Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Jak roSSja padła na Ukrainie

Tezeusz, 13.07.2025
Marco Rubio, sekretarz stanu, poinformował, że straty Rosji na froncie z Ukrainą gwałtownie wzrosły od początku roku. Według niego, od stycznia Rosja straciła 100 tys. żołnierzy. Le Monde zwraca uwagę, że Putin celowo przedłuża konflikt w Ukrainie, widząc w nim klucz do przetrwania swojego reżimu, który opiera się na gospodarce wojennej i wsparciu sojuszników, takich jak Chiny, Iran i Korea Północna.
Sekretarz obrony Marco Rubio, powołując się na dane, stwierdził, że od stycznia Rosja straciła 100 tys. żołnierzy.
„Należy zauważyć, że od stycznia tego roku strona rosyjska straciła 100 tys. żołnierzy – zabitych, nie rannych. Po stronie ukraińskiej liczby są mniejsze, ale nadal znaczące” – powiedział Rubio.
Według brytyjskiego tygodnika „Economist”, od 1 maja do 9 lipca na froncie mogło zginąć ok. 31 tys. żołnierzy.
Jak wygląda kwestia strat rosyjskich na froncie?
Kwestia strat rosyjskich żołnierzy w wojnie na Ukrainie jest złożona i trudna do precyzyjnego oszacowania ze względu na brak oficjalnych, zweryfikowanych danych zarówno ze strony Rosji, jak i Ukrainy. Oba kraje traktują informacje o stratach jako tajemnicę państwową, co prowadzi do dużych rozbieżności w szacunkach podawanych przez różne źródła. Poza tym Rosja rekrutuje więźniów i zagranicznych najemników np. 12 000 żołnierzy z Korei Północnej od końca 2024 r., co wskazuje na trudności w uzupełnianiu strat.
Według ukraińskiego Sztabu Generalnego, Rosja straciła 1 020 980 żołnierzy (łącznie zabitych, rannych, zaginionych i wziętych do niewoli). Zełenski podał w grudniu 2024 roku, że Rosja straciła 198 000 zabitych i 550 000 rannych od początku inwazji w lutym 2022 r.
Center for Strategic and International Studies (CSIS) podało w czerwcu, iż szacuje, że Rosja poniosła 950 000 ofiar (łącznie zabitych i rannych), w tym 250 000 zabitych. Przewiduje, że latem 2025 r. liczba ta przekroczy 1 milion. Szacunki CSIS opierają się na analizie danych amerykańskich i brytyjskich, a także innych źródeł, takich jak rosyjskie nekrologi i rejestry cmentarne. Podkreślają one, że straty Rosji są historycznie bezprecedensowe, przewyższając pięciokrotnie łączne straty ZSRR i Rosji we wszystkich konfliktach od II wojny swiatowej.
W marcu brytyjskie ministerstwo obrony informowało, że szacunki wskazują na 900 000 ofiar (zabitych i rannych), z dziennym tempem strat wynoszącym około 1000 żołnierzy (zabitych lub rannych).
Mediazona, niezależna rosyjska organizacja, potwierdziła śmierć 106 745 rosyjskich żołnierzy na podstawie otwartych źródeł (nekrologi, media społecznościowe, nagrobki). Szacuje, że rzeczywista liczba zabitych wynosi od 164 223 do 237 211, zakładając, że potwierdzone dane obejmują 45–65% rzeczywistych strat. Mediazona podała również, że w 2024 r. potwierdzono śmierć 45 287 rosyjskich żołnierzy, ale szacuje, że rzeczywista liczba zabitych w tym roku może wynosić około 112 000, jeśli potwierdzone dane stanowią 40% rzeczywistych strat.
Le Monde wskazuje, że strategia Putina opiera się na przedłużaniu wojny, aby zmęczyć Ukrainę i jej sojuszników. Rosja, mimo ogromnych strat (szacowanych na 950 000–1 000 000 żołnierzy, w tym 250 000 zabitych), kontynuuje ofensywę, korzystając jeszcze z przewagi w zasobach ludzkich i materialnych ponosząc ogromne straty materialne i ludzkie.
Czym więcej strat faszystowsko ludobójczej roSSji na Ukrainie tym lepiej dla Europy w tym dla Polski.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 2957
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 19:12

Pierdun Tezeusz
'Jak roSSja padła na Ukrainie"
To znaczy, że Ukraina wygrywa?
Kiedy szturmują Kreml?
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 19:14

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Pierdun Tezeusz

@viva izrael
Rusofil tego nie pojmie rusofila zwalczamy. Paniał.. Co do Kremla wojska Polskie już tam były...
Tak dalej piszesz o blogerach z NB :
"Na przeprosiny nie licz, to ścierwo żydobanderowskie od Sakevycza a tacy nie mają honoru ani zdolności honorowej. To śmieci."
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 19:25

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @viva izrael

Pierdun Tezeusz
No to w końcu Ukraina wygrywa czy nie?
Skoro Rosja padła...
Proste pytanie prosta odpowiedź.
Czy to przerasta Pierduna kapusia?
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 19:26

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Pierdun Tezeusz

Ruszkiewicz na to pytanie dostałeś już odpowiedź , zapomniałeś ?
"Widzisz Jarku, jeśli ktoś się myli, to można napisać w czym się myli, ale ty niczego takiego nie znalazłeś, stąd wypisujesz "stek bzdur", opowiadasz o twoim klubie żydobanderowskich ścierwoiszy, których z rozpalonymi policzkami czytasz, a potem informacje o nich na Neon przynosisz? Ja im życzę zdrowia, bo tak postępuje każdy człowiek, któremu nienawiść rozumu nie wypaliła i niech sobie idą swoją drogą. A ty ślęczysz tam, ekscytujesz się, robisz im reklamę. Pomyśl, kogo to interesuje, jeśli rosyjska propaganda nie wyprała ci mózgu ze sterylizacją?"
Podp...rusofila to patriotyzm walka z wrogiem. Duma !
ale @Pers, @mrówa, @szperaczka,@viva izrael @kapeć  to pojmie ???
RoSSyjsko faszystowskich ludobójców gwałcicieli,morderców i złodziei niech Ukraińcy wybijają do nogi lepiej będzie dla Europy.
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 19:33

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Ruszkiewicz na to pytanie

Tezeusz kapuś
No to powtórz.
Ukraina wygrywa czy nie?
Starczą 3 literki - tak lub nie.
Do 3 chyba potrafisz zliczyć Pierdun? Chociaż może zbyt wiele od ciebie wymagam...
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 19:36

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz kapuś

@viva rusofilku 
Odpowiedż :
"Naczytałeś się rosyjskiej propagandy i już w sierpniu 2022 głosiłeś pogrom ofensywy Ukrainy. Och jaka ta ofensywa Ukrainy miała być w krwi utopiona, a zasmrodzona była wiatrami w portkach uciekających wojsk rosyjskich.
Lepiej rozmawiać o aktualnej sytuacji a nie wykrzykiwać "Слава России". Zawsze proponowałem ci szklankę zimnej wody... zamiast..."
"Jarku przedawkowałeś rosyjską propagandę, a to jak narkotyk, przestaje się myśleć logicznie, myśli się logiką propagandzisty prowadzącego."
Co do wymagania pozostawiam to jednak specjalistom ze stronki. Cieszysz się..
Bandyta osrany putler skompromitowany w oczach świata ze swoim bandyckim wojskiem już przegrał w oczach świata.
Putler zaczął jak hitler  i jak on skończy. Zrozumiał rusofilek. Ukrainie pomaga cały świat bandycką Rosję wszyscy osrali. Poniał ! czy dalej srasz swoje agitki.
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 19:46

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @viva rusofilku 

Pierdun
" już przegrał w oczach świata."
To Prezydent Putin został pokonany wzrokiem?
Kaszpirowski przeszedł na stronę Ukraińców?
"Ukrainie pomaga cały świat "
No coś takiego... Teraz wiem dlaczego Rosja padła.
Czyli zwycięża Ukraina?
Tak czy nie kapusiu?
"bandycką Rosję wszyscy osrali."
Będąc osranym ciężko się walczy.
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 19:49

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Pierdun

@Viva izrael
Bingo przyznałeś się że jesteś osrany..Nie pluj się rusofilku pisz dalej niech specjaliści te agitki oceniają ja nie posiadam kompetencji. To przecież patriotyzm...no nie ! hahahaha .Uwielbiam być patriotą Polskim. A ty kim jesteś ? gdzie masz blog z literką " Z" ?
Znowu ciebie wykapowałem może nie tylko moja skromna osoba..Materiał zabolał rusofilka obiecuję ich tuzin.
Służby Ochrony Państwa od dawna monitorują internet pod kątem realnych działań i występujących zagrożeń ze strony Służb Rosji na Polskę. Są to także w zainteresowaniu tych służb prorosyjskie polsko języczne portale internetowe oraz rusofile.
Miejscem agentury Rosji i rusofili jest więzienie.
Es

Es

13.07.2025 20:00

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @viva izrael

z tą obecnością wojsk polskich na kremlu to na móżg ci chyba padło. Kiedy to było? 10? 50 lat temu?. Człowieku obudź się w 2025 roku. Haloo pobudka
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 20:08

Dodane przez Es w odpowiedzi na z tą obecnością wojsk

@,Es
Ponoć historia lubi się powtarzać co prawda ciebie to nie dotyczy. Ach te twoje sowieckie geny ?
Es

Es

13.07.2025 19:54

Tak padła,że zajmuje 20% powierzchni Ukrainy. I na pewno się nie wycofa. To tak jak ponoć pis wybory wygrał. Tylko nie rządzi. Człowieku jesteś niereformowalny jak paru kolesi i kolesiek z tego portalu. Ciągle nie dociera do was, że cel uświęca środki, co zarządcy Kremla dali jednoznacznie do wiadomości światu wielokrotnie i dają nieustająco.Niezależnie od wishful thinking tego świata. Przestańcie mylić moralność z pragmatyzmem, bo jedno do drugiego przystaje dosyć średnio, co do was nie dociera
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 19:56

Dodane przez Es w odpowiedzi na Tak padła,że zajmuje 20%

@Es
RoSSja faszystowska jest wrogiem nas Polaków. Nie dotarło czy zaćmienie umysłu a może geny ?
Es

Es

13.07.2025 21:15

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @Es

A co jedno z drugim ma wspólnego? Rozróżnij w końcu romantycznie pojmowany świat od pragmatycznie brutalnej jego rzeczywistości. Wśród tyc którzy rzeczywiście kierują tym światem romantyków dawno dawno już nie ma. Pozostali już  chyba jedynie wśród polskich naiwniaków. Żywym jedynie pytaniem pozostaje :kiedy ci naiwniacy w [politycznej elicie Polski zaczną stanowić zupełną mniejszość
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 20:01

Dodane przez Es w odpowiedzi na Tak padła,że zajmuje 20%

Es
Nie pisz do Pierduna Tezeusza takim złożonym językiem. On ogarnia ledwo zdania proste.
Tutaj jego debiut kinowy, zagrał samego siebie youtube.com
Oskar się należy jak nic!
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 20:03

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Es

Ruszkiewicz a kto tak wulgarnie obraża blogerów NB z chamstwa jesteś mistrzem. Fakty ?
naszeblogi.pl
Ale rusofile tak mają. Nie martw się kolejna twoja agitka z komentarzem na stronce na bank. Cieszysz się ?
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 20:09

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Ruszkiewicz a kto tak

Tezeusz Kapusta
To w końcu Ukraina wygrywa czy nie?
Es

Es

13.07.2025 21:26

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Es

@Viva
Oglądałem finał Wimbledonu , a tu dyskusja jak gejzer na Islandii. W zasadzie nie wchodzę w tak idiotyczne dyskusje z fanatykmi. Czasem tylko wku.wia mnie ,że tak debilne wpisy pozostają bez reakcji i dominują jako głos -było nie było -ogółu
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 20:07

Tutaj link do Raportu z Walk niejakiego Jareczka Wolskiego, znanego ukrofila.
Budujące. Co drugie zdanie zaczyna od "niestety".
youtube.com
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 20:10

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tutaj link do Raportu z Walk

Jaruś a wysrałeś się bo chyba gawno rusofilowe mózg tobie zalało.
Czekam na twoje agitki..Specjaliści ze stronki czekają...dawaj ! Uwielbiam tak je komentować.
To w końcu kim jesteś bo tyle masz twarzy tyle osobowości. Dzisiaj szpileczki i staniczek ubrałeś i zmień styl pisania bo znowu wyjdziesz na kretyna viva szperaczkowo persowo kapciowy....mrówkowy..
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 20:21

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Jaruś a wysrałeś się bo chyba

Tezeusz Kapusta
To jak Pierdun?
Kiedy Ukraińcy rozpoczynają szturm Kremla?
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 20:25

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz Kapusta

Jak wyjdziesz z kibla...hahahaha wyjrzyj przez okno zobaczysz ukraińskie drony jak rozwalają kacapskie gówniane lotnictwo, zatapiają okręty robią z sołdatów gawno...wyjrzyj ...czujesz strach...
Co do kapuchy to twój kolega @ Zawisza pisał że to ty podpierdzielałeś  niemal codziennie swoich kumpli oraz blogerów do własciciela NEon24 Pana Opary jak byłeś tam blogerem i adminem .Przypomnieć ?
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 20:38

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Jak wyjdziesz z kibla...

Tezeusz Kapucha
Czyli szturm na Kreml już się rozpoczął Pierdun?
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 20:40

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz Kapucha

@mrówkowy vel viva izrael rusofilek..
Odpowiedź pewno przyjdzie ze stronki. Czekaj albo pytaj się Opary.
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 20:45

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @mrówkowy vel viva izrael

Tezeusz Kapucha
Ale ja się ciebie pytam Pierdun a ty wijesz się jak glista na haczyku.
Może za dużo pracujesz? Takie podpierdalanie Polaków to musi być męczące.
Weź parę dni urlopu.
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 20:57

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz Kapucha

Ruszkiewicz od kiedy rusofil jest Polakiem ? Idiota czy tylko nawalony jesteś. Twoje agitki zawsze wylądują u specjalistów przecież wiesz. To patriotyzm. Cieszysz się..Ale do chama liżącego to nie trafia.
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 21:01

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Ruszkiewicz od kiedy rusofil

Twzeusz Kapucha
Widzę, że mi nie odpowiesz.
Muszę chyba zajrzeć na Ukraińską Pravdę.
Oni tam zawsze mają najlepsze wiadomości.
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 21:10

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Twzeusz Kapucha

Ruszkiewicz to odpowiedź..
naszeblogi.pl
Reszta na stronce...zapraszam
VivaPalestina

VivaPalestina

13.07.2025 21:24

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Ruszkiewicz to odpowiedź..

Tezeusz Kapucha
Przestań, tego knota nie będę nawet komentował.
Tam też się nie dowiedziałem kiedy szturm na Kreml.
Tezeusz

Tezeusz

13.07.2025 21:52

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz Kapucha

Twój knot dawno na stronce..Pukają o 6.00 ? nawet w twoim Izraelu. Tyle o Tobie 6 tomów...
Tezeusz

Tezeusz

14.07.2025 05:18

Swiat potępił bandycko faszystowską roSSję za ludobójstwo i mordowanie kobiet oraz dzieci. Sądy międzynarodowe wydały nakazy aresztowań dla roSSyjskich zbrodniarzy w tym putina. RoSSja deklaruje publicznie iż zaatakuje militarnie kraje NATO w tym Polskę. To nasz wróg prowadzący obecnie wojnę hybrydową, terrorystyczną i agenturalną oraz propagandową. Kto wspiera ten zbrodniczy kraj i jego działania wobec Polski i NATO jest wrogiem Polski. Stwierdzone takie przypadki należy zgłaszać do ABW. 
naszeblogi.pl
VivaPalestina

VivaPalestina

14.07.2025 09:03

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Swiat potępił bandycko

Tezeusz Kapucha
"Swiat potępił bandycko faszystowską roSSję za ludobójstwo i mordowanie kobiet oraz dzieci. Sądy międzynarodowe wydały nakazy aresztowań dla roSSyjskich zbrodniarzy w tym putina."
Coś ci się pozajączkowało Pierdun. Świat potępił twój zbrodniczy Izrael za ludobójstwo w Gazie  a sądy międzynarodowe wydały nakaz aresztowania waszego zbrodniarza Netanhuju. Dokształć się Pierdun. naszeblogi.pl
Teraz Iran przetrzepał tym zbrodniarzom skórę powodując takie szkody, że ha-zarki długo się nie podniosą. Cieszysz się kapusiu? naszeblogi.pl
Tezeusz

Tezeusz

14.07.2025 10:15

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz Kapucha

Rus ..gówno
Kto tutaj jest kapucha tak o tobie pisali twoi komple z NEonka jak ich codziennie podpierdzielałeś do Opary ?  Przypomnieć ?
A zo co wyleciałeś tam z admina ? przypomnieć.
VivaPalestina

VivaPalestina

14.07.2025 10:18

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Rus ..gówno

Tezeusz kapucha
Nie wiem o czym piszesz ale lubię wspomnienia.
Zapodawaj Pierdun.
Tezeusz

Tezeusz

14.07.2025 10:20

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz kapucha

Rus gówno
Znowu amnezja po spircie ? Napiszę kolejny 8 materiał to sobie przypomnisz.
Tezeusz

Tezeusz

14.07.2025 08:28

Trump jest wściekły na Putina. Media: USA wyślą Ukrainie uzbrojenie, które może zmienić bieg wojny
Prezydent USA Donald Trump zapowiedział, że wyśle Ukrainie uzbrojenie, za które zapłacą Europejczycy. Axios podaje, że nowa umowa na uzbrojenie dla Kijowa obejmie - wbrew wcześniejszym deklaracjom - broń ofensywną. Ma chodzić o "rakiety dalekiego zasięgu", ale ostateczna decyzja nie jest jeszcze znana.
VivaPalestina

VivaPalestina

14.07.2025 10:20

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Trump jest wściekły na Putina

Pierdun
Przecież Ukrainy już praktycznie nie ma więc komu on chce tę broń wysyłać?
Tezeusz

Tezeusz

14.07.2025 10:21

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Pierdun

Twojej ukochanej roSSji także  wraz z putlerkiem.
VivaPalestina

VivaPalestina

14.07.2025 10:35

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Twojej ukochanej roSSji także

Tezeusz Kapucha
No jak nie ma Pierdun?
To kto tłucze nazi banderowców? Krasnoludki?
Musicie się pogodzić z tym, że wasza ukochana UPAdlina to już wspomnienie.
To tylko podrygi zdychającej ostrygi.
Tezeusz

Tezeusz

14.07.2025 12:11

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz Kapucha

Twoja ukochana bandycka roSSja sra ze strachu jak dostają porządne lanie od świata i jak rusofile trafiają do kicia.
VivaPalestina

VivaPalestina

14.07.2025 14:51

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Twoja ukochana bandycka

Tezeusz Kapucha
" bandycka roSSja sra ze strachu"
Tak "sra ze strachu", że wycina nazioli aż miło i wyzwala nowe tereny.
Śnij dalej kapusiu.
Tezeusz

Tezeusz

14.07.2025 16:09

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz Kapucha

Rus..gówno
Pisałem iż kapucha nr 1 to ty jesteś rusofilku wyjaśniłem fakty. Przypomnieć ? Miejsce rusofilów jest w pierdlu.
VivaPalestina

VivaPalestina

14.07.2025 16:52

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Rus..gówno

Tezeusz Kapucha
"Pisałem iż kapucha nr 1 to ty jesteś rusofilku"
Ty se Pierdun możesz pisać co chcesz. Sam się chwalisz że donosisz do ABW.
A kiedyś do SB?
Do takich jak ty przychodzili kiedyś smutni chłopcy. Jeden czytał wyrok a drugi dawał delikwentowi porcję ołowiu.
Trzeba wrócić do tych dobrych praktyk kapusiu.
Tezeusz

Tezeusz

15.07.2025 09:51

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz Kapucha

Grożby karalne . Uważaj !
VivaPalestina

VivaPalestina

15.07.2025 10:10

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na Grożby karakne . Uważaj !

Tezeusz Kapusta
"Grożby karakne"
Miałeś pewnie na myśli Pierdun "groźby karalne".
Nic takiego, to tylko wspomnienia z historii kiedy kapusiów traktowało się tak jak na to zasługiwali. 
Wyroki na kapusiach wykonywała grup egzekucyjna Kierownictwa Dywersji Komendy Głównej Armii Krajowej (Kedyw).
Kiedyś już byś nie żył Pierdun, teraz jest "humanizm" i takie gnidy jak ty mogą się tym nawet publicznie chwalić.
Tezeusz

Tezeusz

15.07.2025 10:27

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz Kapusta

@Rus gówno
Wyroki na sowieckiej agenturze AK prowadziło kiedyś z wielkim powodzeniem , dzisiaj jest dla nich zimna cela.co i czeka rusofili za wrogą Polsce propagandę. Ale to już domena slużb.
VivaPalestina

VivaPalestina

15.07.2025 10:37

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @Rus gówno

Tezeusz Kapucha
Dobra Pierdun, nie strasz bo się ze...
Powiedz lepiej jak tam wasze rezuny? Nacierają na Moskwę?
Ile im jeszcze kilometrów zostało?
Żebym zdążył kupić piwo i popcorn.
Tezeusz

Tezeusz

15.07.2025 10:56

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Tezeusz Kapucha

W pierdlu nie ma piwa.
VivaPalestina

VivaPalestina

15.07.2025 10:59

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na W pierdlu nie ma piwa.

Pierdun Kapucha
No to ile im jeszcze zostało do szturmu na Kreml?
Widły mają chociaż dobrze naostrzone?
Tezeusz

Tezeusz

15.07.2025 15:14

Dodane przez VivaPalestina w odpowiedzi na Pierdun Kapucha

Ukraińskie siły zbrojne usprawniają program „Armia Dronów. Bonus”, a więc mechanizm przyznawania jednostkom dronowym e-punktów za potwierdzone zniszczenie siły żywej i sprzętu wroga z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych. Za zdobyte w ten sposób punkty poszczególne jednostki mogą sobie później dokupować potrzebny sprzęt, poza centralnymi planami logistycznymi.
Rada Ministrów Ukrainy przyjęła 10 lipca 2025 roku rezolucję usprawniającą program „Armia Dronów. Bonus”, uruchomiony z inicjatywy Ministerstwa Cyfryzacji w sierpniu 2024 roku i działający wcześniej w oparciu o Państwową Służbę Łączności Specjalnej. Jest to swoisty system motywacji i gromadzenia punktów bonusowych (tzw. e-punktów) dla dronowych jednostek wojskowych za zweryfikowane zniszczenie celów przeciwnika.
sake3

sake2020

15.07.2025 15:35

Prawie 50 komentarzy złożonych z  wyzwisk czy wzajemnego obrzucania się błotem.Tematem Ukraina i jej stosunki z Rosją choć w Polsce mamy szereg palących i niepokojących spraw chyba w tej chwili dla nas ważniejszych. Może wreszcie czas przypomnieć sobie że jestesmy w Polsce i powinniśmy mówić o Polsce..
Tezeusz

Tezeusz

15.07.2025 16:12

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Prawie 50 komentarzy

Skoro mamy tutaj rusofila propagatora roSSji wroga Polski ?
Tezeusz
Nazwa bloga:
Tezeusz
Zawód:
https://albicla.com/Tezeusz
Miasto:
Gdynia

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 1, 883
Liczba wyświetleń: 3,516,576
Liczba komentarzy: 18,665

Ostatnie wpisy blogera

  • Odznaki bohaterów
  • Powstańcza miłość. Historia prawdziwa
  • Mordowali Polaków Niemcy ale mordowali także i Rosjanie. AUSCHWITZ

Moje ostatnie komentarze

  • W punkt
  • @ Tomaszek przecież wiesz i znasz pro kacapskie i niemieckie postawy i powiązania blogerów NB z czerwonymi oni wcale ich nie ukrywają wielu sam ujawniłem w moich materiałach.
  • Ten blogger to potomek Niemieckiego scierwa

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Przesmyk Suwalski – czy tam zaatakuje Rosja?
  • Szczepionki przeciwko COVID-19 – dlaczego są bezpieczne?
  • Dlaczego Polscy nie chcą się szczepić przeciwko Covid19

Ostatnio komentowane

  • Tezeusz, @ Tomaszek przecież wiesz i znasz pro kacapskie i niemieckie postawy i powiązania blogerów NB z czerwonymi oni wcale ich nie ukrywają wielu sam ujawniłem w moich materiałach.
  • Tomaszek, Było jeszcze Kołdyczewo . I to nie takie jak w Wikipedii . I narodzik też cyrylicowy . Wierny zawsze niezależnie czy to car , putin czy stalin . Kolejny temat do eksploracji .  Czy Ponary nie…
  • Tomaszek, Sake Bo Ty nic nie rozumiesz , ja z resztą też . Jest tu troche , jak ich oceniam "dzwonów gumowych " Produkują sie jak stachanowcy na wszystkie tematy . Pisałem już że Nasze Blogi to w zasadzie…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności