Kolejna ściema


Podobno Putin wyśle do Polski swojego "Cybę" aby zamordować Tuska? Tak przynajmniej twierdzi jedna z gwiazdeczek łże mediów. Ja się powtórzę, jak w przypadku zamachu na premiera Słowacji, że Putin nie ma żadnego interesu w tym, aby mordować polityków którzy sprzyjają jego polityce. O co więc chodzi? To próba odwrócenia pojęć i ukrycia prawdy. Tusk przecież, jak pisano w Rosji, to ich człowiek w Warszawie. Dowody są w kilku moich notkach i przede wszystkim w filmie "Reset". No i nawet gdyby Tusk chciał podskoczyć Putinowi, to wie, że "kwity" za zbrodnię smoleńską ma Moskwa - i obciążają one właśnie Tuska.

Jest jeszcze jedno, a zdjęcie wyżej to pokazuje. Tusk i Putin to wspólnicy i przyjaciele. Obaj pilnują aby nikt nie sypał im piachu w tryby - zapewniał o tym sam Tusk. No i wszystko jasne. Ale nie zdziwię się, kiedy dla uwiarygodnienia frajerskiego przekazu o zamachu, ktoś przebije opony w samochodzie Tuska. Kolejna spec komisja "udowodni" że to wina PiS - i potwierdzi to kolejny prowokator. W jednej z ostatnich moich notek opisałam ten mechanizm.

Dziękuję za uwagę.

Fraszka dnia

Uroczyście dzisiaj rano
Posła Spec Koza Jońskiego
Przed kamerami awansowano
Do stopnia zadka końskiego!
Autor: "Drago"

 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-05-2024 [05:41] - NASZ_HENRY | Link:

 

Ballada😉
 
Jedzą, piją, lulki palą,
Tańce, hulanka, swawola;
Ledwie kraju nie rozwalą,
Cha cha, chi chi, hejze, hola!
 
Donald siadł w końcu stoła.
Podparł się w boki jak basza;
Hulaj dusza! hulaj! - woła,
Śmieszy, tumani, przestrasza
😎
 
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-05-2024 [06:39] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Ruda wrona
Orła nie pokona!

Obrazek użytkownika Jabe

25-05-2024 [06:02] - Jabe | Link:

Twierdzenie, że Donald Tusk sprzyja polityce Włodzimierza Putina, nie ma po­krycia w rzeczy­wistości. Zresztą su­weren nigdy by się na rosyjskiego stron­nika u steru nad Wisłą nie zgodził.

Obrazek użytkownika r102

25-05-2024 [06:05] - r102 | Link:

"Twierdzenie, że Donald Tusk sprzyja polityce Włodzimierza Putina nie ma po­krycia w rzeczy­wistości. Zresztą su­weren nigdy by się na rosyjskiego stron­nika u steru nad Wisłą nie zgodził."
https://www.bluemountain.com/e...

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-05-2024 [06:38] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
Oczywiście filmu "Reset" nie obejrzysz? Rozumiem, bo to przekaz dla inteligentnych ludzi, więc nie dla ciebie. Moich notek także nie czytaj, właśnie z tego powodu. Kompromitujesz tu Konfederację, no chyba że jesteś takim banasiem w Konfederacji i takie masz zadanie?

Obrazek użytkownika Jabe

25-05-2024 [07:29] - Jabe | Link:

Serial „Reset” był tu komentowany m.in. przez Smiecia. Według niego w warstwie fakto­graficznej nie przed­stawia niczego szczegól­nie nagan­nego w działaniu Donalda Tuska i jego ekipy. Nikt nie zdołał temu za­przeczyć. Stąd wnioskuję, że i ja ni­czego się z niego nie do­wiem.

Co do Twoich notek, znajdź jedną.

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

25-05-2024 [08:04] - Ula Ujejska | Link:

Jabe
No właśnie, potrzebujesz tłumacza - bo dla ciebie to zbyt trudne. Niejaki Śmieciu okazał się na koniec pospolitą ruską świnią powielającą pod moją notką putinowską propagandę na temat Smoleńska - no i wcięło gościa po tym jak się doszczętnie skompromitował. Takie są twoje autorytety - i w zawiązku z tym, bredzisz tak jak oni. Ale jak sam pisałeś: takie ciemniaki jak ty, wszystko kupią - bo prawda was zbyt mocno boli.

Obrazek użytkownika Jabe

25-05-2024 [09:46] - Jabe | Link:

Prawda to zgodność osądu z rzeczy­wistością.

Obrazek użytkownika u2

25-05-2024 [14:43] - u2 | Link:

@Jabe

Tyle że ty żyjesz w rzeczywistości urojonej. W której pancerna brzoza rozwala militarnego Tupolewa na ponad 60 tysięcy kawałków, a 21 ciał wyparowuje :-)

Obrazek użytkownika tricolour

25-05-2024 [15:02] - tricolour | Link:

@u2

Brzoza nie była pancerna tylko drewniana. Tupolew nie był militarny tylko pasażerski. 60 tysięcy kawałków nie trafiło ani w jednego trupa choć powierzchnia stu trupów jest zbliżona do przekroju poprzecznego kadłuba - z czego płynie oczywisty wniosek, że wybuch w kadłubie niszcząc kadłub nie trafił w kadłub.

Jakie leki dają powyższe urojenia?

😛

Obrazek użytkownika u2

25-05-2024 [15:34] - u2 | Link:

@tryc aka fryc

***Jakie leki dają powyższe urojenia?***

Czyli to co napisałeś to urojenia. Brawo za udaną samokrytykę hejterku znad Odry :-)

Obrazek użytkownika tricolour

25-05-2024 [16:32] - tricolour | Link:

@u2

Ty w jakieś szachy grałeś? Tak podszyty tchórzem, rozkładając kolana w pierwszej rundzie?

To jak to jest z tymi sześćdziesięcioma tysiącami kawałków z kadłuba, które nie trafiły w powierzchnię wielkości kadłuba w przekroju?

😄

Obrazek użytkownika u2

25-05-2024 [16:48] - u2 | Link:

@hejterek znad Odry

Od odpowiedzi jak to możliwe, aby militarny Tupolew rozbił się na ponad 60 tysięcy kawałków powinieneś być ty inżynierku z bożej łaski. Wyrażajac się młodzieżowo samozaorałeś się "inżynierku"-hejterku znad Odry :-)

Obrazek użytkownika tricolour

25-05-2024 [17:38] - tricolour | Link:

@u2

Masz okazję zobaczyć, jak zwykły inżynier znad Odry jednym pytaniem robi wała z takiego wiejskiego głupka jak ty, który - po tym jak się stał wałem - tylko to potwierdza nerwowymi przytykami.

Tak, wiejski głupku - nie masz pojęcia jak sześćdziesiątych tysięcy kawałków metalu ominęło sto trupów o łącznej powierzchni pięćdziesięciu metrów kwadratowych. 

Jesteś durniem do kwadratu gdy mówisz o tych tysiącach kawałków gdy wystarczyłby jeden jedyny ślad w ciele czy układzie kostnym ofiary, by mieć dowód WPROST na wybuch. Nie ma jednak ani jednego takiego śladu w żadnym ekshumowanym nieszczęśniku z czego płynie dowód niewprost, że wybuchu nie było. 

Zdaje się, że ta durna ćwierćkomisja nie policzyła, jakie jest prawdopodobieństwo ominięcia wszystkich ofiar przez sześćdziesiąt tysięcy obiektów, które urwały części ciała omijając te ciała co do jednego.

Nie dziekuj, nie całuj mnie po rękach za objaśnienia.

Obrazek użytkownika u2

25-05-2024 [18:33] - u2 | Link:

@hejterek znad Odry

Inwektywy zamiast wyjaśnienia. Znowu ściema. LOL :-) :-) :-)

Obrazek użytkownika sake3

25-05-2024 [19:06] - sake3 | Link:

@u2....Inwektywy to teraz bardzo modne.Nic dziwnego że niektórzy hejterzy na NB usilnie chcą dotrzymać kroku w obrzucaniu błotem Mają takie przecież przykłady patrząc na komisje śledcze.,że aż ich korci by ustawić poprzeczkę jeszcze wyżej..

Obrazek użytkownika u2

25-05-2024 [20:16] - u2 | Link:

@sake3

Dlatego nie oglądam tego pseudo-kabaretu w wykonaniu pełomafii. Co prawda wczoraj setnie się uśmiałem oglądając na X-ie urywki jak minister Wójcik użył megafonu wobec guzikowego Jońskiego :-) :-) :-)

https://www.youtube.com/watch?v=NxNcQKwoaJY

Obrazek użytkownika spike

25-05-2024 [18:51] - spike | Link:

@tri :))))))))))))
takiego popisu "mundrości indżineira znad Odry" dawno nie czytałem :))))))))))))))))))))

Nie wiem czy tam była bomba i ile, oraz gdzie, są jedynie poważne poszlaki i analizy, ale w drodze wyjątku dam ci inny przykład, może coś ciebie oświeci w co wątpię:

Jesteś w środku pomieszczenia zbudowanego w całości ze szkła, masz przy sobie ładunek wyb. i go detonujesz, ile odłamków szkła będzie w twoim marnym ciele?
Jak zrozumiesz, to podziękujesz.

Obrazek użytkownika tricolour

25-05-2024 [21:22] - tricolour | Link:

@spike

Nawet prostego przykładu nie potrafisz sformułować więc cię poprawię, cieniasie:

w środku pomieszczeniao kubaturze rzędu stu metrów sześciennych jest zamachowiec z bombą, która podczas wybuchu generuje sześćdziesiąt tysięcy odłamków. Jakie jest prawdopodobieństwo, że żadna ze stu osób przebywających w tym pomieszczeniu nie zostanie trafiona choćby jednym odłamkiem?

Zauważ, cieniasie, że w odległości 10 metrów od centrum wybuchu, powierzchnia sfery o promieniu właśnie 10 metrów wynosi trochę ponad 1000 metrów kwadratowych. Zakładając równomierny rozprysk odłamków wychodzi, że na metrze kwadratowym będzie sześćdziesiąt dziur, czyli ze trzydzieści w obiekcie o powierzchni ludzkiego ciała, w odległości dziesięciu metrów od eksplozji.

Ogarniasz jeszcze tą swoją ciasnotą?

Mniam.

Obrazek użytkownika u2

25-05-2024 [21:28] - u2 | Link:

@hejterek znad Odry

***Ogarniasz jeszcze tą swoją ciasnotą?***

W ograniczeniu widać mistrza, spike to Gross-Meister, a ty wannabe Deutsch :-)

Obrazek użytkownika spike

26-05-2024 [00:28] - spike | Link:

@tri
"zamachowiec z bombą, która podczas wybuchu generuje sześćdziesiąt tysięcy odłamków."
 ty masz wszystkie klepki, jakiej ty jesteś specjalności, takie idiotyzmy może pisać tylko ktoś po Collegium tHumanum.
Ty w życiu widziałeś wybuch?
Ja nie tylko go widziałem, ale też inicjowałem.
a już taka perełka "bombą, która podczas wybuchu generuje sześćdziesiąt tysięcy odłamków." :))))))))))))))))))))))
gdzie ty widziałeś, taką bombę !!
bo w TU takiej nie było, ty nawet nie wiesz, gdzie jak i w jaki sposób cokolwiek mogło eksplodować.
Wiem żeś ograniczony, ale że aż tak, to nie, ty nawet nie rozumiesz tematu, na jaki piszesz brednie, a tłumaczenie tobie, to gorzej jakby mówić do obrazu.

Obrazek użytkownika tricolour

26-05-2024 [12:05] - tricolour | Link:

@spike

No i co cieniasie? Biedną mordę ci zamknąłem, że nie stać cię na jedno merytoryczne słowo?

Sześćdziesiąt tysięcy kawałków po wybuchu - tym się brandzluje każdy pisowiec, zwolennik wybuchu, jak ta ciota u2.. Za dużo? Przez ile dzielimy? Przez dziesięć, to jakoś tak ubogo - no, to przez sto.

I co mamy? Sześćset odłamków na tysiąc metrów kwadratowych. Prawdopodobieństwo trafienia w obiekt wielkości człowieka będzie 1/3.

To teraz oblicz, udawany inżynierze, prostą rzecz: prawdopodobieństwo zdarzenia wynosi 1/3, to jakie jest prawdopodobieństwo, ze sto prób da jednakowy wynik?

Dawaj, cieniasie...

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-05-2024 [12:37] - Tomaszek | Link:

I znów w ryj otworzył na tematy ścisłe ?
Tego to palancie na palcach nie policzysz .
Wróciłem , powiedz mentorowi że będziesz miał przeyebane na forum . Może ci suflerów załatwi .

Obrazek użytkownika tricolour

26-05-2024 [13:22] - tricolour | Link:

@tomsszek

Na ciebie wystarczy mi strumień ciepłego moczu. Smacznego.

😛😛😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-05-2024 [14:57] - Tomaszek | Link:

Już ci się graby trzęsą ? Uważaj bo się spuścisz zamiast odlać . 

Obrazek użytkownika tricolour

26-05-2024 [17:40] - tricolour | Link:

@tomaszek

Zrobię jedno i drugie w twój otwarty ryj. Smacznego.

😛😛😛

Obrazek użytkownika Tomaszek

26-05-2024 [22:04] - Tomaszek | Link:

Na razie to gacie zmień bo mokro masz a to brązowe to  zapytaj Teźka , on ci powie . Na tym się zna najlepiej .

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

26-05-2024 [22:42] - Imć Waszeć | Link:

Dzisiaj prawda to zgodność opinii z obowiązującym paradygmatem. Po tych kilku latach oglądania "samych prawd" filmy na YT pokazujące przemówienia polityków konkurują u mnie o uwagę z filmem o słynnym Wiesławie Palecie:
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika r102

25-05-2024 [11:18] - r102 | Link:

No chyba raczej pewien podstarzały rudy chudzielec - planuje wersję z podpaleniem Reichstagu - co nieco się  spaliło już a "służby" są na tropie podpalaczy in spe - już ich ponoć kilku mają.
Będzie to ładny powód np do wprowadzenia stanu wyjątkowego /żeby było śmieszniej rok temu oskarżał  o takie plany reżim kaczystowski/...

Obrazek użytkownika sake3

25-05-2024 [12:53] - sake3 | Link:

Kretynka -gwiazdeczka snuje taki scenariusz,że oto szpiedzy Putina w Polsce (w domyśle Kaczyński i Morawiecki) wystawili rosyjskiemu prezydentowi Tuska do odstrzelenia.Putin ich z uwagą wysłuchał i przyjął argumentacje.Nic tak nie pogorszy wizerunku Putina jak wydanie ,,wyroku śmierci'' na największego męża stanu w świecie i galaktyce jakim jest Tusk.Ciekawe który to doradca Tuska to wymyślił,pewnie Klaus Bachmanna a gwiazdeczka -kretynka wybałuszając oczy przekazała zaś naród zawył ze zgrozy.Ile takich idiotyzmów i kłamstw jeszcze się wymyśli,żeby unicestwić ,,wroga''?Tyle że wróg już dobity nie wiadomo dlaczego dla Tuska jest nadal wrogiem dla unicestwienia którego ryzykuje się takimi wywodami? Najwięcej uciechy ma Putin,który z pobłażaniem patrzy na małego pomarszczonego jak stara podeszwa robaczka jakim jest dla niego Tusk i śmieje się do rozpuku.Nic bowiem nie jest śmieszniejsze niż wygibasy ,,naszego człowieka w Warszawie'' aby dowieść swej uległości wobec polityki skłócania narodu.

Obrazek użytkownika MFW

25-05-2024 [13:22] - MFW | Link:

"No i nawet gdyby Tusk chciał podskoczyć Putinowi, to wie, że "kwity" za zbrodnię smoleńską ma Moskwa - i obciążają one właśnie Tuska."

Kwity związane z wydarzeniami z 10.04.2010 roku na Tuska,  ma nie tylko Putin, ale USA/NATO/Niemcy/niemiecka UE, bo robił to w ówczesnym ich interesie, jakim było:
„Z premierem Putinem przypilnujemy, by nikt piachu w tryby nie sypał”
Oczywiście w tryby polityki resetu(miłości) Obamy i Merkel z Putinem.

Obrazek użytkownika spike

25-05-2024 [21:12] - spike | Link:

Jest jeden poważny dylemat,  który nikt nie brał pod rozwagę, co powinniśmy zrobić, jakby USA/NATO/Niemcy/niemiecka UE, dały dowody na zamach w Smoleńsku dokonany przez Putina?

Zna ktoś odpowiedź ???
Sądzę, że J.Kaczyński ją zna, dlatego śledztwo Komisji Macierewicza wyglądało jak wygląda.