Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Refleksje po Marszu

Ula Ujejska, 12.11.2024

Polacy nie zawiedli, kilkaset tysięy ludzi zamanifestowało na Marszu nie tylko swój patriotyzm, przywiązanie do Ojczyzny i Tradycji - pokazali Światu że jeszcze Polska nie zginęła! - mimo bezprawia tuskowej sitwy. 
Moim gośiem jest dzisiaj Max. Przyleciał do Polski dwa dni wcześniej z kilkoma innymi osobami z USA, nie tylko na Marsz.
UU - Witaj Max. Nie zapytam o szczegóły Twojej misji w Polsce, bo to oczywiste. Obserwowałeś Polaków, pewnie byłeś także na Marszu. Podziel się swoimi wrażeniami, wnioskami etc.
Max - Tak, byłem na Marszu. Jestem w szoku. Nigdy nie widziałem tak wielkiej pokojowej patriotycznej manifestacji Było kilka incydentów, ale nieistotnych dla ogólnego pozytywnego obrazu Marszu. Rozmawiałem z ludźmi - Polacy to wielki i dumny Naród. Nikt was nie pokona, nic was nie złamie.
UU - Dziękuję. Czy możemy liczyć na pozytywny przekaz Twojej misji dla obecnej i przyszłej administracji Białego Domu?
Max - No nie do końca. Dzień przed Marszem byliśmy na Placu Piłsudskiego i widzieliśmy okropne sceny przed Pomnikiem Ofiar Smoleńskich. Byłem zszokowany zachowaniem Policji i ludzi którzy bezcześcili Pomnik. Poinformujemy przełożonych bardzo szczegółowo o tym zajściu. Jedna z polskich stacji TV prowadziła na bieżąco relację z tego zajścia - wykorzystamy ten materiał.
UU - To była TV Republika, a tu masz wszelkie lnki z dostępem do inkryminowanego zajścia. Na koniec, czy chciałbyś coś przekazać Polakom?
Max - Spodziewałem się że na Marszu dojdzie do drastycznych zajść, bandyckich napadów, policyjnych prowokacji i bicia bezbronnych ludzi - jak too już kiedyś tu bywało. Dlatego tu przyjechaliśmy z misją obserwacyjną. Gdyby nie to haniebne zachowanie pod Pomnikiem, to moja relacja z Polski byłaby jak pocztówka z wakacji którą wysyła się rodzinie. Kończąc, chcę powiedzieć, że ja i Prezydent Trump całym sercem jesteśmy po waszej stronie i nigdy o Polsce nie zapomnimy.
UU - Dziękuję Max za wywiad dla mojego bloga. Zapraszam latem następnego roku do Polski z nową misją na wybory prezydenckie w Polsce. Razem przypilnujemu wyborów.
Nic już tuskowym rympałom nie ujdzie na sucho. Będziemy notować i informować cały Świat o każdym bezrawiu, o każdej krzywdzie wyrządzonej ludziom. Kampania medialna w amerykańskich mediach obnażą już tuskową sitwę. Gdy zmieni się lokator Białego Domu, będzie tego znacznie więcej.
Dziękuję za uwagę.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 10287
Adam66

Adam66

12.11.2024 16:34

Marsz wyglądał rzeczywiście imponująco, zwłaszcza, że średnia wieku się obniża, co dobrze rokuje na przyszłość, ale...  zawsze jest jakieś ale.
Wiele osób uważa, że to jest święto niepodległości Polski, ale czy Polska jest rzeczywiście niepodległa?
Poniżej jest adres do krótkiego komentarza T. Piekielnika, który celnie punktuje kwestie niepodległości Polski, niestety, wygląda na to, że pułkownik rympałek miał rację u Sowy: "Polska to państwo teoretyczne" i to bez względu na to, które ugrupowanie udaje że zarządza Polską...
youtube.com;
Trzeba o tym mówić, bo coraz więcej obszarów, które powinny być w gestii państwa jest cedowane na różne ciała obce, jak UE (jawnie), lub wręcz zagarniane przez inne państwa (jawnie i niejawnie) przy braku sprzeciwu rządzących w Polsce, którzy powinni pilnować aby wszystko odbywało się w interesie Polski i Polaków.
sake3

sake2020

12.11.2024 16:52

Byli goście nawet z Haiti. Młoda, śliczna Haitanka przyjechała specjalnie uczestniczyć w MN o którym słyszała bardzo wiele. Była zaszokowana i zachwycona widząc patriotów i morze flag. Inaczej widział to Niesiołowski nazywając dziś w mediach marsz porażką frekwencyjną brunatnej żuli i agentów.. Niesiołowski czołowy obok Palikota działacz PO sprowadzający poziom polityki do rynsztoka nie zasługuje nawet na nazywanie go Polakiem.
u2

u2

12.11.2024 16:56

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Byli goście nawet z Haiti.

Okazuje się, że na Haiti mieszka dużo potomków Polaków z wojska napoleońskiego, którzy przeszli na stronę Haitańczyków, w ich walce o niepodległość:
pl.wikipedia.org
Polonia w Haiti (hait. Lapologne) − Haitańczycy polskiego pochodzenia, będący potomkami legionistów przysłanych na wyspę przez Francuzów w celu stłumienia powstania czarnej ludności. Po pewnym czasie i pierwszych starciach, część spośród przysłanych do Haiti żołnierzy polskich postanowiła przejść na stronę haitańskich powstańców, odnosząc ich tragiczną sytuację do rozbiorów Polski, a ich walkę do polskich powstań niepodległościowych.
sake3

sake2020

12.11.2024 17:05

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Okazuje się, że na Haiti

Tak ,ta młoda dziewczyna mówiła właśnie o poparciu przez polskich legionistów walki haitańskich powstańców. Dlatego przyjechała,by poznać Polskę.
spike

spike

12.11.2024 18:59

Dodane przez u2 w odpowiedzi na Okazuje się, że na Haiti

Za TVPinfo, miałem okazję oglądać reportaż i wywiad z tymi Haitańczykami polskiego pochodzenia.
Z reportażu wynikało, że żołnierze polscy od razu przyłączyli się do powstańców, stwierdzając, że walczą o wolność, a nie zniewolenie innych narodów, nie mogli wrócić do Polski, byli dezerterami, więc zostali, założyli rodziny.
Mimo upływu czasu, śladów po Polakach niewiele, ale pamięć jest.
Chyba nie ma miejsca na świecie, gdzie Polacy nie byli, albo walczyli na rzecz innych narodów, albo pomagali w rozwoju.
"Świat więcej zawdzięcza Polsce i Polakom, niż Polska światu"
Pers

Pers

12.11.2024 19:16

Dodane przez spike w odpowiedzi na Za TVPinfo, miałem okazję

@szpajk
//Chyba nie ma miejsca na świecie, gdzie Polacy nie byli, albo walczyli na rzecz innych narodów//
Teraz udzielają się na Ukrainie.
Szmaty.
sake3

sake2020

12.11.2024 22:24

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @szpajk

@Pers.....Kim trzeba być żeby nazywać Polaków szmatami? Każdy ma prawo układać sobie życie wg własnego planu czy światopoglądu, ci którzy chcą jechać na Ukrainę napadniętą przez Rosję też. To ich wybór i panu nic do tego.
Pers

Pers

12.11.2024 22:58

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers.....Kim trzeba być żeby

@sake
//Pers.....Kim trzeba być żeby nazywać Polaków szmatami?//
Dla mnie to już nie są Polacy dlatego tak ich nazwałem.
//Każdy ma prawo układać sobie życie wg własnego planu czy światopoglądu, ci którzy chcą jechać na Ukrainę napadniętą przez Rosję też. To ich wybór i panu nic do tego.//
Oczywiście, że mi nic do tego. Ale to nie zmienia faktu, że są tym co napisałem. Bardzo delikatnie zresztą.
danuta

danuta

12.11.2024 22:44

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @szpajk

@Pers
Jakiej Pan jest narodowości? Rosyjskiej? Myślę, że powinniśmy to wiedzieć, zanim cokolwiek zamieszczonego tu przez Pana przeczytamy.
Pers

Pers

12.11.2024 23:06

Dodane przez danuta w odpowiedzi na @Pers

@danuta
//Pers
Jakiej Pan jest narodowości? Rosyjskiej? Myślę, że powinniśmy to wiedzieć, zanim cokolwiek zamieszczonego tu przez Pana przeczytamy. //
Od niepamiętnych pokoleń jestem Polakiem. Starczy czytać co piszę od kilkunastu lat, żeby nie mieć wątpliwości.
Moja rodzina przez całe zabory żyła pod pruskim butem. Dziadek Serwacy, jego dwóch braci i kilkunastu kuzynów wydatnie przyczynili się do odzyskania niepodległości walcząc w Powstaniu Wielkopolskim. Dziadek za to został awansowany na stopień oficerski. To można łatwo sprawdzić w Sieci. Ja nie opowiadam bajek z mchu i paproci jak niektórzy tutaj.
Czy już rozwiałem twoje wątpliwości?
Tezeusz

Tezeusz

13.11.2024 17:33

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @danuta

@ Rus gówno
Tak ciebie opisali twoi komple ze Scierwoneonka :
"J.R. to przypadek kliniczny, osoba, która albo na głodzie alkoholowym, albo na kacu wypisuje rzeczy bez logicznego związku, a wyłącznie na podstawie swoich urojeń lub niewiedzy i chaosu poznawczego, z którym sobie umysłowo nie radzi?
J.R. to przypadek osobowościowo-psychologiczny, to człowiek o urojonym wyobrażeniu o własnej wielkości i wpływach, głęboko zakompleksiony, niespełniony dziennikarz i przewymiarowany analityk, zazdrosny o popularność i uznanie.
J.R. to pracownik na zlecenie służb ( najprawdopodobniej żydowskich lub żydowskiego skrzydła służb rosyjskich, dobrze rozgrywających dwie w/w skłonności J.R.), nieudolny nadzorca poprawności politycznej, bazujący na podsyłanych mu materiałach oraz wykonujący „ miękką mokrą robotę”.
BINGO !
SilentiumUniversi

Silentium Universi

13.11.2024 10:08

Dodane przez danuta w odpowiedzi na @Pers

@danuta się Przez takich nieszczęśników jak on miałem wiele lat bardzo złe zdanie o Ślązakach, co już parę razy odszczekiwałem pod ławką. Nienawiść niektórych do Polski dało się porównać tylko z miłością do Sowietów. Oczywiście byli tylko dobrze umoczeni w PRL
Kazimierz Koziorowski

Kazimierz Koziorowski

12.11.2024 21:52

Warszawa była podczas marszu obstawiona policją jak za czasów wojny polsko-jaruzelskiej. niebiesko od kogutów i nie celem uświetnienia kolorową iluminacją. odwody bojowe ściągnięte z całego kraju stacjonowały też w odległych dzielnicach. na Wiśle w okolicy mostu Poniatowskiego - to samo z policyjnymi motorówkami. helikopter latał omiatając marsz reflektorem w godzinach wieczornych. Niewątpliwie zamiarem koalicji popaprańców było wywarcie wrażenia na pospolitym ruszeniu patriotów, żeby nie mieli złudzeń kto wtymkraju nadal będzie sankcjonował prawo-bezprawie tak jak je rozumie.
hańbą jest celowy brak jakiejkolwiek iluminacji po zmroku narodowego panteonu Grobu Nieznanego Żołnierza i krzyża "Niech Zstąpi Duch Twój", podczas gdy pomniki przy których zarząd warszawski nie spodziewał się "turystów-11.11" - były jak zwykle doskonale oświetlone.
SilentiumUniversi

Silentium Universi

13.11.2024 04:56

Dodane przez Kazimierz Kozi… w odpowiedzi na Warszawa była podczas marszu

Tak, wygaszenie oświetlenia na trasie Marszu było bardzo charakterystyczne. Podobnie jak niemal całkowity brak flag narodowych w oknach co okazalszych budynków (mam na myśli mieszkania, na urzędy uwagi nie zwracałem). No i prowokatorów od faszyzmu skutecznie strollowala babcia, która z mieszkania piętro wyżej machała biało-czerwoną flagą.
Zofia

Zofia

13.11.2024 10:02

Dodane przez Kazimierz Kozi… w odpowiedzi na Warszawa była podczas marszu

@Kazimierz...
Marsz Niepodległości zorganizowany był przez Stowarzyszenie Patriotów polskich. Odpowiedział Pan sobie na pytanie dlaczego nie było iluminacji ale za to było dużo" niebieskich". Bo Trzaskowski jako włodarz stolicy nie dał od siebie jako Polak i urzędu polskiego NIC ( przepraszam, zlecił Policji obstawę marszu ale nie pomoc dla prawych ludzi) .Pojechał na rogale do Poznania, żeby pokazać co Polska znaczy dla niego. Ludzie powinni wyciągać wnioski z takich zachowań. Nie wolno wybierać na głowę państwa osoby, dla której nie ma znaczenia suwerenność, kultura czy tradycja naszego Narodu. Do tych wspaniałych ludzi, którzy uczestniczyli czynnie w Marszu należy doliczyć tych, co śledzili ten Marsz w internecie czy w tv Trwam czy Republika. nam też się radowały serca!
foros

foros

12.11.2024 23:56

"Nic już tuskowym rympałom nie ujdzie na sucho. Będziemy notować i informować cały Świat o każdym bezrawiu, o każdej krzywdzie wyrządzonej ludziom. Kampania medialna w amerykańskich mediach obnażą już tuskową sitwę. Gdy zmieni się lokator Białego Domu, będzie tego znacznie więcej."
czyli tłumacząc z polackiego na język polski: Yes, yes, yes!! Teraz Kurwa My!!!! Teraz my będziemy donosić na Polskę do USA i wszędzie na świecie i patrzeć jak polskim ministrom trzęsą się łydki ze strachu!!! Zrobimy taką medialną gównoburzę w USA i na świecie że rozwalimy Polskę, obalimy polski, demokratyczny rząd!!! Jak kiedyś Jagiełło, Kiejstut i Witold zyskiwali władzę dzięki Krzyżakom płacąc liewską krwią i Żmudzią, jaki dziś Tusk zyskał władzę płacąc Niemcom polskimi interesami tak Teraz Kurwa My PiS płacąc Polską i Polakami Amerykanom i komu będzie trzeba dorwiemy się do władzy!!!!  Hurra!! Hurra!! Hurra!!! Dziękujemy ci Bwana Kubwa z USA, dziękujemy ci rewizorze!!!!!
Pers

Pers

13.11.2024 02:59

Dodane przez foros w odpowiedzi na "Nic już tuskowym rympałom

@foros
Kiedyś biegali do Moskwy teraz do Waszyngtonu albo Brukseli.
To taka rasa.
sake3

sake2020

13.11.2024 08:49

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @foros

@Pers......Kiedyś biegali do Moskwy.........Panu zostało to nawet do dziś więc można śmiało powiedzieć, że kontynuuje tę tradycję.
Pers

Pers

13.11.2024 08:54

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers......Kiedyś biegali do

@sake
//Pers......Kiedyś biegali do Moskwy.........Panu zostało to nawet do dziś więc można śmiało powiedzieć, że kontynuuje tę tradycję.//
Sugerujesz, że donoszę na kogokolwiek do Moskwy?
Potrafisz to udowodnić jakimś przykładem?
Gdybyś była mężczyzną to odpowiedział bym ci w krótkich, męskich słowach na tak bezczelną insynuację.
sake3

sake2020

13.11.2024 14:45

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers.....Jestem znana z bezczelnych wypowiedzi ,ale nie wiem czy pan donosi. Podejrzewam, że raczej przyciąga tam pana jakaś puszysta barysznia..No i nie żałował pan sobie krótkich męskich słów wobec mnie w przeszłości.
Pers

Pers

13.11.2024 15:03

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers.....Jestem znana z

@sake
//ale nie wiem czy pan donosi//
Już się raczkiem wycofujesz?
Napisałaś wyraźnie - //to nawet do dziś więc można śmiało powiedzieć, że kontynuuje tę tradycję.//
Kapusia daleko nie musisz szukać. Zaraz będzie pod moim komentarzem.
sake3

sake2020

13.11.2024 17:38

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers......Z niczego się nie wycofuję, podpowiadam tylko co można robić w Moskwie oprócz kapowania. Można zjeść tradycyjne pierożki, napić się wódki po czym pośpiewać rzewnie, można zrobić sobie zdjęcie w marynarskiej czapeczce z napisem ,,Aurora'', przejechać się trojką, posłuchać pieśni cygańskich w teatrze..No a dla tych co chcą wiedzieć jaka czeka ich przyszłość przejechać się pod Moskwę, gdzie jasnowidząca choć niewidoma babcia Wiera bezbłędnie  i bezpłatnie pomoże. Kapować też można. Wybór należy do pana.
Pers

Pers

13.11.2024 17:48

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers......Z niczego się nie

@sake
//podpowiadam tylko co można robić w Moskwie oprócz kapowania.//
Widzę, że świetnie znasz Moskwę.
Ja jeszcze nigdy tam nie byłem...
Tezeusz

Tezeusz

13.11.2024 17:34

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@ Rus gówno
Tak ciebie opisali twoi komple ze Scierwoneonka :
"J.R. to przypadek kliniczny, osoba, która albo na głodzie alkoholowym, albo na kacu wypisuje rzeczy bez logicznego związku, a wyłącznie na podstawie swoich urojeń lub niewiedzy i chaosu poznawczego, z którym sobie umysłowo nie radzi?
J.R. to przypadek osobowościowo-psychologiczny, to człowiek o urojonym wyobrażeniu o własnej wielkości i wpływach, głęboko zakompleksiony, niespełniony dziennikarz i przewymiarowany analityk, zazdrosny o popularność i uznanie.
J.R. to pracownik na zlecenie służb ( najprawdopodobniej żydowskich lub żydowskiego skrzydła służb rosyjskich, dobrze rozgrywających dwie w/w skłonności J.R.), nieudolny nadzorca poprawności politycznej, bazujący na podsyłanych mu materiałach oraz wykonujący „ miękką mokrą robotę”.
BINGO !
spike

spike

13.11.2024 10:48

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers......Kiedyś biegali do

@foros, @pers to propagandowe nazwy odmian łajna.
sake3

sake2020

13.11.2024 11:25

Dodane przez spike w odpowiedzi na @foros, @pers to propagandowe

@spike.......Dla panów pokroju @foros @Pers Polacy są podludźmi albo szmatami. Dali upust swej nienawiści ale tylko do PiS-u. Pewno tylko tacy Polacy jak ferajna Gajewskich wzbudzają ich szacunek.
Pers

Pers

13.11.2024 13:14

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @spike.......Dla panów

@sake
//Dali upust swej nienawiści ale tylko do PiS-u.//
Mało precyzyjnie. Ja nienawidzę cały POPiS.
A to zasadnicza różnica :)
sake3

sake2020

13.11.2024 14:51

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

@Pers.......Proszę obciąć PO z POPiS-u. Precyzja tego wymaga. Nikogo z PO przecież na MN nie było.
Pers

Pers

13.11.2024 15:10

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers.......Proszę obciąć PO

@sake
//Pers.......Proszę obciąć PO z POPiS-u.//
Nic nie będę obcinał. PiS PO to jedno zło.
//Nikogo z PO przecież na MN nie było.//
A skąd wiesz? Legitymacje partyjne im sprawdzałaś?
Pers

Pers

13.11.2024 12:39

Dodane przez spike w odpowiedzi na @foros, @pers to propagandowe

@szpajk
//@foros, @pers to propagandowe nazwy odmian łajna.//
Uwielbiam twoje wycie ptysiu :))))
spike

spike

13.11.2024 22:15

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @szpajk

@pampers
nie wysilaj się, twój komentarz dowodzi, żeś trafiony w splot słoneczny, że jesteś wyjątkowo nędznym facecikiem, z pewnością Polakiem się nie czujesz, to się z domu wynosi.
Tezeusz

Tezeusz

13.11.2024 17:31

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @foros

@ Rus gówno
Tak ciebie opisali twoi komple ze Scierwoneonka :
"J.R. to przypadek kliniczny, osoba, która albo na głodzie alkoholowym, albo na kacu wypisuje rzeczy bez logicznego związku, a wyłącznie na podstawie swoich urojeń lub niewiedzy i chaosu poznawczego, z którym sobie umysłowo nie radzi?
J.R. to przypadek osobowościowo-psychologiczny, to człowiek o urojonym wyobrażeniu o własnej wielkości i wpływach, głęboko zakompleksiony, niespełniony dziennikarz i przewymiarowany analityk, zazdrosny o popularność i uznanie.
J.R. to pracownik na zlecenie służb ( najprawdopodobniej żydowskich lub żydowskiego skrzydła służb rosyjskich, dobrze rozgrywających dwie w/w skłonności J.R.), nieudolny nadzorca poprawności politycznej, bazujący na podsyłanych mu materiałach oraz wykonujący „ miękką mokrą robotę”.
BINGO !
SilentiumUniversi

Silentium Universi

13.11.2024 05:03

Dodane przez foros w odpowiedzi na "Nic już tuskowym rympałom

Takiej obrony demokracji za pomocą wyzwisk to się po Panu nie spodziewałem. Tak retorycznie zapytam, czy jest ktoś, kogo nie obdarza Pan nienawiścią?
sake3

sake2020

13.11.2024 08:28

Dodane przez SilentiumUniversi w odpowiedzi na Takiej obrony demokracji za

@SilentiumUniversi..........Raczej trzeba spytać kogo najbardziej obdarza nienawiścią. Dostaje amoku na nazwisko Czarnek .
foros

foros

13.11.2024 16:19

Dodane przez SilentiumUniversi w odpowiedzi na Takiej obrony demokracji za

"akiej obrony demokracji za pomocą wyzwisk to się po Panu nie spodziewałem. Tak retorycznie zapytam, czy jest ktoś, kogo nie obdarza Pan nienawiścią?"
Fraza wprost z podręcznika "przemysłu nienawiści": zagłuszyć racjonalne argumenty oskarżeniami o nieawiść: chory z nienawiści, spieprzaj dziadu, małpa w czerwonym, duszna atmosfera. W ten sposób stara SBecja rozwalala postSolidarność: na argumenty rzeczowe odpowiadała oblewaniem goownem autora. 
I akurat na tym forum tych SBeckich goowniarzy, którzy nie potrafią nic prócz rzucania goownem jest sporo. 
Otwartym pozostaje pytanie czy to przejawy naturalnej głupoty czy produkty sowieckiej szkoły skłócania Polaków tak, by rok 1920 - gdy wszyscy zjednoczyli się przeciw Sowietom - nie mógł już sie powtórzyć. Sądzę, że raczej to drugie.
spike

spike

13.11.2024 22:26

Dodane przez foros w odpowiedzi na "akiej obrony demokracji za

@foros
piszesz o sobie, ilość fekaliów jakie tu wylałeś o tym świadczy.
Jakie argumenty podałeś, teraz masz w Polsce "ch..,dupa i kamieni kupa", a nie przypominam sobie, byś przeciw temu protestował, a już szczególnie w szkolnictwie, gdzie będzie się deprawować młodzież, do tego poziom nauczania leci na samo dno, do poziomu liczenia do 100 i się podpisania.
Jesteś nędznikiem, widzę twoje szydercze wpisy na S24, włazisz na NB specjalnie, wiesz jacy tu blogerzy, prowokujesz, a potem masz pretensje, "spieprzaj dziadu, czerwona małpo w czerwonym".
Pewnie zaraz się powołasz na katolicyzm, miłosierdzie, wybaczenie etc. jak każdy zdemoralizowany lewak, zapominasz, że nawet katolik ma tylko dwa policzki, więcej razów nie przyjmie.
foros

foros

15.11.2024 03:07

Dodane przez spike w odpowiedzi na @foros

"Pewnie zaraz się powołasz na katolicyzm, miłosierdzie, wybaczenie etc. jak każdy zdemoralizowany lewak,"
Z chamem nie mówi sie o chrześcijaństwie bo cham i prostaka takich pojęć nie rozumie
Na jedno zwracam Państwu uwagę - cały czas jedno i to samo: celem taki wypowiedzi jak ta powyżej jest obrażanie ludzi, aby zbudować takie bariery by rok 1920 nie mógł się powtózyć.
Temu służą figury takie jak spike, sake, kaczysta itd. Konta takie są próba budowy partii typu leninowskiego: czyli takiej która nie ma programu, kręosłupa, światopoglądu. jest ślepym narzędziem w ręku wodza. Taka partia nigdy nie bedzie prawicą. Bedzie zwykłym młotkiem, ślepym narzędziem, w ręku nie wiadomo czyim.
sake3

sake2020

15.11.2024 09:39

Dodane przez foros w odpowiedzi na "Pewnie zaraz się powołasz na

@foros...Dlaczego tych spostrzeżeń nie odnosi pan do siebie? Czyim narzędziem w ręku pan jest atakując PiS i wpadając w szał na nazwisko Czarnek? Jakaż leninowska solidarność z rewolucjonistką paniusią Nowacką występującą w roli ministra edukacji (bez dużych liter). Jakiż dęte i patetyczne te uczone pana farmazony o młotkach, ślepych narzędziach bez kręgosłupa ,figurach. Nie jestem żadną figurą budującą bariery jedynie figurę mam bezbłędną. Bariery nienawiści buduja tacy ludzie jak pan, albo pani radna z Lublina wnioskująca o zakaz pobytu Czarnka w Lublinie.
spike

spike

15.11.2024 20:59

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @foros...Dlaczego tych

@sake
tacy jak @foros, mają w zwyczaju widzieć źdźbło w cudzym oku, a nie widząc belki w swoim, typowo lewacka zasada.
Pluł na szkolnictwo z czasów PiS i prof.Czarnka, a degrengolady i demoralizacji dzieci przez ich Nowicką nie zauważa, to mały podły człowieczek, jak każdy lewak, POlszewik, czy inny żymianin`.
Ziemia im lekką nie będzie.
Pers

Pers

15.11.2024 21:18

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @foros...Dlaczego tych

@sake
Czarnek to nawet wporzo gość ale nie zostanie kandydatem.
Naczelnik nie lubi zbyt mądrych ludzi.
Żeby tak udało mu się sklonować pana prezydenta Dudę to byłby przeszczęśliwy.
Tezeusz

Tezeusz

16.11.2024 06:19

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

Czujecie smród kacapskich onuc to dachowiec ?
Ula Ujejska
Nazwa bloga:
TENDENCYJNY PORADNIK WYBORCZY
Zawód:
Wykształcona z dużego miasta.
Miasto:
Bardzo wielkie miasto nad Pilicą

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 753
Liczba wyświetleń: 11,424,410
Liczba komentarzy: 14,885

Ostatnie wpisy blogera

  • By sitwie żyło się lepiej
  • Wspólna polsko-niemiecka akcja?
  • Niemiecka tradycja

Moje ostatnie komentarze

  • Nasz_Henry Jedno nie wyklucza drugiego 😜
  • U2Pracujemy nad tym. Czekamy cierpliwie na pewien ruch rympałów
  • Jabe A co, obdarli cię już z futra?

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Nasze Credo
  • Nasza odpowiedź
  • ORMO czuwa !

Ostatnio komentowane

  • paparazzi , Ależ ja się z pierwszą częścią Twojego komentarza również zgadzam. Ten polityczny słowotok zabija meritum i tylko elity – o ile jeszcze takie istnieją – mogą uruchomić mechanizmy sprawcze. Spójrz na…
  • spike, no dobra, "wybaczam" :)zastanawiają mnie te wieści od komornika, czy każdy ma do ich dokumentów wgląd?także te inne wieści SE, jakoś nic nie słychać by rozlana zupa Żurkowa bił na alarm o…
  • mjk1, Ależ ja się z pierwszą częścią Twojego komentarza właściwie zgadzam Paparazzi. Oczywiście, że państwa nie buduje się wyłącznie z betonu, stali i kolejnych inwestycji. Potrzebne są również przejrzyste…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności