Stan rewolucyjny Niemcy wyprowadzają Bundeswehrę na ulice

„Trybunał konstytucyjny w Karlsruhe zezwolił Bundeswehrze na prowadzenie działań z użyciem sprzętu bojowego na terenie Niemiec. Pozostawił jednak kilka zastrzeżeń ograniczających możliwość użycia wojska na terenie kraju. Pierwsze przymiarki do złagodzenia bardzo restrykcyjnego prawa dotyczącego użycia Bundeswehry na terenie Niemiec podjęto już w 2006 roku. Wtedy trybunał zezwolił na „wyprowadzenie wojska na ulice” w wypadku stanu nadzwyczajnego, czyli do „zwalczania zorganizowanych i wojskowo uzbrojonych grup powstańczych”....”Obecny wyrok uchwalony stosunkiem głosów 15:1 zezwala wojsku na użycie „militarnych środków walki” w operacjach antyterrorystycznych. „..(źródło)

Źle jest w Europie w tym w Niemczech .Ponieważ czas działania fanatyków politycznej poprawności był długi podatkami oraz udanym atakiem i rozbiciem rodziny w ciągu kilkudziesięciu lat zmniejszono drastycznie rodzimą populację. Było to związane z polityka wyludnienia propagowaną przez Klub Rzymski ( więcej )

Do zasadniczego jednak wyludnienia nie doszło. Wyniszczoną biologicznie ludność rodzima zastąpili imigranci . Co ciekawe pomoc socjalna jest tak skonstruowana ,że nie wystarcza na wychowanie i wykształcenie młodego człowieka , wystarcza jedynie na wychowanie go na robotnika i kolejnego beneficjenta . Imigranci, w większości muzułmanie nie akceptują zachodniego permisywnego stylu życia, zbudowali całkowicie osobne pod względem religijnym, kulturowym społeczeństwo alternatywne .

Niemcy bankrutują. Najlepiej widać to na przykładzie niespotykanej wcześniej zapaści organizacyjnej Niemiec „O 1,2 mld euro wzrosły koszty budowy nowego berlińskiego lotniska. Na wyłożenie tych pieniędzy przez lokalne rządy zgodę musi wyrazić Bruksela
To wzrost o ok. 30 proc.  Zakładano , że budowa nowego lotniska pochłonie 3,1 mld euro. Otwarcie portu zapowiadane na marzec 2013 roku zostało po raz trzeci w ciągu ostatnich dwóch lat przesunięte.”....(źródło )

Koszty utrzymania niemieckiego państwa i administracji szybko rosną a kończą się pieniądze na zasiłki , wysokie podatki pozostają . Kryzys właściwie po tych pięciu latach swojego istnienia zaczyna się pogłębiać. Niemcy już w 2006 roku aby stłumić rozruchy , których z jakiś powodów się spodziewały zdecydowały się użyć armii na ulicach niemieckich miast. Obawiam się ,że za ostatnia decyzja Trybunału Konstytucyjnego Niemiec pozwalająca użyć czołgów, samolotów , wyrzutni rakietowych , bo to są te „militarne środki walki” chodzi o coś więcej. O przewidywane załamanie się państwa niemieckiego w jego formie republiki demokratycznej ,co prawda fasadowej . Jakie to musi być terrorysta, jeden, czy 20 że Niemcy chcą wysłać przeciwko niemu czołgi i samoloty. To tylko pretekst pod jakim Bundeswehra uzyskała prawa do pacyfikacji ludności cywilnej na terenie Niemiec . Jeśli zaistniej powód, czyli powstanie ludności to oznaczać będzie potencjalny wojskowy zamach stanu . Niemcy szybkim krokiem idą w stronę państwa totalitarnego wzorowanego na Sparcie w którym germańskie elity będą eksploatować resztę społeczeństwa, a każda oznaka niezadowolenia będzie bezwzględnie pacyfikowana.
Polecam celem uzupełnienia tekst o rozpoczętym intensywnym zbrojeniu się Niemiec. (więcej )

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika marco.kon

21-08-2012 [14:07] - marco.kon | Link:

odbyło się posiedzenie poświęcone Traktatowi Lizbońskiemu. Na spotkaniu tym profesor Schachtschneider z uniwersytetu w Noremberdze wydobył na światło dzienne dotychczas przemilczany paragraf.
Profesor wyjaśnił, że ów nieznany paragraf oznacza, że wraz z ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego przywrócona zostanie w Europie kara śmierci. Kara ta nie jest zapisana w żadnym osobnym traktacie lecz jako przypis, ponieważ wraz z traktatem reformującym Unię Europejską, akceptujemy również Kartę Praw Podstawowych która mówi, że nie ma kary śmierci - lecz później jest przypis który mówi o wyjątkach
Pozbawienie życia nie będzie uznane za sprzeczne z tym artykułem (czyli zakazem kary śmierci - przypis Redakcja), jeżeli nastąpi w wyniku użycia siły, która jest co najmniej absolutnie niezbędna:
a) w obronie jakiejkolwiek osoby przed bezprawną przemocą;
b) w celu wykonania zgodnego z prawem zatrzymania lub uniemożliwienia ucieczki osobie zatrzymanej zgodnie z prawem;
c) w działaniach podjętych zgodnie z prawem w celu stłumienia zamieszek lub powstania.'
Ponadto Kraj/stan może stworzyć klauzulę dla kary śmierci w odniesieniu do czynów popełnionych w czasie wojny lub nadciągającego zagrożenia wojną; taka kara będzie zaplikowana tylko w instancjach (ułożonych) w ramach prawa i w zgodności z jego klauzulami.'

Obrazek użytkownika marco.kon

21-08-2012 [14:24] - marco.kon | Link:

wyjątkowo skandalicznym, ponieważ wyraźnie została zamaskowana w traktacie pod postacią przypisu do przypisu i poza ekspertami nikt nie zdołałby go odkryć.
Podsumowując, w całej Unii Europejskiej będzie można zabić osobę, która zaatakowała drugą osobę, osobę próbującą zapobiec aresztowaniu drugiej osoby lub pomagającej jej w ucieczce po zatrzymaniu, będzie można strzelać z ostrej amunicji do osób biorących udział w zamieszkach i powstaniu przeciwko władzy w celu ich stłumienia. Oprócz tego każdy kraj będzie mógł indywidualnie ustanowić prawo skazywania na śmierć podczas wojny i w okresie, gdy władza będzie obawiała się wybuchu wojny

Obrazek użytkownika marco.kon

21-08-2012 [14:40] - marco.kon | Link:

WIEDZIELI ???????

Obrazek użytkownika Majk

21-08-2012 [23:24] - Majk | Link:

Nie wiem czy wiedzieli. Możesz podać jakieś źródło, żeby do tego zajrzeć?

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

22-08-2012 [00:15] - Marek Mojsiewicz | Link:

Bardzo interesująca kwestia. Dziękuję 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-08-2012 [14:34] - NASZ_HENRY | Link:

Za miesiąc ruszają największe ćwiczenia polskiej armii pod kryptonimem „Anakonda -12”
Scenariusz ćwiczeń zakłada wybuch lokalnego konfliktu. Wojsko musi go zdławić ;-)

Obrazek użytkownika Majk

21-08-2012 [23:23] - Majk | Link:

Wg mnie pisanie o bankructwie Niemiec na przykładzie jednej, nieudanej inwestycji nie jest trafne. Może jakieś dane makroekonomiczne albo coś więcej??

Drugie pytanie, po co Niemcy mieliby wszczynać we własnym kraju powstanie?