Laskowik...

Fraszeńka aktualna - LASKOWIK

Chwacko - lewacka jazda PO „kaczce”
Z kabaretnego truchła po Tey`u
- żałosna scenka emeryta Zenka
W pogłosowym zawyju - Andrzejuuuu….

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

03-06-2024 [14:07] - sake3 | Link:

Ciekawe czy z równą mocą i odwagą będzie zawywał-----Donaldzieeeee.Donaldzie....albo Rafałciuuuuuu,Rafałciu.......ten stary piernik.Pies go lizał,ale smuci widownia złożona z kretynów i chamów takich jak Laskowik rycząca,klaszcząca,bynajmniej nie zażenowana poziomem chałtury.No cóż imprezka na miarę ministra kultury  Sienkiewicza rympałka..

Obrazek użytkownika Tadeusz Buraczewski

03-06-2024 [15:23] - Tadeusz Buraczewski | Link:

Miał rację Bohdan Smoleń, że to kanalia.!.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

04-06-2024 [09:24] - wielkopolskizdzichu | Link:

Bekę z Tuska i elektoratu PO satyry z PiS robiły latami. Dlaczego nie można wyszydzić z Dudy, Kaczora i elektoratu PiS?

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

03-06-2024 [15:33] - Lech Makowiecki | Link:

Tadeuszu... W tym konkretnym przypadku starość się Panu Bogu nie udała... Szkoda, że legendy tak niszczą swój wizerunek... Pal licho te zaniki pamięci (obawiałem się, że wypadnie z roli)... Laskowik stracił instynkt, przestał być śmieszny...

Obrazek użytkownika Tadeusz Buraczewski

03-06-2024 [16:17] - Tadeusz Buraczewski | Link:

Lechu! W punkt..;-)

Obrazek użytkownika Jurek M

04-06-2024 [06:49] - Jurek M | Link:

Laskowik nie przestał być śmieszny. On tylko przestał być zabawnym...

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

04-06-2024 [10:25] - Lech Makowiecki | Link:

@Jurek M.
Pójdźmy na kompromis - przestał być dowcipnym...  :)

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-06-2024 [20:32] - Tomaszek | Link:

LM
Z tą śmiesznością to trzeba uważać . Ktoś ryczy HaHaHa bo jest jełopem , a nie normalnym gościem co się śmieje . Różnica widoczna . Ale oprócz tego to gość jest chory nie od wczoraj . Wybór między życiem i jazdą w kierunku a chorobą i brakiem życia jest pytaniem życia .A wybory bywają różne . A i scena wciąga . Niech Pan zobaczy jak Marylę Rodowicz glebią ostatnio a i wcześniej też róznie bywało . Póki co się trzyma i niech się trzyma . A ona tylko śpiewć chce i bo ma co . A taka np Kayah stara Rochla eskimoska , kamasutry jakieś wokalne wyśpiewuje i zawsze front sceny . Jak nie śpiwea to choć japę popiłuje . Żegluje bez trawersów .

Obrazek użytkownika Ijontichy

03-06-2024 [20:24] - Ijontichy | Link:

Laskowik jest po ciężkim wylewie...i udarze.Lekarze uratowali,ale paraliż jednej strony twarzy został.
Zrobili to,co sie nie udało z Wodeckim...telewizja chciała mu dać zarobić,ale on sie jąkał i ledwo chdził.
Teraz mieszka domu pomocy społecznej i niestety mózg juz nie pracuje....nawet czytanie z kartki mu nie idzie.
Próbują go uruchomić,ale rozpad funkcji...nieodwracalny.

Obrazek użytkownika Tadeusz Buraczewski

03-06-2024 [22:04] - Tadeusz Buraczewski | Link:

Jeżeli nawet to co piszesz jest prawdą nie ma żadnego powodu by dać carte blanche w przestrzeni satyry dla niepełnosprawnego z powodu choroby. Są inne praktyczne i skuteczne drogi by pomóc w takiej sytuacji. W ogóle "Opole" było fatalnie zaprojektowane i zrealizowane. Daniec prowadzący rokowisko, bardzo słaby Cygań w ostatnim dniu i mizerne muzyczne na jedno kopyto "sztabki" totalnie obniżyły p[oziom tego onegdaj świetnego festiwalu. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2024 [00:11] - Alina@Warszawa | Link:

Cygan ratował amfiteatr przed Kayah. Gdyby nie jego odwaga i humor, ta pacjentka szpitala psychiatrycznego (tak podejrzewam) przejęłaby całą imprezę i doprowadziła do festiwalu Wielkich Gwizdów, a nie przebojów. Mnie zastanawia jakie "plecy" ma Kayah, że zdominowała prawie całą imprezę?  
Kayah, Laskowik, Daniec, można odnieść wrażenie, że ktoś z tej imprezy zrobił zajęcia terapeutyczne dla poturbowanych psychiatrycznie. 

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-06-2024 [00:43] - Tomaszek | Link:

Aluńka bój się Boga
Nie obrażaj poturbowanych , to tylko chorzy . 

Obrazek użytkownika Tadeusz Buraczewski

04-06-2024 [07:12] - Tadeusz Buraczewski | Link:

Od chorych jest NFOZ opieka społeczna i rodzina, a nie amfiteatr.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2024 [10:29] - Alina@Warszawa | Link:

Tomaszku! Napisz jakiś swój pierwszy wpis, taki na temat, albo nawet rymowany.
Marnujesz się w tych komentarzach, bo niby inteligentne, ale w sumie zero treści, ot takie przykleiło się ... i wrzeszczy płyniemy ...

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-06-2024 [20:06] - Tomaszek | Link:

Aluńka
Nie rozumiesz że notki czy inne epistoły to nie mój świat . A od gówna i w ogóle obesranych rzeczy to jest tu jeden "kolega ". Ale jak prosisz to mogę trochę rozwinąć . Tylko uważaj bo słodko nie pierdzę .

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2024 [20:27] - Alina@Warszawa | Link:

Kończę jakąkolwiek dyskusję z bytem o nazwie "TOMASZEK" .

Obrazek użytkownika Tomaszek

04-06-2024 [20:38] - Tomaszek | Link:

Baba z wozu , koniom lżej .

Obrazek użytkownika Tadeusz Buraczewski

04-06-2024 [07:10] - Tadeusz Buraczewski | Link:

Mhm...jaka władza tacy apostołowie sztuki przezeń preferowani....

Obrazek użytkownika Pani Anna

04-06-2024 [06:44] - Pani Anna | Link:

Nie przystoi kopać leżącego, więc mam prośbę,  proszę zostawić ten temat. Nie oglądałam, bo od 10 lat nie oglądam żadnej tv. Chcę zachować pewne rzeczy w pamięci takimi, jakimi były, m.in. legendarny występ kabaretu Tey w 1980r w Opolu. To, co te ostatnie 30 lat naszej "wolności " uczyniły z naszej kultury najlepiej pokazuje, jaka i czym jest ta "wolność ".

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2024 [10:40] - Alina@Warszawa | Link:

[06:44] - Pani Anna 
To nie jest kopanie leżącego, to tylko informacja, że leżący własnie skompromitował wszystko co wcześniej zrobił. Bardziej dociekliwi mogą dojść do wniosku, że Laskowik pełnił w rozrywce taka samą rolę jak piekłoszczyk Jerzy Urban w polityce: robił za odgromnik ... 
Odgromnik dla antykomuszych nastrojów telewizyjnej gawiedzi. Niewiele to pomogło, zaś Laskowikowi wydaje się, że czas się zatrzymał. Nie zatrzymał się.

Nieoglądanie współczesnych informacji, to takie dziecinne chowanie głowy pod kołdrę. Dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

Obrazek użytkownika Pani Anna

04-06-2024 [11:40] - Pani Anna | Link:

@Alina
nie wiem, do kogo ma byc skierowana taka "informacja". Mam wrażenie,  że wszyscy tu komentujący bez względu na opcję polityczną i preferencje mają swój rozum i oczy. Nie wiem co się zadziało w życiu i umysle Zenona Laskowika, ale chcę go pamiętać takim, jakim był w 1980r. Dostarczał radości wszystkim,  nawet komunistom i SBkom. Chyba nawet cenzorzy z Mysiej się zasmiewali. Wy tutaj piszący te felietoniki jesteście jak te cioteczki "dobra rada". Zapewniam, że można nie oglądać ani byłej tv Kurskiego, ani TVN i być  świetnie poinformowanym. Kisicie się tu we własnym sosie, zachwyceni sami sobą,  to i nie zauważyliście,  że pod nosem macie juz całe pokolenie, dla którego telewizja nie istnieje. 

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2024 [12:30] - Alina@Warszawa | Link:

Phi!

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2024 [12:58] - sake3 | Link:

Nie zauważyłam,aby ,kiszące się na NB,,,cioteczki'' dawały jakiekolwiek dobre czy złe rady.Ocena festiwalu czy poziomu wykonawców jest chyba czymś naturalnym i dozwolonym.Cioteczki więc mają pełne prawo do krytyki czy pochwał.Myślę że przemilczenie festiwalu byłoby większym ,,afrontem'' dla organizatorów i artystów..

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2024 [13:07] - Alina@Warszawa | Link:

Sake! Nie przejmuj się tym co pisze stara ciotka, która nie ogląda teraz polskiej telewizji, ale i tak wszystko wie najlepiej i komentuje nie mając pojęcia o czym mówi.
Niektóre przypadki psychiatryczne tak mają - dziwi tylko, że mamy jakiś wyjątkowy wysyp chorych psychicznie akurat teraz, jakby zachęconych przez pacjentów z Opola. 

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2024 [13:37] - sake3 | Link:

Alina@Warszawa...Nie przejmuję się tym określeniem ,,cioteczki''.Bez względu na poglądy wniosek chyba jest ten sam-jak określić organizatorów tego festiwalu którzy w swojej podłości i dla swej ,,zemsty'' posunęli się do takiego kroku jak ściągniecie już nie wystepującego i tak chorego artysty.Przecież mozna było dla przypomnienia jego występów wyświetlić wcześniejsze skecze wspólne ze Smoleniem które bawiły nas do łez.Teraz przez brak zwykłej przyzwoitości organizatorów zobaczyliśmy schorowanego ,starego człowieka chyba niezbyt dobrze znajdującego się w świetle kamer. z podsuniętym chamskim tekstem. 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

04-06-2024 [07:17] - NASZ_HENRY | Link:

 
Nie oglądałem 😉pola nawet sekundy i nie żałowałem ani sekundy, że nie oglądałem😉

 

Obrazek użytkownika sake3

04-06-2024 [08:43] - sake3 | Link:

Jeżeli prawdą jest,że przeszedł ciężki wylew i jest nadal w fatalnym stanie to co sądzić tych co go na scenę amfiteatru zaprosili? To nienawiść do prezydenta jest tak silna,że trzeba go ośmieszać publicznie ustami ciężko chorego człowieka ledwo trzymającego się na nogach? Próżniacza banda gotowa była nawet przywieźć go w trumnie i wykorzystać do swojej ,,zemsty''.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

04-06-2024 [10:41] - Alina@Warszawa | Link:

Sake - pytanie jest ILE LASKOWIKOWI ZA TO ZAPŁACILI? Bo to może wszystko wytłumaczyć.

Obrazek użytkownika spike

04-06-2024 [11:16] - spike | Link:

Można się domyślać, że Laskowik od tego czekania na swój występ, jak znana wiedźma z zapudrowanymi brodawkami, dostał wylewu, a że podobnej okazji już nie doczeka, więc zmobilizował co tam mu zostało i pojechał po opozycji, widać gaża nie śmierdziała, a "wczasowanie" nie jest tanie, więc opiekunowie dobrze sobie skalkulowali.
"is fecit, cui prodest"

Obrazek użytkownika spike

04-06-2024 [11:26] - spike | Link:

Z Laskowikiem występował też Smoleń, nie słyszałem by się scwelował, swego czasu miał swoje skromne 5 min. w Polsacie jako listonosz-poeta, a życia też nie miał lekkiego.

Tak przy okazji, słyszymy że wielu artystów na starość przebywa w ich Domu Opieki, często przedstawia się ich jako "biednych", porzuconych.

Kojarzy mi się to z hasłem wyborczym hochsztaplera Tuska "dobrowolny" ZUS, a znając życie, większość, podobnie jak artyści, będą żyć "z dnia na dzień", nie zabezpieczając swojej "jesieni życia", potem na emeryturze wypłakują się publicznie, jaką to śmieszną mają emeryturkę, cichcem sugerując jakąś zrzutkę na ich "godne życie", bez szybkiego samochodu, willi i obiadków w restauracjach nie da się żyć godnie.

Obrazek użytkownika Pers

04-06-2024 [11:27] - Pers | Link:

Wasze wycie nastraja mnie znakomicie:))))