Masz tylko jedno prawo: Tylko cierpieć

Pamiętacie tego bosa  mafijnego któremu sędzia Tuleya przysądził spore odszkodowanie za duszną celę? Sędzia uznał to za rodzaj tortury rodem z czasów stalinowskich. Natomiast kobietę którą latem odcina się od wody, bo w regulaminie kąpiel przysługuje tylko raz na tydzień, a podczas kąpieli, uchyla się okienko prysznica wobec nagiej kobiety - i robi "męski wieczorek" ... to się nie torturuje? Kobieta ma szczególne potrzeby jeśli chodzi o wodę, chociażby raz w miesiącu w czasie miesiączkowania. Jeśli dodamy do tego brak bielizny osobistej przez miesiąc, to jest to tortura wyjątkowo paskudna. Panie sędzio Tuleya, dlaczego pan nie grzmi? A gdzie się podziały te wszystkie organizacje obrońców praw człowieka? O babcię Kasię i inne pindy z lewackich bojówek nie zapytam co w tej sprawie zrobią - cieszą się jak reszta frajerów.- 

Już sam pobyt w celi izolacyjnej jest dla każdego bardzo uciążliwy, zwłaszcza dla człowieka o niskiej zdolności przystosowawczej. Czy inkryminowaną kobietę zbadał psychiatra? Bo dam przykład z wojska, jeśli lekarz stwierdzał u rekruta niską zdolność przystosowawczą, to rekrut otrzymywał kat.D i był zwalniany z wojska. Brak takiego badania może skończyć się targnięciem na swoje zdrowie lub nawet życie

Nikt nie zasługuje na taki los jaki spotkał w/w kobietę - nawet najgorszy przestępca. Każdemu skazanemu i aresztowanemu przysługuje także kontakt z rodziną, a aresztowanemu także z jego obrońcą. Nikt nie może ich tego pozbawić. Ja mam nadzieję, że winni, zwłaszcza ci klawisze robiący sobie "męskie wieczorki" kiedyś za to odpowiedzą?

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

09-07-2024 [11:13] - sake3 | Link:

Takie zachowania mamy na codzień i wszędzie.Czemu teraz się dziwimy? Co jest przyczyną zatrzymania aż tak spektularnego jak tej urzędniczki?Przecież w Polsce zatrzymuje się wielu przestępców czy podejrzanych o przestępstwo ale nie robi się z tego takiego widowiska.Odpowiedź jest jedna-zatrzymana jest urzędniczką w biurze ,,Profeto''i to kwalifikuje ją do wyjatkowo brutalnego przesłuchania.Teraz więc będzie się dzielić zatrzymanych czy aresztowanych na lepszych i gorszych i różne będą więc formy ich traktowania.Herszt gangu obcinaczy palców dostanie więc odszkodowanie,a zwykłej urzędniczczce z ,,gatunku''pisowskich już władza weszła na hipotekę.Teraz będzie więcej takich spraw przy ryczących z radości wielbicieli reżimu Tuska i wyrażających żal,że przecież osadzeni nie mają wyrywanych paznokci,ani nie są łamani kołem.Ta pogarda człowieka do człowiek jest już na każdym poziomie naszego życia.Na NB też.Ile lat znoszą sykany i wyzwiska zwolennicy PiS-u? nie dalej jak wczoraj zostałam przez pana @Persa nazwana kołtunem i przeoranym móżdżkiem,pan @śmieciu ubliża nam w każdym swym tekście.Od takich rzeczy się zaczyna a społeczeństwo dostaje jasny przekaz kogo bezkarnie można odzierać z godności.Co jeszcze musi się stać abyśmy zaczęli reagowć?

Obrazek użytkownika Pers

09-07-2024 [11:58] - Pers | Link:

@sake
//nie dalej jak wczoraj zostałam przez pana @Persa nazwana kołtunem i przeoranym móżdżkiem//

To dotyczyło nie tylko ciebie droga maglareczko. Ale podtrzymuję:))
Twój komentarz u @smiecia to całkowicie potwierdza.

Obrazek użytkownika u2

09-07-2024 [15:43] - u2 | Link:

***wczoraj zostałam przez pana @Persa nazwana kołtunem i przeoranym móżdżkiem,pan @śmieciu ubliża nam w każdym swym tekście***

Dziwne że admin puszcza takie teksty wbrew regulaminowi. Ale skoro admin woli zwracanie się per ty a nie per pan/pani to takie są tego "efekty" :-)

PS. Schamienie życia publicznego widać było już w czasach PiS-u. Te wszystkie wulgarne lemparcicie i wściekłe macice były nagłaśniane w merdiach i robiono z nich wielkie bojowniczki o wolność naszą i waszą, a de facto to jakieś potworki są :-)

Obrazek użytkownika Pers

09-07-2024 [12:00] - Pers | Link:

@ujejska
A co z Ukrainą???
Przestalaś przesłuchiwać Orki i się rozbrykały.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-07-2024 [07:55] - Tezeusz | Link:

@ Rus
Jak w Izraelu ? gorąco ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-07-2024 [09:07] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Czy ktoś się przejmuje tym, co wypisuje na forach jakaś ruska miernota?

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-07-2024 [12:17] - Tezeusz | Link:

@ Ula
bydłem nigdy !

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

09-07-2024 [15:48] - SilentiumUniversi | Link:

Ma ktoś może jakąś wiedzę o rolnikach z manifestacji przeciw zielonemu ładowi? Są jacyś aresztowani lub skazani?

Obrazek użytkownika u2

09-07-2024 [16:07] - u2 | Link:

***Są jacyś aresztowani lub skazani?***

Są. "Babci Kasi" nie ośmieliły się sądy skazać, ale rolników już tak i to w trybie przyśpieszonym.

07.03.2024 19:51 Aktualizacja: 19:52 07.03.2024

Sąd skazał dwóch podejrzanych zatrzymanych w czasie środowych protestów. "Sąd ocenił ich zachowanie jako czyny o charakterze chuligańskim" - przekazała KSP na portalu X.

[...]

KSP informowała również, że według szacunków miejskiego ratusza w środowym proteście udział wzięło około 30 tys. osób.

[...]

Łącznie od godziny 11.00 we wtorek w związku z protestem zatrzymano 55 osób, w tym 26 w środę. Wylegitymowano ponad 1400 osób, nałożono 34 mandaty i skierowano 12 wniosków do sądu o ukaranie.

https://www.rdc.pl/aktualnosci/warszawa/protest-rolnikow-w-warszawie-sad-juz-skazal-dwoch-zatrzymanych_eehdnx0Zlq8DJbjPGZdw

 

Obrazek użytkownika SilentiumUniversi

10-07-2024 [21:03] - SilentiumUniversi | Link:

Thx. Prawie zapomnieliśmy o nich

Obrazek użytkownika kat

09-07-2024 [19:19] - kat | Link:

Witaj Ula, Polski wymiar nie-sprawiedliwosci znany jest z aresztów wydobywczych. Do perfekcji doprowadził je lider suwerennej Polski, któren to robił za szeryfka .W spadku po duraczówkach odziedziczyli  po 1944 roku wszyscy " mający obecnie władzę"  i w przeszłosci tez. Obywatel Ziobro aresztował tysiące niewinnych obywateli i umiescił ich w aresztach wydobywczych , większosc wydostawała się po przyznaniu .... taka sytuacja. Metody te same jak za komuny tylko nie ma już sądów kiblowych i zniesiono karę smierci . Nikt z rządzących nie zmienił art 258 uzasadniającym areszt tymczasowy . Bodnarowcy zapatrzyli się na Szeryfa, robią to samo i tylko ludzie cierpią . Pisałem o bezmiarze niesprawiedliwosci w jednym z tekstów na NB , polecam bo dotyczy to nas wszystkich czyli obywateli Polskich, którzy podpadli rządzącym w danym czasie. Pisałem już o tym , że działania Szeryfa Ziobry skutecznie zniechęciły przedsiębiorców do PIS a Ziobro i jego grupa sa teraz dla PIS obciążeniem. Pozdrawiam i 3MAJ SIĘ CIEPŁO , czytam Cię regularnie, kacisko.

Obrazek użytkownika u2

09-07-2024 [20:40] - u2 | Link:

***Ziobro aresztował tysiące niewinnych obywateli i umiescił ich w aresztach wydobywczych , większosc wydostawała się po przyznaniu .... taka sytuacja***

No zajefajnie, wychodzili na wolność po przyznaniu się? No to w te pędy do księdza Olszewskiego aby się przyznał i obciążył Ziobro :-) :-) :-)

PS. Ale jak ksiądz się skitra, to ty kacie czyń swoją katowską powinność :-) :-) :-)

PS2 A jak już ksiądz się przyzna do swoich i nieswoich grzechów to niech od razu wali z grubej ruhry. Niech wali milionami! Żadnymi tysiącami! Taki Tusk walił miliardami na swoich Partei-Tagach, 400 miliardami, które miał ukraść PiS i proszę został w nagrodę gauleiterem podrzędnego kraiku zwanego w Afryce Bolanda :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-07-2024 [06:52] - Ula Ujejska | Link:

@Kat
To może na dowód podasz dane osób które zostały tak potraktowane jak kobieta z mojej notki? No i wypadałoby podać także prawomocny wyrok skazujący oprawców tych ludzi.
PS. Monitowałam do PiS i Zbigniewa Ziobro w sprawie tych cel zabezpieczających. Dostałam od tuzów m,w taką odpowiedź; że tacy jak Trynkiewicz nie zasługują na nic lepszego. Moja odpowiedź była taka: Obyście nie powiedzieli tego w złą godzinę, bo być może inna władza zastosuje to wobec was, a wtedy zrozumiecie problem.

Obrazek użytkownika Darek65

10-07-2024 [08:08] - Darek65 | Link:

Po przegranych 8 lat temu wyborach, PO i ich mocodawcy wyciągnęli wnioski. I teraz nie biorą jeńców.

Obrazek użytkownika Pers

10-07-2024 [08:35] - Pers | Link:

@ujejska
Masz rację.
A bez twoich przesłuchań Orki szaleją...
Ukraina płacze za tobą!
Weź ze sobą swoich synków amerykańskich żołnierzy i oczywiście Smoczka. Teraz jak szefem North Atlantic Terrorist Organisation jest Holender to holenderski Smoczka bardzo się przyda.
Wspieraj naszą bratnią Ukrainę... Bez ciebie zaraz padną.

Obrazek użytkownika Tezeusz

10-07-2024 [12:17] - Tezeusz | Link:

@ Rus
Jak tam szalejesz po Izraelu ?

Obrazek użytkownika Pers

10-07-2024 [12:24] - Pers | Link:

@ścierwousz
//Rus
Jak tam szalejesz po Izraelu ?//
Jeszcze nie szaleję. Za jakiś miesiąc jadę i będę razem z chłopakami z Hamasu wycinał twoich:))
 

Obrazek użytkownika sake3

10-07-2024 [08:35] - sake3 | Link:

@UU.....Należy więc rozumieć,ze ,,zbrodnia'' tej kobiety jest równie wielka jak Trynkiewicza? Przecież z jej zapisków do rodziny wynika,że cela w której przebywa ta pani ma większe mankamenty niż ,,duszność'' Przecież herszt obcinaczy palców Bogucki który w niej przebywał dostał odszkodowanie od łaskawcy Tuleyi w wysokości ok 30000zł.To jakie odszkodowania powinna dostać urzędniczka która nie obcinała nikomu palców,,nie stała na czele zorganizowanej grupy przestępczej? Przypuszczam,że dostanie z 10 lat odsiadki za nic a nie odszkodowanie,bo państwo bezprawia działa.Reżim nie potrafiący rządzić wybrała drogę zastraszania,zaszczuwania i niszczenia przeciwników którzy nic złego nie zrobili.Czyli cela za czasów Ziobry była torturą dzisiaj za czasów Tuska i Bodnara jest niemalże przyjaznym pomieszczeniem.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-07-2024 [09:05] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Za czasów Zbigniewa Ziobro w celach zabezpieczających trzymano wyłącznie mafiozów i takich jak Trynkiewicz. Jednak niczego im nie zabierano i nie pozbawiano kontaktów z rodziną i obrońcą. Nie utrudniano im dostępu do wody i środków higieny osobistej.

Obrazek użytkownika adarus2

10-07-2024 [00:25] - adarus2 | Link:

38-latka z Torunia złamała zasady kwarantanny i spędziła w areszcie 5 miesięcy. Poszła do spożywczaka i nie wiedziała że jest bezobjawowo chora na covid (?). Aresztowana w maju więc łatwo określić porę roku jaką spędziła w areszcie. Jaki był ostateczny wyrok nie wiem. Skutecznie go ukryliście. Niestety pani Karolina nie ma znajomych w partiach politycznych i nikt się za nią nie ujął.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-07-2024 [08:56] - Ula Ujejska | Link:

Adarus2
Sugestia że ktoś coś ukrywał jest dosyć durnowata, bo sam Pan ją porusza i przypomina. A w kontekście tej notki muszę zapytać: czy potraktowano ją tak samo jak kobietę bohaterkę tej notki?  Pieprzenie głodnych kawałków o zbrodniach PiS w tym kontekście jest typowe dla lemingów i konfederatów. Ale faktem jest, że PiS ma za uszami w sprawie cel zabezpieczających o czym piszę wyżej - mogli to zlikwidować.

Obrazek użytkownika sake3

10-07-2024 [18:49] - sake3 | Link:

@UU.....Trochę rozjechał się blog przez te wstawki Persa.Myślę,że powinno sie taki temat podjąć w szerszym zakresie.Przecież to co dzisiaj widzimy jest konsekwencją przechodzenia do porządku dziennego wobec zachowania koalicji.Właśnie wynikiem przyzwolenia są obecnie sceny w więzienach.Zaszczuwanie ludzi jest na porządku dziennym.Skandalem są komisje śledcze ,również ta ostatnia gdzie jakieś grube babsko wyśmiewało się z choroby Obajtka i jeszcze wymawiało mu brak kultury. Na poziomie NB też część komentatorów zachowuje się chamsko.To trzeba jednak piętnować,niedopuszczlne jest wyzywanie nas przez innych komentatorów.Liczę że ten temat wreszcie się podejmie.

Obrazek użytkownika Pers

10-07-2024 [20:38] - Pers | Link:

@sake
//UU.....Trochę rozjechał się blog przez te wstawki Persa//
Przykro mi że popsułem wam spijanie z dziubków...

//Właśnie wynikiem przyzwolenia są obecnie sceny w więzienach.Zaszczuwanie ludzi jest na porządku dziennym//
To straszne... Przedtem przecież tego nie było a Pan dr Piskorski z radością przyjmował kolejne przedłużenia sankcji bez zarzutów i aktu oskarżenia.

//jakieś grube babsko wyśmiewało się z choroby Obajtka//
To pan euro -osioł Obajtek jest na coś chory?
Już wiem... Sodówa mu mózg poraziła.
Tak to bywa jak z przeciętniaka robi się szefa monopolistycznego koncernu.

//Na poziomie NB też część komentatorów zachowuje się chamsko//
To prawda... Jak byś jeszcze droga maglareczko wymieniła tych chamów to byłoby super. Mi też się to nie podoba.

//niedopuszczlne jest wyzywanie nas przez innych komentatorów.//
Masz rację, doświadczam tego pod każdym komentarzem.
Dlatego proponuję żebyśmy nasze dyskusje przenieśli na grunt bardziej kameralny. Mam zamiar w końcu zaprosić cię na kawę moja ulubiona maglareczko.
Pisz na pers-50@wp.pl 
Buziaczki:)
 

Obrazek użytkownika sake3

10-07-2024 [22:57] - sake3 | Link:

@Pers......Spijanie sobie z dzióbków jest milszym zajęciem niż czytanie pana chamskich uwag pod moim adresem.Ja na NB nie ubliżam nikomu,nie wytykam kołtuństwa czy braków intelektualnych.Pan granicę przekroczył.Tym samym wpisuje się pan w linię zachowania tuskobandyJa w takich zachowaniach nie gustuję.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-07-2024 [02:32] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Pani się przejmuje tym, co wypisuje tu jakiś esbecki pomiot i psychopata? On tu traktuje wszystkie kobiety tak, jak jego pobratymcy bohaterkę mojej notki. Stara esbecka szkoła. Mnie osobiście groził już tu na NB gwałtem i napadem na mój dom. To pospolita świnia bez honoru nie warta naszej uwagi.

Obrazek użytkownika sake3

11-07-2024 [07:00] - sake3 | Link:

@UU......Nie przejmuję się  tylko widzę w życiu jak wzajemnie się traktujemy.Coraz gorzej,z coraz wiekszą nienawiścią ,beznamiętnie na akty agresji.Na to patrzy młodzież Czy można s dziwić że na festiwalu w Sosnowcu nastolatkowie zakatowali młodego człowieka na oczach bawiącego się tłumu .Tam gdzie jest bezprawie i namawianie do żła i upokarzanie jak obecnie w Polsce wkrótce zrodzi się znieczulica.Będziemy biernie przyglądać się niesprawiedliwym wyrokom,podejrzanym śmierciom już bez reakcji.Proszę spojrzeć na brak reakcji rządu na wyarzenia ostatnich dni.Nawet nie pokwapiono się wytłumaczyć społeczeństwu z sensu drastycznych metod stosowanych w więzieniu wobec tego księdza i urzędniczek.A zaczynało się zwykle od ,,ty jesteś kołtunem,głupkiem nic nie wartym człowiekiem a konczy tak jak na bodnarowskich spektaklach w komisjach śledczych gdzie publicznie upokarza się ludzi wydumanymi zarzutami..

Obrazek użytkownika EsaurGappa

10-07-2024 [19:29] - EsaurGappa | Link:

Dzielna dziewczyna,duch Inki wiecznie żywy,chwała naszym bohaterką,bez was nie wygramy.