Coraz więcej mamy słuchaczy. Czy włączysz by się przekonać dlaczego?

Poniżej szczegóły audycji, którą nadajemy bez przerwy do czwartku do 19:00. Audycję można pobrać także w formie mp3 i słuchać ją z urządzeń przenośnych (telefonów, smartfonów itp) a także rozpowszechniać w dowolnej, niekomercyjnej formie.
image image image image imageAutorem tego wiersza jest badacz i odkrywca, doktor honoris causa , kapitan Wojska Polskiego, redaktor, drukarz, kolporter bibuły, partyzant, uczestnik brawurowych akcji dywersyjnych i bitew, rybak dalekomorski, doktor filozofii. Jeden człowiek.
19:00 Wiersz:Zbigniew Kabata (czyta:JaWa) - Tak bardzo tego pragnę

19:03 Patronat Niepoprawnego Radia PL:Tadeusz Sikora - Ballada o trwaniu. Z nowej płyty T.Sikory. Zapraszamy do kupowania „Na śmierć Prezydenta
Kaczyńskiego” e-mail: attsrecords@gmail.com (płyta kosztuje 30 zł + koszt wysyłki)
Pan sędzia Milewski zdaje się kompletnie nie rozumieć, że problem nie w tym, że nie zorientował się w sytuacji. On najwyraźniej cały czas sądzi, że podobna rozmowa z autentycznym przydupasem ministra Arabskiego byłaby w sumie OK, zawinił zaś jedynie brakiem „rewolucyjnej czujności” i nie zdemaskował prowokatorów z wrogiego obozu. Ot, poddańcza mentalność w całej okazałości. Tu „zwierzchność” – tam „raby” w sędziowskich togach, prężące się przy telefonie „z góry”.
19:08 Blog: Gadający Grzyb - Republika Bolanda Klasa średnia znika - także w społeczeństwie amerykańskim - opis procesu i przyczyn.
19:19 Artykuł : Henryk Wesołowski (cyzta:JaWa) - Dlaczego zniszczono klasę średnią Głos Polski nr 34 O wyborach od strony technicznej. Dziwne firmy wokół PKW, bezprzetargowe zlecenia, ATM, która w wyborach zabezpiecza przesył danych, a jednocześnie jest producentem analizatora lot z TU-154M 101 oraz o PISie i jego braku kontroli nad przebiegiem procesu wyborczego.
19:33 Blog: Aleksander Ścios (czyta MarkD) - Wybory w cieniu Rosji Ustrój polityczny Księstwa Warszawskiego. Dekret o prawach włościan do gruntu. Wprowadzenie do prawa ślubów cywywilnych i rozwodów. Rząd Księstwa Warszawskiego w rekach masońskich. Odc. 155
19:47 Historia: czyta Katarzyna - T.III dok. § 7 Konstytucja Księstwa "Dzieje Polski" Michała Bobrzyńskiego "Wpływ Niemiec i Rosji na europejską politykę i życie intelektualne i jego skutki dla Polski". Wystąpili w niej: prof. Zdzisław Krasnodębski, autor wydanej przez Ośrodek Myśli Politycznej książki poświęconej niemieckiej polityce i kulturze pt. Zwycięzca po przejściach, prof. Andrzej Nowak, dr hab. Arkady Rzegocki. Spotkanie odbyło się w Krakowie, 5 marca 2012 r. (www.omp.org.pl / http://www.usa-ue.pl).
20:06 Debata: prof. Zdzisław Krasnodębski, prof.Andrzej Nowak, dr hab. Arkady Rzegocki - Czy rządzą nami Niemcy i Rosjanie? - Ośrodek Myśli Politycznej Kukiz w mediach. Duży szum wokół muzyka, który chyba nie zasługuje na miano "naszego".
21:46 Blog: MarkD - Co z tym Kukizem? „W tej tragikomicznej aferze nieszczęsnego sędziego z Koepenick najzabawniejsze było to, że on w ogóle nie był tym telefonem w jakikolwiek sposób oburzony, zaskoczony, zdziwiony, zawstydzony. Nie. Normalna rozmowa, jakie prowadzi z kancelarią. I jeszcze, gdyby zadzwonił jakiś imperator galaktyczny, albo Pan Prezydent, oby żył wiecznie. A tu jakiś gnój, sekretarz sekretarza, a on podskakuje na zadnich odnóżach lepiej, niż sunia Ramonka.” - Seawolf komentuje słynną prowokację dziennikarską „Gazety Polskiej Codziennie” - rozmowę „kancelarii premiera” z sędzią Milewskim.
21:56 Blog: Seawolf (czyta Gadający Grzyb) - Sędzia z Koepenick List otwarty do premiera Donalda Tuska skierowało Forum Kobiet Polskich. Zawarto w nim protest wobec decyzji rządu polskiego o podpisaniu Konwencji Rady Europy w sprawie zapobiegania i zwalczania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.
22:04 List:czyta Katarzyna - List otwarty Forum Kobiet Polskich do premiera Donalda Tuska Rozmowa Janusza Zagórskiego ze Sławomirem Kozakiem, autorem książki "Przechwyceni" na temat wydarzeń z 11 września 2001 w USA. W rozmowie poruszono szereg hipotez dotyczących zamachu. Głównie skoncentrowano się na analizie lotu nad Pentagon. Szereg postawionych kwestii wskazuje, że była to operacja przygotowana i zaplanowana przez służby specjalne USA.
22:16 Rozmowa: Sławomir Kozak - O9/11 O przesądach demokracji (krytyka wiary w etatyzm, modernizm polskiej inteligencji, wiara w pacyfizm). o postawach polskiej inteligencji, w tym także panów, którzy co poniedziałek w klubie Ronina przedstawiają przegląd tygodnia.
23:16 Wypowiedź: Grzegorz Braun - Jak z tego wyjść? (fragment) Granica na Odrze i Nysie była sprawą w miarę prostą. Co jednak z naszą granicą wschodnią? Co z diecezjami: lwowską, łucką, wileńską i pińską w tej "normalizacji"?
23:39 Czytanka: czyta MarkD - Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy - Józef Mackiewicz „Polskie przeciwuderzenie znad Bzury, mimo że w końcowym rezultacie zakończyło się klęską obu armii, spełniło jednak ważne zadanie – zmusiło niemieckie dowództwo do zmiany planu działań, opóźniło kapitulację Warszawy i uniemożliwiło wykorzystanie niemieckich wojsk szybkich do działań na wschód od Wisły, w celu odcięcia Polakom wszelkich połączeń z Rumunią.” - dokończenie eseju Godziemby o Bitwie nad Bzurą.
23:48 Historia: Godziemba (czyta Gadający Grzyb) - Bitwa nad Bzurą - cz.2 8 września - Rodziny z całej Polski przybyły do Torunia na festyn Dziękczynienie w Rodzinie, który odbył się po raz czwarty w Centrum Polonia in Tertio Millennio.Na zakończenie festynu wybitni polscy aktorzy filmowi i teatralni Halina Łabonarska i Jerzy Zelnik zaprezentowali „Kazania sejmowe” ks. Piotra Skargi.
23:59 Spektakl: Halina Łabonarska i Jerzy Zelnik - Kazania sejmowe ks. Piotra Skargi "-Znaliśmy się z Profesorem od dawna. Spotykaliśmy się czasami wspólnie na antenie Radia Maryja, czy w telewizji Trwam.(...) To był wielki, szlachetny człowiek, dla którego patriotyzm nie był próżnym słowem". - prof. Polak przypomina szczegóły z życia swego przyjaciela. Siedział w jednej celi z mordercą ks. Jerzego Popiełuszki... . Współpracował z Radiem Wolna Europa... Był przyjacielem Ryszarda Kuklińskiego. Walczył o jego rehabilitację... Kochał pracę ze studentami... ".
24:53 Wspomnienie: Prof.Wojciech Polak - O prof. Józefie Szaniawskim Sprawa identyfikacji zwłok Anny Walentynowicz oraz omówienie toku sprawy ekshumacyjnej. Czemu rodzina chce tej ekshumacji i sprawa prof.Badena.
01:09 Wywiad: rozmawia Wincenty Koman - z Piotrem Walentynowiczem o ekshumacji Anny "S" Ten widoczek jest bezcenny. Notable gdańskiej PO ciągną samolot zbankrutowanego oszusta i złodzieja.
01:39 Felieton: Jan Pietrzak - Żółte kurtki ciągną linę Książka Piotra Zychowicza "Pakt Ribbentrop - Beck" wywołuje ogromne emocje i jest żywo komentowana. Co sądzi o jej treści znany historyk prof. Andrzej Nowak?
01:48 Wypowiedź: prof.Andrzej Nowak o książce "Pakt Ribbentrop-Beck Piotra Zychowicza Ostatnia dyskusja panelowa na IV Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Gdyni dotyczyła odkłamywania historii i przywracania Polakom wiedzy o ich bohaterskich przodkach.
02:01 Dyskusja: opracowanie JaWa - IV Festiwal Filmów Dokumentalnych w Gdyni- Żołnierze wyklęci - pamięć odzyskana
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika fritz

19-09-2012 [14:49] - fritz | Link:

Wrecz niewiarygodne, ze tolerujecie MarkD.

Obrazek użytkownika Loli

19-09-2012 [21:33] - Loli | Link:

Jestescie swietni. Doskonaly, urozmaicony program. Piekna muzyka.
Slucham Was regularnie i zawsze z niecierpliwoscia oczekuje nowego wydania.

Serdeczne dzieki za Wasza prace i jej efekty.