Rotacyjni

„Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.”

                   
- Pan Śmiszek wie, co mówi, bo jego mąż czy żona - pan Biedroń - głosował za paktem migracyjnym - powiedział Waldemar Buda (PiS) podczas programu "Debata Dnia". Na jego słowa błyskawicznie zareagował wiceminister, który stwierdził, że polityk PiS w ten sposób buduje swoją kampanię do europarlamentu i domaga się przeprosin. - Przejdzie to panu przez gardło? - dopytywał zirytowany Krzysztof Śmiszek
Po tym wydarzeniu członek Lewicy zgłosił się bezpośrednio do prowadzącej, a Agnieszka Gozdyra zażądała przeprosin Śmiszka przez Budę. - Panie pośle, rzadko to robię, na Boga Ojca, po co pan to powiedział? Niech pan przeprosi za to, co pan powiedział - stwierdziła prowadząca, po czym wstała i podeszła do polityków, aby rozwiązać spór.

https://twitter.com/i/status/1790593372740014140

Aż sprawdziłem ten fragment.Śmiszek się splakał jak dziecko; przy okazji twierdząc że mąż i żona to słowa homofobiczne.Najpierw chcą być mężem i żoną a potem się obrażają jak ktoś ich tak nazywa.Proste pytanie. Skoro Biedroń ma męża to jest żoną czy mężem? To niech powiedzą kto jest kim, bo normalnemu to ciężko ogarnąć.Skoro Śmiszek i Biedroń zawarli związek małżeński, to przecież jeden musi być żoną a drugi mężem. Nie ma innej opcji..Gdzie tu homofobia, pogarda i nienawiść w słowach mąż czy żona? Czy może Pani Gozdyra z Polsatu odpowiedzieć jakie inne nazewnictwo obowiązuje po ślubie oprócz mąż i żona? Wam towarzyszko Gozdyra już się wszystko popierdoliło? Nigdy nie widziałem żeby w tym programie prowadząca wstała. Musiało dojść do obrazy najwyższej świętości.

To jest po prostu totalny upadek i kompromitacja mediów, to co się tam odstawiło. Towarzyszka Gozdyra jakoś nie miała problemu z nazwaniem jej gościa „kretynem” , ale „mąż” „żona” to już była zbrodnia.Zachowanie tej pseudodziennikarki było skandaliczne, ale zdążyła już przyzwyczaić widzów, że z dziennikarstwem nie ma nic wspólnego.
Wniosek podsumowujący: zboczeńcy i ich promotorzy w gówno mediach są górą.
Dramat

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-05-2024 [07:56] - Tezeusz | Link:

Smieszek w ciąży ? a to się Biedronek postarał ! jaki jurny teczowy... A dzieci z tego będą ? ahhahahahahahahhahahah a fe ! A mnie uczono,że dupsko służy do sranka nie pierd....Jak ten swiat sie zmienia a co na to lekarze ?
https://naszeblogi.pl/69896-cz...

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-05-2024 [08:01] - Kaczysta | Link:

Może czyścicielem kanałów?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-05-2024 [08:00] - NASZ_HENRY | Link:

 
 
Ci rotacyjni panowie judzą, Urząd Skarbowy próbując ocyganić, wyłudzając należny podatek.
Ciekawe czy US o tym już wie😉😉
 
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-05-2024 [08:02] - Kaczysta | Link:

MĘżożon !!

Gwiazdyra to jedna z bardziej pierdolnietych dziennikarek...dzieci nie ma.tylko koty...w glowie troty
 

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-05-2024 [08:04] - Tezeusz | Link:

Ej tam a jak taki facecik tęczowy  zwany przez wielu " zboczek" urodzi trojaczki ( jak twierzą niektóre panie z PO) to co ? 800 plus dostanie ? Ej bez jaj ? - ale oni jaj nie mają !

Obrazek użytkownika Swisspola

15-05-2024 [08:06] - Swisspola | Link:

Głosujecie na tych dewiantów a przecież nikt tak dobrze jak oni nie daje ciała! Nie tylko w alkowie!
 

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-05-2024 [08:12] - Kaczysta | Link:

Dwa debile... o IQ 80... w sumie, znaczy idealnie pasują do obecnego rządu

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-05-2024 [08:14] - Tezeusz | Link:

Jak ktoś mysli odbytem zamiast głową ?

Obrazek użytkownika spike

15-05-2024 [10:31] - spike | Link:

Gdzieś czytałem, szkoda że nie zachowałem treści, raportu medycznego, jakie niebezpieczeństwa zdrowotne niesie homoseksualizm, aż mnie obrzydzenie wzięło. Wyobrażacie sobie, że można komuś lizać odbyt, do tego łykać fekalia partnera? penetracja seksualna odbytu itd. a to powoduje wiele chorób powodowanych bakteriami zawartymi w odbycie i kale, no i oczywiście znany od dziesięcioleci HIV, w USA pochłania kilka mld $, leczenie finansuje społeczeństwo, ile rakiet, czołgów itp. można by przekazać Ukrainie, a nawet Palestynie w walce z najeźdźcami, zbrodniarzami!

Gozdyra nie ma wszystkich klepek, on jak Olejnikowa, "myśli", że jak jest bezczelna, to tym samym profesjonalna, nie oglądam, nie lepsza jest Gawryluk, lepszy ale nie do końca jest Jankowski, tylko dlaczego robi wrażenie, jakby w Polsce nie mieszkał, nie miał internetu i dostępu do wiedzy, że często wychodzi na głupola, choćby w tematach "ocipienia klimatu".

Swoją drogą, ten Waldemar Buda, powinien umieć obronić swoją pozycję, zarzucając tej paniusi sacrum profanum, z Konstytucją włącznie i że nie przeprosi, a wręcz domagać się by on przeprosiła za swoje zachowanie, do tego wyjść z tej obory.

PS. Pamiętam ten obrazek, jak Rzepa była polska, wywołał aferę, o mało wojna nie wybuchła, to stara metoda żydowska, oni też wrzeszczą na każdego który choćby krzywo na nich spojrzy.

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-05-2024 [13:17] - Kaczysta | Link:

Według lewactwa nie jest obrzydliwe robienie kariery na dewiacjach seksualnych, nie jest obrzydliwe głosowanie przeciwko Polsce, nie jest obrzydliwe kłamstwo. Obrzydliwe jest głośne wyrażenie wątpliwości na temat ról dwóch zboczeńców w ich związku

Obrazek użytkownika sake3

15-05-2024 [11:39] - sake3 | Link:

Odnośnie poruszonego tu tematu ukazał się na Niezależnej.pl wywiad z prof.Budzyńską.Na UŚ w Katowicach otworzono nowy wydział-ekofeminizm jako nowoczesny i europejski model kształcenia.Będzie nauczał o queerowym podejściu do natury i gender.To już nie tylko sączenie jadu przez dziwolagi i aktywiszcza,ale prawne dopuszczenie ideologii w nasze życie.Studia mają zmieniać nasze podejście do środowiska,i ochrony klimatu w ratowaniu Matki-Ziemi.Będzie tu propagowana bezdzietność i homoseksualizm jako środek do celu jakim jest całkowite wyludnienie planety.Jako przykład podaje się Kanadę gdzie zachęca się do polityki jednego dziecka a jeszcze lepiej żadnego dziecka.Do tej pory patrzeliśmy na ten problem z przymrużeniem oka,teraz widzimy że to terror,przed którym nie szans się obronić.PRzerażając zachęta do zmian płci okazuje się sposobem,bo powoduje bezpłodność,depresję,choroby psychiczne.Sami prowadzimy się do zguby,kto wydał zgodę na utworzenie takiego wydziału na Uniwersytecie ? 

Obrazek użytkownika spike

15-05-2024 [11:46] - spike | Link:

@sake
kto wydał zgodę to raz, a dwa, niechby tylko jej wydał.

Coś mi się wydaje, że będzie sporo chętnych na tyn "wydział", droga do mgr łatwa i przyjemna, jak socjologia, psychologia, marketing itp.
a inżynierowie na wymarciu.
Trzeba już zacząć sadzić drzewa, bo gdzieś trzeba będzie mieszkać :)))))

Obrazek użytkownika sake3

15-05-2024 [11:57] - sake3 | Link:

@spike......Ma pan rację.Jak możemy mówić o postępie cywilizacyjnym jeśli studia będą ograniczać sie do takich jak ten nowootwarty,? Kto będzie pracował,tworzył badał i odkrywał kto utrzymywał i kierował instytucjami? Sztuczna inteligencja? Ideologia lewacka świadomie nas cofa do jaskiń. 

Obrazek użytkownika Kaczysta

15-05-2024 [13:28] - Kaczysta | Link:

Podziwiam Śmiszka, że zdecydował się na małżeństwo z Biedroniem. Jeśli Robert lubi czasami jebnąć matce, to i Krzychu może oberwać, bo zupa będzie za słona

Obrazek użytkownika sake3

15-05-2024 [14:45] - sake3 | Link:

@Kaczysta.....Ja też Śmiszka podziwiam i tego Biedronia też.Za coś innego jednak. Żeby brać pieniądze,kandydować na wysokie stanowiska,występować w mediach nie mając dnia pracy za sobą w słusznym przecież już wieku i bez krzty talentu,osobowości ,po prostu zwykłe zera to naprawdę alba niebywały fart albo warunki stworzone przez ideologię Czym się zasłużyli jako posłowie?Mają jakieś dokonania oprócz trzymania się za rączki poczucia wyższości bo są homoseksualistami? Wycieczki życia ,wyjazdy na spędy dowściąganie się specjalnych przywilejów,brylowanie w mediach podczas gdy inni pracują nieraz ponad siły?Czemu pani Gozdyra nie zaprosi do studia ludzi którzy coś wnieśli w nasze życie Przecież na marginesie takich rozmów jest przedstawienie choćby grupy studentów którzy pracują nad jakimś wynalazkiem i dostają zagraniczne prestiżowe nagrody.A takie pasożyty są prawie codziennie w mediach.Jak wygląda dziennikarstwo?