Znajdź jedną różnice


                          

Oj Władku, Władku...
Dostałeś po zadku
Mogłeś być premierem
A zostałeś zerem

Niewykorzystane sytuacje się mszczą

Zerem, to już był za poprzedniego współrządzenia z PO.Jakoś wcale mi go nie żal, dobrze się stało.Zastanawiam się jak on może spojrzeć w lustro...?!
Nigdy nie będę cieszył się czyjąś porażką, zastanawiam się tylko co Tusk ma na niego, i dlaczego PSL żyje w paraliżu nieudolnego przywódcy? Władziu niestety nie ma ambicji i nie ma ikry.  Podczepił się pod Tuska ale zaczął fikać to go Tusk wciągnął nosem . Nie żal Władzia bo to na własne życzenie
On wie że jest po złej stronie
I pytanie
Jak będzie się nazywała kolejna partia protestu dla Fajnopolaków, jak już Trzecia Droga się rozpadnie?

ps.
Tego jeszcze w Europie nie było, dwóch waginosceptyków załatwiło sobie posadki głosami feministek w PE dla dobra kobiet i ich aborcji

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ijontichy

11-06-2024 [10:36] - Ijontichy | Link:

Obaj są podobni do duetu....Petru--Palikot...miała być jedna różnica? 
Obaj skończą jak tamci...no to chyba nie ma!! :-)))

Obrazek użytkownika Es

11-06-2024 [11:33] - Es | Link:

 Przemawia przez ciebie rozczarowanie, że Władek na propozycje się nie zgodził? A co gdyby propozycję Sasina juz samą w sobie żenującą przyjął? Wizja nielota - męskiej wersji kopaczowej na stanowisku premiera polskiego rządu ? Jeśli kogoś to kręci.... 
Ale... . jest w całej propozycji ważny szczegół, który umyka obserwatorom. OtóżSawicki w odpowiedzi postawił warunek: zgoda ale po rozliczeniu nadużyć i złodziejstwa. No i pytanie: czemu to wszyscy bezpośrednio zainteresowani uważają, że rozmowy nie było? Okazuje się, że nawet tak przekupna i zerujaca na majątku państwowym formacja, której przedstawicielom można zarzucić wszystko, jest w stanie - wspinając się na wyżyny bezczelności- partię Kaczyńskiego szachować . Po kowidowych przewałach( I nie tylko) Pis leży na łopatkach i kwiczy o miłosierdzie. 
Jaki zatem rząd mógłby w wyniku takiego melanżu powstać ? Inny niż ten obecny, czy ten poprzedni? 

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2024 [12:12] - sake3 | Link:

 Dlaczego po covidowych przewałach paniusi Leyen nikt jakoś nie zabiera głosu? Bo to były słuszne przewały robione z Pfizerem? Bo paniusi Leyen wszystko wolno? A może po prostu trzeba znowu dokopać PiS-owi.Nawet jeden dzień bez ataku na PiS nie ma prawa się znależć.Na NB pilnują tego skrupulatnie.Mogłoby się bowiem zdarzyć,że ktoś zapyta dlaczego 3,5 miliarda zł zostało przeniesione z projektu leczenia nowotworów na reżymową neotelewizję Tuska?  

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-06-2024 [12:42] - Alina@Warszawa | Link:

Oj Sake! Tu nie chodzi o dokopanie PiS-owi. Tu chodzi o PRAWDĘ, taką zwykłą, bezwzględną, bezpartyjną, niezależną od poglądów politycznych, wiary, wiedzy, poglądów politycznych. 
A ta układa się paskudnie bezpośrednio od paniusi von der Leyen, przez rządzących wówczas w Polsce, czyli PiS, przy akceptującej roli wszystkich innych chanukowców sejmowych z wyjątkiem Konfederacji, a konkretnie Korony G. Brauna. Dlatego wszyscy, którzy kupili i zmuszali Polaków do szczepionek - won!

Obrazek użytkownika u2

11-06-2024 [12:47] - u2 | Link:

***Tu chodzi o PRAWDĘ***

KE to taka kopalnia złotych wałków. Pamiętacie jak rządził Jean Claude Juncker? Wiecznie pijany, poklepywał głowy państw jak Benny Hill. Ale nikt go nie ruszył i mu nie podskoczył, bo to premier Luxemberga, a tam właśnie była i jest gigantyczna pralnia złotych wałków :-)
 

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2024 [15:30] - sake3 | Link:

Alina@Warszawa.......To tylko covid i szczepionki są kryterium na mocy którego należy mówić won?To dlaczego nie mówimy won tym którzy robili i robią przekręty jak Giertych,Gawłowski czy Karpiński,biorą kopertki ,sa bezkarni i bezczelni? Dlaczego nie woła pani won Hollandowej za nakręcenie nieprawdopodobnie kłamliwego paszkwilu? Dlaczego nie mówi pani won tym wszystkim załganym celebrytom i aktorzynom którzy nawet teraz nie poczuwają się do przeprosin żołnierzy i ich rodzin?Dlaczego nie mówi pani won tym którzy bezkarnie łamią Konstytucję choć niedawno krzyczeli Kon-sty-tucja ,Kon-sty-tucja?Usprawiedliwia pani te wszystkie poczynania skupiając się wyłącznie na szczepionkach.Cóż za miód na serca tuskobandy kiedy obywatele udają że nie widzą chaosu i bezprawia i posłusznie atakują tych których tuskobanda palcem im wskazuje.Pani też do takich obywateli się zalicza oprócz szczepionek nie dostrzegając nic dookoła.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-06-2024 [16:54] - Alina@Warszawa | Link:

@ Sake
Bo tylko po szczepionkach na covid-19 zakupionych przez rząd PiS u Ursuli von der Leyen nastąpiło w Polsce ponad 200 000 nietypowych zgonów ludzi w kwiecie wieku. A to jest po prostu ludobójstwo!
Inni wymienieni przez Ciebie nie mają takich "sukcesów" na koncie. 
Współwinni są wszyscy w sejmie, którzy do tego dopuścili i do tej pory tuszują zbrodnię. Czyli oprócz Konfederacji - wszyscy inni posłowie.
200 000 ludzi - tyle liczy ponoć polska armia ... 

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2024 [17:48] - sake3 | Link:

Alina@Warszawa....Wypowiada się pani z taką pewnością jakby to było świadome i planowane ludobójstwo dokonane przez nikczemników.Przypominam,że pandemia szalała w całej Europie i w świecie,ludzie też się szczepili się, wielu umierało niekoniecznie z tego powodu.Nikt z rządzących w Polsce nie zmuszał do szczepienia się.ani nie planował ludobójstwa.Doprawdy reklamując Konfederację nie musi się pani zmuszać do takich chwytów.

Obrazek użytkownika juur

11-06-2024 [19:01] - juur | Link:

To nie jest pełna liczba. Ilość ta cały czas rośnie. Zawały, zatory zabijają młodych ludzi, Zmowa milczenia na ten temat.
Chanukowa koalicja będzie się wzajemnie kryła tak długo jak tylko się da.

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-06-2024 [13:28] - Kaczysta | Link:

Człowiek którego Tusk traktuje jak szmatę jest Ministrem Obrony Narodowej. Człowiek który pozwala by Tusk traktował go jak szmatę jest Ministrem Obrony Narodowej. Taki człowiek przynosi wstyd żołnierzom. Taki człowiek nie powinien być Ministrem Obrony Narodowej

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-06-2024 [12:53] - Kaczysta | Link:

Dzisiaj Bosak kategorycznie odrzucił możliwość koalicji z PiS. Mnie to nie dziwi bo od kilku lat obserwuję takiej zjawisko. Jak lewicy rośnie to Konfie spada i odwrotnie. Obie partie walczą o ten sam elektorat.
 

Obrazek użytkownika u2

11-06-2024 [13:24] - u2 | Link:

***Bosak kategorycznie odrzucił możliwość koalicji z PiS***

W obecnej sytuacji taka koalicja niczego by nie zmieniła, bo mafijny układ na Wiejskiej jest znany. No i trudno wymagać od wiecznie chłopięcego 41-latka, aby zdradził swoich sponsorów. Vide jego braciak robiący geszefty z kacapskim oligarchą :-)

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-06-2024 [13:30] - Kaczysta | Link:

Co do oceny Konfederacji, wypowiedź Bosaka nie ma znaczenia. Koalicja z konfederacją skończyłaby się tym samy co koalicja z LPR-em. Jedynym celem Boska i kumpli jest trwanie w polityce i przerabianie chleba na gówno, a nie branie odpowiedzialności.
Konfa to pustostan.

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2024 [20:15] - sake3 | Link:

@U2......Żadna to nowość ,wymoczek Bosak regularnie to ogłasza.KOnfederacja też nie ma zdolności koalicyjnej i obrała drogę bycia cichym wspólnikiem Koalicji i podbierania konserwatywnego elektoratu innym partiom w celu powiększania swoich zasobów.

Obrazek użytkownika Kaczysta

11-06-2024 [22:55] - Kaczysta | Link:

Konfederacja chyba za szybko kreuje się na rozgrywającego polskiej polityki. Już raz wyjebali się o stołek, który mieli przewrócić. Według mnie Konfa prędzej z Tuskiem się dogada, niż z PIS.

Obrazek użytkownika juur

12-06-2024 [07:23] - juur | Link:

Nie jestem taki pewien, że muszą się dopiero dogadywać.

Są dogadani od wieków.

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2024 [14:52] - sake3 | Link:

Dlaczego pretensje do Władka? Muszę go aż wziąć w obronę.Przecież on tylko wykonuje rozkazy,nie ma prawa do własnych decyzji.Niemcy też się tak tłumaczyli po wojnie.