Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Nokaut

Ula Ujejska, 10.11.2024

Donald Trump znokautował lewiznę. Tak jak przewidywałam, zdobył ponad 300 głosów elektorskich. Ale ja nie o tym chcę dzisiaj pisać. Popatrzcie tylko jak po wygranej Trumpa, nagle w Polsce wielu tuskowych rympałów zaczyna utożsamiać się z US Prezydentem, szczególnie warszawski pajac. Inni rżną głupa że nigdy nie obrażali Trumpa, nie oskarżali go o agenturalność etc. Ja to odbieram jednoznacznie. Przecież oni nie zmienili zdania na ten temat, czyli chcą być jak Trump ruskimi agentami? W Unii sprawa wygląda podobnie, tuzy masowo usuwają z sieci swoje nieprzychylne wpisy na temat Trumpa.
No cóź, na wiosnę Tusk się obudzi samotny z ręką w nocniku. Dla europejskich elit już stał się niewygodną personą chowaną gdzieś w tylnym szeregu. Czy ktoś się dziwi? Nikt frajera nigdy nie szanował. No i murzyn zrobił swoje i teraz murzyn może odejść. Nawet Ursula uśmiecha się dzisiaj do Trumpa. Co pozostało naszej rudej wronie? Gdyby miał odrobinę honoru złożył by dymisję.

Z kuluarów wiem że Donald Tusk swoimi kłamstwami na temat Trumpa, tak mocno "szarpnął za wąsy" amerykańskie spec służby, że musi się spodziewać rewanżu na wiosnę. Podpowiem tylko w jakim temacie - będzie to w sprawie zbrodni smoleńskiej. Zdradek Sikorski dla Amerykanów to osobny temat - i tu także CIA ma kilka argumentów które może ujawnić. Będzie się działo.
 Wróciłam do Polski by znów uczestniczyć w manifestacji na Marszu Niepodległości. Razem z Ujejską, przyleciało do Polski także kilkuset Polonusów. Zapraszam na Marsz wszystkich patriotów.
Dziękuję za uwagę.
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 15429
angela

angela

09.11.2024 20:06

Antoni Macierewicz,  to taki sam agent jak prezydent Trump,  też się oszustom czkawką odbije.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

09.11.2024 20:11

Dodane przez angela w odpowiedzi na Antoni Macierewicz,  to taki

Angela
No i dodam, że tak jak Trumpa, oskarżają go ci sami, co niedawno robili Putinowi "łaskę".
angela

angela

09.11.2024 20:23

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Angela

Tak. Cały czas robią, bo muszą.  Tam kwity mocne na tą całą KOalicję, i jak zwykle oszuści krzyczą 'Łapaj złodzieja',  żeby winę przerzucić od siebie.
Pers

Pers

09.11.2024 20:50

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Angela

@ujejska
//No i dodam, że tak jak Trumpa, oskarżają go ci sami, co niedawno robili Putinowi "łaskę".//
Z tego co pamiętam to Trumpa oskarżały amerykańskie służby specjalne i amerykańskie media.
To wszystko były kłamstwa? Oni też robili "Putinowi łaskę"?
Pytam się ciebie bo jesteś "obywatelką USA" a "USA to twoja druga ojczyzna".
Tak pisałaś...
Ula Ujejska

Ula Ujejska

10.11.2024 09:26

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @ujejska

Pers
Amerykańskie spec słiżby na dłigo przed wyborami ustaliły, że Trump i jego rodzina nie miały żadnych agenturalnych związków z Rodją - i to jest fakt. Przez 4 lata rządów Bidena, próbowano obrzucić Trumpa nie tylko takim "gównem". - wynik ostatnich wyborów świadczy o tym, że Amerykanie nie dali się nabrać na lewackie kłamstwa. Popatrz na finał: Kamala i Donald podali sobie ręce i podziękowali za rywalizację a Biden zaprasza Trumpa do Białego Domu i deklaruje pokojowe przejęcie władzy. No i jak się dzisiaj czują ci łajdacy którzy oskarżali Trumpa? Nasza ruda wrona została z ręką w nocniku - i doczeka się rewanżu.
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

09.11.2024 20:09

Nie strasz gośka Smoleńskiem nie strasz bo się zesrasz. 
Jak Trampek zakaże eksportu karmy dla drobiu do Polski to dopiero będzie tragedia.
Ula Ujejska

Ula Ujejska

10.11.2024 09:41

Dodane przez wielkopolskizdzichu w odpowiedzi na Nie strasz gośka Smoleńskiem

Zdzichu
W dupie byłeś i gówno widziałeś 🤣 Jeszcze chwilę sobie poszczekasz i tak jak Tusk, padniesz na kolana przed moim Prezydentem.
Adam66

Adam66

09.11.2024 21:39

Czaskoski będzie bardziej trumpowski niż sam Trump, już nawet sam się po plecach poklepał i stwierdził, że Trump będzie musiał z nim współpracować...
A tak na poważnie, dopiero po zaprzysiężeniu Trumpa w styczniu i jego pierwszych decyzjach będzie się można zorientować jakie i w jakim tempie będą następować zmiany.  Bardzo bym chciał zobaczyć Trumpa jak rozpala sobie w kominku zielonym (nie)ładem...
Ula Ujejska

Ula Ujejska

10.11.2024 09:35

Dodane przez Adam66 w odpowiedzi na Czaskoski będzie bardziej

Adam66
Trump będzie lepszy  i skuteczniejszy niż kiedyś Ronald Reagan. Putin już to czuje i nic na to nie poradzi. Nasza ruda wrona ma przerąbane, bo w amerykańskich mediach ruszyła właśnie kampania uświadamiania Amerykanów kto i gdzie obrzucał gównem ich Prezydenta. A ja przyłożę do tego swoje rączki.
Tomaszek

Tomaszek

10.11.2024 09:57

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Adam66

UU
Z ta euforią to ja bym nie przesadzał . Trump będzie prezydentem przede wszystkim USA  , a to różnica . A szczególnie z akcją antytuskową w amerykańskich mediach . W świat pójdzie wersja że to polski premier srał prezydentowi USA . Wtedy dopiero będzie przeyebane niezależnie od opcji .
Ula Ujejska

Ula Ujejska

10.11.2024 10:03

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na UU

Tomaszku
A o czym ja piszę przypominając dokonania jego wielkiego poprzednika? Ronald Reagan nazwał Rosję imperium zła  a jego pieska Jaruzela ruskim motłochem. Teraz będzie podobna akcja polityczna i ekonomiczna. Nie przeciwko Polakom, tylko przeciwko ruskiemu motłochowi.
Tomaszek

Tomaszek

10.11.2024 10:53

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Tomaszku

UU
Znów pouczasz jak chłop krowę na miedzy . A będzie jak kiedyś w futbolu "Wszyscy grają sa Niemcy punkty zbierają" . To Niemcom przypadnią frukty ze słabej Rosji w postaci np taniego i dostępnego gazu i surowców , to Niemcom przypadnie Bezirkukraine pod rządami Gauleitera von Zelenskiego . A my jak zwykle pomiędzy , jako jeszcze nie bezirk ale banana republik z małpą na czele . Jednym słowem i tak dupa z tyłu . Fakt zwycięstwa Trumpa jest pozytywnymm sygnałem i objawem , ale w życiu dupa znów  z tyłu . Zrozumienie przez Trumpa i jego ekipę że to Tyfus gnój robił a zrozumienie przez narodzik USA to dwa różne tematy do rozkucia . W takiej np Pensylwanii to Trumpowi wybory wygrali Amisze , bo Polacy zawsze mieli zdanie jakie mieli . Wygrał 170 tysiącami głosów a Amisze zapewnili mu 200 tysięcy i niespotykaną reklamę na swoich powozach , które ruszyły w Stan . Tak że na dziś 
świat jest jaki jest ale problemem jest rozkucie łbów polactwa bo inaczej kolejny bezirk i zapierdalanie za miskę kaszy .
P.S.
Tak jak pisałem dwa i więcej lat temu za co jechaliście pomnie z ekipą pytostojów . A trzeba było Polen uber alles nie Upadlinen .
wielkopolskizdzichu

wielkopolskizdzichu

10.11.2024 11:32

Dodane przez Ula Ujejska w odpowiedzi na Tomaszku

"Ronald Reagan nazwał Rosję imperium zła  a jego pieska Jaruzela ruskim motłochem"
Doprawdy?
Tako rzecze Zara.... ups Pani Izabela
"Zawsze uważałam, że nasza перестройка  to model KGB zrealizowany dzięki trójporozumieniu : JPII, Regan, Gorbaczow"
Jedziemy dalej będzie ciekawiej.
sake3

sake2020

09.11.2024 22:03

Oby tylko pogoda tego dnia nie zepsuła. Żeby można było na NB przekazać sobie wrażenia. Życzliwie ,ciepło nie tak jak dotąd na NB.Bez słuchania o ,,faszystach''. Bez kłamstw wygłaszanych przez reżimowców. Ja nie jestem Waszawianką więc w stolicy na marszu nie bedę. Ale proszę pomachać do mnie.
Siberian Husky Dog

Siberian Dog Husky

09.11.2024 22:09

4 dni od wyborów w Stanach: 
-Unia chce kupować amerykański gaz, 
--Ukraina już po telefonicznym kontakcie z D.Trumpem. 
-Chiny deklarują zacieśnienie więzi gospodarczych z Ameryką, 
-Hamas zgłasza chęć rozmów pokojowych, 
- Amerykańscy inwestorzy wpłacili 20 mld USD w akcje amerykańskie, 
-Rosja gotowa do rozmów zależy im na dokonywaniu transakcji płatniczych w amerykańskiej walucie. 
Wystarczyło zmienić prezydenta USA żeby zmienić optykę polityczną świata.
Pers

Pers

09.11.2024 22:12

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na 4 dni od wyborów w Stanach: 

@huski
//Rosja gotowa do rozmów//
Rosja zawsze była gotowa. 
Ale rozmowy będą na warunkach Rosji. 
Cieszysz się?
sake3

sake2020

10.11.2024 10:22

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @huski

@Pers.....Poważne państwo i poważni politycy nigdy nie przystępują do rozmów jako pierwszy ich punkt eksponując swoje warunki. Najpierw wskazuje się cel i punkty wspólne rozmów. Od warunków są harcownicy którzy ,,rozpoznają teren'' ,prężą muskuły i straszą.
Pers

Pers

10.11.2024 11:34

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na @Pers.....Poważne państwo i

@sake
//Pers.....Poważne państwo i poważni politycy nigdy nie przystępują do rozmów jako pierwszy ich punkt eksponując swoje warunki. Najpierw wskazuje się cel i punkty wspólne rozmów.//
Teoretycznie masz rację. Tylko, że w tym przypadku:
- Trump już powiedział, że ustąpi w sprawie Krymu i Donbasu
- Rosji nie zależy na szybkich rozmowach bo i tak wygrywa i codziennie ma więcej wyzwolonego terenu. A jeśli front całkowicie się załamie, na co się zanosi, to dojdą gdzie chcą a wtedy ich pozycja będzie jeszcze lepsza.
- Trump będzie zaprzysiężonym prezydentem dopiero 20 stycznia.
Tezeusz

Tezeusz

10.11.2024 15:19

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @sake

Wchodzę na komentarze NB a tu waniajet ruskim gawnem...dachowiec ?
danuta

danuta

09.11.2024 22:25

Dodane przez Siberian Husky Dog w odpowiedzi na 4 dni od wyborów w Stanach: 

@Siberian Husky Dog
I to dopiero początek. A my, z takim rządem, jesteśmy w głębokim grajdołku. Opozycja, zamiast działać, tradycyjnie się miota w poszukiwaniu mitycznego centrum !
sake3

sake2020

09.11.2024 22:38

Dodane przez danuta w odpowiedzi na @Siberian Husky Dog

No nie, prezydent Duda już jedzie więc może i my będziemy mieli swoje 5 minut. Tylko trochę to ospale wygląda ,nawet nasze idiotki-feministki wykazują słabą antytrumpowską aktywność .
Tomaszek

Tomaszek

09.11.2024 23:17

Dodane przez danuta w odpowiedzi na @Siberian Husky Dog

Opozycja to i bez Trumpa od roku błąka się jak smród po kalesonach . Żadnej refleksji . Przed wyborami prezydenckimi chyba szukają kandydata z mocnym czołem do nura do pustego basenu . Osiem lat mieli na selekcję i promowanie i co ?
Ijontichy

Ijontichy

10.11.2024 07:40

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Opozycja to i bez Trumpa od

Tomaszek 23.17
Jaka opozycja??? Przecież ciągle powtarzają,że WYGRALI WYBORY!!! Osiem lat to UNE BYLI W OPOZYCJI TYLKO TEN NARÓD DAŁ SIĘ OGŁUPIC!
Szukają kandydata...Jak sie Czarnek w końcu NIE ZGODZI,to czarna dziura...
Tomaszek

Tomaszek

10.11.2024 09:17

Dodane przez Ijontichy w odpowiedzi na Tomaszek 23.17

Naród jest ogłupiony z definicji (mojej) bo do ogłupiania służy i służy ogłupieniem . Problemem obu stron jest utrzymanie jedynie słusznej linii ogłupienia . A czarna dziura jako kandydat na prezydenta to jedna z opcji prezydenta wszystkich Polaków ?
Ijontichy

Ijontichy

10.11.2024 08:22

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Opozycja to i bez Trumpa od

Post sciptum.
wydarzenia.interia.pl
sake3

sake2020

10.11.2024 09:14

Tarczyński też z PiS. Może jego kandydaturę warto rozpatrzyć? Bardzo aktywny, więc @Tomaszek nie może mu przypisać nijakości,świetnie sobie radzi z napuszonym balonem Sikorskim. Świetnie sie prezentował na wieczorze wyborczym Trumpa.
Tomaszek

Tomaszek

10.11.2024 09:33

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Tarczyński też z PiS. Może

To że ma mocny kark i silne czoło to jeszcze mało . Bo basen nadal pusty . Świetnesobieporadzenie rozwali jeden tytuł w takim np Onecie taki jak " Świetnie sobie poradził? Czyżby?" i ludziska nie muszą dalej czytać . Bo najlepiej im idzie czytanie tytułów . Narodzik jest jak pisałem maszynką do ogłupiania i służy ogłupieniem. Sam fakt bycia aktywnym politykiem PIS daje mu potężny bagaż . Już  pisałem o swoich kandydatach Rachoń , Polko , Nawrocki , ze wskazaniem na Rachonia . Do roboty Prezesie czy inna egzekutywo .
Aha 
I pamiętaj że Julki to też naród . Raz już to pokazały .
sake3

sake2020

10.11.2024 10:10

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na To że ma mocny kark i silne

Moim kandydatem jest Nawrocki, który wciąż za mało jest eksponowany. W dzisiejszym świecie rządzonym przez rankingi i sondaże jest nieodzowne promowanie kilku kandydatów by elektorat wiedział co sobą prezentują. Przedstawianie ich na 5 minut przed wyborami to kiepski pomysł.
Tomaszek

Tomaszek

10.11.2024 11:13

Dodane przez sake3 w odpowiedzi na Moim kandydatem jest Nawrocki

Sake 
I się przekonasz , że kandydatem zostanie ktoś nieeksponowany .
Zdrówka i niezłomności życzę
Zofia

Zofia

10.11.2024 10:48

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na To że ma mocny kark i silne

@Tomaszek
Podzielę się moimi odczuciami po wygranej Prezydenta Trampa. Cieszyłam się jak dziecko, choć nie ja byłam amerykańskim wyborcą. Poczułam wewnętrzny spokój i radość. Pomyślałam - niedługo 11 listopada, Polacy się w końcu obudzą i wybiorą Prezydenta godnego Narodu, To tylko pół roku, które szybko minie. A potem przyszła refleksja. Przecież katolicy pokazują swoją wiarę i oddanie Panu Bogu każdego Bożego Ciała idąc za Najświętszym Sakramentem i za kapłanami. A później żyją "swoim wygodnym życiem" zapominając w co wierzą i co szanują. Sprzedają się za kariery, większe pieniądze, są za zabijaniem nienarodzonych, wyszydzają księży i robią wiele niegodnych katolika rzeczy. To co się spodziewać po tych co pójdą manifestować "patriotyzm" w marszu zorganizowanym przez Trzaskowskiego???Nie mam nic przeciw kandydatom, którym Pan wymienił ale kto im by sfinansował kampanię? PiS ma w kim wybierać. Zarówno pan Czarnek jak i Tarczyński są dobrymi kandydatami. A sednem sprawy jest to, że Naród jest podzielony na patriotów i kolaborantów, którym nie zależy na Polsce lecz na własnym dobru ( wygoda i piniądz) a reszta to dodatek do życia.
Tomaszek

Tomaszek

10.11.2024 11:11

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na @Tomaszek

Pani Zofio 
Podpisuję się pod tym obiema rękami , ale rzeczywistość jest mniej filozoficzna . Wróg u bram . Potrzebny jest kandydat z potencjałem "wygrywalności " . Medialny , niestary , nieumoczony i z małym ryzykiem przyprawienia "mordy". Te wybory będą castingiem de facto . A w komisji ze dwadzieścia milionów jurorów . podział punktów w mojej ocenie kandydatów to Rachoń - 55 pkt , Polko 25 , Nawrocki 20, ale to nie Pani , ja  albo ktokolwiek z tu obecnych dyskutantów o kandydacie decyduje .
Zdrówka i niezłomności życzę

Zofia

Zofia

10.11.2024 11:46

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Pani Zofio 

@Tomaszek
Odwzajemniam się życzeniami. Kandydaci z PiS-u , żeby być rozpoznawalni musieli przynależeć do jakiejś partii. Wybrali akurat tą, po prawej stronie sceny politycznej, którą popierają prawi Polacy z jej ideologią i podejściem do życia. Za ich czasów było bezpiecznie zarówno ekonomicznie ( i nie chodzi mi o bogactwo materialne lecz zwykłą egzystencję) i bezpieczeństwo w kraju. Wszyscy kandydaci są dobrzy dla kraju. Są rozpoznawalni. W moim odczuciu zarówno Pan Tarczyński jak i Pan Czarnek są na czele całej plejady kandydatów z PiS-u. Mają charyzmę i emanują patriotyzmem i miłością do Polski i Polaków. Pozdrawiam.
Tomaszek

Tomaszek

10.11.2024 11:59

Dodane przez Zofia w odpowiedzi na @Tomaszek

Panu Zofio
Problemem jest nie tyle osoba , ale wygrywalność wyborów . Przy wszystkich niezaprzeczalnych zaletach obaj maja dla bandy Tyfusa i okolic duży potencjał do "przyprawienia mordy" a mordy najemne już mają dawno to przygotowane . Sądzę że kandydatem zostanie ktoś mniej oczekiwany i eksponowany i właśnie dla tego między innymi . Zobaczymy .
Jeszcze raz Tego Samego życzę
tricolour

tricolour

10.11.2024 14:26

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Panu Zofio

Przyznaję rację - kandydata nie rozpatruje się kategoriami pozytywnymi (co może dobrego zrobić) tylko jak można mu umoczyć dupę. Dziadkiem z Wehrmachtu, zolwikiem z Putinem, czy też zegarkiem do góry nogami - jeden pies.
Obie strony wyspecjalizowały się w szukaniu cech negatywnych więc nic nie wychodzi. Łatwo to sprawdzić na prostym eksperymencie myślowym: szukamy sobie żony wypatrując negatywnych cech kandydatek: jak się pierdoliła z innymi, czemu jej nikt nie chciał, komu laskę ciagnęła mamuśka-pasztetowa kandydatki itp.
Tak to będzie wyglądało i taki właśnie da wynik.
Pers

Pers

12.11.2024 00:45

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na Pani Zofio 

@tomuś
//podział punktów w mojej ocenie kandydatów to Rachoń - 55 pkt , Polko 25//
Hahahahahahahahahaha Rozbawiłeś mnie do łez :)))))))))))
Tezeusz

Tezeusz

12.11.2024 18:54

Dodane przez Pers w odpowiedzi na @tomuś

@ Rus .. gówno
Przypomnę jak ciebie oceniają twoi koledzy z portalu NEon 24.org :
"Przechodzę teraz do treści artykułu J. Ruszkiewicza pt. „ Co łączy stanislava z syjonistami?”, na co J.R. od razu daje odpowiedź i „ wyjaśnia”, pisząc: „Wszystko, bo to syjonista, aktywista bandy, która marzy o zawładnięciu Rosją”. Następnie J.R. rozwija swój „ detektywistyczny strumień nieświadomości”
W oparciu o to co napisał stawiam trzy tezy dotyczące osoby J. Ruszkiewicza:
J.R. to przypadek kliniczny, osoba, która albo na głodzie alkoholowym, albo na kacu wypisuje rzeczy bez logicznego związku, a wyłącznie na podstawie swoich urojeń lub niewiedzy i chaosu poznawczego, z którym sobie umysłowo nie radzi?
J.R. to przypadek osobowościowo-psychologiczny, to człowiek o urojonym wyobrażeniu o własnej wielkości i wpływach, głęboko zakompleksiony, niespełniony dziennikarz i przewymiarowany analityk, zazdrosny o popularność i uznanie.
J.R. to pracownik na zlecenie służb ( najprawdopodobniej żydowskich lub żydowskiego skrzydła służb rosyjskich, dobrze rozgrywających dwie w/w skłonności J.R.), nieudolny nadzorca poprawności politycznej, bazujący na podsyłanych mu materiałach oraz wykonujący „ miękką mokrą robotę”.
I to tyle i aż tyle...Wstyd ale to potwierdza dlaczego zostałeś usunięty z tylu portali z Wykop.pl, NEon24, Salon 24, Niepoprawni.pl, w portalu Nasze Blogi masz blokady...Czyżby tylu ludzi się na tobie poznało ? Niebywałe ale prawdziwe.
u2

u2

12.11.2024 19:18

Dodane przez Tezeusz w odpowiedzi na @ Rus .. gówno

"J.R. to pracownik na zlecenie służb"
Jego córka nie miałaby najmniejszych szans na pracę w UNESCO, gdyby nie był takim fagasem mośków. Prosta logika :-)
Adam66

Adam66

11.11.2024 23:50

Dodane przez Tomaszek w odpowiedzi na To że ma mocny kark i silne

@[09:33] - Tomaszek
Z tym Rachoniem (i Republiką) to trochę dziwna sprawa, bardzo spolegli w stosunku do osobników wyznania handlowego, a Rachoń w czasie ostatniej wizyty w USA, spotkał sie z szemranym rabinem i przyznał, że Republika jest proizraelska...
youtu.be
Es

Es

11.11.2024 11:41

Widzę, że Trumpomania ponownie sięga zenitu.  Skłonność w narodzie do postrzegania świata wyłacznie poprzez didaskalia jest zdumiewająca.
tricolour

tricolour

11.11.2024 12:44

Dodane przez Es w odpowiedzi na Widzę, że Trumpomania

Najpierw Kaczyński przewidywał piętnaście ruchów wprzód więc nie trzeba było nic robić, tak teraz Trump wszystko załatwi, bo jest konserwatystą.
Zaczyna być coraz więcej materiału na groteskę polityczną.
Es

Es

11.11.2024 13:56

Dodane przez tricolour w odpowiedzi na Najpierw Kaczyński

To nawet już nie groteska, ale niekończący się cyrk, w którym publice największą uciechę daje widok dwóch  kopiących się po dupach klaunów. 
Ta glupota byłaby nawet śmieszna, gdyby w skutkach nie była tak tragiczna
Maverick

Maverick

12.11.2024 20:52

Dodane przez Es w odpowiedzi na To nawet już nie groteska,

Wybór Trumpa niewiele zmieni bo mimo wszystko będzie musiał wykonywać wszystko zgodnie z życzeniami Deep State.
Raczej będzie miał większy wpływ na sytuację w USA, ale nawet gdy uczyni Roberta J. Kennediego czarem nadzorującym Wielką farmaceutykę nie wiem czy oni oddadzą kontrolę nad przemysłem przynoszącym im miliardy. Chodzą głosy ze ma nawet zamiar zatrudnić Rona Paul-a jako nadzorującego likwidację Federal Reserve. Jak wiemy z tego powodu zabito wujka obecnego Kennediego. Trump zacznie oferować zamrożenie konfliktu i oddalenie wcielania Upadliny do NATO na 20 lat, i myśli ze Rosjanie to zaakceptują, gdy sukcesywnie niszczą uzbrojenie NATO i głupich Upadlińców co giną za kolonizację własnego kraju poprzez mafię chazarską.
Raczej Trump będzie chciał pogłębić kryzys w Europie zmuszając ich do przejęcia kosztów tej kolonizacji Upadliny.
Chyba po to Duda nominował kolejnych generałów bo bananowe republiki i wasalskie kraje zawsze mają nadmiar głupich generałów. Aby oni dopilnowali aby łatwowierny i głupi naród stał się mięsem armatnim.
Jak narazie piarorytet dla Trumpa jest wspomaganie syjonizmu, i nawet uwierzył ze Iran chciał go zamordować gdy brało w tym udział dwóch syjonistów.
Gdy zaatakuje Iran, Rosja i Chiny nie będą się przyglądać.
Będzie też chciał eskalować konflikt z Chinami o Taiwan, który jest prowincją Chin w prawie międzynarodowym.
Dodam ze Taiwan po wizycie tam naszego Stolcmana aka Kwasa jest drugim krajem na świecie uczącym swoje dzieci ze Polacy są współwinnymi za holocaust, oczywiście po USA. Co Polakom oczywiście nie przeszkadza nawet lubią opłacać wojska okupacyjne z USA.
x.com
Trochę mocne i kontrofonsywne, ale suwerenni tak mają ze nie dają się urabiać i realistyczniee pojmują wszystko wkół nich.
Ula Ujejska
Nazwa bloga:
TENDENCYJNY PORADNIK WYBORCZY
Zawód:
Wykształcona z dużego miasta.
Miasto:
Bardzo wielkie miasto nad Pilicą

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 753
Liczba wyświetleń: 11,418,588
Liczba komentarzy: 14,885

Ostatnie wpisy blogera

  • By sitwie żyło się lepiej
  • Wspólna polsko-niemiecka akcja?
  • Niemiecka tradycja

Moje ostatnie komentarze

  • Nasz_Henry Jedno nie wyklucza drugiego 😜
  • U2Pracujemy nad tym. Czekamy cierpliwie na pewien ruch rympałów
  • Jabe A co, obdarli cię już z futra?

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Nasze Credo
  • Nasza odpowiedź
  • ORMO czuwa !

Ostatnio komentowane

  • paparazzi , Ależ ja się z pierwszą częścią Twojego komentarza również zgadzam. Ten polityczny słowotok zabija meritum i tylko elity – o ile jeszcze takie istnieją – mogą uruchomić mechanizmy sprawcze. Spójrz na…
  • spike, no dobra, "wybaczam" :)zastanawiają mnie te wieści od komornika, czy każdy ma do ich dokumentów wgląd?także te inne wieści SE, jakoś nic nie słychać by rozlana zupa Żurkowa bił na alarm o…
  • mjk1, Ależ ja się z pierwszą częścią Twojego komentarza właściwie zgadzam Paparazzi. Oczywiście, że państwa nie buduje się wyłącznie z betonu, stali i kolejnych inwestycji. Potrzebne są również przejrzyste…

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności