Dużo się dzieje! Warto posłuchać naszej premierowej audycji

NiepoprawneRadio.PL - Audycja 1260 (niedzielna) - Zapraszamy Państwa do słuchania!

Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy:

lub ikonki playerów:

 

Premierowe bloki programowe emitujemy w czwartki i niedziele od godziny 19:00 (czasu polskiego). Naszym audycjom towarzyszy muzyka bardów.

Zapraszamy wszystkich nieznudzonych Polską do przysyłania nagrań swoich tekstów oraz relacji dźwiękowych i wideo z ciekawych spotkań. Szczegółowe informacje jak tworzyć i przekazywać swoje nagrania znajdują się na stronie JAK WYKONAĆ NAGRANIE?

Prosimy również o przesyłanie swoich opinii dotyczących treści i formy naszych audycji, propozycji nowych pozycji programowych oraz sugestii dotyczących zmian i usprawnień. Informacje można przekazywać poprzez formularz kontaktowy na stronie KONTAKT lub bezpośrednio na nasz email:
kontakt@niepoprawneradio.pl

Niepoprawne Radio PL newsletter

Dla urządzeń mobilnych polecamy aplikację tunein (można ją zainstalować i wybrać nasze radio)

Po uruchomieniu przeglądarki można też wybrać stronę
m.niepoprawneradio.pl
Premiera na antenie (w internecie) od godziny 19:00 czasu polskiego
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika J z L

11-07-2021 [20:00] - J z L | Link:

Wandal zdewastował grób ofiary katastrofy smoleńskiej. "Co się z wami ludzie dzieje?"

Nieznany sprawca oblał czerwoną farbą nagrobek byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej Joanny Agackiej-Indeckiej. Ciało adwokat było ekshumowane w Łodzi w kwietniu 2018 roku.

- Dzisiaj ktoś zdewastował grób ś.p. Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, adwokatki Joanny Agackiej-Indeckiej, która zginęła w katastrofie w Smoleńsku. Smutek ale i wściekłość. Co się z naszym krajem dzieje... co z wami ludzie? - zapytał zdruzgotany mecenas Konrad Pogoda. To on opublikował wstrząsające zdjęcie, na którym widać zalany czerwoną farbą grób ofiary katastrofy smoleńskiej. 

https://www.salon24.pl/newsroom/1149727,wandal-zdewastowal-grob-ofiary-katastrofy-smolenskiej-co-sie-z-wami-ludzie-dzieje