"Redaktor" Lis wymaga natychmiastowej pomocy weterynarza

Oto dzisiejsza okładka gadzinówki Lisa.

Co z niej wynika? Ciężki stan psychiczny pana redaktora. 

To jest bardzo głęboko chora, neurotyczna reakcja Lisa skierowana na przedmiot jego nieuświadomionego kultu o podłożu seksualnym, nacechowana bezgraniczną  nienawiścią.

To jest, dla każdego psychiatry, dowód głębokiego stanu lękowego po przejściu traumatycznych doświadczeń. Odłożona w czasie i skumulowana. To jest symptom rozwijającej się schizofrenii  poprzedzanej epizodami socjopatologicznymi i charakteropatologicznymi o podłożu lękowym.

Cień nadziei dają elektrowstrząsy i natychmiastowa lobotomia. One nie uczynią już warzywa z Lisa gdyż warzywem on już, w istcie, jest.

Tak wygląda, w praktyce, realizacja  nadziei, którą ma odnośnie roli mediów w Polsce, pan Tadeusz Mazowiecki. Brawo panie Tadeuszu. Pogratulować ucznia... Panu też pogratulować...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

05-11-2012 [09:24] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Cześć Patologiczny antykomuchu! (Wymyśl jakis skrócony nick!)

Ten osobnik nie choruje na żadną z chorób wymienionych przez Ciebie.

Jego każde słowo,każdy krok,każde drgnienie powieki,jest przemyslane.

Nie wiem,czy przez niego,czy przez tego,który trzyma lejce i pilota...

Od nocnej zmiany...Lis jest u żłoba,w kurniku i przy konfiturach (jajka na surowo?)

Piszesz,że Mazowiecki był i jest mistrzem Lisa...prawda!

Kuroń---Michnik---Mazowiecki---Kiszczak---Jaruzelski...no i rozkazodawcy z Kremla.

Lis jest zdrowy,bardzo zdrowy...wie co robi i wie,ze jest bezkarny! Ma patronów...którzy pilotują i trzymaja go przy uzdzie.

Tyberiusz miał takie powiedzenie: "Do czasu...do czasu...":-)

Obrazek użytkownika Iranda

05-11-2012 [12:33] - Iranda | Link:

Lis, Gugała, Pieńkowska i Jakubowska to ekipa, która trafiła do TVP niemal jednocześnie w ramach przygotowań do obsługi medialnej Okrągłego Stołu - i już tam pozostali gdy Mazowiecki został premierem. Jakubowska przyszła nieco z boku, natomiast pozostała trójka z teoretycznie z jednego naboru, praktycznie nie wiadomo skąd. Jak widać, nieźle ich przygotowali.

Obrazek użytkownika KONFESION

05-11-2012 [09:57] - KONFESION | Link:

od NOWEGO ROKU w STANDARDOWYN wydaniu,POzostajac JEDYNIE w NECIE!!!Mam na dzieje JUZ bez tego socjopatycznego - KONUSA.Dawno temu to BYL niezly,wart przejrzenia i kupienia-MAGAZYN

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-11-2012 [10:33] - NASZ_HENRY | Link:

Lis POtrzebuje weterynarza, Niesiołowski POda kontakt ;-)

Obrazek użytkownika dag.

05-11-2012 [11:37] - dag. | Link:

Gdy wystąpią symptomy wścieklizny nie ma ratunku. W przypadku człowieka stosuje się środki łagodzące objawy, którymi są dezorientacja, halucynacje, następnie agresywność, konwulsje, paraliż ....... Gdy mamy do czynienia z Lisem .......

Obrazek użytkownika Janko Walski

05-11-2012 [11:43] - Janko Walski | Link:

Jego gniot ma pogłębić podziały, odczłowieczyć "wroga ludu"  i powiększyć nienawiść.  Dlaczego? To proste. "Wróg ludu" jest zaprzeczeniem wszystkiego czemu służy Lis i środowiska, któree tego gadającego fryzjera wyniosły.  Bolszewickie pomioty, wszelkiej maści umoczeni, których po 10 kwietnia przybło, boją się i nie mogą znieść wielkiego patrioty całkowicie oddanego pracy dla Ojczyzny bez względu na cenę jaką przychodziło mu płacić, jednego z naszych największych bohaterów narodowych, dzięki którym Polska różni się od Białorusi, człowieka niezwykłego, wielkiego formatu, z którym dentyfikują się miliony Polaków rozumnych, wolnych i niezłomnych. Lis obraża Polskę tak jak Polskę obrazali poprzednicy Michnika i Urbana czyniąc z AKowcóe zaplutych karłów reakcji.

Obrazek użytkownika Daf

05-11-2012 [12:15] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

obecna sytuacja prawna w Polsce pozwala na bezkarnosc takich osob. Wszelkie inne interpretacje tego wydarzenia, a takze szeregu innych, to tylko fantazja !
Co robic ? Probowac wplynac na obecna sytuacje, tzn. organizowac inicjatywy obywatelskie, pisac listy/maile do Zwiazku Dziennikarzy (chyba taki jest ?). Wszystko lepsze od letargu - bo kropla drazy skale.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Loli

05-11-2012 [12:28] - Loli | Link:

A co na to kardynal Nycz? Moze i tym razem zabierze glos? Tym razem w obronie tego (tych), ktorym sie od kilku juz lat pluje w twarz. Jakos nigdzie nie wyczytalam, zeby przemowil , ani nikt inny z episkopatu. Szkoda, to bolesne , ale juz wiemy , z kim mamy do czynienia.

Obrazek użytkownika Oona

05-11-2012 [14:08] - Oona | Link:

...ktorym zaden, nawet najlepszy psychiata nie da rady - psychopatia. Lis, Radek ;) Palikot, Ryże Slońce Peru , Niesiolowski, Kuba ;) i kilkunastu innych to tyPOwe przyklady "psychopatow w bialych kolniezykach". Im podejrzewam nawet lobotomia nie pomoze.

Obrazek użytkownika Basia

05-11-2012 [14:21] - Basia | Link:

Cała swoja energię skupiam na zwalczaniu tego śmierdziucha- liza i jemu podobnych.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

05-11-2012 [18:08] - Andrzej W. | Link:

Lis odejdzie i za swoje kolaboranctwo z mafią i agenturą będzie mógł dożywać sobie w dostatku za ukradzione nam pieniądze?

To ja się na takie państwo nie godze.

Obrazek użytkownika Emigrant Szkot

05-11-2012 [18:15] - Emigrant Szkot | Link:

Straszne jest..., ze na to musimy reagowac. Bo chyba musimy. Kiedy pijany ment lezacy w rowie wykrzykuje obelgi pod naszym adresem omijamy go szerokim kolem. Te menty maja niestety mendia. Nihil novi w Polsce. Moze ktos jeszcze pamieta spocona twarz premiera Olszewskiego, na okladce bodajze Wprost, z podpisem Nienawisc i wierszem noblistki, nazajutrz po Nocnej zmianie, gdzie tak bardzo do liczenia glosow rwal sie mlodziutki Donek... Spotkalem wtedy na rynku kolege, bylego internowanego. I wtedy powiedzial mi: no bo Olszewski to byl faszysta... Kilka lat pozniej tenze kolega zostal konsulem gdzies w Egipcie. Wszystko jasne. A pamietacie na poczatku fimu nocna zmiana glos zza kadru i kilka slow po rosyjsku. To byl rezyser Nocnej zmiany? Rzady w Polsce to sa kukielki i marionetki, a dziennikarze to w wiekszosci menty z rowu. Straszne.