Koalicja zdrady

Afera z sędzią ruskim szpionem mającym dostęp do najtajniejszych informacji - i co najgorsze - szpionem który decydował o sposobie rozstrzygnięcia w najtajniejszych sporach, dowodzi jednego: Polski Wymiar Sprawiedliwości trzeba natychmiast rozwiązać i zbudować od podstaw. Sędzia nie może być także "świętą krową" - i musi mieć certyfikat dostępu do tajemnic, musi mieć także ochronę kontrwywiadowczą. Pięknie to opisał już prof. Cenckiewicz.  Polecam zapoznanie się z jego wykładem.

Czy trzeba lepszego dowodu na totalny rozkład naszego państwa? Straty poniesione przez Polskę są ogromne. Będą się nam odbijać czkawką przez wiele lat. Ruski szpion hołubiony w różnym czasie przez wszystkie środowiska polityczne: raz był Za a później Przeciw, podsycając konflikty w sprawie reformy Wymiaru Sprawiedliwości. Był także w ostatnim czasie bohaterem medialnym, takim klasycznym "jebaćpisem" nie tylko w Wyborczej - i na koniec, zwiał na Białoruś, kiedy FSB odkryło, że Polacy już się połapali czym pachnie ta sędziowska łachudra. 

Odkryto czubek góry lodowej tylko w jednej ze sfer naszego życia. A na tym tle, skurwienie, grabienie społeczeństwa, zdrada i wyprzedaż naszych narodowych interesów - które są głównymi atrybutami rządów Koalicji 13 Grudnia, teraz już chyba nikogo nie dziwią.

Dziękuję za uwagę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-05-2024 [08:44] - NASZ_HENRY | Link:

 

Jestem za; a dodatkowo PAN należy zlikwidować i PKiN im. Stalina wyburzyć  przy okazji wiosennych POrządków 😉
 

 
 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-05-2024 [08:49] - Ula Ujejska | Link:

NASZ_HENRY
Tak przy okazji, zburzyć także "But Stalina" w Warszawie.

Obrazek użytkownika Ijontichy

07-05-2024 [08:56] - Ijontichy | Link:

Ilu "polaków" zostanie "wtymkraju" gdyby wszyscy zdrajcy uciekli do ....powiedzmy bliskiej zagranicy? 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-05-2024 [11:38] - Ula Ujejska | Link:

Ijontichy
Myślę że to liczba ok 35 mln.

Obrazek użytkownika sake3

07-05-2024 [10:15] - sake3 | Link:

W państwie bezprawia jakim jest obecnie Polska a;la Tusk wszystko jest możliwe.Tam gdzie są kłótnie i niszczenie przeciwnika politycznego ułatwione zadanie mają i szpiedzy i zdrajcy.Ten sędzia być może nie jest szpiegiem ale zdrajcą jest z pewnością,a na Białoruś nie pojechał z pustymi rękami.Panstwo w którym minister organizuje szkolenia ambasadorów przez Ławrowa,a premiera Putin nazywa ,,naszym człowiekiem w Warszawie'' nie jest państwem poważnym.Państwo w którym ważniejsze jest atakowanie PiS-u przez lata a teraz w szczególności jest wykorzystywane przez obcych jako słabe i niezdolne do pilnowania własnych interesów.Widać słabość naszego państwa gdzie byle idiotka wyzywa polskich żołnierzy a inna idiotka kręci film traktując ich jak zbrodniarzy.No i jak tu nie wykorzystać takich sytuacji i takiej głupoty kiedy znane osoby ze swadą twierdzą że Polska ich nie obchodzi?

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-05-2024 [11:34] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Dlatego tytuł tej notki brzmi: "Koalicja zdrady".

Obrazek użytkownika Hornblower

07-05-2024 [10:20] - Hornblower | Link:

Problem w tym, że to kolejny przykład niewydolności naszego państwa i jego wszystkich organów, zwłaszcza tych, które mają zapewniać bezpieczeństwo. I nie ma znaczenia, z jaką opcja polityczną związany był pan sędzia czy który prezydent podpisywał mu nominację. Ilu jeszcze agentów rosyjskich, białoruskich i innych wschodnich mamy w wymiarze sprawiedliwości, administracji państwowej, sejmie, senacie, rządzie, armii itd.? Ilu mamy agentów pracujących dla BND, CIA, Mossadu? Czy jeśli ci pracujący dla Rosjan są źli i szkodzą Polsce, to ci pracujący dla BND, CIA, Mossadu są dobrzy i służą Polsce? A ilu w wymiarze sprawiedliwości, administracji państwowej, sejmie, senacie, rządzie, armii itd. mamy agentów rodzimych służb? Komu oni służą? Państwu? Układom? Kto ich prowadzi i kontroluje? Jakie wykonują zadania i na czyje zlecenie?

Obrazek użytkownika sake3

07-05-2024 [11:27] - sake3 | Link:

@Hornblower.....Pyta pan o agentów służących.obcym interesom.Dziwne pytanie.Kim jest w takim razie Sienkiewicz który publicznie w przemówieniu twierdzi że Polska jest częścią gospodarki niemieckiej? 

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-05-2024 [11:36] - Ula Ujejska | Link:

Sake3
Sienkiewicza zdiagnozowano już w "Sowie": C..j Dupa i Kamieni kupa.

Obrazek użytkownika Pers

07-05-2024 [20:43] - Pers | Link:

@sake
//twierdzi że Polska jest częścią gospodarki niemieckiej? //

I ma rację bo Polska jest jedynie poddostawcą, podwykonawcą i składaczem dla niemieckich firm. Zbieramy im jeszcze szparagi i podcieramy d... starym ssmanom.
Ale za to w stosunku do Białorusinów czy Rosjan mamy pogardę i manię wyższości. To zupełnie niezrozumiałe bo te narody uprawiają i produkują wszystko co jest potrzebne do życia a my nie...
To smutne ale takie są fakty.

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-05-2024 [17:16] - Tezeusz | Link:

Pitolisz Ruszkiewicz jak zwykle walisz kacapem. A ja za to od tygodnia codziennie komentarze na stronce sobie piszę... Szczęściwy ? Zgadnij czyje materialy scierwoneonowe komentuję ?  Napisz tak z ciekawości  dlaczego znowu ciebie wyjeb...  z adminka ścierwoneonka... biedaczek. Ale fajnie,ze zacząłeś pisać w ścierwoneonku - jest co komentować  i zadawać pytania...
A kto tak pisze o tobie zgadnij :
"Przecież ty nie masz zielonego pojęcia na te tematy a próbujesz się mądrzyć.
Miej trochę litości dla siebie samego.
Do momentu wyszczepienia byłeś normalny. Teraz już nie."
"Naczytałeś się rosyjskiej propagandy i już w sierpniu 2022 głosiłeś pogrom ofensywy Ukrainy. Och jaka ta ofensywa Ukrainy miała być w krwi utopiona, a zasmrodzona była wiatrami w portkach uciekających wojsk rosyjskich.
Lepiej rozmawiać o aktualnej sytuacji a nie wykrzykiwać "Слава России". Zawsze proponowałem ci szklankę zimnej wody... zamiast

Obrazek użytkownika juur

07-05-2024 [11:27] - juur | Link:

Jest też, spora grupa, służąca "nur für deutschland" i wcale się z tym nie kryje.....

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

07-05-2024 [11:51] - Ula Ujejska | Link:

Hornblower
Zastanów się nad przypadkiem agenta płk. Kuklińskiego a być może zrozumiesz. Dalej w historię Polski nie będę już sięgała, bo kontekst byłby może zbyt trudny. Ale np. nad literackim Konradem W. także warto się zastanowić, by umieć odróżnić dobro od zła w tym temacie.

Obrazek użytkownika sake3

07-05-2024 [12:33] - sake3 | Link:

@Ula Ujejska.....Wracam do mojego poprzedniego komentarza.Jak mamy namierzać agentów a państwu przywracać powagę jeśli Polska staje się krajem rewanżyzmu i wewnętrznej zemsty ?Poseł KO Giertych postuluje by wprowadzić w kraju opcję #ZeroPiS. czyli wszyscy pracujący w latach 2015-2023 w służbach,urzędach,sądach zostali zwolnieni,wyrzuceni bez względu na kompetencje,długość pracy,zasługi,doświadczenie czy osiągnięcia.Do czego ma doprowadzić ta polityczna zemsta sugerowana przez tego człowieka?W Polsce już dzisiaj nikt nie rządzi tylko urządza się czystki,represje którym z kretyńskim uśmiechem przygląda się paniusia Leyen.Co ona dzisiaj robi w Polsce na polskim forum gospodarczym?Agenci już rządzą i hulają a my ich szukamy mając ich pod nosem i zajmujemy się aborcją i polityczną zemstą..

Obrazek użytkownika Hornblower

07-05-2024 [14:25] - Hornblower | Link:

Ula, nie bardzo wiem, co mam zrozumieć w kontekście przywołanego przez Ciebie pułkownika Kuklińskiego ? 

Obrazek użytkownika spike

07-05-2024 [12:27] - spike | Link:

Co tam jakiś sędzia, mamy premiera który od dziesięcioleci jest niemieckim agentem do tego ma dostęp do wszelkich tajemnic państwa, a "najśmieszniejsze" jest, że on się z tym nie kryje, ma swoich wyborców, Polakom śmieje się w twarz !
I co? a pstro.
Putin mówiąc o "ich człowieku w Warszawie", nie miał na myśli tylko Rosję, a także Niemcy, te słowa padły jak Niemcy i Rosja byli w koalicji, ale Putin się pośpieszył z inwazją na Ukrainę i wszystko zepsuł, popełnił błąd Hitlera.
Jakby rurociągi ruszyły pełnym przepływem, Niemcy by UE zmusiły przejście na tylko gaz, wtedy kto by podskoczył ten by poległ bez dostępu do gazu, gospodarka by padła w ciągu kilku tygodni, nikt nie miał inne źródła gazu, poza Polską, która chciała być niezależna, co utrudniał niemiecki agent Oskar, to Putin by bez głosu sprzeciwu by sobie napadł na Ukrainę i ją spacyfikował, zamordowanie Prezydenta Kaczyńskiego i zajęcie Krymu było próbą na reakcję UE, ale się przeliczył.

Posłuchajcie co mówił Oskar na tym zlocie w Katowicach, jak Polacy nie wezmą kosy w ręce, to on Polskę zniszczy, powiedział to między wierszami "nie jest ważny człowiek, jeżeli musimy ratować klimat".

Obrazek użytkownika Hornblower

07-05-2024 [14:26] - Hornblower | Link:

A o Studencie nic nie napiszesz?

Obrazek użytkownika tricolour

07-05-2024 [12:40] - tricolour | Link:

Jakoś wszyscy milczą o partyjnych powiązaniach zdrajcy:

https://www.salon24.pl/newsroo...

Chyba niewygodne? A może murem za szmidtem?

Obrazek użytkownika spike

07-05-2024 [13:13] - spike | Link:

@tri
ty też musisz mieć jakieś plecy, że bez rozumu dalej żyjesz, a bez szemrania popierasz rudego agenta Oskara, więc ty też masz powiązania z Putinem, Łukaszenko i Berlinem, durniami najłatwiej się steruje, co widać.
Na jakim czołgu was przywieziono ????

Obrazek użytkownika spike

07-05-2024 [13:16] - spike | Link:

"Rosyjskich i białoruskich agentów może być więcej 
W ocenie byłego wiceministra "Szmydt nie był jedyny". Dopytany, czy uważa, że wśród polskich orzekających sędziów są agenci służb białoruskich i rosyjskich stwierdził: "Podejrzewam, że są. Zwłaszcza na wyżynach sądownictwa - czytaj Sąd Najwyższy i Naczelny Sąd Administracyjny - mogą być osoby, na które są kompromitujące materiały i chcąc nie chcąc, mogą wykonywać zlecenia od swoich oficerów prowadzących. Oczywiście gdybam, ale nie wierzę, że Szmydt był jedyny" - stwierdził."

Już ktoś zauważył, że tego sędziego powołał Komorowski, to nie jest bez znaczenia.

Obrazek użytkownika tricolour

07-05-2024 [13:25] - tricolour | Link:

@spike

Na twoim miejscu bym nie wypominał komuś braku rozumu skoro akapitu nie potrafisz sklecić, durniu.

Zaimek porównawczy "jak" nie jest warunkowym typu jeżeli, gdy, skoro. Ogarnij się, durniu i zacznij pisać po polsku, nie po rosyjsku, bo wychodzą twoje wszawe korzenie. Oczu nie zamydlisz tymi rusycyzmami.

Sędzia - zdrajca był partyjnym sędzią pisowskim, dobrze dupę lizał prezesowi, to był wspaniałym partyjnym kolegą przez całe wasze osiem lat, a zupełnie przy okazji - białoruskim agentem. I jak widać, zostawiliście jeszcze innych agentów, co mnie nic a nic nie dziwi, bo jedynym kryterium partyjnym była umiejętność lizania.

Obrazek użytkownika spike

07-05-2024 [22:22] - spike | Link:

@tri fallusie
o czym ty bazgrzesz,
a jakbyś nie myślał członkiem, to byś bredni nie wypisywał,
na "Rudym" przyjechałeś a może na "Tygrysie' ?
:))))

Obrazek użytkownika tricolour

07-05-2024 [22:38] - tricolour | Link:

@spike

Jak to na czym przyjechałem? Na tobie, wałachu. Żresz mi jeszcze z ręki z wdzięczności...

😁😁😁

Obrazek użytkownika sake3

07-05-2024 [13:42] - sake3 | Link:

Sędzia Szmydt nie był ,zadnym sędzią pisowskim.Nominację przyjął w 2001roku z rąk Aleksandra Kwaśniewskiego.W 2006 roku został mianowany sędzią Sądu Okręgowego przez Lecha Kaczyńskiego. Prawdziwy awans do WSA  zapewnił mu Bronisław Komorowski który dziś udaje ,że tego nie pamięta.Trzeba być rzetelnym informatorem a nie pisać banialuk o lizaniu pisowskich tyłków.Rozumiem ,że nie wszyscy to potrafią.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

07-05-2024 [14:18] - NASZ_HENRY | Link:

@sake3
 
Szmydt to sędzia z nadania Komoruskiego😎
 
Komorowski się tłumaczy:
Prezydenci powołują sędziów od kilkuset do paru tysięcy na raz. Nie ma możliwości pamiętać każdego - tak Bronisław Komorowski w rozmowie z Wirtualną Polską komentuje fakt, że sędzia Tomasz Szmydt opublikował w sieci postanowienie o powołanie go na sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego podpisane przez byłego prezydenta.

To już nie są jaja, to jest już kolorowa jajecznica😎
 

Obrazek użytkownika sake3

07-05-2024 [14:41] - sake3 | Link:

@NASZ-HENRY.....Tak powołany w 2012 roku do WSA przez Komorowskiego.Tyle że dziś ta ucieczka na Białoruś i chyba do Moskwy bo sędzia już zdążył wystąpić w programie rosyjskiego propagandysty Sołowiowa.ma podwójny cel-uderzyć w PiS oraz przykryć wiadomość,że Tusk całkowicie dziś podporządkował nas Brukseli,Reasumując czy sprawa sędziego i jego ucieczki jest nadal sprawą Polski czy już urzędasów brukselskich.

Obrazek użytkownika tricolour

07-05-2024 [14:33] - tricolour | Link:

Hahaha... Prawdziwy awans otrzymał Komorowskiego czyli z ręki Kaczyńskiego fałszywe mianowanie...

Bardzo mi się to podoba - już wiecie dlaczego straciliście władzę wygrywając wybory?

😛😛😛

Obrazek użytkownika sake3

07-05-2024 [14:45] - sake3 | Link:

No własnie,nie rozumiem dlaczego straciliśmy te władzę skoro triumfujący komentator reprezentujący przeciwny obóz nie potrafi napisać nawet jednego zdania logicznie.

Obrazek użytkownika tricolour

07-05-2024 [15:34] - tricolour | Link:

@sake

I tak długo nie będziesz rozumiała, tak długo będziecie przegrywać wygrane wybory, jak długo nie zaczniecie pytać "dlaczego"  zamiast rzucać epitety.

Od początku pisania na NB piszę wam dokładnie to samo - aż się doczekałem utraty władzy przez PiS choć właśnie pisałem, że tak się skończy.

No dlaczego?

https://www.onet.pl/informacje...

No dlaczego?

https://www.onet.pl/informacje...

Obrazek użytkownika sake3

07-05-2024 [15:53] - sake3 | Link:

,,,,Prawdziwy awans otrzymał Komorowskiego z ręki Kaczyńskiego fałszywe mianowanie ''....Czyli sędzia dostał Komorowskiego w pakiecie do awansu?Ucieszył sie chociaż?.Dlaczego mianowanie fałszywe?Widać długi majowy weekend podziałał na komentatora rozstrajająco.

Obrazek użytkownika tricolour

07-05-2024 [16:06] - tricolour | Link:

@sake

Wiesz już czemu przegraliście wygrane wybory? Także przez to, że w cudzysłowiu nie ma słowa CZYLI, które nadało niewygodny sens. Po prostu wolisz fałsz zamiast niewygodną prawdę.

A sens był oczywisty - skoro PRAWDZIWY awans uzyskał od tego wrednego Komorowskiego, to znaczy że Komorowski jest winny. A Kaczyński nie jest winny choć też awansował... ale to się nie liczy ponieważ awanse wredne są tylko prawdziwe.

I dlatego Podlasie w ręce KO.

😛😛😛

Przeczytaj, to jest piękne:

"Podlaski poseł PiS z Podlasia napisał na portalu X: "Oto twarze zdrajców z PiS, którzy zdradzili na rzecz koalicji 13 grudnia. Marek Malinowski i Wiesława Burnos. Osoby, które nie wyróżniły się niczym specjalnym, żadną inicjatywą w mijającej kadencji sejmiku".

A więc bierzecie do sejmików tłumoki, które niczym się nie wyróżniają, a mają tylko głosować. Hahaha!!!

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-05-2024 [19:15] - Kaczysta | Link:

Ucieczka kontrolowana. Przykrywką dla demontażu państwa przeprowadzanego przez tego sukinsyna Tuska i jego Koalicji 13grudnia. 
W grach Służb nic nie jest takie, na jakie wygląda.
Jesteśmy kawałkowani przez układ rosyjsko-niemiecki.
Razem z PiS-em zniknęła kontrola nad suwerennością Polski.

Obrazek użytkownika spike

07-05-2024 [22:25] - spike | Link:

@sake
bo @tri to dureń :))
 

Obrazek użytkownika Es

07-05-2024 [14:44] - Es | Link:

Na reformowanie państwa i zasad jego funkcjonowania mogliśmy mieć nadzieję przed ośmioma laty. Teraz juz takiej nie ma . Dlatego takie kwiatki, gdzie miejsca jasno sprecyzowanych i przestrzeganych procedur zajmują na przykład znajomości, albo powszechne- za przeproszeniem- olewanie obowiązków, bo nikt za nic nie odpowiada, będą się zdarzać nagminnie. To polska norma.
Udział Polski w programie Nuclear sharing jest możliwy? Przy całym rozpoznaniu przez amerykanów polskiego burdelu, będziemy go widzieć jak świnia niebo.

Obrazek użytkownika Pers

07-05-2024 [14:59] - Pers | Link:

@es
//będziemy go widzieć jak świnia niebo.//
I Bogu dziękować!

Obrazek użytkownika Es

07-05-2024 [15:49] - Es | Link:

@pers
Wole gdy wszyscy wokół wiedzą, że mam w domu pukawke i mogę w samoobronie jej użyć 

Obrazek użytkownika Pers

07-05-2024 [18:39] - Pers | Link:

@Es
Co mi po cudzej pukawce, której nie mogę dotknąć?
Ale ew bombkę wycelowaną w cudzą pukawke przyjmę u siebie na podwórku.
Myśleć trzeba.

Obrazek użytkownika Es

07-05-2024 [19:41] - Es | Link:

@pers
Zapominasz, że aby myśleć o zakupie własnej"pukawki", trzeba najpierw przejść testy odpowiedzialności.

Obrazek użytkownika Tezeusz

08-05-2024 [17:21] - Tezeusz | Link:

Pitolisz Ruszkiewicz jak zwykle walisz kacapem. A ja za to od tygodnia codziennie komentarze na stronce sobie piszę... Szczęściwy ? Zgadnij czyje materialy scierwoneonowe komentuję ?  Napisz tak z ciekawości  dlaczego znowu ciebie wyjeb...  z adminka ścierwoneonka... biedaczek. Ale fajnie,ze zacząłeś pisać w ścierwoneonku - jest co komentować  i zadawać pytania...
A kto tak pisze o tobie zgadnij :
"Przecież ty nie masz zielonego pojęcia na te tematy a próbujesz się mądrzyć.
Miej trochę litości dla siebie samego.
Do momentu wyszczepienia byłeś normalny. Teraz już nie."
"Naczytałeś się rosyjskiej propagandy i już w sierpniu 2022 głosiłeś pogrom ofensywy Ukrainy. Och jaka ta ofensywa Ukrainy miała być w krwi utopiona, a zasmrodzona była wiatrami w portkach uciekających wojsk rosyjskich.
Lepiej rozmawiać o aktualnej sytuacji a nie wykrzykiwać "Слава России". Zawsze proponowałem ci szklankę zimnej wody... zamiast

Obrazek użytkownika sake3

07-05-2024 [16:17] - sake3 | Link:

@Pers....Za co pan już Bogu dziekuje? Nasze ziemskie sprawy powinniśmy załatwiać sami.Po to Bóg dał nam rozum,wolę i inne przymioty aby Go nie angażować  ani dziękować skoro otrzymaliśmy już tak wiele.

Obrazek użytkownika Pers

07-05-2024 [18:42] - Pers | Link:

@sake
//Po to Bóg dał nam rozum//
Jak widzę to dał nielicznym i nie są to "gwiazdy" NB.

Obrazek użytkownika sake3

07-05-2024 [20:10] - sake3 | Link:

@Pers.....Skoro nie ma tu gwiazd na miarę pana oczekiwań to po co pan tak się poświęca i wchodzi na nielubiany portal? Polecam Pudelka,tam gwiazd bez liku. .

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-05-2024 [16:47] - Kaczysta | Link:

Został śmiech.
To już nie jest suwerenne państwo. Platfoumysłowi zapewne w ekstazie. Bruksela od dziś decyduje co żreć, czym jeździć, jak się ogrzewać i gdzie się... To ostatnie w jednym z 56 sraczy przewidzianym dla każdej płci.
Brawo pajace. Macie to.
Rudy skurwysyn wam to dał

Obrazek użytkownika Hornblower

07-05-2024 [17:47] - Hornblower | Link:

Nie przesadzaj. Rudy nie jest megapolitykiem skali światowej, który dyktuje innym państwom, co mają robić. To chłopak na posyłki, do wykonywania poleceń wydawanych przez naszych Najważniejszych, Mniej Ważnych i Trochę Ważnych Sojuszników. Podobnie jak cała nasza tzw. klasa polityczna. Kogo słucha nasz aktualny rząd jest pokłosiem rozgrywek pomiędzy poważnymi państwami, w naszym przypadku pomiędzy USA a Niemcami i Francją. O tym, że Bruksela będzie regulować nasze życie w szczegółach, o których piszesz zdecydowali działając wspólnie i w porozumieniu nasi tzw. politycy, wywodzący się z magdalenkowego układu pod patronatem towarzysza Kiszczaka, aktualnie skupieni w KO, PiS, PSL, Lewicy, Hołowni i co tam jeszcze.

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-05-2024 [19:14] - Kaczysta | Link:

właściwe nagranie z przemówienia

https://twitter.com/i/status/1787863911334564008

Obrazek użytkownika Kaczysta

07-05-2024 [20:22] - Kaczysta | Link:

Syndrom pachoła wyprężonego na baczność przed podłą Niemrą o krzywych nogach! Zgoda na nadrzędność prawa unijnego to zdrada! Nie wymordowali nas w II wojnie - to zdrajca podał nas im na tacy!
Za to powinien być pluton egz..!

https://pbs.twimg.com/media/GM_DNHpW0AEk9a5?format=png&name=small