Tak zdelegalizują PiS

W programie red. Klarenbacha w TV Republika, usłyszałam o sensacyjnym odkryciu pewnego rympała. Nazwiska nie podam przez litość. Otóż, słynny hasztag "#CPK" według rympała, jest osadzony na ruskim serwerze. Podobno Rosjanie i PiS "pompują" jego popularność. To będzie koronny dowód podczas śledztwa komisji sejmowej do zbadania ruskich wpływów w Polsce na to, że PiS współpracuje z Putinem. Ile jeszcze takich "dowodów" szykują rympały? - ja to powiem wprost: we współpracy z Moskwą?

Inny rympał w kuluarach roznosi plotki, że to za namową PiS we współpracy z Moskwą, USA osłabiły polską obronę rakietową przenosząc wyrzutnie "Patriot" na Ukrainę. Po "śledztwie" w Skarżysku zapewne okaże się, że to ruski agent z PiS dokonał zamachu na kluczową fabrykę zbrojeniową. Moskwa oczywiście chętnie dostarczy "dowody" polskim spec służbom. Paru skruszonych szpionów w samym PiS także się znajdzie - Tusk już zadbał o to kilka lat wcześniej - "Miśków i Kluzików" ci u nas zawsze dostatek. 

Gra na rozwalenie i zdelegalizowanie PiS toczy się od czasów śp. Lecha Kaczyńskiego. Tusk posunie się do najperfidniejszego zagrania, ze zbrodnią włącznie. Przesadzam? Przykładowo, testuje się właśnie np. na Robercie Bąkiewiczu nowe rozdanie dla "seryjnego Cyby". I proszę nie zapomninać o szykowanej nowelizacji ustawy o użyciu wojska przeciwko obywatelom - gdyby przypadkiem Polakom i opozycji nie spodobało się to, co robi ruda wrona.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-06-2024 [17:52] - NASZ_HENRY | Link:

Kara za mowę nienawiści
w końcu się blogerce ziści 😉
 
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-06-2024 [18:14] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Jak na Persa, nie mogę się doczekać.

Obrazek użytkownika sake3

14-06-2024 [22:32] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska?.....Po co pani ten @Pers? To on ma delegalizować PiS? No to będą wióry leciały ,bo to bardzo rozgrzany pan.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-06-2024 [22:41] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Co do Persa, to się Pani spóźniła o jakieś 10 lat. On zdelegalizował PiS na Niepoprawnych ok. 10 lat temu, podobnie jak zdobył Kijów.

Obrazek użytkownika Kaczysta

14-06-2024 [18:30] - Kaczysta | Link:

W obliczu najazdu migrantów na Polskę, serii podpaleń, masowych zwolnień, rosnącej dziury budżetowej oraz blokowania strategicznych inwestycji, największe wzburzenie fajnopolaków wywołał dwuminutowy spacer po dachu sejmu.

Szanowni państwo, nie mamy tyłu kaftanów.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-06-2024 [22:49] - Ula Ujejska | Link:

Kaczysta
Mnie to nie dziwi. Bo co innego pozostało frajerom? ... cieszyć się z byle czego.

Obrazek użytkownika Hornblower

14-06-2024 [19:50] - Hornblower | Link:

Przecież tzw. ustawę o bratniej pomocy uchwalili wspólnie posłowie PO i PiS jeszcze w 2014 roku. A 31 marca 2016 roku, głosami posłów PiS i KO uchwalono  ustawę o zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium. W sprawach ważnych, tj. takich, na których zależy Naszemu Najważniejszemu Sojusznikowi lub Naszym Mniej Ważnym Sojusznikom, a które niekoniecznie są dobre dla naszego kraju, zwalczające się PO i PiS głosują w zadziwiającej symbiozie zawsze tak, jak oni sobie życzą.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-06-2024 [22:44] - Ula Ujejska | Link:

Hornblower
Ale ja nie o tym piszę w notce - ja pisałam o ustawowych planach użycia polskiej Amii przeciwko Polakom.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

14-06-2024 [21:29] - Chatar Leon | Link:

PiS się na tyle zużył i jest na tyle skompromitowany, że idioci z recydywy 13 grudnia we własnym interesie powinni go pompować. Mnie "konserwatysta Morawiecki" czy pozycjonowanie niejakiego cwaniaka Budy jako patrioty raczej śmieszy.

Obrazek użytkownika sake3

14-06-2024 [22:05] - sake3 | Link:

@Chatar Leon......Faktycznie PiS się skompromitował.Najbardziej forsując gospodarkę,likwidując dziurę vatowską,przygotowując dobre projekty.Koalicja oczywiście niczym się nie skompromituje.Po prostu nie rządzi więc czym może się skompromitować? Rozumiem pana dumę ze świetlanej koalicji. 

Obrazek użytkownika Pers

14-06-2024 [22:18] - Pers | Link:

@sake
//skompromitował.Najbardziej forsując gospodarkę,likwidując dziurę vatowską,przygotowując dobre projekty//

Jednak czymś się raczysz :)))
Też bym tak chciał... 

Kiedy w końcu do ciebie dotrze że PO PiS to awers i rewers tej samej fałszywej monety?...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-06-2024 [18:02] - Ula Ujejska | Link:

Pers
Ten głodny kawałek że PiS i PO to samo zło, znamy od lat. Jednak kiedy gra idzie o koryto, to tak jak kiedyś w Lublinie, albo ostatnio na Podlasiu, takie frajerstwo jak ty, natychmiast robi Tuskowi "łaskę". 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika sake3

15-06-2024 [19:53] - sake3 | Link:

@Pers......Zdradzę więc stary sekret sporządzania mikstury którą się raczę jako że pochodzę z rodziny alchemików.Skład=sproszkowana żmija,żabi skrzek,włosy wisielca,balsam,krew kaczki miód zywica ,goździki i oleje wielokwiatowe.To wszystko trzeba gotować mieszając kilka dni i zawsze w blasku księżyca.Ale ostrzegam,mikstura nazywana jest też eliksirem miłości. A pan ma przed sobą misję do spełnienia i nie może się rozdrabniać.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-06-2024 [22:46] - Ula Ujejska | Link:

Chatar Leon
Ja się powtórzę: Nie ma w Polsce przyzwoitej politycznej alternatywy dla PiS.

Obrazek użytkownika Pers

14-06-2024 [22:57] - Pers | Link:

@ujejska
//Nie ma w Polsce przyzwoitej politycznej alternatywy dla PiS.//

Nie ma bo to partia parias i nikt nie chce wchodzić z nią w żadne układy.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-06-2024 [17:57] - Ula Ujejska | Link:

Pers
A rympalska zdradziecka sitwa ma być tą przyzwoitą alternatywą dla PiS?
Frajerze, sam się wyprowadziłeś na manowce 🤣🤣🤣

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-06-2024 [18:07] - Tezeusz | Link:

@ Rus.. gówno
"Nie ma bo to partia parias i nikt nie chce wchodzić z nią w żadne układy."
Tak oceniaja w Izraelu ?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

15-06-2024 [18:12] - Ula Ujejska | Link:

Tezeusz
Pers nie dostał jeszcze  SMS z obowiązującym przekazem, a sam nie potrafi odnieść się do problemu.