Pytanie do leminga.

Drogi lemingu. Co czujesz biorąc do ręki gazetę, oglądając wiadomości, serfując po internecie, gdzie dowiadujesz się że, pan Grad w nagrodę za doprowadzenie do ruiny stoczni, dostaje posadę z bajkowym wynagrodzeniem ponad 100 tyś zł (tak sto tysięcy!). Co czujesz, słuchając o spółkach skarbu państwa w których buszują panowie spod znaku PSL? Co czujesz słuchając premiera, który rżnie głupa mówiącego że nie miał pojęcia o przygotowaniach do wizyty smoleńskiej Prezydenta Lecha Kaczyńskiego? Co czujesz drogi lemingu, słysząc premiera mówiącego o tanim państwie, kupującego równocześnie flotę limuzyn (po 150 tyś sztuka) dla swoich urzędników i wypłacając im nagrody o wysokości 25 milionów złotych uzbieranych między innymi z twoich podatków. I tak długo można by wymieniać. Ja Ci powiem co czujesz… NIC. Bo żeby coś czuć, trzeba mieć chociaż odrobinę poczucia przyzwoitości. A ktoś kto popiera tą bandę hochsztaplerów, karierowiczów, nieudaczników, dla których „polskość to nienormalność”, patriotyzm to faszyzm, przyzwoitość to zacofanie, tej przyzwoitości po prostu nie ma.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-07-2012 [14:12] - NASZ_HENRY | Link:

lemingom udziela Bartoszewski ;-)

Obrazek użytkownika PS

23-07-2012 [18:28] - PS | Link:

Jak profan

Obrazek użytkownika Janko Walski

23-07-2012 [15:14] - Janko Walski | Link:

będą bronić Tuska, jak, nie przymierzając, grilla. Odwrót oznacza wszak uznanie, że było się idiotą. Wszystko przejdzie, ale nie to.

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

23-07-2012 [15:50] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Tę nagrode za zlikwidowanie stoczni,to otrzymał Grad!

Graś za słowa :"Pan premier nigdy nie kłamie",otrzymał Nobla w dziedzinie literatury faktu...:-)

Raś zaś,otrzymał rozgrzeszenie do 2015 od Dziwisza.

Ale nazwiska...

Obrazek użytkownika ®DziadekPiotr

23-07-2012 [16:14] - ®DziadekPiotr | Link:

Racja, dziękuję za korektę. Graś też na pewno nie narzeka na kłopoty finansowe.:)

Obrazek użytkownika Logan3331

23-07-2012 [17:13] - Logan3331 (niezweryfikowany) | Link:

Czy szanowny autor zbyt wiele nie wymaga ?
Taki zalew pytan do lemingów to przeciazenie ich mózgownic naprawde wielkie.
Dobrze , ze tu zbyt wielu lemingów nie ma, bo autor owego textu sprawiłby wielką absencje w budżetówce, gdyż zacięty mózg leminga wymaga dłuuuugiego restartu. xD
A co do pytań (i odpowiedzi) :
1. Za cieżka i dobrą prace sie należy.
2. A co PIS zrobiło dla Polski - nic.
3. A co Kaczynski (kartofel) zrobił dla Polski - nic .
4. A już nie pamiętacie jak za tych wrednych kaczystów bylo ?

Tak mniej więcej wyglądałyby odpowiedzi wzorcowego leminga xD

Ale z tym "nicnieczuciem" to szanowny autor przesadził.
Leming czyje .
Czuje zawisc, pogarde, egoizm i "pisowca".
I to na odleglośc ... xD