Brawo PiS, brawo Panie Premierze Kaczyński!

Dziś Ósmy Marca...

Wydaje się, że przegrane głosowanie nad wyrzuceniem Tuska i powołaniem noweg premiera jest wielkim sukcesem PiS-u. Jest też sukcesem Pana prof Piotra Glińskiego. Ale o nim nie dzisiaj.

Dziś każdy przytomny Polak, każdy, kto nie uległ zaczadzeniu wie, wie z całą pewnością, że istnieje tylko jedna partia opozycyjna.

SLD jest, była i pozostanie związkiem zawodowym byłych działaczy PZPR i ich rodzin a także tej części społeczeństwa, której w PRL-u było dobrze. Jest i pozostanie emanacją zdeprawowanego historycznie Polactwa, któremu wsio ryba pod jakim butem siedzi, byle by był to but moskiewski. Skupia cały bolszewicki chłam i... I git majonez!

PSL utracił instynk samozachowaczy. Ginie, na własne życzenie w uścisku Platformy. O tradycjach Witosa czy PSL-u  Mikołajczykowskiego (ze wszystkimi zastrzeżeniami) nikt tam już nie pamięta.

Pozostały pazerne chamy skupione na własnym korycie. Ale chamy ślepe bo nie widzą, że i ich koryto jest coraz mniejsze. A w terenie wzmaga się burza i... I przesupcio!

O Palikotowj żulii nic nie napiszę bo mię mdli.

Solidarna Polska strzeliła sobie w nogę i wbiła nóż we własne plecy. Bo dziś już nie ma wątpliwości, że wyrzucenie z PiS-u Ziobry et consortes było posunięciem arcysłusznym. Ale po co Dorn tak się zeszmacił? Nie wiem. Może wieloletnia skłonność do kielicha zrobiła, w jedgo mózgu, swoje? Ale tak czy siak, pies mu (i im) mordę lizał.

Marne towarzystwo, marnych politykierów, wiszących  u platformerskiej klamki. Wszyscy oni siebie warci. Gierki, podjazdy i, rzecz absolutnie najważniejsza, KORYTO!

Nie jestem ślepym wyznawcą PiS-u, bywam jego ostrym krytykiem, nie zasłaniam oczu na błędy, czasem, w mojej opinii, ciężkie. Ale też nie mam żadnych wątpliwości, że jest to dziś JEDYNA PARLAMENTARNA PARTIA POLITYCZNA, której chodzi o Polskę. O Polskę, nie o koryto. A Pan Premier Jarosław Kaczyński jest jedynym MĘŻEM STANU!

I dlatego uważam, że każdy dla kogo Polska nie jest pustym słowem, a kto dziś nie poprze PiS-u bezwarunkowo, jest albo idiotą, albo...

Albo, co gorsza, nim nie jest.

PS
Dziś Ósmy Marca...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika nieprzekupny

08-03-2013 [13:35] - nieprzekupny | Link:

Dzisiejsze głosowanie nad konstruktywnym wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska,dało możliwość określenia się wszystkim po której stoją stronie,kto jest tak naprawdę w opozycji,a kto w koalicji.Okazało się,że jedyną partią opozycyjną w sejmie jest PIS,reszta to co najwyżej opozycja reglamentowana,dogadana tak naprawdę z rządem.Dziś do reszty skompromitowała się Solidarna Polska.Już teraz nikt nie może mieć złudzeń co do intencji Pana Ziobry i jego kanapowej Partii.Jedyną alternatywą wobec rządu Tuska jest PIS.Tak więc każdy kto chce w Polsce zmian,musi robić wszystko żeby PIS wygrał najbliższe wybory.

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

08-03-2013 [13:58] - patologiczny an... | Link:

Jest niezłym, jak sądzę, pomyslem by wyborcy, którzy wybrali posłów z list PiS-u, zażądali zrzeczenia się mandatu od wszystkich, z Ziobrą na czele, którzy PiS a więc i swoich wyborców przekręcili. To jest najprymitywniejsza kradzież mandatów poselskich! W oparach kłamliwych, pustych i podłych uzasadnień. Jeśli mieli odwagę by działać aktywnie przeciwko własnej partii powinni mieć odwagę z niej wyjść i oddać mandat. Ale takie rzeczy mogą się zdarzyć wyłącznie wśród ludzi przyzwoitych.
Pozdrawiam:-)

Obrazek użytkownika marco.kon

08-03-2013 [14:44] - marco.kon | Link:

Chyba że z list PO ale i to jest nieprawdopodobne. Nie dostaną żadnych miejsc biorących, PO spodziewa się spadku poniżej 15 % i musi zadbać o swoich. A immunitety będą im bardzo potrzebne.

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

08-03-2013 [15:25] - patologiczny an... | Link:

Zbysiu, kiedy poczuł brukselską kasiorkę, zdurniał do szczętu. To taki syndrom: Zbysiu, Misiu, Jacuś... Ale to dobrze, bo wszyscy, jak sądzę, w realnej polityce mają pozamiatane. Za to, przez jakiś czas Stokrotka ich będzie zapewne gościła...
:-)

Obrazek użytkownika dogard

08-03-2013 [14:19] - dogard | Link:

dobre info.

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

08-03-2013 [15:27] - patologiczny an... | Link:

Są oczywiście i drugie dna, ale dziś nie miałem mięty by się w bagienku nieco mocniej ubabrać.
Pozdr

Obrazek użytkownika Rudy102

08-03-2013 [14:26] - Rudy102 | Link:

Jak mówisz. Nie ma alternatywy. W pewnym momencie wydawało mi się, że to błąd-odrzucenie ziobrystów. Jednak jak zwykle Prezes miał rację. No bez bajeru-Jarek zawsze ma rację. Po dzisiejszym głosowaniu staje się to oczywiste.

Obrazek użytkownika patologiczny antykomuch

08-03-2013 [15:28] - patologiczny an... | Link:

No bo Jarosław to ma i łeb i jaja! Tak trzymać!
Pozdr:-)

Obrazek użytkownika Rudy102

09-03-2013 [12:31] - Rudy102 | Link:

...to drugie mówiąc metaforycznie większe od arbuzów:)))

Obrazek użytkownika Loli

08-03-2013 [16:42] - Loli | Link:

100% racji. Z ust mi to Pan wyjal. Jarek gora!!!

Obrazek użytkownika kat

08-03-2013 [19:33] - kat | Link:

racja po stokroć... pozdrówka

Obrazek użytkownika tagore

09-03-2013 [21:33] - tagore | Link:

Nie sądzę aby alkochol ograniczał Pana Dorna .Przypuszczam
,że uważał JK za powiedzmy, przyjaciela ? Posłużenie się
sprawami prywatnymi dla ułatwienia sobie usunięcia Dorna
z PIS mógł odebrać jako zwyczajnie podłe .Charakterystyczne
,że sam niczego w podobnym wymiarze nie użył przeciw Kaczyńskiemu.

tagore