze uwagi do niego:

Podwójna moralność tuskoli i michnikoli.

- w godzinach popołudniowych informacja była podawana na podstawie informacji od tajemniczych dziennikarzy RMF FM. Czyżby prokuratorzy w Moskwie podawali informację z śledztwa dziennikarzom i nikt z obrońców praworządności z strony rządowej, WSI24 i GW nie alarmuje o złamaniu tajemnicy śledztwa? Czemu RMF Fm? Michnik był zajęty a może doskwierają straty finansowe i doszli do wniosku, że czas aby w nowej akcji "debeściaki" wykazali się, inni towarzysze.

Badań brak pozwolono pooglądać

- Polska strona składała wnioski o badanie oryginałów czarnych skrzynek a dostała pozwolenie na oględziny czarnych skrzynek. Jaka jest różnica pomiędzy badaniem a oględzinami? Myślę, że najlepiej obrazuje to wskazanie różnicy pomiędzy sekcjami zwłok a oględzinami zwłok. Dopiero pózniej wychodzą takie cuda, że w dokumentach jest analiza części ciała, które zostały kilka lat temu operacyjnie wycięte albo, że dane co do wzrostu są o 25 cm większe niż byc powinno. (.....)

(....) Naczelna Prokuratura Wojskowa ujawniła gdzie jest polska czarna skrzynka QAR-ATM

(...)Podczas pobytu biegłych w stolicy Rosji, jak poinformowała NPW, dokonano również oględzin obu rejestratorów parametrycznych - jednego produkcji rosyjskiej i drugiego, tzw. szybkiego dostępu, który wyprodukowano w Polsce(...)

A rząd Tuska przekonywał rodziny pasażerów Tu-154m na konferencji prasowej, że polska własność, oryginał polskiego QAR (Quick Access Recorder) firmy ATM jest w Polsce (....)

 

Zapraszam do przeczytania pozostałej części tekstu na:

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=317

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika eRka

18-06-2011 [14:06] - eRka (niezweryfikowany) | Link:

To co robi Ten Premier, to już nie jest manipulacja, to jest stalinowska dezinformacja. Pytanie, jak długo jeszcze?

Obrazek użytkownika zdzisie

18-06-2011 [19:57] - zdzisie (niezweryfikowany) | Link:

Człowiek bez twarzy , bez honoru , niepolak. I on i jemu podobni nami rządzą .

Obrazek użytkownika janek z lublina rog. ser.

18-06-2011 [16:36] - janek z lublina... (niezweryfikowany) | Link:

skrzynki powinny być badane w Polsce - po wspólnym,normalnym, bez oszustwa i krętactwa badaniu w Rosji w dniu 10 i następnych 2., 3.dniach - następnie, jeśli Rosja chciała pokazać światu swoje czyste ręce, powinna przeprowadzać
wszystkie ekspertyzy wspólnie, wszak było to wydarzenie wielkiej wagi - jak po tylu kłamstwach Putin może chodzić
na wolności - to przecież ludobójca, którym powinien zająć się trybunał w Hadze... wszystko co podawano do wiadomości na temat zamachu smoleńskiego przez rosję i polski rząd jest wstrętną, przestępczą manipulacją - i to dzieje się na oczach narodu polskiego i świata... hańba zdrajcom!

Obrazek użytkownika yorg

18-06-2011 [19:58] - yorg (niezweryfikowany) | Link:

Wszystkie te machloje potwierdzają jedynie najgorsze podejrzenia. Ciekawe ilu urzędników dla kariery da się wciągnąć w te bagno?

Obrazek użytkownika Andrew001

19-06-2011 [04:06] - Andrew001 (niezweryfikowany) | Link:

wszystkie szuje

Obrazek użytkownika Marcin Gugulski

18-06-2011 [22:42] - Marcin Gugulski | Link:

Wprawdzie na swojej stronie internetowej
http://www.atmavio.pl/images/4...
firma ATM pisze, że:
"ATM PP Sp. z o.o. współpracuje z: Komisją Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego podległą MON (...) Uczestniczymy w pracach Komisji w zakresie: - odzyskiwania zapisów z rejestratorów lotniczych, - deszyfracji danych, - przygotowania prezentacji do potrzeb odtworzenia przebiegu zdarzeń, - ekspertyz technicznych." (s. 1.)
ale
ma tyle przyzwoitości, że pisząc, iż:
"Uczestniczyliśmy w pracach przy zdarzeniach: 10 kwietnia 2010r. Katastrofa rządowego Tu154M pod Smoleńskiem (Rosja) – prace w toku" (s. 1-2.)
posługuje się czasem przeszłym.

Obrazek użytkownika Krzysztof1

19-06-2011 [08:46] - Krzysztof1 (niezweryfikowany) | Link:

Śledztwo smoleńskie to jeden wielki skandal oraz jeden realny obraz POdległości rządu Donalda Tuska wobec Rosji.

Obrazek użytkownika deBunk

19-06-2011 [16:18] - deBunk (niezweryfikowany) | Link:

jedyne współczesne urządzenie rejestrujące / nie był to rejestrator katastroficzny ale przetrwał destrukcję PLF 101, dzięki zamontowaniu w miejscu, które nie uległo całkowitej destrukcji / na pokładzie latającego / do czasu / eksponatu muzealnego pt. Tu-154M,został przekazany po katastrofie do Polski.Po skopiowaniu danych, co prawdopodobnie jest czynnością zawierającą się w połączeniu dwóch kompów i paru klikach, a następnie rozkodowaniu możliwym do wykonania rzekomo tylko przez polskich specjalistów,/ a myślę, że rosyjscy "specjaliści" rozkodowali zapisy bardzo szybko / rejestrator ów został odesłany po bodajże czterech tygodniach do MAK.
Informacje powyższe były na bieżąco podawane tuż po katastrofie przez czynniki oficjalne.
Zapisem dysponuje Prokuratura Wojskowa.
Sensacji brak, bardzo istotny dowód, kto wie czy nie najważniejszy, został oddany obcemu państwu.

Obrazek użytkownika ndb2010

19-06-2011 [20:01] - ndb2010 | Link:

Była taka informacja, że QAR wrócił do Rosji ale było też kilka informacji, że jest wciąż w Polsce.

W związku z tym rodziny na spotkaniu z prokuraturami i rządem zadały pytanie gdzie jest QAR. Przedstawiciel rządu bodajże w grudniu 2010 roku powiedział, że QAR-ATM jest w Polsce.

Podobna sprawa była z zdjeciami satelitarnymi. W kwietniu 2010 była informacja ze USA przekazały a potem, że nie ma zdjęc.

Podsumowując, informacja, że polski QAR jest w Moskwie jest istotna gdyż pokazuje w jak nonszalancki i dezinformacyjny sposón postępuje rząd z sprawą Smoleńska.

pozdrawiam