Seryjny Cyba ruszył w teren

W mediach i na forach podejrzewa się głównie Putina o zbrodniczy zamach na premiera Słowacji. A ja tak sobie myślę, że Putin nie miał w tym żadnego interesu by likwidować sprzyjającego jego polityce premiera - dlatego taki a nie inny tytuł tej notki. Coś tam sugeruję, bo proszę się przyjrzeć, kto na tym najwięcej zyskuje? Zyskują wyłącznie Niemcy i Bruksela, a tacy przywódcy jak np. Kaczyński czy Orban mają się teraz bać. Upiór smoleński znów krąży po Europie? W Unii są takie kraje, w których specjalnie nie trzeba zachęcać morderców do czynu przeciwko niepokornym politykom. W Polsce np. władza wręcz zachęca czynem i słowem do takiego zachowania. A policjant rzucający kamieniem w spokojnych demonstrantów, dehumanizacja opozycji czy bezprawie wobec różnych urzędów - to najlepszy przykład. O ośmiu gwiazdkach to już nie wspomnę.

Niemcy potrafią doskonale uzupełnić politykę Rosji wobec sąsiadów. Ostatnie wydarzenia, szczególnie w Polsce, uświadamiają mi że to nie koniec a początek "rozliczeń politycznych" w UE. Tam w Brukseli już czują, że "polityczny wiatr" zmienia kierunek i może zmieść ze sceny politycznej euro lewactwo, więc zdychający potwór może spróbować jeszcze czegoś gorszego. Zbrodnia smoleńska zawróciła Polskę na jakiś czas, późniejsze rządy PiS wyraźnie zaszkodziły niemieckim i ruskim interesom. Historia zatacza więc koło. Rosja i Niemcy infiltrują Europę we wszystkich aspektach naszego życia. Strefy wpływów już dawno temu zostały ustalone. Pisałam o tym lata temu. Pierwszy na Świecie zwrócił na to uwagę śp. Prezydent Lech Kaczyński. Zapłacił za to życiem. Zamach na premiera Słowacji, jest kolejną odsłoną rusko niemieckich planów.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że ostatnio rympały zdjęły ochronę dla premiera Morawieckiego, a do Belwederu może bezkarnie wejść kto tylko chce i kiedy chce - i np. odstrzelić kogo tylko zechce. Czy wobec tych faktów teraz kolej na Polskę?

Dziękuję za uwagę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-05-2024 [20:31] - NASZ_HENRY | Link:

 

Ślad rosyjski  to:  

Раиса Никоновна Васильева i jej słowacki amant   Юрай Цинтула.

I wszystko jasne - Chyba nie Cyba 😉

 
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

16-05-2024 [20:51] - Tomaszek | Link:

Seryjny samobójca zagrasował ostatnio we Wrocławiu . Zastrzelił  "się" weicenaczelnik CBŚ . "Podobno". Cos pewnie powykrywał za dużo . Sezon otwary "Bomba w górę " jak spiewał Jarema Stępowski . https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Marek Michalski

17-05-2024 [00:22] - Marek Michalski | Link:

Też zostawiam ekscytację "zamachem na demokrację" politykom. Mają uzasadnione obawy, że ktoś wymierzy im sprawiedliwość? O polityce na Słowacji mamy tyle informacji, ile interesuje dziennikarzy, czyli nic.
"Ciało oficera zostało znalezione w rowie przy drodze gruntowej w jednej z miejscowości pod Wrocławiem przez spacerującą kobietę. Na miejsce natychmiast przybył prokurator, który wstępnie wykluczył udział osób trzecich." pisze nczas.info
I ten przekaz do policjantów mnie bulwersuje, bo oznacza, że zabójcy policjantów zajmujących się przestępczością zorganizowaną mogą czuć się bezkarni.

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-05-2024 [01:28] - Tomaszek | Link:

MM
Problem w tym że prawie wszyscy "tłuści" POlcjanci są uwikłani w różne układy .te polityczne tyklo to byłby pikuś . Dla tego tak ochoczo wysyłają gazowniów i pałkowników . W innych "branżach" jest to samo .W Sejmie i administracji to widać jak na dłoni . Wyhodowali sobie armię "wydźwiżeńców " i robia co chcą . Na  wszystkich szczeblach powyżej sprzątaczki . 
Tak że CDN .

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-05-2024 [01:35] - Tomaszek | Link:

P.S.
Nieznani sprawcy i seryjni samobójcy to u nich profesja . Za co ich karać ?

Obrazek użytkownika Marek Michalski

17-05-2024 [13:16] - Marek Michalski | Link:

"W innych "branżach" jest to samo". Niestety w państwie z dykty tak jest. Paździerz zinwigilowany agenturą i scyfryzowany. Bezkarność układu jest lepiszczem jego struktury. Sprawnie postępuje tylko totalna kontrola.
W mojej branży jest to samo. Nie bez powodu pierwsze dwa moje wpisy były o wartości diagnostyki kowid, która posłużyła za podstawę działań. Gotowanie żab trwa i np. dopięto kontrolę zażywanych leków. Już nie funkcjonują recepty w sensie klasycznym, czyli kawałek papieru z napisem Rp od recipe, czyli weź, kierowanym do aptekarza. Nie ma kodu - nie ma leku. Organizatorzy to od Arłukowicza i Kopaczowej, przez Szumwskiego i Cieszyńskiego po obecnych. Izba zwana lekarską oczywiście nie protestuje a spodziewam się, że aktywnie to popiera. Kto siedzi od początku w Izbach to wiadomo. Obecny prezes to płaczek poszczący między posiłkami w strajku lekarzy a jego poprzednik też miał stosowny dla swojego pokolenia życiorys.

Obrazek użytkownika Tomaszek

17-05-2024 [16:03] - Tomaszek | Link:

Nic dodać nic ująć . 
No , może jeszcze trytytki .

Obrazek użytkownika Kaczysta

16-05-2024 [21:01] - Kaczysta | Link:

Chyży Rój, jak pospolity zbój, niszczy, okrada, deprawuje, kolaboruje, zdradza, bo na naszą suwerenność się zasadza!
Niech więc wychrzania do Niemiec i zostanie tam na zawsze, aż po grobowy wieniec!!!

Obrazek użytkownika danuta

16-05-2024 [21:29] - danuta | Link:

Dobre! Tylko kto go do tego zmusi? Nasi reprezentanci zachowują się tak, jakby nie było żadnego śmiertelnego niebezpieczeństwa, jakby były tylko listy wybiorcze!

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-05-2024 [12:08] - Ula Ujejska | Link:

Danuta
Kolejny mord otrzeźwi wszystkich.

Obrazek użytkownika spike

16-05-2024 [22:15] - spike | Link:

Coś mi tu nie pasuje, Słowacja zawsze była czerwona, parę lat temu byłem tam u gorących źródeł, w mieście widziałem jeszcze stojące sowieckie pomniki, chyba nawet pomnik Lenina, obecnie też prowadzą politykę prorosyjską, są przeciwni pomocy Ukrainie, to ma uwierać Berlin i Brukselę? oni i tak zwąchali się z Zełeńskim, który Polskę dla nich poświęcił.
Prawda jest taka, że nie wiemy dokładnie motywu tego zamachu, może być "przyziemny", nic nie wiemy o samym premierze Słowacji, może to jakiś TW czy szemrany biznesmen, który komuś życie złamał?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

18-05-2024 [12:07] - Ula Ujejska | Link:

Spike
Zamach na śp. Lecha Kaczyńskiego miał być przykładem dla innych przywódców, że Putin nie cofnie się nawet przed mordem. Zamach na premiera Słowacji, to podobne ostrzeżenie z Niemiec.

Obrazek użytkownika Ijontichy

17-05-2024 [07:29] - Ijontichy | Link:

Oglądaliście film Ojciec chrzestny? Tam Vito don Corleone powiada: KAŻDEGO MOŻNA ZABIĆ...nie tylko na Sycylii

Obrazek użytkownika spike

17-05-2024 [19:25] - spike | Link:

@Ijon
her Tyfus też musiał oglądać, więc z Putinem zgładzili nam Prezydenta, czekam aż on w końcu gdzieś poleci, bo wtedy wszystko się zmieni.

Obrazek użytkownika admin

17-05-2024 [09:53] - admin | Link:

@UU Niestety, w 10.