Usiłowanie zabójstwa

Atak z nożem w ręku na człowieka, to kodeksowo zbrodnia. Usiłowanie zabójstwa zagrożone jest karą więzienia powyżej 3 lat. To przestępstwo ścigane jest z urzędu. Zwyczajowo Prokuratura zawsze występuje do Sądu o areszt dla złoczyńcy - i nie znam takiego przypadku, aby za taki czyn, bandyta został zwolniony z aresztu. 

No i mamy precedens w polskim prawie i wymiarze sprawiedliwości. Zbrodniarz, recydywista do tego, atakujący Bąkiewicza z nożem w ręku zostaje zwolniony z aresztu. Już sama recydywa nakazuje obligatoryjny areszt. Czy kogoś dziwi ta decyzja - mnie nie dziwi. W jednej z wcześniejszych notek, po zamachu na premiera Słowacji, zadałam pytanie: Czy teraz kolej na Polskę? No i się nie pomyliłam. Politycy prawicy mają się bać - "Cyba" ruszył w teren. No i nie zapytam już dlaczego to jest właśnie recydywista - bo odpowiedź jest oczywista. Więzienne juchy objawiły się właśnie jako zbrojne ramię rympałów.

Jak ustalił portal Niezalezna.pl, agresorem był Damian G. - recydywista, wcześniej karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu.

Marsz Niepodległości mocno uwiera rympalską sitwę od lat. Robert Bąkiewicz jest jego szefem i organizatorem. No i popełnił największą "zbrodnię", ośmielił się wystartować w wyborach z listy PiS. Od lemingów przeczytałam taki ściemniający komentarz: "Kosę załatwił mu Braun za ten numer z wyborami". No cóż naczelny "wieszatiel" już raz zagroził posłowi śmiercią. Ja jednak obstawiam że winni są więzienni wspólnicy tuskowej sitwy którzy wykonają każde zlecenie.

Robert Bąkiewicz - Od wielu lat jestem medialnie, politycznie i sądowo-prawnie zaszczuwany przez drugą stronę sporu politycznego. Jestem dehumanizowany, jest mi odbierana godność ludzka.

Dziękuję za uwagę.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika u2

11-06-2024 [13:15] - u2 | Link:

***Zbrodniarz, recydywista do tego, atakujący Bąkiewicza z nożem w ręku zostaje zwolniony z aresztu. Już sama recydywa nakazuje obligatoryjny areszt.***

Nie wykonał zleconego zadania, więc rozgrzany sędzia wypuścił bandytę, aby dokończył zbrodniczego dzieła. Całkiem możliwe że prorok od banderowca wcale nie wnioskował o tzw sanki :-)

PS. Majcher 25 cm, widać mało wyszkolony, że nie potrafił takim olbrzymem załatwić "sprawę" jak Stefan W. :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-06-2024 [13:23] - Ula Ujejska | Link:

U2
Ja jestem w szoku.  Robert nawet nie zna wizerunku bandyty, więc nie będzie się mógł obronić przed ponownym atakiem. Dlaczego przed zwolnieniem nie okazano mu łotra?

Obrazek użytkownika u2

11-06-2024 [13:28] - u2 | Link:

***Dlaczego przed zwolnieniem nie okazano mu łotra?***

Aby nie mógł się bronić. To proste :-)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-06-2024 [13:31] - Ula Ujejska | Link:

U2
Kto następny na liście "Cyby"? Kaczyński i Morawiecki a może Prezydent?

Obrazek użytkownika u2

11-06-2024 [13:37] - u2 | Link:

***Kto następny na liście***

Tyfusek odgraża się, że wszystkich nas powsadza do kicia, Tyfusek dostaje szału, kiciu, kiciu to taka przenośnia, Znowu uruchamia seryjnego :-)

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2024 [15:03] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska....Czy panu Damianowi odebrano 50% uposażenia za sfuszerowaną robotę albo przygrożono powrotem do więzienia? Jeśli tak,to skruszony powinien ostro wziąć się do roboty. Wołający o powieszenie Morawieckiego i Kaczyńskiego macie nadzieje na spełnienie marzeń. 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-06-2024 [18:58] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
A jaki wniosek wyciągnie z tego zwykły polski szaraczek? Polak już wie, że do łask wracają znów jak za komuny, wszelkiej maści "Słowiki". Mafiozi dostali wolną rękę, jak za komuny - niepokornych znów będą "uciszać". A jak ewentualnie ktoś ze swojaków podskoczy, to skończy jak gen. Papała.

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2024 [14:08] - sake3 | Link:

Polacy nic się nie stało.To tylko działacz PiS-u.nie będzie oburzenia,a niezawisły sąd skaże na grzywnę Bąkiewicza ,że nie ułatwił panu Damianowi G. sprawy nie dając się zabić.Cóż za nietakt.Może lepiej awanturną babcię Kasię ponownie na Bąkiewicza wysłać,spisze się pewnie lepiej niż nasłany funkcjonariusz reżimowy.Panowie z NB murem za panem Damianem.Incydent jest winą PiS-u i Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-06-2024 [19:22] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
To zdarzenie, a w tle związki polskiej mafii i polityki z dawną esbecją, więc także z ruską KGB, świadczą o tym, że Moskwa uruchomiła kolejny punkt wojny hybrydowej z Polską.

Obrazek użytkownika sake3

11-06-2024 [19:32] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska......To nie Moskwa a nasz reżim stoi za tym zdarzeniem.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

11-06-2024 [16:02] - Chatar Leon | Link:

Wolne sądy Bodnara wypuszczają recydywistów z nożami na ulicę. Z tego naprawdę można byłoby zrobić dużą chryję.
Ale ja żadnej chryi nie widzę.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-06-2024 [19:03] - Ula Ujejska | Link:

Chatar Leon
Strach już działa - jak za komuny. Polska mafia za komuny współpracowała z esbecją / KGB, a dzisiaj z tuskoidami. Wtedy i dzisiaj łączą ich także interesy robione kosztem Polski.

Obrazek użytkownika Marek Michalski

11-06-2024 [17:10] - Marek Michalski | Link:

Przebieg zdarzeń od ataku po zwolnienie wskazuje, że ktoś zlecił atak a teraz chroni swojego najemnika.
W wypadku skakania po samochodzie też nie spodziewam się spontanicznego czynu tylko, że było to wykonanie zlecenia.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

11-06-2024 [19:08] - Ula Ujejska | Link:

Marek Michalski
Nie wiem w jakim jest Pan wieku, ale to zdarzenie to ciągłość w przestępstwie jeszcze z czasów komuny. Będzie jeszcze gorzej. Starzy "towarzysze broni"  znów wchodzą do gry - tym razem pod spec kontrolą Moskwy.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

11-06-2024 [19:33] - Alina@Warszawa | Link:

Daniel Obajtek też przewiduje taką okoliczność w stosunku do swojej osoby, bo za dużo wie o miliadrowych interesach, które sie skończyły np. dla pośredników w handlu ropą i gazem z Rosji ...