Czy homozwiązki partnerskie to zagrożenie dla życia ?

Minister ds. równości Katarzyna Kotula zapytana w poniedziałek w TVP Info o ustawę o związkach partnerskich, poinformowała, że ustawa i jej założenia są gotowe. "Debata o aborcji trochę nam spowolniła rozmowy polityczne na temat szczegółów zapisów tej ustawy." Rozmawiamy dzisiaj głównie z PSL, Trzecią Drogą szeroko pojętą, chociaż wewnątrz Trzeciej Drogi jest Polska 2050, która te rozwiązania popiera" - powiedziała Kotula.
Zaznaczyła, że jedyną sporą kwestią jest tzw. przysposobienie. Dopytana wyjaśniła, że chodzi o sytuację, w której dzieci wychowują się w tzw. "tęczowych rodzinach" i mają biologiczną matkę albo biologicznego ojca. "Chodzi o to, żeby druga osoba miała prawa, ale przede wszystkim też obowiązki wobec tego dziecka i żebyśmy zagwarantowali dziecku bezpieczeństwo" - powiedziała Kotula.

Dodała, że PSL jest "sceptyczny wobec tego rozwiązania", a ona nie rozumie dlaczego. "Moim zdaniem to jest ustawa o bezpieczeństwie osób, które ze sobą żyją od lat razem, wychowują dzieci, wspólnie prowadzą gospodarstwo domowe" - podkreśliła.
Myślę, że uda mi się przekonać kolegów i koleżanki, żeby to był taki projekt rządowy, jaki chciałabym złożyć i mam nadzieję, że to się sfinalizuje w ciągu kilku dni - mówiła Kotula.

Ofensywa LGBT w Polsce. Jak ją zatrzymać ?
„Będę bronił szkoły przed wojną ideologiczną, przed walką ideologiczną, którą wcale nie serwuje PiS ani Zjednoczona Prawica, ani obecny rząd, tylko serwują nam tę wojnę ideologiczną ideolodzy LGBT, genderowcy, którzy próbują na siłę wejść do polskich szkół” – mówił prof. Przemysław Czarnek na łamach prasy.

„Jeśli ktoś walczy ze mną, to musi się spodziewać tego, że będę bronił nie tylko siebie, ale również spraw, którym będę się poświęcał i tak, jak zapewniałem, będę bronił szkoły przed wojną ideologiczną, serwowaną nie przez nas, ale przez tych ideologów genderowskich, tych którzy próbują ideologizować polskie szkoły i wchodzić do szkół z ideologią LGBT i ideologią genderowską – podkreślmy – ideologią genderowską, ideologią LGBT (neomarsistowską), która ma absolutnie precyzyjne założenia”.
Jak podkreślił, założeniami ideologii przez niego wskazanych jest rewolucja społeczna mająca zburzyć podstawowe modele relacji społecznych, przede wszystkim rodzinę oraz małżeństwo, a także oderwać sferę seksualności od moralności.
„To są rzeczy, które nie mieszczą się również w polskim porządku prawnym i każdy funkcjonariusz publiczny, a takim jest również minister edukacji i nauki, musi stać na straży porządku prawnego i bronić szkoły przed tego typu ideologizacją” - twierdził w telewizji Trwam Pan Minister Przemysław Czarnek.

LGBT a seks odbytniczy to grożba dla życia i zdrowia. Fakty są szokujące.
Wielu lekarzy na łamach prasy medycznej oraz w publicystyce ostrzega osoby tej samej płci uprawiające np. seks tzw odbytniczy, że jest on bardzo grożny dla zdrowia i życia nie tylko dla tych co taki seks uprawiają.
Jak podaje literatura przedmiotu głównie w USA stanowi, że około 75% homoseksualistów przyznaje, że liże bądź wkłada swój język do odbytu partnera, przez co połykają dosyć duże, z medycznego punktu widzenia, ilości fekaliów. Ci, którzy jedzą czy nawet tarzają się w kale, są narażeni na większe ryzyko. Badanie codziennych zapisów doznań seksualnych wykazało, że 70% homoseksualistów miało z takimi praktykami styczność, regularnie, przez ponad 6 miesięcy. Rezultat?: „Zachorowalność na zapalenie wątroby typu A mężczyzn homoseksualnych wynosiła 62% rocznie, podczas gdy żaden heteroseksualny mężczyzna na tę chorobę nie zachorował”.

W 1992 roku zarejestrowano, że liczba homoseksualistów w Sydney uprawiających seks oralno-analny nie zmieniła się od roku 1984. Mimo tego, że organizm potrafi się bronić przeciwko zarazkom znajdującym się w fekaliach, kontakt z zarazkami pochodzącymi od dziesiątek innych osób jest wyjątkowo niezdrowy. Połykanie ludzkich odpadów przemiany materii to prosta droga, by nabawić się zapalenia wątroby typu A i pasożytów jelitowych zwanych Syndromem Gaya Bowela. Konsumpcja fekaliów jest powiązana również z przenoszeniem duru brzusznego, opryszczki i raka. Około 73% homoseksualistów jadło lub bawiło się fekaliami (np. lewatywy, tarzanie się).

Wydział Zdrowia w San Francisco przyjmuje „75 000 mężczyzn w roku, z czego 10 do 80% to homoseksualiści. Średnio 10 procent wszystkich pacjentów i odnotowanych bezobjawowych przypadków, u których w próbkach kału wykryto kultury ameby, lamblii i pałeczki Shigella było zatrudnionych w przemyśle spożywczym; zatrudnionych tam było również prawie 35% osób zakażonych zapaleniem wątroby typu A”.

W 1976 roku wśród homoseksualistów pojawiła się wirusowa płonica, doprowadzając do bardzo wielu zachorowań w San Francisco. Amerykańskie Ośrodki Kontroli Chorób doniosły, że 29% przypadków zachorowań na zapalenie wątroby typu A w Denver, 66% w Nowym Jorku, 50% w San Francisco, 56% w Toronto, 42% w Montrealu i 26% w Melbourne, które miały miejsce w pierwszym półroczu roku 1991, to choroby homoseksualistów. Badanie z 1982 roku „stwierdza jednoznacznie, że dochodziło do przeniesienia chorób z grup homoseksualistów do ogólnej populacji”. Seks urynowy Około 70% homoseksualistów przyznało, że praktykuje „złote deszcze” (picie lub pozwalanie na oblewanie się moczem). W największym badaniu środowisk homoseksualistów 53% przyznało, że praktykuje seks urynowy. W największym wyrywkowym badaniu zachowań homoseksualistów 29% przyznało, że uprawia seks urynowy. W badaniu zachowań 655 homoseksualistów w San Francisco tylko 8% przyznało, że w ostatnim roku byli monogamiczni. 5% monogamicznych homoseksualistów piło mocz, 37% praktykowało wkładanie pięści lub przedmiotów do odbytu, 63% konsumowało fekalia poprzez kontakty analno-oralne, 73% połykało spermę, 59% w poprzedzającym badanie miesiącu miało kontakt ze spermą w odbycie. Inne praktyki seksualne homoseksualistów Sadomasochizm Jak przedstawiono w tabeli, mniejszość homoseksualistów stosuje tortury dla przyjemności seksualnej.

Stosunki z nieletnimi: 65% dorosłych białych homoseksualistów przyznało się do uprawiania seksu z chłopcami w wieku 16 lat lub młodszymi. W badaniu przeprowadzonym w dziesięciu stanach 33% ze 181 mężczyzn i 22% z 18 kobiet wykonujących zawód nauczyciela, których złapano na molestowaniu uczniów, dopuściło się czynów homoseksualnych Zależnie od badania, procent homoseksualistów przyznających, że uprawiali seks w publicznych toaletach, wynosiła od 14% do 66%; od 6 9% do 67%.

Seks oralny może być źródłem zakażenia wirusem HPV
Dane statystyczne pochodzące z National Cancer Institute w Stanach Zjednoczonych oparte na analizie danych ponad 17 tysięcy przypadków zachorowań na nowotwory jamy ustnej wykazały iż jednym z czynników ryzyka jest uprawianie seksu oralnego z osobami zarażonymi wirusem brodawczaka ludzkiego. Na całym świecie żyje około 630 mln ludzi zainfekowanych wirusem HPV. Przy czym zakażenie to jest najbardziej rozpowszechnione wśród ludzi młodych w wieku 18-28 lat. Większość zarażeń przebiega bezobjawowo i ustępuje w ciągu 2 lat dzięki immunologicznym mechanizmom obronnym organizmu. Jednak w przypadkach gdy dochodzi do zakażenia najbardziej groźnymi typami wirusa, może w dalszym przebiegu infekcji dojść do rozwoju zmian nowotworowych w obrębie szyjki macicy lub innych narządów w układzie moczowo-płciowym.

Szok ! a może wreszcie trzeba publicznie powiedzieć jakie zagrożenia dla życia i zdrowia niesie ideologia LGBT i sex odbytniczy nie tylko dla osób uprawiających sex odbytniczy ale dla tych co z nimi posiadają bliski kontakt. Boimy się korona wirusa, a choroby wynikłe i opisane powyżej, czyż nie są śmiertelnie groźne !

Żródło :
https://niezalezna.pl/polityka...
https://naszeblogi.pl/60793-st...
https://stylzycia.polki.pl/cho...
https://zdrowie.wprost.pl/seks...
https://pytania.abczdrowie.pl/...
https://www.poradnikzdrowie.pl...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-04-2024 [09:52] - Tezeusz | Link:

Tęczowa smartfonowa młodzież- zboczenie, brak wiedzy, chamstwo, głupota i degrangolada - takie tradycje wynoszą z domu rodzinnego ?  czyżby to wartości przywiezionych przez ich komunistycznych sowieckich dziadków na sowieckich tankach po 1945 roku.

A ja sobie tak myślę z lekcji biologi " że du.. jednak służy do srania nie do pierd..."

Obrazek użytkownika sake3

15-04-2024 [11:02] - sake3 | Link:

Co pan tu nawija o tęczowej smartfonowej młodzieży-proszę sięgnąć do niedzielnych wpisów wicewojewody Protasiewicza z PSL.Dostanie pan odpowiedź dlaczego młodzież jest wulgarna i chamska.Nie muszą tych ,,wartości'' wynosić z domu rodzinnego skoro ,,elyty'' im je udostępniają w internecie.

Obrazek użytkownika Tezeusz

15-04-2024 [12:18] - Tezeusz | Link:

PROTASIEWICZ ODWOŁANY ZE STANOWISKA WOJEWODY DOLNOŚLĄSKIEGO I NIECH SPADA NA DRZEWO BANANY POMPOWAĆ.