Sąd Najwyższy - szczepionka mRNA Covida NIE JEST SZCZEPIONKĄ

"Sąd Najwyższy orzekł, że szczepionka mRNA Covida NIE JEST SZCZEPIONKĄ, więc co to jest?". To w USA oczywiście! 
http://zaprasza.net/a.php?arti... 

Media jakimś cudem nie zajmują się tematem, który jest wciąż sensacyjny, szczególnie kiedy przypomnimy sobie, co to władze "demokratyczne" w całym niby cywilizowanym świecie zrobiły ze swoimi podwładnymi pod pretekstem pandemii. Sąd w USA orzekł to, co wie każdy z moich i sąsiednich roczników, kto w szkole uczył się biologi, i nie spał na lekcjach. Czytamy: 

(...)
Zastrzyki na Covid-19 wcale NIE są szczepionkami i orzekł to Sąd Najwyższy, ponieważ zastrzyki mutujące geny NIE spełniają medycznej definicji szczepionek, ponieważ NIE zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusa.
 

Brudne szczepionki zawierają i tworzą zanieczyszczenia w organizmie człowieka, rozprzestrzeniając choroby i zaburzenia, zamiast zapewniać ochronę poprzez odporność przed nimi
 
Czy NAPRAWDĘ wiesz, co oznacza mRNA?
Słyszeliście na ten temat wiele fałszywych narracji od chwili, gdy po raz pierwszy wprowadzono szczepionki inne niż szczepionki.
Wszystkim powiedziano, że NIE zmieniają DNA.
To było ogromne kłamstwo.
Wszystkim powiedziano, że białka kolców pozostają w miejscu wstrzyknięcia.
Kłamstwo.
Wszystkim powiedziano, że zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusa.
Kolejna bzdura.
(...) 
Wysoki Trybunał orzekł, że mRNA nie jest szczepionką i być może dzieje się tak dlatego, że w rzeczywistości jest bronią biologiczną masowego rażenia
 
Być może jeszcze nie słyszeliście, ponieważ kompleks przemysłowy środków masowego przekazu (fałszywych wiadomości) nigdy nie pozwoli, aby ta historia znalazła się na pierwszych stronach gazet lub w ogóle gdziekolwiek, ale człowiek, który przygotował projekt ustawy o broni biologicznej i przeciwdziałaniu terroryzmowi z 1989 r. (BWAA), kategoryzuje zastrzyki nanocząstek mRNA jako broni masowego rażenia.

O tak, zrobił to. Profesor prawa dr Francis Boyle , profesor z wykształceniem na Harvardzie i autor BWAA, wydał oświadczenie pod przysięgą, DEKLARUJĄC zastrzyki mRNA Covid-19 jako „broń biologiczną” i „ broń masowego rażenia ”. 
(...)

Zamiast poważnej dyskusji na poważne tematy - egzystencjalne, bo takim jest temat szczepionek i to wszystkich - nasze media zajmują się na zmianę: aborcją, czyli próbą legalizacji ludobójstwa, pracą supermarketów w każdą niedzielę, albo puszczają jakieś bzdety z berlińską małpą w roli głównej, która "typuje" kto wygra w dzisiejszym meczu piłki kopanej, wybierając jakieś brudne wiadro z równie brudnymi brawami flagi niemieckiej.  
Tymczasem wszyscy organizujący pandemię i szczepienia, głosujący za tym w sejmie i za restrykcjami powinni zgnić w wiezieniach, a przynajmniej zniknąć z życia publicznego, odcięci od publicznych pieniędzy i jakiejkolwiek możliwości decydowania o wspólnym życiu. I politycy i LEKARZE! 

W liczbach wygląda to tak: w okresie tzw. "pandemii" nastąpiła nadumieralność oceniana jako 200-250 tys Polaków.
Polska armia liczy ponoć 200 tys. żołnierzy.


Na pocieszenie obrazek ze strony prof. Dakowskiego https://dakowski.pl/w-czwartek... 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek Michalski

14-06-2024 [13:16] - Marek Michalski | Link:

Już po krzyku. Miliardy otrzymały preparat.
Z tym lekarzami to niekoniecznie.

Obrazek użytkownika Zbyszek_S

14-06-2024 [13:56] - Zbyszek_S | Link:

Okazuje się, że Zbyszek Nienacki miał rację. Największą i najwyższą władzą jest władza nad słowami, nad tym, co jak ludzie będą nazywać. A' propos, sąd mógłby się zająć tym, czy występowanie owej choroby można było nazywać "pandemią". No ale... nie posuwajmy się za daleko. bo..

Obrazek użytkownika Swisspola

14-06-2024 [15:57] - Swisspola | Link:

Tym wszystkim lekarzom i autorytetom, którzy namawiali do szczepień odebrać prawo leczenia. Wszystkim politykom zmuszających obywateli do szczepień dożywotni zakaz pełnienia funkcji publicznych. Wszystkie firmy, które zarobiły miliardy na tym przekręcie zmusić do zwrotu tych pieniędzy i wlepić im tak samo wysokie kary jak wysokie mieli zyski z tego trucia ludzi. Rozwiazac WHO i wszystkich odpowiedzialnych za ten przekręt pociągnąć do odpowiedzialności. Tak wyglądałaby sprawiedliwość. W demokracji natomiast znów wybiorą zlodziejke von der Leyen na następną kadencji, pomimo że zdefraudowana setki miliardów EURO naszych pieniędzy. Tak wygląda demokracja jak oni ją rozumieją!!!

Obrazek użytkownika juur

14-06-2024 [17:08] - juur | Link:

Uprzedzając:
Znowu to przywalanie PIS-owi.
Nie rozliczajmy PIS-u patrzmy w przyszłość...
Nikogo nie zastanawia ta zgoda "ponad podziałami" całego chanukowego układu by działać na szkodę Polaków.
Im starsze tym bardziej aktualne:
https://legaartis.pl/blog/2021...
 

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

14-06-2024 [18:05] - Kazimierz Kozio... | Link:

@ preparat mRNA Cov "NIE JEST SZCZEPIONKĄ, więc co to jest?" odpowiedz jest uwarunkowana geopolitycznie, zalezy od tego w ktorym panstwie szajka "fachowcow" a za nia politycznych i medialnych prostytutek ma podac ludowi  do wierzenia obowiazujaca "prawde".
preparat mRNA jest lekiem eksperymentalnym, ktory nie przeszedl pelni badan, a ktory grupa zamordystow trzymajaca wladze wmusila w lud porazony lemingoza. lek ten prawdopodobnie tak zostal zaprojektowany zeby przyczynic sie do zmiejszenia populacji globu wiec jako taki spelnil oczekiwania projektodawcow. zyski/straty w wyniku operacji c19 sa oczywiste jak to na wojnie - jedni robia fortune, inni traca, w tym wypadku nie tylko biznesy. ale tez zdrowie, a ci ktorzy umieraja wskutek poznych powiklan poszczepiennych zazwyczaj udaja ze nie kojarza takiego zwiazku przyczynowego.   
dlaczego ci ktorzy zgotowali ludowi ten los, wciaz sprawuja rzad dusz? skala kolaboracji byla i ciagle trwa na tak masowa skale ze relacja sprawca-ofiara wyczerpuje opis fenomenu socjologicznego zwanego rozszerzonym syndromem sztokholmskim. 

Obrazek użytkownika juur

14-06-2024 [19:25] - juur | Link:

Warto pamiętać o prewencyjnym sabotażu badań nad Amantadyną. Bo wyniki nie koniecznie byłyby po myśli chanukowców.
Te gady powinny być karane tak samo jak karano fałszerzy złota w czasach przed napoleońskich.

Obrazek użytkownika Roz Sądek

14-06-2024 [22:16] - Roz Sądek | Link:

@Autorka
O jeny!
BTW, kto czyta Badmiedicine News (https://badmedicine.news/) ten sam sobie szkodzi, no ale z kolei, jeśli osobiście  "Profesor prawa dr Francis Boyle, profesor z wykształceniem na Harvardzie i autor BWAA, wydał oświadczenie pod przysięgą, DEKLARUJĄC zastrzyki mRNA Covid-19 jako „broń biologiczną” i „ broń masowego rażenia ”, to jak nic wobec świata zastosowano broń masowego rażenia! Już sam Harvard zwala z nóg, ale jak jeszcze jest autorem BWAA (Boxing Writers Association of America), to
nokautuje wszystkich szczepionkowców nim wyszli na ring.
Swoją drogą, nudy w kraju, nudy za granicą, to temat szczepionek na weekend jak znalazł.

Obrazek użytkownika spike

14-06-2024 [23:48] - spike | Link:

Na PolsacieN pewna lewaczka o ptasim móżdżku wypowiadała się o prawie do legalizacji "związków partnerskich" czyli "małżeństw" par tej samej płci, na co jeden z rozmówców, radził jej, by nim cokolwiek powie, zapoznała się z definicją małżeństwa, potem z Konstytucją, podobnie jest ze "szczepionką" mRNA, należy zaszeregować to coś zaczynając od definicji, czy ją spełnia, oraz czy jest to lek.
Podobnie ma się sprawa z in vitro, zamierzone fałszywe nazwanie tej metody jako "leczenie bezpłodności", by w ten sposób ją humanizować, jakby nie spojrzeć niehumanitarną, a mówiąc wprost, zbrodniczą metodą poczęcia człowieka.

Wiek XXI stał się wiekiem zmiany znaczeń słów, zamiast mowy Tak, Tak, Nie, Nie, obowiązuje narracja "wszystko co nadto", a to już od Złego pochodzi, stąd zrodziła się "walka" o klimat i CO2, która doprowadzi naszą część cywilizacji do ruiny, biedy, głodu i śmierci, zwycięży Mamon.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

15-06-2024 [00:41] - Kazimierz Kozio... | Link:

@roz sadek: wyjaw ktora alma mater nobilituje ciebie? oczywiscie ze krytyk jedynie slusznej narracji to musi byc absolwent dennego zwalajacego z nog harvardu, doktorzyna ktory byc moze ma uszkodzony mozg na ringu bokserskim
 

Obrazek użytkownika Roz Sądek

16-06-2024 [20:24] - Roz Sądek | Link:

@Kazimierz Koziorowski, @Autorka
Nie chce mi się dyskutować o  profesorach, a tych z Harvardu w szczególności, ale wklejam Panu i Autorce link do innego profesora tej uczelni:
https://businessinsider.com.pl...
I tyle w temacie.

Obrazek użytkownika Marek Michalski

16-06-2024 [08:13] - Marek Michalski | Link:

Dla przypomnienia:
Pfizer podał wyniki badań na szczepionką mRNA na COVID—19:
„Zatwierdzone lub dopuszczone do obrotu szczepionki mRNA przeciwko COVID-19 wykazują zwiększone ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia (zapalenie wyściółki na zewnątrz serca), szczególnie w ciągu pierwszego tygodnia po szczepieniu. W przypadku szczepionki COMIRNATY obserwowane ryzyko jest najwyższe u chłopców w wieku od 12 do 17 lat „
https://wpolityce.pl/spoleczen...
Wiadomość przeszła bez echa. I tak cud, że się ukazała. Media (niezależnie od opcji politycznej) dostawały dotacje z budżetu za głoszenie propagandy kowidowo-szczepionkowej i tłumienie głosów prawdy.
Osobną sprawą są rozbieżności w ocenie skuteczności tego preparatu.