Leming pochodzenie, wystepowanie, podgrupy - opracowanie naukowe część 1

Leming atomowy czyli czym się różni leming .
Boże jak ja się przestraszyłem że leming Grad  (czyt. Lemingrad ) będzie budował elektrownie atomową , całe szczęście uspokoiła mnie żona ,że tu tylko o kasę chodzi dla elyty PO .Kamień spadł mi z serca .No ale przejdźmy do rzeczy . Postanowiłem  przybliżyć Państwu lemingi i ich podziały wewnętrzne stąd pytanie „ Czym się różni leming” , część z państwa zapyta i to całkiem słusznie od czego .I to jest pytanie podchwytliwe …… Leming się nie różni on po prostu jest .Postanowiłem tez usystematyzować badania nad lemingami i zająć się ich POdrodzajami oraz stanem umysłu.
Skąd się wziął leming ?
Leming został spłodzony mimo działalności naturalnych grup antykoncepcyjnych i ich hasła ostrzegawczego a moim zdaniem najlepszego środka antykoncepcyjnego „ I TY MOŻESZ SPŁODZIC LEMINGA” . Ojciec leminga pewnie nie doszedł do trzeciej strony traktatu o rozmnażaniu dzikich w Afryce ze względu na zbyt dużą ilość słów trudnych ale jako mistrz czytania pisma malowanego dostrzegł na stronie drugiej w/w traktatu murzynkę bez bistonosza  . Oj zagrały emocje i namiętności i tak PO-czął się leming.
Leming w szkole .
Ciężkie było życie leminga w szkole bo kto lubi kapusiów i donosicieli .ustawicznie był lany na boisku szkolnym . Stad tez lemingi zbierały się stada , domniemywając i to całkiem słusznie że stada nie ruszą . Nauka lemingowi szła opornie a stwierdzenie „ Myślcie , myślenie nie boli” okazało się twierdzeniem fałszywym i bolesnym . Leming generalnie nie lubi sytuacji konfliktowych .Mama i tata uczyli żeby się nie wychylać i nie zadawać pytań to się słucha i już . Kariera naukowa leminga zostaje ukończona na licencjacie zarządzania i marketingu co nie przeszkadza mu formułować tez naukowych oraz brać aktywny udział w tworzeniu lemingowej doliny krzemowej.
Lemingi – podział
Rozróżnić można dwie podstawowe grupy lemingów
1/Leming miejski
2./Leming wiejski

Leming Wiejski , były ekonom wiejski lub pracownik obory, upadła osobowość po rozwiązaniu PGR-ów. Nie mylić z chłopem .Leming wiejski po upadku komunizmu  przejawia objawy sieroce. Wiecznie niedowartościowany znajduję ukojenie co dwa lata. Co dwa lata bo tak średnio odbywają się wybory. LW ogląda telewizje i seriale z namiętnością jakby brał bezpośredni udział w filmie” Ostatnie tango w Paryżu”.  Obznajmiony jest więc ze światem. Największym nieszczęściem LW jest to że uwierzył w słowo mówione z telewizora. Stamtąd dowiedział się że jest europejczykiem i nie pozwoli sobie tego odebrać . Wracając do wyborów , to dni w których LW czuję się bardzo ważny  , to dni w których z PO-wiatu przyjeżdża delegacja .To dzień w którym LW daje głos / hau,hau/ a dodatkowo otrzymuje premie w postaci dwóch win owocowych i kiełbasy zwyczajnej na gorącą głosując na jedyna partie tzn. PO=PSL. LW szanuje i poważa ludzi z powiatu bo jak się mawia w stadzie „ wyżej dupy nie podskoczysz „ oraz „ nie będę się z koniem kopał „ LW całymi dniami przesiaduje koło sklepu . To taka współczesna grecka Agora , gdzie lemingi relacjonują i komentują ostatnie doniesienia z WSI24 spożywając wina owocowe lub tanie piwka .Po co leming wiejski pije? Ano pije bo świat rzeczywisty mu dokucza , chciałby też żyć w świecie telewizyjnym i jak w serialu mieć pełną lodówkę i cód żone ale wokół tylko smród i ubóstwo .Spełnieniem oczekiwań leminga jest właśnie platforma , ona obiecuje mu to życie , dlatego jak się LW napije / ok. 2 butelek dziennie/ to po spożyciu myśl jego ku niebiosom wzlata , te kilka godzin na fleku pozwala mu snuć wielkie plany. Widzi siebie jako wygranego w toto-lotka , jest mistrzem krasomówstwa , kleci zdania włącznie z trudnymi słowami. JEST WIELKI. Co wino potrafi zrobić z leminga? Europejczyka!!!!!!!Tak więc omówiony został żelazny elektorat platformy i PSL-u  zwany elektoratem sklepowym wiejskim.
Leming miejski
Należy wydzielić kilka rodzajów leminga miejskiego :
1.Leming blokowiskowy
2.Leming urzędnikowy
3.Leming nadludż
4.leming elytarno-PO-lityczny
5.leming kiler

Te pięć podgrup wyczerpuje stan posiadania platformy anty-obywatelskiej . Wymienię tylko kilka cech charakterystycznych dla poszczególnych grup.
1.Leming blokowiskowy – zamieszkuje blokowiska i duże osiedla mieszkaniowe .Nie groźny dla otoczenia , nie szukający guza , potrafi podnieść deskę klozetową celem oddania moczu . Niczego nie oczekuje od życia , zna swoje miejsce w szeregu . Na wybory chodzi chętnie głosując na tysiącletnią platformę lub SLD . Nie znosi kłótni i konfliktów . Nie podejmuje dyskusji . W windzie namiętnie wypisuje kloaczne wierszyki używając słów popularnie określanych jako wulgarne .Rozmnaża się chętnie oraz wieczorami . Uwielbia grillowanie i działkę z warzywami .Żona tez dorabia i jakoś im leci .Popiera wszystkich którzy dadzą mu święty spokój .
2.Leming urzędnikowy  - wyróżnia się tym  , iż dostąpił zaszczytu pracy w urzędzie. Nie martwi się o byt kasują co miesiąc za nicnierobienie albo wykonywanie bezużytecznych czynności 2 koła miesięcznie .Naturalny elektorat platformy .Ma świadomość że jest w grupie miliona osób trzymających władzę w Polsce. Nic bez nich się nie wydarzy , ONI decydują które projekty upadną. To oni, władcy biurka i krzesła , władcy spinacza i zszywek biurowych , niepokonani  funkcjonariusze jedynie słusznych decyzji .Władcy losów ludzkich i decyzji administracyjnych .Awansując po szczeblach drabiny urzędniczej nauczyli się milczeć i nie wydawać odgłosów .Kierownik i dyrektor to udzielni władcy na tym sowieckim folwarku .To ich słuchają .Nie posiadają żadnych myśli własnych  i  z namaszczeniem popierają żywicieli czyli aktualnie rządzących śmiejąc się z ich durnych żartów .Wiedzą jak kończą niepokorni .To dla nich występują „kabarety i wszelkiej maści laskowiki .
3.Leming nadludż
Wyhodowany w laboratorium platformy osobnik uważający iż pochodzi  z rasy panów. Doskonały materiał do ZOMO-platformy walczącej z moherami. Postawa hodowlańca  PO sprawia że osobnik ów może być narybkiem wszelkich ugrupowań dyktatorskich a także pracować jako kaPO obozowy. Doskonale trafia sikiem do znicza i wygrywa walki wręcz z babciami moherowymi od 65 roku wzwyż. Odważny i szybki , w ciągu czterech minut potrafi zebrać do wora sto palących się zniczy . Potajemnie handluje potem zniczami  i tulipanami na cmentarzach  dorabiając do pensji strażnika miejskiego .Zawody preferowane to zawody siłowe i inwigilacyjne .Typowy trep platformiany .
4.Leming elytarno-PO-lityczny
Aby oddać w pełni słowo elytarno-PO-lityczny należy uzupełnić zakres pojęciowy . Platformy elyta posiada jamochłon , grube portfele, odbyt i jelita . To krótkie wprowadzenie pozwoli na zrozumienie elit lemingów.
Bredzisław bul Niedołęga Gafowicz – pierwszy leming który został rezydentem , określany tez mianem Bronka barierki lub żyrandola . Jak donosi WSI24 , rezydę potrafi już pisać i czytać oraz posługiwać się nożem i widelcem .Zna we wszystkich językach świata tekst” na zdrowie” .Wielkim sukcesem polskiej psychiatrii  jest umiejętność klikania w/w  w komputer bredzislawa , chociaż złośliwi twierdzą że w USA to już nawet małpy to potrafią . Ze względów prestiżowych Bredzisławowi wiąże się ręce do sznurówek od butów aby podczas ważnych wizyt ważnych ludzi nie dłubał w nosie .Na koncie tego leminga z elyty jest też praca naukowa o wydobywaniu GazŁUPKA za pomocą łopaty czyli odkrywkowego pozyskiwania gazu łupkowego .
Szalony Stefek Won Niesiołowski – pierwszy leming robiący za żywą reklamę środków psychotropowych oraz namacalnego sukcesu polskiej psychiatrii „Jak z wariata zrobić ludzia , którego nie odróżnisz gołym okiem” Znany napadacz kasjerkowy  , kapucha co ruch wyruchał . Groźny dla otoczenia . Leming z gatunku odważnych  dyskutantów , co to adwersarza potrafi obsikać a nawet rzucić w niego gównem . Osobnik ów może ugryźć , obsobaczyć i potraktować zapachem z ust .Nie wiadomo gdzie się Stefek odżywia ale znawcy twierdzą że na pewno nie na śmietniku bo smród byłby lżejszy gatunkowo .
Donald MAK Donald – haratacz w gałę , permanentny kłamca , popiera sam siebie a także popiera go 100 000 jego plemników . Bezideowy przedstawiciel homo-lemingus oraz homo-sowieticus  .Wywołuje wciąż nowe wojny i dzielnie kroczy od PO-rażki do PO-rażki w roli platformianego zwycięskiego watażki .  To wszystko na temat tego jamochłona
Aleksander Grad  - to ten od atomu . Z powodu Kataru rozpadły mu się stocznie .Obecnie jako leming oddelegowany w świat nauki próbuje opanować technologie jądrową .Właściciel dwóch jąder  w tym jednego uszkodzonego po próbie wywołania reakcji jądrowej  łańcuchowej w worku mosznowym którą miało wywołać celne uderzenie młotkiem w jądro . Ten wybitny umysł naukowy  nie zawahał się walnąć młotkiem w jądro i PO-święcić   się dla nauki i ojczyzny waląc w nieużywane od lat jajko. Ponoć do projektu „PO-lska PO-tegą Jądrową świata „ zgłaszają się właściciele jąder z powiatowych kół PO.
W kolejnych częściach omówię pozostałych liderów   i tą szacowna grupę jamochłonów z PO-rtfelami.
5.Leming kiler
Leming kiler , osobnik wyhodowany w miłości i przyjaźni do ludzi platformy ,realizujący politykę miłości do wrogów platformy . Ryszard C. kiler PO .Nie wiemy ilu jeszcze cybów błąka się po Zielonej Wyspie ale radze uważać .Należy do sekty Zielonowyspowców .Niebezpieczny dla otoczenia..
Niebawem dalsze wprowadzenie w świat lemingów.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-07-2012 [12:41] - NASZ_HENRY | Link:

mutanty PO Czarnobylu ;-)

Obrazek użytkownika kat

22-07-2012 [13:39] - kat | Link:

tu bym się nie zgodził .Bo gdyby one były z Czarnobyla to by świeciły .A jednak na cmentarzach wciąż ciemno.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-07-2012 [16:23] - NASZ_HENRY | Link:

w telewizji. Patrzysz a nie widzisz ;-)

Obrazek użytkownika kat

23-07-2012 [23:45] - kat | Link:

pewnie te robaki co się gównem odżywiają i świecą pod postacią bio-gazów

Obrazek użytkownika Logos

22-07-2012 [12:50] - Logos | Link:

Uważam, że dalsze badania powinny doprowadzić do ustalenia do jakiej gałęzi należy, my - homo sapiens sapiens. A leming? Czy aby nie osobna grupa, jak neandertalczycy? Raczej nie homo sapiens, czasami homo nie wiadomo lubi przejażdżki na lawetach w kolorowych strojach lub bez stroju.

Obrazek użytkownika kat

22-07-2012 [13:31] - kat | Link:

jednym słowem Tuskomia i Komoria jak w Starym Testamencie .Pzdr.

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

22-07-2012 [18:04] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Veto!
Gatunku homo sapiens sapiens jeszcze w naszej Galaktyce nie ma!!
Nawet dyskusyjna jest teza,ze jest homo sapiens...kilka przykładów i tyle!

Prosze Szanownego Internauty!

Stworzenie posługujące się przeciwstawnym kciukiem,majace wyprostowana postawę [ o ile nie leży pijane w rynsztoku ]
i nie mające ogona...TO JESZCZE NIE HOMO!!!
A gdzie tu mówić o sapiens...

Istota człekowata,która zabija dla przyjemności osobnka swojego gatunku,to degeneracja i atrofia locus coeruleus...zwanego bezczelnie
 mózgiem!

Prosze zapytac Kata,czy z racji mojego drugiego zawodu,mogę sie wypowiadac na ten temat!

PS.Kacie wybacz,ale nie wytrzymałem...:-)

Obrazek użytkownika Logos

22-07-2012 [18:51] - Logos | Link:

1. Definiujemy leminga, a ci którzy nie czynią tego wszystkiego o czym Pan pisze na homo sapiens sapiens zasługują, pozostali to lemingi lub tzw. lemingowate lub jeszcze inny takson,
2. z drugiej strony ma Pan rację o tyle, że naukowcy w ramach SETI poszukują inteligencji pozaziemskiej, cóż tym ważniejsze, że na Ziemi dotychczas jej nie zaobserwowano...jest nadzieja, ze przynajmniej gdzieś w Kosmosie się znajdzie.

Obrazek użytkownika kat

23-07-2012 [21:45] - kat | Link:

a pies ich tracał ... ja osobiście jestem za czerwonym lemingizmem warstwowym , warstwa ziemi warstwa lemingów

Obrazek użytkownika Janko Walski

22-07-2012 [12:59] - Janko Walski | Link:

Kata

Obrazek użytkownika kat

22-07-2012 [13:30] - kat | Link:

i kłaniam się nisko......kacisko

Obrazek użytkownika Logan3331

22-07-2012 [13:09] - Logan3331 (niezweryfikowany) | Link:

Leming to wzorcowy obywatek III RP czyli - kretyn, idiota i cwaniak w jednym.
PO wykorzystalo jedynie te "polskie" cechy by przejąć i wdrożyć swoją wladze.
Tytulowy "leming" to osobnik narcyztyczny o inteligencji poniżej IQ 70, łasy na pochwaly o niskiej samowartościw społeczeństwie, a przy tym :cwaniak, kłamca i oszust.
Donald najwczesniej to wykumal i dlatego odnosi sukces za sukcesem.

Polska , przy calym szacunku do ojczyzny, to jednak dziki kraj jest ...

Obrazek użytkownika kat

22-07-2012 [13:34] - kat | Link:

można by to podsumować tak " Tym chata bogata co ukradnie leming tata". Doradzam tez odrobinę humoru bo jak mawiam " PO-chodzić niebawem może leming w w PO-siakach i PO-kutnym worze"

Obrazek użytkownika bolesław

22-07-2012 [13:30] - bolesław | Link:

Witam Kacie!
Wspaniały tekst.Gratuluję.
Szczególnie przypadł mi do gustu fragment:
".Nie wiadomo gdzie się Stefek odżywia ale znawcy twierdzą że na pewno nie na śmietniku bo smród byłby lżejszy gatunkowo" .
Jestem przekonany, że w tym miejscu odżywia się pozostała część POpaprańców.
Serdecznie pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika kat

22-07-2012 [13:37] - kat | Link:

eksperci twierdzą że jada to nad czym ta dzielna mucha lata mimo porażek platformy . Tylko mam dylemat czy to mucha końska czy minister sPOrtu.Bo gdyby była to mucha końska to z pewnością dokonalibyśmy odkrycia nowego stworzenia ,a mianowicie PO-gaza ( daw, pegaz) .Pozdrówka

Obrazek użytkownika bolesław

22-07-2012 [18:07] - bolesław | Link:

Witaj Kacie!!!
Jeszcze raz ja.A z muchą było tak:
Pozdrawiam, bolesław

Lata mucha koło ucha
Bo mucha jest głucha
Ludzie się opędzają
Czasem przeganiają

Bzykania nikt nie słucha
I nadal lata ta mucha
Fryzjera mianowała
Podobno go kochała

Mucha brudu się brzydziła
Więc tak sobie wymyśliła
Czysta być chciała
Więc się wykąpała

W niedzielę w palikota smole
W poniedziałek w donka rosole
We wtorek w unijnym winie
W środę we fryzjera ślinie

W czwartek we własnym sosie
W piątek w gajowego bigosie
W sobotę wśród swoich meneli
Czy czysta była po takiej kąpieli?

Niestety się nie wykąpała
Brudu jeszcze nabrała
Mucha nie wiedziała
Że w wodzie kąpać się miała

Smrodem więc zapachniała
Upadek rządu zapowiedziała
Muchy dniami i nocami bzykają
Lepsze czasy zapowiadają

Obrazek użytkownika gregor z wiednia

22-07-2012 [19:45] - gregor z wiednia | Link:

Bardzo smaczne...Dziekuje!
Tak sie zastanawiam...kto zrodzil sie wczesniej?
Polactwo czy lemingi? A moze to jakis POdgatunek?
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika kat

22-07-2012 [23:03] - kat | Link:

to POdgatunek POlactwa.pozdrówka