Spowiedź sędziego Szmydta

Spowiedź sędziego Szmydta 
Co o tym myśleć? 
Po pierwsze trzeba się zastanowić jak działają polskie służby, skoro możliwe są takie przypadki jak sędziego Tomasza Szmydta? Dlaczego tego "sędziego" nikt nie sprawdzał? Sędzia mówi, że ktoś z niego robi szpiega! Czy on uważa nas wszystkich za idiotów? 
Nie wiem, czy ktoś znajdzie w tym wywiadzie jakieś konkrety? Ja nie słyszę. Słysze, że wyjechał legalnie, a "wy" czyli my jesteśmy w Polsce w pozorach demokracji, bo prawdziwa demokracja jest na Białorusi, gdzie zaprasza, jakby był tam jednym z gospodarzy od dawna...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

24-05-2024 [00:55] - Alina@Warszawa | Link:

O sprzedajnych sędziach, zidiociałych politykach, szczególnie tych z lewackimi odchyleniami, słyszymy prawie 24 godz/dobę w niby wolnych i demokratycznych mediach.
O pierwszej kobiecie, profesorze nauk komputerowych na Oxfordzie media na razie nie mówią - może jutro załapią temat. Albo zamilczą, bo to POLKA!

Polka pierwszą kobietą profesor wydziału nauk komputerowych w historii Uniwersytetu Oxfordzkiego 

Prof. Marta Kwiatkowska jest pierwszą kobietą w historii, która nie tylko lata temu jako pierwsza w historii objęła tytuł profesorski na wydziale nauk komputerowych, ale jako pierwsza kobieta w historii Wielkiej Brytanii za swoje wybitne osiągnięcia na rzecz rozwoju informatyki została uhonorowana nagrodą brytyjskiego Royal Society  - Nagrodą Milnera. Była pierwszą, która otrzymała najważniejsze brytyjskie wyróżnienie z zakresu informatyki. Jej prace naukowe doczekały się dziś ponad 10 000 cytowań w recenzowanych publikacjach. Rozmowa, którą udostępniam poniżej pod linkiem w komentarzu jest dla mnie jedną z najważniejszych, jakie miałem zaszczyt przeprowadzać w życiu. Warto wsłuchać się w słowa Pani Profesor:
- AI jest dziś TYLKO maszynką statystyczną. Nie osiąga żadnej świadomości. Termin Sztucznej Inteligencji jest dziś też źle rozumiany. Czy ludzkość była na nią gotowa? Nie. (...)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

24-05-2024 [08:21] - NASZ_HENRY | Link:

Komentarz ciekawszy niż notka ;-)

 

Obrazek użytkownika sake3

24-05-2024 [09:15] - sake3 | Link:

Alina@Warszawa.....Komentarz powinien być dedykowany paniom feministkom i aktywiszczom.Dać do zrozumienia,że kobieta może coś więcej niż ryczeć na manifestacjach,walczyć z rodziną i dzieckiem i o prawa do aborcji.Tak wielkie wyróżnienie dla pani profesor pokazuje jaką wartość ma nauka i wiedza.No ale polskie idiotki tańczące w Sejmie,biegające po toaletach i smietnikaćh aby wywieszać wulgarne karykatury Matki Boskiej nigdy się nad tym nie zastanowią.Dla nich taka kobieta jak pani profesor nie jest powodem do dumy. 

Obrazek użytkownika spike

24-05-2024 [10:46] - spike | Link:

@Alina
czy p.Kwiatkowska jest pierwszą w historii kobietą z tytułem prof. ?
a nasza chluba Maria Skłodowska-Curie, robiła karierę w czasach, kiedy kobiety były poza nauką, była wyjątkowa, do tego miała kochającą rodzinę, którą się opiekowała, osiągnęła najwięcej, nagrody Nobla.

O naszej wybitnej rodaczce prof.Kwiatkowskiej pewnie dlatego milczą, bo pewnie nie jest feminazistką.

"Świat więcej zawdzięcza Polsce i Polakom, niż Polska światu".

W kwestii tego sędziego, trudno ocenić czy był szpiegiem, wiele poszlak na to wskazuje, domyślać się także można, że służby coś wiedziały, ale sędziowie byli świętymi krowami, widać to teraz po POlszewikach, jak ryczą - jakim prawem podsłuchuje się polityków !
a co dopiero sędziów.
Kuriozum dopełnia fakt, że ten sędzia robił karierę już za ich czasów, co próbują zakrzyczeć.
Ciekawe, że teraz wszyscy wiedzą, że ten sędzia żył ponad stan, a co z pozostałymi sędziami, którzy mają po kilka domów ?

Obrazek użytkownika sake3

24-05-2024 [12:19] - sake3 | Link:

@spike.....,,Maria Skłodowska-Curie robiła karierę w czasie kiedy kobiety były poza nauką''.A co dziś przeszkadza kobietom by podobne kariery robiły? Dlaczego wydziały nauk ścisłych i techniczne nie są przez nie oblegane?Łatwiej bowiem brać pieniądze od ośrodków lewackich miotać się na manifestacjach zamiast starać się studiować czy pracować.

Obrazek użytkownika spike

24-05-2024 [18:10] - spike | Link:

@sake
Nasza noblistka była poza nauką, bo takie były czasy, a nie z powodu "lenistwa" czy innej przyczyny, na szczęście byli mężczyźni, którzy widzieli ten absurd, co dało wyniki.

Nie wiem czy to można nazwać problemem,  raczej predyspozycją, talentem etc. że kobiety z natury nie interesują się naukami ścisłymi, szczególnie technicznymi, to domena mężczyzn, ale jak zwykle są wyjątki, były i są kobiety, które dobrze sobie radzą w męskich specjalnościach, jak też są mężczyźni którzy nie potrafią gwoździa wbić.

Najgorsze jest, że obecnie mamy modę zastępowania mężczyzn w zawodach, które one "nie czują", a tylko uważają, że sobie dają radę, a i owszem, ale najczęściej z wydatną pomocą mężczyzn.
Głosi się obecnie, pewnie tak jest, że kobiety są lepiej wykształcone - statystycznie, tylko nie uwzględnia się jakości tego wykształcenia, mam na myśli głównie kierunki humanistyczne, często uczelni prywatnych, zaocznych, gdzie jednak poziom nauczania nie jest "wyśrubowany, ale dyplom jest, na kierunkach ścisłych jednak dominują mężczyźni.

Mam dobrą znajomą, która ma kilka fakultetów w tym jeden doktorat z chemii, zna klika języków, kieruje dużym zespołem koło 100 osób, w międzynarodowej zachodniej firmie, jest ceniona do tego uwielbiana przez załogę, to kobieta "dusza", można? można, w rodzinie tem mam kobiety sukcesu i to dużo większego, pogodzić rodzinę i sukcesem, nie każdy potrafi, mężczyźni raczej "wymiękają" :)

Obrazek użytkownika sake3

24-05-2024 [12:40] - sake3 | Link:

@spike ......Tak dla potwierdzenia -przykłademi jest własnie wystąpienie jakiejś kretynki na komisji śledczej.Jej słowotok i perora wprawia w osłupienie że można uczestniczyć w podobnej hucpie.Jak można być dumnym z podobnego zachowania? Wstretny babsztyl grozi zwracającym jej uwagę innym członkom komisji wykluczeniem.No cóż są kobiety i kobietony.

Obrazek użytkownika tricolour

24-05-2024 [13:28] - tricolour | Link:

Już sam pomysł, by zawodowy sukces widzieć w optyce płci (czyli kobieta została profesorem, ja pierdziu) wskazuje, że osoba autorczana tego pomysłu uznaje kobiecość za formę upośledzenia, a tej jednej udało się i się wyrwała...

Czy ktoś widzial, by facet zwracał uwagę, że sukces odniósł facet? To normalne, jak sikanie na stojąco.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

24-05-2024 [14:15] - Alina@Warszawa | Link:

Gdyby ten tytuł zdobył Polak na Oxfordzie, byłaby to taka sama sensacja, tylko męska, nie żeńska. A że jest dużo mniej pań profesorek, to tym proporcjonalnie większa jest waga tej informacji.
Można pani Profesor tylko pogratulować!

Obrazek użytkownika tricolour

24-05-2024 [14:35] - tricolour | Link:

Oczywiście można i należy gratulować osiągnięcia pani profesor. To oczywiste.

Mnie chodzi o to, by nie świętować dnia kobiet tylko być dla kobiet cały czas.

Obrazek użytkownika Pers

24-05-2024 [07:14] - Pers | Link:

//Sędzia mówi, że ktoś z niego robi szpiega! //
Nie ktoś tylko służby, które NIC na sędziego Szmidta nie mają.
Nie było prowadzone ŻADNE postępowanie przeciwko niemu bo pewnie nie było powodów. O tym, że pan sędzia jest "szpiegiem" zawyrokowali ad hoc chanukowi politycy no to służby musiały się dostosować. 
Dla chanukowego towarzystwa śmiały, demonstracyjny ruch pana sędziego jest szokiem więc trzeba zrobić z niego "szpiega" i wysłać za nim list gończy grożąc nawet dożywociem. A to towarzystwo chanukowe to nic innego jak najbardziej sprzedajne qrvy dające dupy każdemu kto dobrze płaci.

//Czy on uważa nas wszystkich za idiotów? //
Nie sądzę. Pan sędzia postawił na szali swoje wygodne życie w Polin i postanowił stanąć w prawdzie.
Należy mu się najwyższy szacunek.
A idiotami są wszyscy ci, którzy wierzą wyciu chanukowej bandy w Polin.

Obrazek użytkownika spike

24-05-2024 [10:32] - spike | Link:

@pampers
no i widzisz, kobieta robi karierę, jest ceniona, a ty co, ćwok na szemranych usługach, sprzedajesz się za marne grosze, jak tirówka.
Komentować twoich bredni nie ma sensu, to tak jakby grzebać w śmietniku, jesteś kanalią.

Obrazek użytkownika Pers

24-05-2024 [10:52] - Pers | Link:

@szpajk
//Komentować twoich bredni nie ma sensu, to tak jakby grzebać w śmietniku, jesteś kanalią.//

Twoje bezsilne wycie dowodzi że należysz do chanukowej bandy :)))
Szalom @szpajku!

Obrazek użytkownika Tezeusz

24-05-2024 [10:35] - Tezeusz | Link:

@Pers
Jaką masz pogodę w Hajfie rodzinka zdrowa ?

Obrazek użytkownika spike

24-05-2024 [11:21] - spike | Link:

w Hajfie mają taką samą pogodę jak w Moskwie.

Obrazek użytkownika danuta

24-05-2024 [19:11] - danuta | Link:

Alina@ Warszawa
Pytanie nie powinno brzmieć: "Dlaczego nikt go nie sprawdzał?", tylko "Czy to był sabotaż sowieckich służb, z którym IV RP próbowała sobie poradzić, ale zabrakło Jej sił, bo zdrajców było zbyt wielu?" Czy mieliśmy polskie służby, czy sowietów z polskimi paszportami, nazwiskami i stopniami, walczącymi z PiS i z Polską na śmierć i życie? Ja w tym momencie widzę kostkę brukową szybującą pod Sejmem 06.03.24, rzuconą przez "służby". Te same "służby" , które przez 8 lat usiłowano docenić, którym przez 8 lat usiłowano wytłumaczyć ich rolę, ich zadania w wolnej Polsce. Te same "służby", kolejne beneficja oczywiście przyjmujące, ale otwarcie drwiące ze wszystkich Polaków płacących za to, otwarcie drwiące z rządu zapewniającego Polakom takie bezpieczeństwo finansowe, że Polaków na finasowanie służb było stać.

Obrazek użytkownika Alina@Warszawa

09-06-2024 [15:05] - Alina@Warszawa | Link:

Wprawdzie szkoda życia na takie indywidua jak Szmydt, ale skoro musieliśmy go utrzymywać, to dobrze wiedzieć jak działa cała kasta sędziowska z komuszego nadania i za ile. Interia znalazła nowe szczegóły nt. sędziego: 
"Był polskim sędzią, zbiegł na Białoruś. Na jaw wyszły nowe fakty
Jak się okazuje wcale nie był "polskim" sędzią, tylko sędzią w Polsce. Poza tym dziwi zupełny brak majątku u faceta, który dostaje 24 000 zł miesięcznie, co jest chore, bo to mniej więcej tyle, albo nawet mniej niż dostaje prezydent państwa! 
Dziennikarze powinni sprawdzić, czy bywał w jakichś kasynach?