Wykreślony przez komunę "sienkiewicz" pisze o Leninie. Program 379 audycji

Do żądnych obyczajowych sensacji: Tak, Lenin sypiał z Trockim.
Do znawców literatury polskiej: Tak, mieliśmy swojego antykomunistycznego Sienkiewicza (Nie słyszeliście o nim? To posłuchajcie.)
Do smakoszy: Tak, przeczytałem o Leninie, nie było niedzielnego obiadu. Ty niczym nie ryzykujesz, to już czas kolacji :)
PS. Ponownie zwiększyliśmy ilość slotów. Czyli maksymalną liczbę jednoczesnych słuchaczy. Dziekujemy!
NiepoprawneRadio.PL - Audycja 379 (niedzielna) - Zapraszamy Państwa do słuchania!
image image image image image

Zapraszamy wszystkich nieznudzonych Polską blogerów do przysyłania nagrań postów lub ciekawych spotkań w celu wykorzystania ich w kolejnych audycjach.

Przypominamy, że audycja powtarzana jest bez przerwy. Zapraszamy na nowe audycje we czwartki i niedziele o 19:00 czasu polskiego.

Naszym audycjom towarzyszy muzyka bardów.

Premiera na antenie (w internecie) od godziny 19:00 czasu polskiego

Polecam, MarkD

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

09-12-2012 [21:33] - dogard | Link:

podrzucimy temat lwu--starowiczowi niejakiemu.