Szczegóły audycji i prośba !

Redakcja ma do państwa prośbę o odpowiedź na pytanie :
Czy relacje ze spotkań, które trwały ponad godzinę mamy jak dotąd dzielić czy też puszczać w całości w jednej audycji?
AUDYCJA 357 - SZCZEGÓŁY
image image image image image
"Jeszcze nam zostały bajki"? A nieprawda! Jeszcze mamy Miłość, ta nigdy nie odchodzi i zabrać ani zabronić jej nie można. Jest prawdziwa. I tak ma być, i tak trzymać, Kochani. Tego Wam życzymy.:-)
19:00 Jeszcze nam zostały bajki – Ze specjalnymi życzeniami dla młodej pary – Doroty i Arka z redakcji Niepoprawnego Radia PL. Z płyty Tadeusz Sikory objętej naszym patronatem. Zapraszamy do kupowania e-mail: attsrecords@gmail.com (płyta kosztuje 30 zł + koszt wysyłki)

Zastanówmy się, jak mogłaby wyglądać „prywislańska prawica” - nazwijmy roboczo tę hipotetyczną partię „Jednaja Polsza”.
19:05 Blog:Gadający Grzyb – Prywislańska prawica Czy opozycja ciągle wierzy, że żyjemy w demokracji? Czy ostatnie wydarzenia, zw. z "pomyleniem" zwłok Anny Walentynowicz, zmieniły widzenie świata przez kogokolwiek? Pytania do PiSu, hierarchów Kościoła, "naszych" eksportów.
19:20 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Co dalej? Zwycięstwo Sowietów nad Polską polega na okaleczeniu pamięci, a ta jak każde ułomność, niesie za sobą bolesne konsekwencje. Jeśli nie pamiętamy , o komunistach, którzy strzelali w plecy polskim żołnierzom, to nikt nie będzie się oburzał tym, że trzymali władzę.
19:31 Artykuł:Bohdan Urbankowski (czyta:JaWa) – Kalectwo polskiej pamięci Po zwycięskich bitwach wojsk polskich nad Austrią wydawało się, że do Księstwa Warszawskiego zostaną przyłączone obydwie Galicje, a Polska będzie sięgać do Karpat. Aleksander przeszkodził temu. Odc. 157
19:43 Historia:czyta Katarzyna – T.III dok. § 8 Kampania 1809 roku „Dzieje Polski” – Michał Bobrzyński Konieczności traktowania Polski jako dobra wspólnego. W kontekście wydarzeń w Polsce występujących od kilku lat, postępującego zaniku państwa i jego demontażu przez rządzącą ekipę, korupcji i afer gospodarczych, służalczości sądownictwa i prokuratury – Joanna i Andrzej Gwiazdowie stwierdzili, że milczenie i brak sprzeciwu każdego z nas jest akceptacją takiego stanu rzeczy i przyzwoleniem na dalsze niszczenie Polski przez ekipę Tuska.
19:59 Spotkanie:Joanna i Andrzej Gwiazdowie – Za chleb i wolność – zorganizowali Stowarzyszenie Rozwoju Obywatelskiego w Milanówku, Klub
Historyczno-Dziennikarski w Grodzisku Maz., SW W-wa oraz Klub GP w Milanowku
O "ustawie szczypiorkowej" miłościwie nam dokręcającej śrubę partii obywatelskiej, mieniącej się liberalną i obławach na ulicznych grajków nie tylko w Krakowie.
21:47 Blog:Marcusso – Przykręcanie śruby trwa Zgłoszenie we wrześniu 2008 roku, przez premiera Donalda Tuska, projektu wejścia do strefy euro, było wyrazem jego analfabetyzmu ekonomicznego. Podtrzymywanie tego projektu jest przejawem ekonomicznego szaleństwa.
21:57 Artykuł:Marian Piłka (czyta : JaWa) – Euro – ślepa uliczka Europy. Zachowanie polskiej złotówki, to konieczny warunek ekonomicznej konkurencyjności naszego kraju „Jakby się okazało, że zwłoki mają w czaszkach dziury po kulach, też nie zrobiłoby to na nich wrażenia, ani nie powstrzymało od chamskich żarcików. Bo Macierewicz. Od 2.5 roku najważniejsze jest to, by PiS nie odniósł przez ta katastrofę jakiejś korzyści. To się nie zmienia.” - Seawolf o skandalu z podmienionym ciałem Anny Walentynowicz
22:12 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) – A więc potwierdziło się… "Czego jeszcze my jako naród potrzebujemy, co jeszcze musi się zdarzyć, żebyśmy byli zdecydowani zmienić ten stan rzeczy". Gość przytoczył swoje słowa wypowiedziane w czerwcu 1992 roku: "Jeżeli politykom brakuje odwagi, następne pokolenie płaci krwią". I dodał: "Dwadzieścia lat później zginął polski prezydent, zginęła prawie cała elita państwa polskiego. A państwo polskie przeszło nad tym do porządku dziennego, zajęło się tuszowaniem tego stanu rzeczy".
22:22 Spotkanie:Antoni Macierewicz – Spotkanie 9.IX Konstancin. Klub Gazety Polskiej – Jeżeli politykom brakuje odwagi, następne pokolenie płaci krwią. (1992r) W listopadzie pojawił się z roboczą wizytą w Watykanie, przyjęty przez Papieża Pawła VI minister komunistycznej władzy w PRL, Olszowski. Ta wizyta posłużyła komunistycznym mediom do twierdzenia o uznaniu PRL przez Watykan. Krótki, pełen faktów fragment książki Mackiewicza.
24:45 Czytanka:czyta MarkD – Wizyta ministra Olszowskiego – Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy – Józef Mackiewicz Na 29 września br w Warszawie został zwołany Wielki Marsz w Obronie Wolnych Mediów, w tym wsparcia dla walki telewizji Trwam o naziemną koncesję cyfrową. Zapraszają m.in.:
24:53 Obudź się Polsko:Jan Pietrzak – Zaproszenie na 29 września 2012
----------------------------
24:56 Obudź się Polsko:Ewa Stankiewicz – Plan Marszu 29 września 2012 Druga część sylwetki generała Thommee – udział w wojnie obronnej 1939 i obronie Modlina. Lata oflagu, epizod londyński i gorzkie losy bohatera po powrocie do kraju.
1:03 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) – Obrońca Modlina – cz.2 Rocznica porozumień jastrzębskich - Jan Golec w 1988 - główny sprawca strajku w Jastrzębiu -(21 dni), Marian Molski - człowiek legenda 80-81, Heniu Ochnio dostarczył postulaty gdańskie na Manifest Lipcowy i Staszek Kosek - szef tajnego komitetu na Manifeście Lipcowym
1:18 Spotkanie:Jan Golec, Marian Molski, Heniu Ochnio, Staszek Kosek – Bohaterowie porozumień i strajków w Jastrzębiu Realizacja Tomek Sarwa i Andrzej Kamiński Uczestniczka zakończenia marszu mówi do naszego mikrofonu m.in. o traktowaniu tej patriotycznej imprezy przez władze.
2:32 Rajd Katyński:Ela Jurek – Wrażenia z zakończenia Nagranie Janusz Gajewski Polak z Wilna, uczestnik Rajdu Katyńskiego nauczyciel literatury rosyjskiej i śpiewak mówi o wielkim przywiązaniu do Polski. Ofiarował na Pl. Piłsudskiego przywieziony z Wilna obraz Matki Boskiej Ostrobramskiej, który należał do Marszałka.
2:41 Rajd Katyński:Wiktor Dulko – Polak z Wilna uczestnik rajdu Nagranie Janusz Gajewski
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

25-09-2012 [16:31] - dogard | Link:

czasami jednak zadaje pytanka jak jakis POrabany; on wie ,caly PiS NIE KUMA--TAKIE GADKI TO O KANT D....Y poTLUC, WIELMOZNY SCIOSIE.