Powyborcze migawki

Tradycyjnie, po kolejnych wyborach, poprosiłam mistrzów o nadesłanie swoich "komentarzy" politycznych. Nie wszystko nadawało się do druku przed godz.22.00, wybrałam więc tylko te grzeczne, ale za to bardzo kąśliwe. Bo nic tak nie rozbraja politycznych idiotów jak solidna porcja kpiny. Mój Smok twierdzi że to ostatnie dni wolności słowa, więc jako "herszt świntuchów" korzystam być może z ostatniej okazji, zanim dostanę akt oskarżenia za "mowę nienawiści". Wszyscy wiemy przecież, że mściwość rudej wrony nie zna granic.

Pechowa niedziela ...
Niewiele zostało z Kamysza,
Bo jak kiedyś Popiela
Połowę zjadła tuskowa mysza!

Po wyborczej rotacji
Szymek już bez wdzięku,
Szuka nowej lokacji
Ze zgraną Rózią w ręku!

Autor: "Leo"

Pisałam już wiele razy, że Polacy są specjalistami od wysyłania obciachu na eksport. Co prawda, niektóre formacje polityczne robią to z różnych powodów, jednak Polacy to mądry Naród i przy Urnie dobierają odpowiednio skład "towarzystwa". Był jeden wyjątek, pani "Rózia von Hohenlochen" jednak przekroczyła granicę szkodnictwa i dostała czerwoną kartkę. Tusk się cieszy, bo nikt już nie łączy Ochojskiej i Rózi z jego politycznym zdradzieckim załganiem.

Żegnamy z wesołą miną
Posła Szczęść Boże Europo!
Pojechał tam z dobrą nowiną
I to już nie nasz kłopot!
Szanowni Panowie i Panie,
Dla Polski nic z tego nie wynika
Dręczy mnie jednak to pytanie:
Po Rózi przejmie rolę "szmalcownika"?

Autor: "vonKiks"

Jak przystrzyc tępych frajerów?   
O tym były ostatnie wybory, 
W lawinie durnych rudych bajerów
Chcą zedrzeć z nich ostatnie pory!

Nie tylko Bucefał Koza Joński
Pojechał nabierać euro-ogłady
Osiągnąć kolejny szczebel koński,
Bo tak już mają końskie zady!

Autor: "Drago"

Dla tych którym dzisiaj nie jest wesoło, mam stary przebój Budki Suflera. Posłuchajcie, i pomyślcie, że nigdy nie jest aż tak źle, żeby nie mogło być jeszcze gorzej. To wyłącznie od Ciebie zależy jak będzie - nie bądź bierny.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

12-06-2024 [22:44] - sake3 | Link:

@UlaUjejska....Widzę ,że strach panią oblatuje i chce pani wykorzystać czas zanim ją nie capnie Tusk za mowę nienawiścl.Niepotrzebnie-Tusk wyznaje maksymę dajcie mi człowieka a powód zawsze jakiś się znajdzie.Pozostaje więc profilaktyczne ciułanie na adwokata w bliżej nieokreślonej sprawie.Przed kilku laty pan @Pers też nam groził prokuratorem w asyście silnych panów o 6-tej rano czym mnie wielce rozczarował jak nikt nie przyszedł.Teaz zresztą ma pan szansę zostać więźniem politycznym.Panu Tuskowi i jego bandzie zadedykowałabym inną piosenkę Budki Suflera-,,Cisza''.Sza ,cicho sza czas na ciszę.Choć on chyba woli krzykiem zdobywać świat.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

14-06-2024 [18:00] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Tusk już raz mi groził że następnym razem ...itd. - lata temu - na Placu Kościuszki w moim mieście - jak tutaj Pers 🤣 I więcej się nie pojawił w Tomaszowie, a jego rympały przyjeżdżały tu z kampanią wyborczą i zawsze chowały się w koszarach wojskowych, jak np. Niesiołowski. Czekałam z parasolką na profesora, razem z tą babcią z Łodzi, którą ten cham obraził. Palikotowi także chciałam coś pokazać, kiedy planował paradę zboczeńców w moim mieście. Jakoś  stracił odwagę jak poczytał co go czeka.

Obrazek użytkownika Tomaszek

13-06-2024 [01:02] - Tomaszek | Link:

Iga Świątek olała gebelsów z ich turniejem hitlerowskim . Powiedziała jestem zmęczona czyli w języku dyplomacji wypierdalajcie .

Obrazek użytkownika Marek Kudła

13-06-2024 [09:27] - Marek Kudła | Link:

Polacy znów wybrali – o zgrozo !  Jedynymratunkiem dla Polski jest nowa, centrowa partia polityczna, przyjazna PIS-owi !!!
Partia, która będzie zdolna na przeprowadzenie gruntownych reform wymiaru sprawiedliwoćci, zakończenia wreszcie komunizmu w Polsce poprzez delegalizację przepoczwarczonych z PZPR partii lewackich, likwidacji kłamliwych i manipulujących mediów, do wydalenia antypolskich Żydów lub innych obcych,
partią, która się odważnie przeciwstawi głupotom UE lub rozpocznie proces polexitu.
 

Obrazek użytkownika Jabe

13-06-2024 [09:48] - Jabe | Link:

Prezes ma tę partię założyć?

Obrazek użytkownika Marek Kudła

13-06-2024 [12:06] - Marek Kudła | Link:

Ty Jabe, ty jesteś potencjalnym kandydatem do Mensy !!!