Platforma i palikociarnia się sypie czyli weź kilogram śledzi by sprawę prześledzić

Jak donoszą , podkreślam donoszą mendia na platformie dochodzi ponoć do głosu konserwatywna grupa od Gowina .Krótko i telegraficznie . Kolejna zmiana nazwy teatru bo aktorzy ci sami od 23 lat .Ambasadorzy Rosji szykują nowe rozdanie .Teraz już ma być lepiej bo nadchodzi czas modernizacji i powrotu demokracji . Nie wierzcie w to , to  kolejna blaga .23 lata minęły i ile partii już było , KLD, UW ,UD ,PO plus partie komuchów i czerwonych chłopów .CIĄGLE TE SAME TWARZE ,  twarze nocnej zmiany .Dałeś twarz platformie i masz problem ale to twój problem .Na Zielonej Wyspie pogrążonej w cudach zaczyna obowiązywać zasada RWD i PWD.W rządzie zapanowała nowa strategia wizerunkowa RWD a w sejmie obowiązuje nadal zasada PWD. Starsi zapewnie się domyślają ale młodemu pokoleniu należy się kilka słów objaśnienia. Rozszyfrowuję skrót  RWD  , Ratuj Własną  Dupę..PWD czyli Pilnuj Własnej Dupy .Ci od RWD boją się że któryś z nich zacznie sypać w sprawie Smoleńska a ci od PWD boją się przyśpieszonych wyborów bo stracą darmowe diety poselskie. Rzeczypospolita chaosem stoi , złodziejstwem i korupcją .Żeby się ratować szykują nową wojnę o In vitro . A czymże jest współczesne in vitro jak nie zabijaniem 99 by powstał 1 . Tyle dzieci jest w domu dziecka czekających na ciepło rodzinne i uśmiech mamy . Uprośćcie procedury żeby można je było zabierać zaraz po porodzie . Mówię zdecydowanie nie tym praktykom bo to droga do ingerencji w człowieka no chyba że „nowocześni” europejczycy chcą wymienić obecnie myślących i protestujących  na niewolników i cyborgów. A przechodząc z rzeczy poważnych do mniej poważnych nie wiem czy Państwo zauważyli ze od października  ubiegłego roku  bardzo dziwnie zachowują się posłowie przemykając korytarzami tego zacnego gmachu i w zetknięciu z „ Obcym”  osobnikiem udzielają wywiadów stojąc plecami do ściany , nie schylają się po upadnięte telefony .Ba , nawet nie schylają się po upadnięte pieniądze i portfele. Długo myślałem jaki jest powód tego przyznacie państwo dziwacznego zachowania zadając sobie hamletowskie pytanie „ Rzyć albo nie rzyć oto jest pytanie” gdy przechodząc przez podwórko przedszkolne usłyszałem taką wyliczankę: „ Palikot ,wibrator ,dwa świńskie ryje ,kto się nie schowa tego Biedroń kryje”. Przerażające prawda? Ale wiele wyjaśnia. Dlatego wszystkim tym którzy wdepnęli w platformę i ruch palikota i peselu i dali im twarz życzę ABY MOC SMRODU BYŁA Z WAMI na wieki . W tych partiach  nie znajdziecie nawet jednego sprawiedliwego bo oni są umoczeni po pachy , popełnili świadomie cztery grzechy wołające o pomstę do nieba i to dyskwalifikuje ich z życia politycznego i społecznego.
1.Umyślne zabójstwo:
Bóg mówi do Kaina wkrótce po tym, jak ten zamordował swego brata Abla: "Krew twego brata głośno woła do mnie z ziemi!" Morderstwo zatem w sposób szczególny woła z ziemi do nieba, domaga się kary Bożej. Bóg nie może pozostać na to wołanie obojętny, stąd "przeklina" On Kaina: "Bądź więc teraz przeklęty na tej roli, która rozwarła swą paszczę, aby wchłonąć krew twego brata, przelaną przez ciebie" (Rodz. 4,11).Ś.P. Prezydenta Polski  zabijano słowem kpiąc ,szydząc i wyzywając  od najgorszych tylko za to że myślał po Polsku. Po zabójstwie w Smoleńsku zaatakowano Krzyż i modlących się ludzi. Nie dano nam przeżyć żałoby .Strzeżcie się……….
2.Grzech sodomski
kiedy Bóg odwiedza Abrahama, oznajmia mu: "Skarga na Sodomę i Gomorę głośno się rozlega, bo występki ich mieszkańców są bardzo ciężkie..." (Rodz. 18,20). Sodomici popełniali wiele grzechów, jednakże Pismo Święte opisuje tylko jeden z nich jako najbardziej drastyczny. To grzech nieczystości popełniany względem osób tej samej płci, tak modny dzisiaj w niektórych kręgach homoseksualizm
Jestem przeciw zboczeniom wszelkiej maści ,ataku na Polską rodzinę , na wartości chrześcijańskie .Jestem przeciw In vitro gdzie setki małych dzieci musi umrzeć aby powstało jedno ku pysze rodziców chcących za wszelką cenę posiadać dziecko. Zastanówcie się czy warto zabijać setki dzieci za jedno. Jestem przeciw aborcji.
3.Uciskanie ubogich, wdów i sierot
Pan Bóg bierze w Swoją szczególną opiekę sieroty i wdowy, jako szczególnie narażone na złe traktowanie przez obcych. "On wymierza sprawiedliwość sierotom i wdowom, miłuje cudzoziemca..." (Pwt 10,1osiem) Ci zatem, o których prawa nie ma kto zadbać na ziemi, mają swego szczególnego Obrońcę w Bogu. Jest to dla nas wskazówka, ze niezależnie od ustroju politycznego, Prawo Boże jest niezmienne i obowiązuje jednakowo wszystkich, bez przywilejów wynikających z posiadanego majątku czy sprawowanych godności.
Ludzie biedni ,głodne dzieci ,ludzie nie mający na leki ,ludzie nie mający środków na leczenie prywatne .Polacy którzy nie dostaną zasiłków pielęgnacyjnych ,ludzie pozbawieni pomocy .To nie jest moja Polska .Moja Polska jest Solidarna i opiekuje się chorymi , słabymi i  potrzebującymi
4.Zatrzymywanie zapłaty  i emerytury robotnikom.-
Pismo Święte przestrzega przed wszelką nieuczciwością względem pracowników. Skarga uciskanego pracownika również woła do Boga o ukaranie nieuczciwości. "Tegoż dnia oddasz mu zapłatę, nie pozwolisz zajść nad nią słońcu...., by nie wzywał Pana przeciw tobie..." (Pwt24,15).
Bóg jest szczególnie wrażliwy na ludzką biedę, spowodowaną przez innego człowieka. Stąd zatrudniający robotników muszą pamiętać nie tylko, by dać godziwą zapłatę swoim pracownikom, ale także mają ją dać w terminie. Nie mogą odwlekać uzgodnionego wcześniej wspólnie czasu zapłaty.
Oddajcie nam składki na ZUS , ściągane latami, to są Nasze pieniądze .Zarobione i wypracowane przez naszych dziadków ,rodziców i nas samych .To nasza krwawica , którą nam chcecie ukraść w imię idiotycznej polityki która nie ma nic wspólnego z gospodarką. Płaćcie za swoje długi sami  ,pracujcie sobie ile chcecie bo my pracować do śmierci nie mamy zamiaru.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika danuta

15-07-2012 [13:03] - danuta | Link:

Kacie, przypomniała mi się moja "Pierwsza piosenka dziadowska" z grudnia 2007 roku. Nigdy nigdzie do tej pory nie publikowana, bo na ogół piszę do szuflady. Parę tygodni temu szufladę otworzyłam - i co??? Wszystko się zgadza!
Pozdrawiam!!

Pierwsza piosenka dziadowska 16 grudnia 2007r.

Listopad za oknem, w kieszeni posucha
Siedzi głupek w domu, cieszy się i słucha
Przemawia do niego Donald Miłościwy
któremu obrzydły patriotyczne zrywy
Dobro mu ustami wypływa powoli
(trzeba zalać wszystko, co Polaków boli)
Czyni takie cuda dobre trzy godziny
podniecając głupków oraz ich rodziny
Potem rząd fachowców cały tydzień tworzy
bo stanowisk mało, a partia się mnoży
Obsadziwszy stołki, jedzie lud zawracać
co na zachód dąży za chlebem i pracą…

Zjeździł do tej pory chyba pół Europy
Zewsząd sam powracał, bo tu rosną stopy,
inflacja przyspiesza, inwestorzy możni
akcje wyprzedają – tacy są ostrożni!
Miesiąc rządów minął antykaczystowskich
i już kraj się zrobił nie taki beztroski
Wszędzie twarze znane od najgorszej strony,
las „autorytetów”, cudownie wskrzeszonych…
Ględzą o spokoju, wykonują gesty
tylko patrzeć, aż nas sprzedadzą do reszty
Ośmieszają naród, uciszają spory
i budzą z uśpienia Misie Kolabory
Strach myśleć, co będzie po tych czterech latach
rządzenia desantu od wschodniego brata
Matołki w tym wszystkim nie widzą systemu...
Nie wypada patrzeć rabom TVN-u

Obrazek użytkownika macho

15-07-2012 [13:46] - macho | Link:

pytanie - na jaką melodię można by to zaśpiewać, Pani Danuto. No bo (tak to sobie wyobrażam), pisząc tekst piosenki, miała Pani jednak jakąś melodię w uchu.
Serdecznie pozdrawiam!

Obrazek użytkownika danuta

15-07-2012 [19:11] - danuta | Link:

Oczywiście, że miałam melodię w uchu!
"Dnia pierwszego września, roku pamiętnego...."
Równie serdecznie pozdrawiam!

Obrazek użytkownika kat

15-07-2012 [19:17] - kat | Link:

tekst super jesli pozwolisz dodam do moich piosenek okuPOcyjnych ps. też obstawiałem melodie Dnia 1 września..... pozdrówka

Obrazek użytkownika danuta

15-07-2012 [19:51] - danuta | Link:

Pozwalam! Dziękuję! Gdzieś tam w archiwach jeszcze jest "Druga piosenka dziadowska", muszę ją znaleźć. A w ogóle to chyba wrócę do tego procederu. Jest o czym pisać.
Pozdrawiam serdecznie!

Obrazek użytkownika kat

15-07-2012 [20:34] - kat | Link:

wracaj do procederu.... to sobie razem pośpiewamy ... pozdrówka

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-07-2012 [13:40] - NASZ_HENRY | Link:

W końcu historia zaPOmina,
Czy Kain Abla, czy Abel Kaina ;-)

Obrazek użytkownika kat

15-07-2012 [19:18] - kat | Link:

czy mu ukradli co za różnica  NIESMAK i tak pozostanie...Pzdr.

Obrazek użytkownika xena2012

15-07-2012 [15:56] - xena2012 | Link:

jego treścią.Z obserwacji wynika,że to sypanie i konflikt w PO to trochę na pokaz.W stosownej chwili platformie niczym królewnie zamkniętej w wieźy pospieszą z odsieczą i poparciem zacni i wypróbowani rycerze:pradziadzio Żelichowski herbu Przydupas ,sojusznik Palikot herbu Świński Ryj zbrojny w wibrator,a nawet kobieta -rycerz Joanna zwana Czerwonym Kubraczkiem ,czy nawet nieherbowy ale pełen woli walki i uzbrojony w najnowoczesnieszą broń biologiczną Niesiołowski.A przecież nie wymieniłam wszystkich dzielnych wojaków,więc ma tu się co posypać.Na mój rozum te działania są pozorowane,a wkrótce dowiemy się,że w trakcie ogladania serialu z Gowinem w roli głównej wprowadzono podatek katastralny i sprywatyzowano lasy.Oczywiście będzie to przedstawione jako sukces rządu co jak zwykle przyjmiemy ze zrozumieniem i bezszmerowo.

Obrazek użytkownika kat

15-07-2012 [19:19] - kat | Link:

ja tylko ostrzegam przed wysypem nowych "patriotów" ...pozdrówka

Obrazek użytkownika amfetamina

15-07-2012 [16:23] - amfetamina (niezweryfikowany) | Link:

juz seryjny samobojca trzyma dyscypline partyjna w ryzach i zadbal aby wybic z glowy jakiekolwiek RWD , pozostaje brnac w zaparte i to jest natenczas jedyne mozliwe PWD + zaklinanie najblizszych wborow.
pozdrawiam
aquaholic
PS wyliczanka genijalna, musze sprzedac "zulikom" z mojego podworka

Obrazek użytkownika kat

15-07-2012 [19:22] - kat | Link:

to dorzucam jeszcze jedną " Raz ,dwa ,trzy samobójca będziesz TY , ein zwie drei się wieszaj".. pozdrówka

Obrazek użytkownika To ya

15-07-2012 [21:35] - To ya | Link:

Jak zwał tak zwał, złodziej i aferzysta ten sam i trudno sobie wyobrazić żeby coś się zmieniło, no może kolejna nazwa.
To jedna sitwa i dopóki 'trąba powietrzna' ich nie zniszczy to sami się nie zniszczą, za dużo powiązań, za dużo wiedzą o sobie nawzajem i to ich cementuje.